• Ново
ОЕМ 16403-59E00/SP-2008 Заптивка Влажни sump(Подмачкување) Масло-вода сепаратор за N-

ОЕМ 16403-59E00/SP-2008 Заптивка Влажни sump(Подмачкување) Масло-вода сепаратор за N-

Оценка на клиентот:
DEN 1529.76

Износ
Залиха


ОЕМ 16403-59 E00/SP-2008 Заптивка Влажни sump(Подмачкување) Масло-вода сепаратор за N-

Карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Бренд Име:
ONESIMUS
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
Не е лесно да се носат
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
1KG
Другиот Дел Број:
16403-59E00/SP-2008
Поставување на Возило:
гориво пумпа за филтер
Објектот Ширина:
12cm
Производителот Дел Број:
16403-59E00/SP-2008
Осветленост Дел Број:
16403-59E00/SP-2008

Производи во категоријата

ZUCZUG ПВЦ Масло Вода Сепаратор + Вакуум Дишење Издувна Цевка За ФОЛКСВАГЕН Jetta Passat Tiguan Scirocco Голф A4 Седиште Леон 06H103495B

2711.52 -15 % DEN 2305.00

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2.0 TSI "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1.8 TSI , 2.0 TSI "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 TFSI ,2.0 TFSI "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2.0 TSI "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2.0 TSI "ФОЛКСВАГЕН" Голф(Gti) 2.0 TSI A3 1.8 TFSI , 2.0 TFSI A4 1.8 TFSI , 2.0 TFSI А5 2.0 TFSI П5 2.0 TFSI TT 1.8 TFSI , 2.0 TFSI Седиште Леон 1.8 TSI, 2.0 TSI Седиште Толедо 1.8 TSI, 2.0 TSI Врвен 2.0 TSI Octavia(РС) 2.0 TSI Дел Број : 06 H 103 495 Б 06 H 103 495 06 H 103 495 НА 06 H 103 495 E 06 J 103 221 Б Компатибилен Дел броеви : 06 H103495 B 06 H103495 06 H103495 A 06 H103495 E 06 J103221 B 06 H103495Б 06 H103495 06 H103495НА 06 H103495E 06 J103221Б 06 H 103 495 A 06 H 103 495 E 06 J 103 221 B 06 H 103 495 B Пакет состав : ПВЦ Масло Вода Сепаратор 06 H 103 495 Б Количина 1 Вакуум Дишење Издувна Цевка 06 J 103 221 Б Количина 1 Здив Издувна Цевка 06 H 103 226 A Количина 1

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.