• Ново
80pcs Висок Квалитет на модата злато позлатен глеѓ Шарм розова Балет Девојка Pendant се вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

80pcs Висок Квалитет на модата злато позлатен глеѓ Шарм розова Балет Девојка Pendant се вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

Оценка на клиентот:
DEN 398.40
DEN 319.00 -20 %

Износ
Залиха


250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 10.80 /многу
250 парчиња / многу
180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 11.90 /многу
180 парчиња / многу
160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.40 /многу
160 парчиња / многу
100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.90 /многу
100 парчиња / многу
20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.70 /многу
20 парчиња / многу
120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.20 /многу
120 парчиња / многу
60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.80 /многу
60 парчиња / многу
70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.50 /многу
70 парчиња / многу
Ние сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн. Кога пратката не бидат примени по вашата испорака време помина, ни e-mail прво, ние ќе ви понудиме на нашите најдобри решение!
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние вредност, секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.
4. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани прилично подароци
1.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
Злато
Метали Тип:
Цинк Легура
Мерка Конверзија:
[email protected]
Објектот Околу Големина:
19*6*2mm
дупка кол:
1.5 mm
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

20pieces 10мм мешана боја шупливи од цвет капа накит наоди конектор монистра капа накит додаток

338.40 -9 % DEN 308.00

Нашата продавница вебстраница : Големина на капа : 10ммМатеријал : месинг материјалЗабелешка : ве молиме оставете порака што треба боја,ако не,ќе испрати микс за вас.

Промоција на продажба!!! Бесплатен Превозот 10 Ролни Црна Бакар Тигар Опашка Beading Жица Accu Flex Beading Жица Големина 0.38 mm 10meters/ролна

DEN 594.72

Производ Функција : Количина : 10 Ролни, 10 метри / 11 YD секој Roll Quality : ААА+++Материјал : Бакар, Најлон ОбложениПредмети Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаПриближна Големина : За 0.38 mmУпотреба : DIY занаетчиски,Накит, Додатоци, Наоди Забелешка : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

Beading жица string,на 100 метри/Roll на силна и еластичен Бела Еластична Мушка Жица

DEN 105.60

килограм килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Поштенски : со авион Mail ( 1025 бизнис дена )од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)од UPSот (За 4 работни дена, може да се следи)1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPS / DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.3ЕМС / UPSот (за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

10pcs/многу Антички Бронза/Сребрена/Златна Боја 6/8/10/12mm Cufflink Ќорци Settings Фото Cabochon База Diy Изработка на Накит

222.24 -18 % DEN 182.00

10pcs / многу Антички Бронза / Сребрена / Златна Боја 6 / 8 / 10 / 12mm Cufflink Ќорци Settings Фото Cabochon База Diy Изработка на Накит1)Материјал : Бакар2)Големина : 6 / 8 / 10 / 12mm3)Бои : 4 Бои4)Пакување : 10pcs / број / торба5)Тежина : Околу 25g / многу6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

20pcs/многу 13x18mm 18x25mm 6colors Бакар Круна Шарм Празно Камео Pendant База Поставување Накит Наоди C212

268.32 -5 % DEN 255.00

20pcs / многу 13x18mm 18x25mm 6colors Бакар Круна Шарм Празно Камео Pendant База Поставување Накит Наоди C21240pcs 13 X18mm Месинг Антички Бронза Празно Pendant Камео Cabochon,Рамки Pendant Прилагодувања за Стакло или Налепници многупарчиња / многу60pcs Внатрешниот : 13x18mm Легура Антички Бронза / сребрена Празно Цвет Pendant Ѓердан Камео база Поставување DIY Накит многупарчиња / многу60pcs 20x30mm Внатрешниот : 13x18mm Легура Антички Бронза Празно Чипка Pendant Ѓердан База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многупарчиња / многу40pcs 13 X18mm Бакар Позлатен Сребрен Венец Празно Шарм Pendant DIY Накит Acessories многупарчиња / многу100pcs 13 X18mm Бакар Антички Бронза Празно Камео Pendant База Settings DIY Накит Додаток многупарчиња / многу60pcs Месинг Антички бронза Овална внатрешна големина : 13x18mm Студ обетки Камео cabochons Earring база поставување DIY додатоци многупарчиња / многу50pcs 34x26mm Внатрешна големина : 13 X18mm Метал Антички Сребрен Камео cabochon Гроздобер Pendant Накит База Поставување Додаток многупарчиња / многу100pcs 13x18mm овална форма стаклени Куполи Рамно Стакло назад Cabochons фото накит pendant внесува достапни за Правење многупарчиња / многуЛесно Шопинг : Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост ВоздухАко вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPSот, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.ПлаќањеЗачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група...

Трговија на големо 2017 Нов дизајн Locket Divider во три делови од не ' Рѓосувачки Челик шарм држачот за лебдечки locket шарм 50pcs/многу

1752.00 -15 % DEN 1489.00

Име трговија на Големо 2015 Нов дизајн Locket Divider во три делови од не ' Рѓосувачки Челик шарм држачот за лебдечки locket шарм 50pcs / многуМатеријал Нерѓосувачки ЧеликФорма КАКО на СликаБоја На Сребро.Големина 19mm*19mm ,дебелина 2mmПревозот1.Предмети се испраќаат само по Уплата.2.Ве молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка цел.3.EMS, DHL, UPSот, Кина Пост Воздухот, Хонгконг постВреме на испорака* 38 работни дена од UPSот,DHL* 812 работни дена од EMS*1525 работни дена од Хонгконг пост*1545 работни дена од Кина Пост ВоздухПакетЕдиница Тип : 50 парче Пакет Тежина : 0.52 кг Пакет Големина : 13cm x 8см х 9cm Нашето ветувањеВисок квалитет со конкурентна цена и за краток рок на испорака.Ние сме Фабрика, Ние нудиме висок квалитет на производите,Ние може да се прилагоди!!!!!Другите се :

100Strands Рек Позлата Месинг Змија Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps и на Крајот Синџири, Сребро, 18.11; 1mm

3128.64 -28 % DEN 2253.00

Управување со Позлата Месинг Змија Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps и на Крајот Синџири, Сребро.Големина : за 18.11" долго, 1mm широк.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

Вреди да се купуваат!Мушка string.Провира материјали 70metres на силна и еластичен Розова гума за џвакање

DEN 95.52

килограм килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Поштенски : со авион Mail ( 1025 бизнис дена )од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)од UPSот (За 4 работни дена, може да се следи)1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPS / DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.3ЕМС / UPSот (за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Бесплатен Превозот 40 Поставува Силна Сребрен Тон Месинг Накит Магнетни Цевка Затворач Крајот Капа Кол. 2mm

DEN 794.40

Детали на кабелот : Материјал Бакар, магнетни хематит Големина 3мм*20mm Внатрешна Големина 2mm Боја Сребрена на Ѕвонење Количина 40 ПаровиБоја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

20mm 2 дупки, Мали Стаклени Свет,Калибар 3мм,Мали Стаклени Шишиња,Завртка Око Игли,Стаклена Купола,продаваат 10pcs/многу-10018125

DEN 264.00

..ГОЛЕМИНА : 20mmКалибар : 3ммБОЈА : ЈасноКоличина : 10pcsЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

200pcs/торба 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато/Сребрена/Gold/Бронза/пиштол Црна/ Глава Игли за Изработка на Накит Додатоци

225.12 -49 % DEN 115.00

200pcs / торба 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато / Сребрена / Gold / Бронза / пиштол Црна / Глава Игли за Изработка на Накит ДодатоциМатеријал : ЖелезоГолемина : Кол 0.7x40mm 0.7x50mmБоја : злато / сребрена / родиум / gunblack / црна / розово злато / црвена coper / бронза1.Ако ви треба други бои,можете да оставите порака која боја бројот што треба.2.Answer : ___________________________ Note : слики и просторно со некои надвор боја3.Превозот време : Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до садтоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава

Природен Камен 1Pairs Болдер Опал Со Opalite Вода Капка Форма Earring Монистра 16x11x2mm 3.38 g Трендовски Накит за Подарок Додатоци

DEN 685.44

добредојдовте на убава џек ! Природен Камен 1 Pairs Болдер Опал Со Opalite Вода Капка Форма Earring Beads16x11x2mm 3.38 g Трендовски Накит за Подарок ДодатоциЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

100pcs 6mm сребро позлатен бакар stardust круг топката spacer монистра P80

DEN 305.28

Материјал : бакар со позлатен сребрен Боја : сребрена боја, Големина : 6mm Количина : 100pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

100pcs/многу 14x7mm Сребро Позлатен Hummer Ноктот Clasps DIY Накит Одлуки Наоди P78

DEN 335.52

Материјал : алуминиум со позлатен сребрен Боја : сребрена боја, Големина : 14x7mm Количина : 100pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

15 компјутери/многу Антички Сребрен Алуминиум Камео 27*42mm(Одговара 18*25мм кол) Овална Pendant Ќорци Поставување Cabochon Pendant Settings T0253

268.80 -10 % DEN 242.00

Висок квалитет GuaranteПовеќе Божиќ Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!15 компјутери / многу Антички Сребрен Алуминиум Камео 27*42mm(Одговара 18*25мм кол) Овална Pendant Ќорци Поставување Cabochon Pendant Settings T0253Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 15 компјутери / многу Точка БР : T0253Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички бронза Антички сребренВнатрешна Големина : 27*42 mm (Одговара 18*25мм КОЛ) (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : форма шарм ЛентаОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

20pieces 8мм мешана боја обичните капа накит наоди конектор монистра капа накит додаток

494.40 -9 % DEN 450.00

Нашата продавница вебстраница : Големина на капа : 8mmМатеријал : месинг материјалЗабелешка : ве молиме оставете порака што треба боја,ако не,ќе испрати микс за вас.

500pcs/многу 18mm Злато позлатен француски Метал Earring Куки Жици Накит Наоѓање P98

DEN 360.00

Материјал : метал со злато позлатен Боја : златна боја, Големина : 18mm Количина : 500pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

20pieces 8мм мешана боја обичните капа накит наоди конектор монистра капа накит додаток

380.16 -9 % DEN 346.00

Нашата продавница вебстраница : Големина на капа : 8mmМатеријал : месинг материјалЗабелешка : ве молиме оставете порака што треба боја,ако не,ќе испрати микс за вас.

10pcs/многу Антички Бронза Прилагодливи Празно Срце Облик Отвори Прстен База Фах 25мм Фото Стакло Cabochon Поставување Камео Изработка на Накит

328.80 -18 % DEN 270.00

10pcs / многу Антички Бронза Прилагодливи Празно Срце Облик Отвори Прстен База Фах 25мм Фото Стакло Cabochon Поставување Камео Изработка на Накит1)Материјал : Бакар2)Големина : 25mm3)Бои : Антички Бронза / Сребрена Боја4)Пакување : 10pcs / многу5)Тежина : Околу 25g / многу6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

1.0 MM 250M Кинески Јазол String Поврзана Јажиња, Канапи Линија Жица Накит Наоди/Фитинзи

415.68 -12 % DEN 366.00

Под $150 (вкупен износ, во нашата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот); Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS / Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благодарам Многу!Материјал : Акрилик (не еластична)Боја : 124 (plz го избере,ако не,јас ќе го испратам случаен мешана боја на вас,се надевам, ќе може да се разбере.)Димензии(Ширина) : 1.0 mmMOQ : 250m(една ролна за 25m)Употреба : ПРЕВОЗОТ1...

(29523)50PCS 22*21MM Антички Бронза Цинк Легура Earring Конектор Diy Накит Наоди Накит Прибор трговија на големо

252.96 -12 % DEN 223.00

Производ ID : 29523Име На Производ : Earring КонекторМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Антички БронзаГолемина : 22*21 MMКоличина : 50 PCSКОД : 5.27Бруто Тежина / Пакет : 0.077(kg)

500pcs/многу 6mm Сребро Позлатен круг топката метал spacer монистра P74

DEN 385.44

започнете Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $06.99 Цена : $08.03крајотМатеријал : метал со позлатен сребрен Боја : сребрена боја, Големина : 6mm Количина : 500pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

55ММ 50Pcs Случаен Мешана Боја Гроздобер Велур Tassels Purl Ресни Накит Додаток

863.52 -12 % DEN 760.00

Бесплатен Превозот (освен за далечински земји) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта; Над $150 цел биле испратени преку EMS / Fed EX / DHL,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Fed EX / DHL( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благодарам Многу!Боја : Случајни мешана бојаМатеријал : ВелурГолемина : 55ммMOQ : 50pcsПРЕВОЗОТ1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.