• Ново
Antil Отворање Круг/Синџир/Рамен Носот Клешти, Jeweller Клешти Накит Алатка

Antil Отворање Круг/Синџир/Рамен Носот Клешти, Jeweller Клешти Накит Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 168.48

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
1inch

Производи во категоријата

Правоаголна Форма со Силиконска Смола Мувла Накит Одлуки DIY Занает Бела 1pc 20mm*30мм

DEN 15.84

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Опсег на температура : 40~230 C Проѕирен рачно изработени мувла, b e користи за да се направи накит од различни форми мазна внатре, нема потреба за полирање Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould, добар ефект на формирање Едноставни за употреба и лесен за чистење Спецификации : Големина : 2 x 3 x 0.7 cm ( 1 инч = 2.54 cm 1 cm = 0.39 инчен ) Тежина : 10 g Забелешка : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

Соларна Енергија 360 Ротирање На Екранот Стојат Пак Табела Плоча За Телефонот Гледајте Накит -W128

226.08 -20 % DEN 181.00

Опис : Лесен, компактен и лесно да се носат 360 степени circumvolution Соларен погон, работен според внатрешна светлина Ротација трае околу 30 секунди за 1 циклус Соларни панели на 4 страни се обезбеди максимална светлина прием на власт ротари табела Добар приказ производи за промовирање на нови производи, како што се мобилни телефони, MP4, часовници, и jewelries Широко се користи во продавници, супермаркети, изложби или за други рекламни цели Соларни прикаже само, другите не се вклучени Главни материјали : ABS Димензии : стан.9.2cmx9.2cmx5.4cm / 3.6"x3.6"x2.1" Боја : Црна / Gold / Бела / Сребрена Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Висок Квалитет на 220V 8000rpm Накит Монистра Машина за Дупчење Двојна Глава Бисер Holing Машина Две Начин Монистра Бормашина ghtool

14352.00 -24 % DEN 10908.00

Описи : Карактеристики на Бисер машина за дупчење1 Оваа машина може да се користи за прецизни holing на бисери.2...

DIY 3D Овошје Крзно Форма Полимер Глина Калап за Накит Pendant Алатка за Правење Ракотворби t44

81.60 -35 % DEN 53.00

100% сосема нов и висок квалитет Спецификација : 2 видови за да изберете : Овошје / КрзноСтил : DIY Налепници за ДекорацијаИдеален за : Ноктите ДекорацијаМатеријал : Полимер ГлинаГолемина : Прибл...

15KW 30-80 KHz Висока Фреквенција Индукција Печка Грејач LH-15A Индукција Грејач Една Година Гаранција

40800.00 -24 % DEN 31008.00

За Бразил клиенти , со цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ asps, кога прави нарачка, ве молиме оставете ги вашите CPF или CNPJ број...

Накит Полирање Алатки 5kg Капацитет Ротари Гимнастик Рок Гимнастик Полирање Машина Накит

DEN 3215.52

Состојба : 100% сосема новКапацитет : 5kgПакување Големина : 290*240*300ммДимензија : 280*220*290mmНапон : 220 VТапан Димензија : 190*180mmТајмерот Гимнастика : 060ми.Користење на опсегот : за ѓердан, нараквица, прстени, итн полирањеБезбедносни ИнструкцииПред да го користите вашиот компјутер, ве молиме да ги прочитате сите безбедносни инструкции...

SNASAN Силикони pendant Мувла Смола Силиконски Калап рачно изработени DIY Накит Одлуки епоксидна смола калапи Плоштадот Круг, Овал правоаголник пад

40.80 -9 % DEN 37.00

100% сосема нов, Хранаодделение Епоксидна Силиконски Материјал : Силикон Боја : Јасно бела Големина : Како на сликата покаже Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Прилагодливост Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,40°C230°C,(40°F446°F) безбедноста,Нетоксични, Без мирис , Се загрева рамномерно Накит Правење Чекори : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата...

Бесплатен превозот 6pcs/set dialux полирање восок Накит полирање соединение полирање восок

1243.20 -26 % DEN 920.00

6pcs / set полирање восок за накит jewelers полирање соединение vert,DIALUX накит полски настава : полирање соединение е формулиран за Бела Метали и Тешко Метални Легури...

2KG мини топење печки goldsmith машина

DEN 10992.00

220v ~2kg злато, бакар, сребро, алуминиум, железо, челик , индукција топење печкиНапон : 220 VФреквенција : 60 HzКапацитет : 1kg / 2kg / 3kgТежина : 2kgПакување големина : 32x32x44cmМаксимална температура 220 V= 2000 F (1100 C) 110 V=1030 CДодатоци : еден тонг, еден crucible и еден кабелот за напојување кабелСтопен метал : Алуминиум, Бакар, Злато, Олово, Сребро, Фунта Сребро, Калај & ЦинкMelten злато машина инструкции : 1.ќе се топи златото машина стави непречено2.и внимателно да се испита дали производи,тогаш ќе ги покрие непроменети,раствора златото отвори проверете дали садот непроменети3.поврзување хируршка постапка моќ supplu,electrictity,светлината се префрлите4.и нормална работа,интелигентни температура контролер со дигитални печка на температура и полека се зголемува,ако има било какви complicatios,бидете сигурни дека за да престанете со користење5.во процесот на работење,на печка temperaturedegrees ќе се шири,персоналот не смее да се движи и судир,избегне scald и штета6...

Foredom чистење машина ,чистење Ротари машина, мини машина за Полирање

2736.00 -30 % DEN 1915.00

напон : 220 / 230 / 240 Vтежина од 3,5 kgмоќност 350wвртежи во минута 010000r / минмоторни големина 33*13*8cmпокрие големина 22*8*6cmСилна вшмукување единица за полирање струг.Произведени во согласност со здравјето и безбедноста на правила се потребни.Заврши со две вретенаУСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци...

3Pcs/SET Прецизност Криви Директно Tweezer Сет од Нерѓосувачки Челик, Анти-Статички Алатка Нови H058

110.40 -36 % DEN 71.00

JIAJIAСовршена алатка за да ги собереш мали нешта што вашите раце не може да се добие.На neccessory алатка за Техничар, поправка човек, водоводџија, градител...

1pcs Вода Капка Епоксидна Силиконски Калап Хривнија Pendant ѓердан Накит алатки Doming Смола Комплет Мувла diy Занает додаток подароци

40.80 -9 % DEN 37.00

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1pcs Боја : Како на сликата покаже Материјал : Силикон Накит Правење Чекори : 1 : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап2 : Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата.3 : Измешајте епоксидна на соодветен сооднос4 : Микс тонер во епоксидна5 : Прелива епоксидна во мувла6 : Почекајте додека епоксидна лекувањеОна што се вклучени : 1 x Силиконски Калапние сме продавница вебстраница : други стил сакате ...

380V 6 кг Накит Машина за Правење Злато Сребро Smelter Печка Да се Топи Златото Топење Печки Злато ghtool

163200.00 -24 % DEN 124032.00

Операција : Моќта на →отвори вода тапа → стави керамички crucible во машина→стави метални во crucible→притиснете греење switch→притиснете stop (стоп се префрлите→маша на crucible и се прелива метал течност.Машината се користи 380 V трифаза моќ, мали димензии, мала тежина, повеќе погодна за домашни и изложбен салон употреба...

На кислород, Водород Вода Заварчик Накит Заварување Машина Пламен Полирање Машина 150 L/h H260 CE Сертифицирани

17712.00 -24 % DEN 13461.00

За Бразил клиенти , со цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ asps, кога прави нарачка, ве молиме оставете ги вашите CPF или CNPJ број...

ASB 400 Накит Видов рамка ,накит Прилагодливи Видов Лак,Накит гравирање алатка,Рачни Алатки Супериорен Квалитет Видов Лак

393.12 -30 % DEN 275.00

Опис На ПроизводотУСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.