• Ново
Печката полица & Микробранова Печката Комплет 's Додатоци За Ставање во загреана Рерна Печката DIY Накит Стаклени Монистра Workbenches Големи/ Мали

Печката полица & Микробранова Печката Комплет 's Додатоци За Ставање во загреана Рерна Печката DIY Накит Стаклени Монистра Workbenches Големи/ Мали

Оценка на клиентот:
DEN 268.32
DEN 252.00 -6 %

Износ
Залиха


Печката полица & Микробранова Печката Комплет 's Додатоци За Ставање во загреана Рерна Печката DIY Накит Стаклени Монистра Workbenches Големи/ Мали Печката полица се користи да се одржи на загревање микробранови печката. За да се спречи загревање микробранови печката горење на подот, и забрзување на ладење.
Опис На Производот
Име На Производ
микробранова печката полица
Точка Бр.
1707014
Материјал
Нерѓосувачки челик+оксидација-отпор + noncorrosive+не рѓа
Големина
125*45mm за мали , 175*43mm за голема Тежина 67g/pc за големи , 55g/pc за мали

Карактеристики

боја:
175 од 43mm, 125 од 45mm
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Производ Карактеристики:
микробранова kilns полица
Накит Алатки & Опрема Тип:
Workbenches
Број На Модел На:
KIL0023
Објектот Тежина:
approx. 67 grams of large size
Бренд Име:
SHEAUTY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификации:
големи / мали димензии печката полица
Функции:
да се одржи на загревање микробранови kilns
Големина:
175*43 mm for big , 125*45 mm for small

Производи во категоријата

Нови Пристигнување 20PCS Челик Дизајн Печат Удар Алатка за Beading & Накит Одлуки Метал Дизајн Марки Мешани Сет

537.60 -26 % DEN 398.00

Нови Пристигнување 20 PCS Челик Дизајн Печат Удар Алатка за Beading & Накит Одлуки Метал Дизајн Марки Мешани СетAnswer : ___________________________ Note : Сите производи слики се во вид на вистински пука,ве молиме остатокот увери дека информациите што да се купи!Избрани удари,удар печат,Челик Печат Удар,Метал Печат Сетнакит машина за правење,накит DIY алатки,Jewelers Поставите Избор

1pcs Вода Капка Епоксидна Силиконски Калап Хривнија Pendant ѓердан Накит алатки Doming Смола Комплет Мувла diy Занает додаток подароци

40.80 -9 % DEN 37.00

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1pcs Боја : Како на сликата покаже Материјал : Силикон Накит Правење Чекори : 1 : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап2 : Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата.3 : Измешајте епоксидна на соодветен сооднос4 : Микс тонер во епоксидна5 : Прелива епоксидна во мувла6 : Почекајте додека епоксидна лекувањеОна што се вклучени : 1 x Силиконски Калапние сме продавница вебстраница : други стил сакате ...

Бесплатен Превозот Накит Синџир Изработка на Алатки Мини Место Заварувач Електронски Заварување Машина за Злато, Сребро.

10559.52 -10 % DEN 9504.00

Електронски Искра Машина се користи за злато, сребро, платина и паладиум, челик и така натаму Ова ви овозможува да се поправи работата парче пред лемење, исто така, се можни да се создаде стабилни и долготрајни врски, особено во места каде лемење не е можно...

Бесплатен Превозот Стоматолошка Лабораторија Алатки Foredom CC 30 Handpiece Флексибилни Вратило Handpiece ghtool

DEN 1104.00

Flex вратило HandpieceForedom CC30# Handpiece (Само handpiece, без chuch копче)За foredom моторНа Врвот на Дијаметар : F4mm / F6mm,Номинална Напон : 110 V / 220 V,Номинална Фрекфенција : 50 / 60 HZ,Номинална влезна Моќност : 200 W,Без Оптоварување Брзина : 500 / 20000 r / n miПлаќање1...

220v Внатре Прстен Engraver Серија/ мали engraver,прирачник прстен гравирање машина,накит алатки

15000.00 -30 % DEN 10500.00

тежина 6kgпакување големина 26*23*18cmплоча 1 компјутерфонт англиски букви,броеви и симболиЛесно образец инсталацијаДефиниција произведува писмо со височините на 1 2mmШирок прстен houding капацитетПрилагодливи писмо проредПревозот : По курир(DHL / UPS / ТНТ / EMS / Кина Пост / Федекс)Од воздух .Од страна на моретоПлаќање : T / T .Western Union / Money GramAfterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранцијаУСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци...

топла продажба мини клупата струг,мини табела полирач ,накит Полирање мотор со Прашина Колектор

7920.00 -24 % DEN 6019.00

спецификацијанапон 220v / 240v моќ 220w тежина 10kg вртежи во минута 08,000 r / мин полирање моторни 1 / 2 HP вшмукување моторни 1 / 2 HP користење на вртење на клупата мелница и ИСКЛУЧУВАЊЕ1.внесете го приклучокот во електрични надвор нека2.пак на контрола на брзината konb насока на стрелките на часовникот за да го исклучите моторот НА и да ја приспособи неговата брзина3.за да го ИСКЛУЧИТЕ,да се претвори во knob спротивно од стрелките на часовникот, додека не кликне4.никогаш нема да ја напушти клупата frinder работи на надзор,секогаш исклучете го алатка кога не е во употреба5.секогаш носете заштита за очите при користење на клупата струг или други алатнакит алатки ,накит опрема ,накит машина ,машина за полирање,полирање мотор ,полирање ,опрема за чистење мотор ,чистење машина ,абразивни опрема , detal polsihing машина клупата струг ,foredom клупата стругНие, исто така, имаат и други машини за накит .Ако имате други барања ,pls слободно контактирајте ме

Прстен Големина проширувач -двоен скок, прстен mandrel

5232.00 -24 % DEN 3976.00

спецификацијапакување тежина 9 кг прстен sizer заѕвони 618 # број на гаранција 1 годинана врвот на колоната е проширување, на дното кружни гнездо е тесен, една машина со 2 функцииЗабелешка : за да се прошири или тесен опсег во рок од 1 бројПрстен проширувач може да се зголеми или да се намали на прстен во неколку секунди , и не нула или оштетување на менталнатаПревозот : По курир(DHL / UPS / ТНТ / EMS / Кина Пост / Федекс)Од воздух .Од страна на моретоПлаќање : T / T .Western Union / Money GramAfterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранцијаБило прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours Искрено очекуваме да било на вашето БарањеFuzhou Wangxiang Нерѓосувачки Челик Производи Co., Ltd...

SNASAN Силикони pendant Мувла Смола Силиконски Калап рачно изработени DIY Накит Одлуки епоксидна смола калапи Плоштадот Круг, Овал правоаголник пад

40.80 -9 % DEN 37.00

100% сосема нов, Хранаодделение Епоксидна Силиконски Материјал : Силикон Боја : Јасно бела Големина : Како на сликата покаже Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Прилагодливост Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,40°C230°C,(40°F446°F) безбедноста,Нетоксични, Без мирис , Се загрева рамномерно Накит Правење Чекори : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата...

3Pcs/SET Прецизност Криви Директно Tweezer Сет од Нерѓосувачки Челик, Анти-Статички Алатка Нови H058

110.40 -36 % DEN 71.00

JIAJIAСовршена алатка за да ги собереш мали нешта што вашите раце не може да се добие.На neccessory алатка за Техничар, поправка човек, водоводџија, градител...

Бесплатен превозот 6pcs/set dialux полирање восок Накит полирање соединение полирање восок

1243.20 -26 % DEN 920.00

6pcs / set полирање восок за накит jewelers полирање соединение vert,DIALUX накит полски настава : полирање соединение е формулиран за Бела Метали и Тешко Метални Легури...

110V FOREDOM Флексибилни Вратило Машина ,goldsmith алатки,полирање флексибилни вратило машина,виси ротари алатка мотор & виси мотор

2328.00 -24 % DEN 1769.00

FOREDOM Флексибилни Вратило Машина ,goldsmith алатки,полирање флексибилни вратило машина,виси ротари алатка мотор & виси моторПакет Се Вклучени1 x целосен сет на Флексибилни Вратило МашинаПрименаОдлична машина за дупчење,полирање,burring,мелничката,slotting,пила,исто така, одлично за дрво и коските резба.Флексибилен окно е уред за пренесување на ротари движење помеѓу два објекти кои не се фиксни во однос еден на друг...

ASB 400 Накит Видов рамка ,накит Прилагодливи Видов Лак,Накит гравирање алатка,Рачни Алатки Супериорен Квалитет Видов Лак

393.12 -30 % DEN 275.00

Опис На ПроизводотУСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци...

Foredom чистење машина ,чистење Ротари машина, мини машина за Полирање

2736.00 -30 % DEN 1915.00

напон : 220 / 230 / 240 Vтежина од 3,5 kgмоќност 350wвртежи во минута 010000r / минмоторни големина 33*13*8cmпокрие големина 22*8*6cmСилна вшмукување единица за полирање струг.Произведени во согласност со здравјето и безбедноста на правила се потребни.Заврши со две вретенаУСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци...

Бесплатни бродот Автоматско Дигитални Топење Печки 2KG за Топи Остатоци Сребро & Злато МФ-2000 Нови

15312.00 -24 % DEN 11637.00

Автоматско Дигитални Топење Печки 2 KG за Топи Остатоци Сребро & Злато МФ20001, Ова е посебно дизајниран и изграден за топење метали за леење и легирање.2, Максимална температура е 2000° F (1100° C).3, Можете да се стопи чисто сребро & злато или легури како што се стерлинг сребро, 14k злато 18k злато до чиста.4, Оваа печка е способен за топење на таквите метали : алуминиум, злато, олово, сребро, фунта сребро, калај & цинк.5, Жлеб графит crucible, кој е специјално дизајниран crucible маша, дизајниран за лесно отстранување од печка.6, Тоа трае 1015 Минути прво да се загрее во зависност од метал вашиот топење и 1015 минути за целосно да се топи на вашата метал во зависност од формата на материјал...

Круг со Силиконска Смола Мувла DIY Накит Pendant Мувла рачно изработени Занаетчиски Алатка за Правење

87.84 -20 % DEN 70.00

Круг со Силиконска Смола Мувла DIY Накит Pendant Мувла рачно изработени Занаетчиски Алатка за Правење 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и чистење за силиконски материјал Силиконски калапи,совршен алатки за вашиот DIY занает проекти Направи pendant earring,ѓердан од смола,созд убава накит парчиња Својата совршена за користење со смола...

Висок Квалитет на 220V 8000rpm Накит Монистра Машина за Дупчење Двојна Глава Бисер Holing Машина Две Начин Монистра Бормашина ghtool

14352.00 -24 % DEN 10908.00

Описи : Карактеристики на Бисер машина за дупчење1 Оваа машина може да се користи за прецизни holing на бисери.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.