• Ново
10pcs/торба Микрофибер Накит Platinum Злато и Сребро Полирање Крпа Накит Чисти Cleaning Tool

10pcs/торба Микрофибер Накит Platinum Злато и Сребро Полирање Крпа Накит Чисти Cleaning Tool

Оценка на клиентот:
DEN 58.56
DEN 37.00 -37 %

Износ
Залиха


Опис Лесен за употреба имитација сребро крпа руно крпа. Лесно да се чувствуваат мека, lint-слободни. Без да биде во спротивност не боли накит, nontoxic, обновливи крпа. Sutiable за чистење види, телефонскиот екран, леќата на камерата, CD, очила, музички инструменти итн. Материјал : Микрофибер Димензии : 8cm x 8cm/(приближно) Боја : Случајни боја(Ако сте се купи на повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.) Количина : 10 компјутери
Имајте на ум : Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Пакетот вклучува : 10pcs Полирање Крпа x 1

Карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Сребро Полски Платно
Број На Модел На:
Sliver Полски Платно
Објектот Тежина:
16g
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
Мека
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
8cm
Материјал:
Микрофибер

Производи во категоријата

goldsmith полирање мотор,накит полирање машина,стоматолошки полирање мотор, goldsmith полирање машина

DEN 3792.00

СпецификацијаМоделWX87Еден сет вклучувајќиГлавниот Контролер1 bucДршка1 bucРака piece Table Одмор1 bucНога префрлате1 bucЈаглерод четка1 bucзедницата алатка1 bucКОЛИЧИНА / ЦТН6pcsУпотреба : гравирање , брусење, сечење, полирање, стоматолошки удирање , итн Промена на брзина постојано и discretionarily кои се движат од 0 до 35000 во минута...

3Pcs/SET Прецизност Криви Директно Tweezer Сет од Нерѓосувачки Челик, Анти-Статички Алатка Нови H058

110.40 -36 % DEN 71.00

JIAJIAСовршена алатка за да ги собереш мали нешта што вашите раце не може да се добие.На neccessory алатка за Техничар, поправка човек, водоводџија, градител...

Правоаголна Форма со Силиконска Смола Мувла Накит Одлуки DIY Занает Бела 1pc 20mm*30мм

DEN 15.84

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Опсег на температура : 40~230 C Проѕирен рачно изработени мувла, b e користи за да се направи накит од различни форми мазна внатре, нема потреба за полирање Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould, добар ефект на формирање Едноставни за употреба и лесен за чистење Спецификации : Големина : 2 x 3 x 0.7 cm ( 1 инч = 2.54 cm 1 cm = 0.39 инчен ) Тежина : 10 g Забелешка : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

DIY 3D Овошје Крзно Форма Полимер Глина Калап за Накит Pendant Алатка за Правење Ракотворби t44

81.60 -35 % DEN 53.00

100% сосема нов и висок квалитет Спецификација : 2 видови за да изберете : Овошје / КрзноСтил : DIY Налепници за ДекорацијаИдеален за : Ноктите ДекорацијаМатеријал : Полимер ГлинаГолемина : Прибл...

Овална Монистра за Tumblers,Накит Одлуки алатки,1kg/торба

DEN 1295.52

Големина : ?3мм.Поле на Примена : Ротари Гимнастик .УСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци...

2017 обетки свиткување машини накит мувла свиткување алатки за накит

2731.20 -26 % DEN 2021.00

обетки свиткување машини накит мувла свиткување алатки за накит answer : ___________________________ Note : Сите производи слики се во вид на вистински пука,ве молиме остатокот увери дека информациите што да се купи!

Бесплатен превозот 6pcs/set dialux полирање восок Накит полирање соединение полирање восок

1243.20 -26 % DEN 920.00

6pcs / set полирање восок за накит jewelers полирање соединение vert,DIALUX накит полски настава : полирање соединение е формулиран за Бела Метали и Тешко Метални Легури...

Бесплатни бродот Автоматско Дигитални Топење Печки 2KG за Топи Остатоци Сребро & Злато МФ-2000 Нови

15312.00 -24 % DEN 11637.00

Автоматско Дигитални Топење Печки 2 KG за Топи Остатоци Сребро & Злато МФ20001, Ова е посебно дизајниран и изграден за топење метали за леење и легирање.2, Максимална температура е 2000° F (1100° C).3, Можете да се стопи чисто сребро & злато или легури како што се стерлинг сребро, 14k злато 18k злато до чиста.4, Оваа печка е способен за топење на таквите метали : алуминиум, злато, олово, сребро, фунта сребро, калај & цинк.5, Жлеб графит crucible, кој е специјално дизајниран crucible маша, дизајниран за лесно отстранување од печка.6, Тоа трае 1015 Минути прво да се загрее во зависност од метал вашиот топење и 1015 минути за целосно да се топи на вашата метал во зависност од формата на материјал...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 3мм нерѓосувачки челик Полирање на Медиумите за Ротари гимнастик, Круг Полирање Монистра за накит одлуки алатки

2549.76 -24 % DEN 1938.00

Ако не можете да ја пронајдете вашата земја во системот , pls контактирајте го нашиот персонал директно или ни остави порака3мм Полирање Монистра Тркалезна форма за накит Полирање Машина Ротари Гимнастик, Накит Polising Медиуми БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ1kg / пакетДеталиГолемина : 3мм...

Топла продажба Скапоцен Камен Монистра, Бормашина,Бисер машина за Дупчење, Накит Вежба Алатка накит алатки и машини

3839.52 -24 % DEN 2918.00

Основни ДеталиМесто на Потекло : Fujian, Кина (Копно) Број на Моделот : wx83 Накит Алатки & Опрема Тип : удирање машина тежина : 5kg напон : 220 / 240v вртежи во минута : 16000r / min дијаметар : 4mm мотор : 6000rpm најголемите работи дијаметар : 35mm моќност : 150w accessary : заврши AccessariesSpecifications Pearl Вежба Машина ,Бормашинабисер бормашина со комплетен прибормонистра бормашина изработка на алаткигаранција 1 годинаспецификацијамоќност 150w напон 220 / 240v моторни 6000rpm ВРТЕЖИ во минута 16000r / мин тежина 5kg најголемата работа со дијаметар од 35mmОпис : А, може да се користи за килибар и други скапоцени камења и бисери корални накит компоненти како што се прецизни Жолто Злато ударБ, на машина со посебни чак круг, ориз обликот, големината и обликот на секој облик бисерC, машината чак е изработен од ABS, ABS носатотпорни, сечење површина е мазна, highend системи за кочењеСуровини, па првата карта на машина, не само за да се спречи носат и здроби бисер цвет клипD, може да биде на # 3 # 25ММ дупчење различни големина бисери (слатководни бисери, seawater бисери, ЈужнаОкеанот Бисер, Tahitian црни бисери, школка монистра, корали, килибар се применуваат)E, опремени со 10 посебна вежба вежба бисерF, на длабочина може да се прилагодиЈас, менгеме на назад прашина дното дупка, па машина може да серија дупчење (бидејќи кога Бисер серија на дупчењеГолема количина на бисер во прав, тоа е лесно да се живее внатре густа парче), постојат чести прашина дупки не треба да се исчисти ЏејнБисер во прав за сечење, за да се обезбеди долгорочна нормална машина.К, мали димензии, мала тежина, прекрасен изглед, погодна за секој места да се користи.

Топла продажба 1pcs/многу GH117-1 резба работа nead накит резба алатка Накит Стоматолошки Одговараат FOREDOM Flex Вратило Накит алатки

1860.00 -30 % DEN 1302.00

Shippment : По курир( DHL / ФЕДЕКС / UPSот)Од воздух Од страна на моретоПлаќање : ,western union,moneygram,T / T и зачувамAfterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранцијаБило прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hoursИскрено очекуваме да било на вашето БарањеУСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци...

На кислород, Водород Вода Заварчик Накит Заварување Машина Пламен Полирање Машина 150 L/h H260 CE Сертифицирани

17712.00 -24 % DEN 13461.00

За Бразил клиенти , со цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ asps, кога прави нарачка, ве молиме оставете ги вашите CPF или CNPJ број...

Топла Продажба на корејски 204 Micromotor, мини Мелница, мини машина за полирање, накит машина резба, стоматолошки & накит мелница

3792.00 -24 % DEN 2882.00

гравирање , брусење, сечење,Накит Полирање алатка ,полирање на машина со комплетен приборНудиме OEM сервер

Накит Полирање Алатки 5kg Капацитет Ротари Гимнастик Рок Гимнастик Полирање Машина Накит

DEN 3215.52

Состојба : 100% сосема новКапацитет : 5kgПакување Големина : 290*240*300ммДимензија : 280*220*290mmНапон : 220 VТапан Димензија : 190*180mmТајмерот Гимнастика : 060ми.Користење на опсегот : за ѓердан, нараквица, прстени, итн полирањеБезбедносни ИнструкцииПред да го користите вашиот компјутер, ве молиме да ги прочитате сите безбедносни инструкции...

15KW 30-80 KHz Висока Фреквенција Индукција Печка Грејач LH-15A Индукција Грејач Една Година Гаранција

40800.00 -24 % DEN 31008.00

За Бразил клиенти , со цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ asps, кога прави нарачка, ве молиме оставете ги вашите CPF или CNPJ број...

2KG мини топење печки goldsmith машина

DEN 10992.00

220v ~2kg злато, бакар, сребро, алуминиум, железо, челик , индукција топење печкиНапон : 220 VФреквенција : 60 HzКапацитет : 1kg / 2kg / 3kgТежина : 2kgПакување големина : 32x32x44cmМаксимална температура 220 V= 2000 F (1100 C) 110 V=1030 CДодатоци : еден тонг, еден crucible и еден кабелот за напојување кабелСтопен метал : Алуминиум, Бакар, Злато, Олово, Сребро, Фунта Сребро, Калај & ЦинкMelten злато машина инструкции : 1.ќе се топи златото машина стави непречено2.и внимателно да се испита дали производи,тогаш ќе ги покрие непроменети,раствора златото отвори проверете дали садот непроменети3.поврзување хируршка постапка моќ supplu,electrictity,светлината се префрлите4.и нормална работа,интелигентни температура контролер со дигитални печка на температура и полека се зголемува,ако има било какви complicatios,бидете сигурни дека за да престанете со користење5.во процесот на работење,на печка temperaturedegrees ќе се шири,персоналот не смее да се движи и судир,избегне scald и штета6...

Гравирање Vises,Engraver Блок,топката менгеме на назад

DEN 8940.00

Спецификациитежина 11g дијаметар 12cm висина 18cm најголемиот отворање големина 6cm додатоци 35 компјутери додатоци се вклучениСтандардот Блок комбинира квалитет и вредност, тоа е солидна разноврсна менгеме на назад убаво заврши со црна вилици и сатен хром финиш...

1pcs Вода Капка Епоксидна Силиконски Калап Хривнија Pendant ѓердан Накит алатки Doming Смола Комплет Мувла diy Занает додаток подароци

40.80 -9 % DEN 37.00

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1pcs Боја : Како на сликата покаже Материјал : Силикон Накит Правење Чекори : 1 : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап2 : Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата.3 : Измешајте епоксидна на соодветен сооднос4 : Микс тонер во епоксидна5 : Прелива епоксидна во мувла6 : Почекајте додека епоксидна лекувањеОна што се вклучени : 1 x Силиконски Калапние сме продавница вебстраница : други стил сакате ...

Бесплатен Превозот Накит Синџир Изработка на Алатки Мини Место Заварувач Електронски Заварување Машина за Злато, Сребро.

10559.52 -10 % DEN 9504.00

Електронски Искра Машина се користи за злато, сребро, платина и паладиум, челик и така натаму...

накит клупата струг , Накит полирање на машина со прашина колектор &злато мелење мотор

14280.00 -30 % DEN 9996.00

мини табелата полирач клупата стругнапон : 220 / 240 Vpolishine моторни : 1 / 2 HPвшмукување моторни : 1 / 2 HPтежина 24kgпакување големина 60*46*30cmСилна вшмукување единица за полирање струг.Произведени во согласност со здравјето и безбедноста на правила се потребни.Заврши со две вретенанакит алатки ,накит опрема ,накит машина ,машина за полирање,полирање мотор ,полирање ,опрема за чистење мотор ,чистење машина ,абразивни опрема , detal polsihing машина клупата струг ,foredom клупата стругНие, исто така, имаат и други машини за накит .Ако имате други барања ,pls слободно контактирајте меУСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци...

година Автоматско факел полесни за Накит гас заварување факел другар

DEN 720.96

ФАКЕЛОТ IGNITER ЕЛЕКТРОНСКИ ПОЛЕСНИУпотреба со било која од Факели Смит, Виктор ХарисФакелот SPARKER ДОДАТОК ЗА ЗАВАРУВАЊЕ ПРОДАВНИЦИ СТАНИЦА за ЛЕМЕЊЕСветлината вашиот факел веднаш со една рака работа, ова е електронски полесни, дава илјадници инстант искри на светлина вашиот факел.Факелот електронски Piezzo Искра Igniter е sparker на светлина гас без пламен.Igniter се активира со депресивно било на барови со факел совет и искра веднаш се активира факел .Допрете или копчињата со факели совет да се запали гас веднаш, можете да изберете што и аголот на завртување на копчиња и едноставно допрете го нежно.Бара две АА батерии (не се вклучени) .АВИОНИ на Производ # 2004150 Бренд APPAСПЕЦИФИКАЦИЈА : Висината Вкупно : 21 / 2" Ширина & Длабочина : 3" Плоштад Бара : 2 батерии АА Тежина : .65 Lb.*Објектот е нов, не се користи, во оригинална кутија и пакување!Карактеристики : Совршен употреба за било која индустрија, кои треба пламен факел.Совршен користат за : Накит поправка & производствозаварување & сечењелабораториитеелектронски repair & производствоводовод & цевка фитингстакло дувахоби & занаетиЕдинствена патентирана техника нуди слободната рака палење.Совршен за работа во затворени простории или на отворено(антиветрот).Инструкции : Треба две големина АА батерии.(нема batteryincluded)Поставени се префрлат на "јас", Ако долго време не го користите пак да "О"Предупредува : Да се чува вон дофат на деца.Не't touch палење стартер со прст кога предизвика.Испорака : 1...

Поевтино Прстен Носила со најдобар квалитет Прстен алатки Накит одлуки Алатки накит комплет алатки и опрема за брза испорака

DEN 1872.00

Поевтино Прстен Носила со најдобар квалитет Прстен алатки Накит одлуки Алатки накит комплет алатки и опрема за брза испорака гаранција од една годинаТежина : 1.5 килограмиНа целосен сет вклучува 14 knurls.Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање удар, вага, и дијамант тестери...

SNASAN Силикони pendant Мувла Смола Силиконски Калап рачно изработени DIY Накит Одлуки епоксидна смола калапи Плоштадот Круг, Овал правоаголник пад

40.80 -9 % DEN 37.00

100% сосема нов, Хранаодделение Епоксидна Силиконски Материјал : Силикон Боја : Јасно бела Големина : Како на сликата покаже Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Прилагодливост Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,40°C230°C,(40°F446°F) безбедноста,Нетоксични, Без мирис , Се загрева рамномерно Накит Правење Чекори : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата...

Круг со Силиконска Смола Мувла DIY Накит Pendant Мувла рачно изработени Занаетчиски Алатка за Правење

87.84 -20 % DEN 70.00

Круг со Силиконска Смола Мувла DIY Накит Pendant Мувла рачно изработени Занаетчиски Алатка за Правење 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и чистење за силиконски материјал Силиконски калапи,совршен алатки за вашиот DIY занает проекти Направи pendant earring,ѓердан од смола,созд убава накит парчиња Својата совршена за користење со смола...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.