• Ново
Супер! За Acer Течни Jade S S56 Случаи, 5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Луксузни Ултра-тенок Кожа Случај

Супер! За Acer Течни Jade S S56 Случаи, 5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Луксузни Ултра-тенок Кожа Случај

Оценка на клиентот:
DEN 205.92
DEN 187.00 -9 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата Продавница. ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефон
случајот се рачно изработени .Тоа ќе се 100% Совршено Одговараат за Камера / Flash / Волумен Дупки.
Добредојдовте Пад на превозот и комбинираат превозот ,голем попуст за големата цел!
Детали за производот
Компатибилен Модел : Случај За Acer Течни Jade S S56
Состојба : Нова
Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа
Функција : 100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Бои : Црна, Сина, Златна, Црвена Роза, розова
Превозот Време : Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 48h по плаќањето беше потврдено.
Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 20-60days.(Викенди и Празници се исклучени).
Гаранција : Целосна наплата или да го препрати ако пакетот не добиле во текот вети време на испорака.
Трговија На Големо : Поддршка
Пакување се вклучени : 1 x Phone Случај
Производот Се Покаже
Испорака
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали цел(цел Бразил транзит време 40-90 дена
2. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број.
3 . Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции
Се разбира,можете, исто така, може да се земе $1.2 да се купи следење на број : ве Молиме контактирајте со нас пред да плати за тоа.
ПОВРАТНИ информации
1.Ние ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации за сите купувачи.
2.Вашето задоволство е наш врвен приоритет, наша цел е да се направи сте толку среќни како е можно додека се занимаваат со нас.
3.Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Затоа, вашите повратни информации е екстремно важна за нас.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не остави никакви негативни feed врати пред да контактирате со нас.
4.Ние и ветуваме дека ќе го решат проблемот за вас, веднаш штом ќе може да.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
С..Производите може да потпише она време?
a>>>Нормално време е 20-60 дена; понекогаш тоа е, според царинската обработка на време купувачот земја; и ние ќе ви купи заврши на пратката во рок од 3 дена (100% акции)
С..Ова е посебен holster тоа?
A>>>yes (да)! ако не се поклопува со дупки; ние целосна наплата
С..цената е малку скапо
A>>>Овие се сите производи од нашата фабрика добивање на стоки директна продажба
С..не Може да се најде на потребните телефон случај
A>>>ве Молиме кажи ни; оние од нас, кои се сите handmad
С.. Сликата изгледа толку досадна
A>>> Со цел да се осигура веродостојноста на производот; сите овие слики кои сте ги направиле на продавачот (800 пиксели)

Карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Acer
боја:
Црна, сина, златна, црвена Роза, Розова
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај За Acer Течни Jade S S56

Производи во категоријата

DCOS Мажите Гроздобер Платно од Кожа Училиште Воена Торба Гласник Прашка Crossbody Торба Satchel

DEN 1728.96

Предмет Тип : Мажите Гласник КесиБрој на Рачки / Ремени : Еден; Внатрешни работи : Внатрешни работи Слот ЏебФорма : На Багажникот; Шаблон Тип : ЦврстиОбвивка Материјал : Памук; Стил : НеврзанГлавен Материјал : Платно Предмет Тип : Мажите Гласник КесиБрој на Рачки / Ремени : Еден; Внатрешни работи : Внатрешни работи Слот ЏебФорма : На Багажникот; Шаблон Тип : ЦврстиОбвивка Материјал : Памук; Стил : НеврзанГлавен Материјал : ПлатноЧанти Тип : Гласник КесиГолемина : 34*27*11cm

LED 5.75 инчен Светла Бела Боја Ангел око светилки drl Hi/Lo Зрак 5 3/4 инчи Headlamp Круг LED Светло за Харли Дејвидсон Мотор

DEN 2976.00

5.75 инчен Светла Бела Боја Ангел око светилки drl Hi / Lo Зрак 5 3 / 4 инчи Headlamp Круг LED Светло за Харли Дејвидсон Мотор Спецификации : Големина : 53 / 4" Боја : хром / Црна Ангел око : бела Висок Зрак Моќност : 40 W Ниска Зрак Моќност : 30 W Висока Зрачна Лумен : 3200 LM Ниска Зрак Лумен : 2400 LM Светлина Температура : 6500 K (Светла Бела) Напон : 12 V, (1048v Оперативен Опсег) Живот Време : 30000 Hour Заштита Одделение : IP65 Зошто да Изберете Ангел око 5.75 инчен led светлата? *Силна осветленост 40w, 3600 LM за високо зрак, 2400 LM за слаб зрак, два пати повеќе од светлината од акции светлина, безбедно патот за употреба! *Назад со rebreather, не мора да се грижите за магла внатре кога постои голема разлика помеѓу внатрешната температура и надворешна температура...

CD/DVD картичка послужавник за Epson T50 R290 P50 А50 T50 T60 R330 R390 R330 L800 Px700 Px800 Px665 R230 R310 R350 R210 R270 лента

DEN 479.52

комбоDVD / CD Послужавник за Epson инкџет печатачНовиот Модел (На послужавник за следните модели е иста ) : Нови модели : R290 P50 А50 T50 T60 R330 R390 R330 L800 L801 Px700w Px800 FW Px665 RX680 R260 R265 R270 R280 R285 R380 итнСтариот Модел ( на послужавник за следниве режими не е истиот ) : Старите модели : R230 R300 R200 R220 R320 R310 R350 R210 итн.bandeja де пвцВи благодариме за вашата загриженост за нашиот производ...

Скутер Светлата HS1 Светилка 35/35W 4300K Халоген Светлина Xenon 12V Тешко Стакло PX43t Замена на сијалица Надворешни Светлина 2 ПАРЧИЊА

DEN 369.60

Item TitleСкутер Светлата HS1 Светилка 35 / 35 W 4300 K Халоген Светлина Xenon 12 VТешко Стакло PX43t Замена на сијалица Надворешни Светлина 2 ПАРЧИЊАFitmentСите Стандардни HS1 12 V 35 / 35 WБоја Излез : Сино Стакло PaitingFitment Тип : PX43tКвантитет на пакет : 2 ПАРЧИЊА HS1 12 V 35 / 35 W PX43t 4300 KБЕРГ Хартија Кутија ПакетKelvins : 4300 KГаранција : 1 ГодинаСкутер Светлата HS1 Светилка 35 / 35 W 4300 K Халоген Светлина Xenon 12 V Тешко Стакло PX43t Замена на сијалица Надворешни Светлина 2 ПАРЧИЊАHS135 W35 W12 VPX43 TСијалица Спецификацијакатегорија : Блескаво Халоген светилкаvolt : 12 Vзасилувач : 2.92 / 2.92вати : 35 / 35 Wбаза : PX43t38стакло : T45 / 8филамент : DUPLOг.часови : 100 / 200забелешки : код : otхалоген гассветлата светилкамотоцикл светилкастил : HS1Скутер Светлата HS1 Светилка 35 / 35 W 4300 K Халоген Светлина Xenon 12 V Тешко Стакло PX43t Замена на сијалица Надворешни Светлина 2 ПАРЧИЊАП : сакам бела боја на светлина, како да се избере боја температура?Повисока температура на бојата значи бела светлина, халоген сијалица е тешко да се светлина чиста бела.Но повисока температура на бојата е, полошо патот ефект ќе биде, пократок животен век.3100 K Оригинални Автомобил крушка, Жолта светлина, силна пенетрација4300 K Бела боја со жолта комплет xenon светилка температура на бојата5000k Бела малку жолта, највисоката температура на бојата регулатива во ЕвропаП : Дали оваа крушка одговара на мојот автомобил?A : Нашата светилки се универзален модел, тоа може да се вклопат многу автомобили.Ве молиме консултирајте се со вашиот сопственикот упатство или вашиот локален автомобил дилер за коригира моделот.П : Што е декларацијата на вредност? Јас ќе плаќаат никакви дополнителни пари?A : Декларација на вредност е вредноста што се бара од страна на царинската управа, се разликува од вистинската вредност.Ниска вредност е лесно за царинење и слободни должност.

Топла продажба ! Бесплатен превозот !Средни Расположливиот Цевки Торба Шлаг Фондан Торта Крем Украсување Тесто Совет Алатка

273.60 -15 % DEN 233.00

11Материјал : ПластикаТип : торта алаткиТорта алатка тип : Тесто кесиКоличина : 1pcsБоја : автоматскиако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

SMD1812H5R6NXT 5R6 5.6 Р 1812 SMD varistor НОВИ Оригинални

DEN 384.00

Hui Cheng електронски (Х К) CO.,LTD Компанијата примени поддршка на операции како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност, бидејќи широк спектар, а тоа е додавање на нови сорти , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да купите повеќе предмети , може да се направи листа , колона име, и добра количина, јас ќе ви дадам цена пресметка...

нови креативни бисер круна свадба партии невестата headdress долго рака розово злато паун круна на коса и накит трговија на големо

504.96 -30 % DEN 353.00

започнетекрајотПредмет : CR.0023Материјал : алуминиум, стакло, бисерДимензии : однесуваат на следните сликаA : 14cm, Б : 10см, C : 3cm, D : 14cm(прирачник за мерење, оставете мала количина на грешка)Тежина : 37 GПакување : една OPP вреќа

Перформансите на Спојката Мини Мото Џеб Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Кабриолет 47cc 49cc Делови

576.00 -19 % DEN 467.00

Перформансите на Спојката Мини Мото Џеб Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Кабриолет 47cc 49cc ДеловиОвие делови се вклопуваат за АТВ,Quad,Јама велосипед,Нечистотија велосипед,Оди Kart,КабриолетЗа Мини Велосипеди, да одговара за 2 удар 47 CC / 49 CC воздух за ладење на моторот, 2 удар на вода за ладење на моторот Polini 911,Polini GP3,Balta,ZPF,Morini,KTMРеден Број C121 Надворешниот Дијаметар (mm) 75.8 Внатрешна Коси Голем Дијаметар (mm) 13.5 Внатрешна Коси Мал Дијаметар(mm) 11.8 Дебелина (mm) 15 Мотор 47 CC / 49 CC Воздух за ладење Белешки ТркиМожеби ќе сакате другите како следниве

ESP8266 сериски WIFI wireless transceiver модул MT7681 3DBI се здобијат со антената

DEN 60.00

Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

Во еден Друг Свет, Со Мојот паметен Телефон Isekai wa паметен Телефон да се Томо ni. Elze Silhoueska Cosplay Костим E001

DEN 4065.60

Prodcut име : Во еден Друг Свет, Со Мојот паметен Телефон Isekai wa паметен Телефон да се Томо ni Elze Silhoueska Cosplay Костим E001 пакет се вклучени : капут,Кошула, Здолниште Ракавици, Чорапи, bowtieголемина на табелата и мерење водич како што е подолу : Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации : 1 Што се машки или женски?2 Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?3Вашиот височина во СМ4Биста (Женски)Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.Градите (Машки)Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.5ПоловинатаНајди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.6ХипСтави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.7Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.Превозот и Враќање : Костимот одлуки време е за 510 дена.Времето за испорака е 1015 дена.Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена...

Професионални Голф Tee Топката Ги Собереш Вшмукување Чаша Берач За Caddy Морон Retriever Putter Зафат

55.68 -14 % DEN 48.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одговара на крајот на вашиот putter зафат Едноставно притиснете на топката кога таа оди во дупка и топката ќе се држиме до putter морон Не треба да се наведнуваат надолу за да се добие топката надвор од дупката се Заштити играч на голф е половината и колената Спецификации : Материјал : ПВЦ Големина : 5 * 5cm / 1.97 * 1.97" Тежина : 26g Боја : Црна Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1...

Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Koizumi Hanayo Цвет Букет Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

767.52 -7 % DEN 714.00

Материјал : Мека крпаГолемина : S M L ПрилагодитеАко изберете една големина,ве молиме да ни кажете што се машки или женски?И висина,тежина,половината,биста,хип мерки за сопствени големина.Пакетот Вклучува : Фустан+Neckwear+Хривнија+Порибување+Headwear+LegletAnswer : ___________________________ Note : букет треба платат за екстра!За перика : Перика Должина(30cm / 11.81 инчи)Костими Големина На Табелата : S : Биста(84cm) Половината(65cm) на Колкот(92cm) Висина(162cm)М : Биста(87cm) Половината(68cm) на Колкот(95cm) Висина(167cm)L : Биста(90cm) Половината(71cm) на Колкот(98cm) Висина(172cm)

WALFOS Јагода Hullers Метал Пластика Овошје се Отстранат Рачките Уред Домати Рачките Јагода Нож Матични Смена Овошје Slicer

110.88 -15 % DEN 94.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни материјал за да копирате WALFOS производи неодамна...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.