• Ново
85% бела goose & патка мешани надолу/ goose изнесува 60% /пополни моќност 700/утешителот и јакна додатен/ 0.5 kg цена

85% бела goose & патка мешани надолу/ goose изнесува 60% /пополни моќност 700/утешителот и јакна додатен/ 0.5 kg цена

Оценка на клиентот:
DEN 2544.00

Износ
Залиха


Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.
Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .
Оваа цена е цена од 0,5 кг 85% бела goose и патка мешани надолу, Надолу кластер содржина е 85%,се пополни моќ е 700,перење степен е 650+, бела goose надолу изнесува 60%,бела патка надолу изнесува 40%,може да се користи како ватенка и јакна додатен.
Важен индикатор : ( Grey goose надолу процент 1/1000 )
Предмети
Единица
Услов
Rerult
Пресуда
Тест методи за
Долу идентификација
______
___________
goose патка Мешани надолу
_________
GB/T 14272-2011
Одредување на содржина
%
___________
85
_________
Долу Content limit отстапување
%
-3.0
0
натпревар
Долу кластер
Ограничување на девијација
%
76
80
натпревар
Пополнете моќ
cm
≥14.0
17
натпревар
Кислород број
mg/100g
≤10.0
1
натпревар
Чистота
мм
≥450
650
натпревар
Смрдеата
одделение
≤2
1
натпреварот Производ Слики :
На купувачот : Pls contect на продавачот прво да се потврди дали имаат инвентар . Sincer сите се многу популарни предмети ,тие често се распродадени многу брзо. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака. Ако стоката надминува 2 килограми, ве молиме контактирајте со продавачот да се консултирате со товар, може да се организира за да испратите кина пост воздух парцела. Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Карактеристики

Материјал:
Бела goose надолу
Шема:
Изми
Број На Модел На:
85% бела goose и патка мешани надолу
Име на производ:
85% бела goose и патка мешани надолу
Процентот на goose:
goose надолу изнесува 60%
Пополнете моќ:
700
Перење степен:
650+
Долу кластер содржина:
85%
Долу влакна содржина:
5%
Функција:
утешителот и јакна додатен
Мирис:
Никој
Боја Стил:
Природна Боја
Фабриката Име:
zhongruiyurong

Производи во категоријата

Бесплатен превозот 85% бела goose & патка мешани надолу/ goose изнесува за 50% /пополни моќ 680/јакна додатен/ 0.5 kg цена

DEN 2400.00

Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .Оваа цена е цена од 0,5 кг 85% бела goose и патка мешани надолу, Надолу кластер содржина е 85%,се пополни моќ е 680,перење степен е 650+, бела goose надолу изнесува за 50%,бела патка надолу изнесува за 50%,може да се користи како ватенка и јакна додатен.Важен индикатор : ( Grey goose надолу процент 1 / 1000 )ПредметиЕдиницаУсловRerultПресудаТест методи заДолу идентификација_________________goose патка Мешани надолу_________GB / T 142722011Одредување на содржина%___________85_________Долу Content limit отстапување%3.00натпреварДолу кластерОграничување на девијација%7681натпреварПополнете моќcm≥14.016.8натпреварКислород бројmg / 100g≤10.01натпреварЧистотамм≥450650натпреварСмрдеатаодделение≤21натпреварот Производ Слики : На купувачот : Pls contect на продавачот прво да се потврди дали имаат инвентар ...

1 Унца 90/10 goose надолу за продажба САД 2000 Стандард 800 пополни моќ бесплатен превозот

DEN 230.40

Опис На ПроизводотДобредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .1 Унца 90 / 10 goose надолу за продажба САД 2000 Стандард 800 пополни моќCikuan бела goose надолу, квалитет goose пердув како суровина, а потоа по видови на специјални висока температура, висок притисок, одмастување, дезинфекција и други напредни технологии за обработка за да се отстранат бактериите, прашина, долу повеќе мека и свежо, сомот цвеќиња одредување на износот на cashmereenough, чистота, меки и високо, без мирис и без кајгана, белење супстанција е многу лошо за телото е исклучително силна, корозивен, ова потсетува Amoy Пријатели не купува премногу бел пердув е вид на мртвите бела...

Бесплатни shipping85% бела goose & патка мешани надолу/ goose изнесува 60% /пополни моќност 700/утешителот и јакна додатен/ 1 lb цена

DEN 2544.00

Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .Оваа цена е цена на 1 lb 85% бела goose и патка мешани надолу, Надолу кластер содржина е 85%,се пополни моќ е 700,перење степен е 650+, бела goose надолу изнесува 60%,бела патка надолу изнесува 40%,може да се користи како ватенка и јакна додатен.Важен индикатор : ( Grey goose надолу процент 1 / 1000 )ПредметиЕдиницаУсловRerultПресудаТест методи заДолу идентификација_________________goose патка Мешани надолу_________GB / T 142722011Одредување на содржина%___________85_________Долу Content limit отстапување%3.00натпреварДолу кластерОграничување на девијација%7680натпреварПополнете моќcm≥14.017натпреварКислород бројmg / 100g≤10.01натпреварЧистотамм≥450650натпреварСмрдеатаодделение≤21натпреварот Производ Слики : На купувачот : Pls contect на продавачот прво да се потврди дали имаат инвентар ...

Бесплатен превозот 85% бела goose надолу/патка надолу изнесува 20% &пополни моќност 750 & најголемиот дел надолу 1 lb цена paypal прифатени

DEN 2928.00

Објектот спецификите Outerwear Тип : goose Надолу & Parkas Место на Потекло : Кина (Копно) Опис на Производот85% најголемиот дел полуготови надолу за надолу јакна,бела goose надолу за semifinished надолу мантил,Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .Оваа цена е цена на 1 lb 90% бела goose и патка мешани надолу, Надолу кластер содржина е 85%,се пополни моќ е 730,перење степен е 650, бела goose надолу изнесува 80%,бела патка надолу изнесува 20%,може да се користи како ватенка и јакна додатен.Cikuan бела goose надолу, квалитет goose пердув како суровина, а потоа по видови на специјални висока температура, висок притисок, одмастување, дезинфекција и други напредни технологии за обработка за да се отстранат бактериите, прашина, долу повеќе мека и свежо, сомот цвеќиња одредување на износот на cashmereenough, чистота, меки и високо, без мирис и без кајгана, белење супстанција е многу лошо за телото е исклучително силна, корозивен, ова потсетува Amoy Пријатели не купува премногу бел пердув е вид на мртвите бела...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.