• Ново
Виножито Боја Ombre Бразилецот Тело Бран Коса Weft Клип Во Евтини Синтетички Perruque 3 Парчиња Коса Weft 1 Затворање Синтетички Брановидна

Виножито Боја Ombre Бразилецот Тело Бран Коса Weft Клип Во Евтини Синтетички Perruque 3 Парчиња Коса Weft 1 Затворање Синтетички Брановидна

Оценка на клиентот:
DEN 1051.20
DEN 789.00 -25 %

Износ
Залиха


4 Снопови По Пакет Евтини Синтетички Cosplay Две Тон Три Тон Ombre Голема Брановидна Тело Бран Коса Weft Cosplay Партија Девојка Фризура
Косата Детали :
Име : Бразилски Природни Бран
Должина : 14" &16"&18",18"&20"&22"
Боја : #1,#30,#33 и други 3 тонови на боја
Нето Тежина : 360g/пакет
(3 парчиња коса weft,1 парче затворање,1 парче клип во синтетички влакна)
Производот се покаже :

Карактеристики

Протегала должина:
18INCHES
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
боја тип:
Ombre
Може Да Се Permed:
No
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Бренд Име:
Евника коса
Број На Модел На:
ombre тело бран коса
Текстура:
телото бран
Материјал:
Врвен квалитет на синтетички влакна
Тип:
Синтетички weft,closue и клип во косата стил
Должина:
14&16&18,18&20&22
боја:
две тон,три тон
Име:
Бразилецот Природни Бран
Нето тежина:
300g/пакет
косата стил:
Телото бран влакна ткаење брановидна коса парче
Модел Бр.:
Бразилецот природни синтетички влакна
Референца цел количина:
Околу 1 до 2 пакети доволно за целосна главата
Квантитет на пакет:
3 парчиња коса weft,1 парче затворање,1 парче клип во косата

Производи во категоријата

Топла Продажба 1PC Ретро дизајн Мини Рачна Мелница за Кафе Дрво Стојат Сад Антички Рака Кафе Грав Мелница Како Подарок Бесплатен Превозот 0829

DEN 516.96

Топла Продажба 1 PC Ретро дизајн Мини Рачна Мелница за Кафе Дрво Стојат Сад Антички Рака Кафе Грав Мелница Како Подарок Бесплатен Превозот 100% сосема нов антички прирачник кафе мелница Ова е прилично добра кујна gadgetsмелница за кафе грав машина, ќе донесе многу повеќе смешни за вас или вашето семејство...

телефон платно Половината Торба покрие случај За BlackBerry DTEK60/за BlackBerry Неонски DTEK50/ за BlackBerry Priv/за BlackBerry Скок

335.52 -5 % DEN 319.00

Компатибилен : За Black Berry DTEK60 / за Black Berry Неонски DTEK50 / за Black Berry Priv / за Black Berry Скок 1.100% сосема нов и имаат добар квалитет...

Нови Пристигне Печење алатки Кујна торта нож за Путер нож заштита на животната средина силикони путер засилувач

19152.00 -20 % DEN 15322.00

Печење алатки Кујна торта нож за Путер нож заштита на животната средина силикони путер засилувачКарактеристики : Мултицел силикони шпатула е направен од чисто силиконски.На шпатула е флексибилен и хигиена, што го прави одличен за домашна и професионална употреба.Карактеристики удобен отворот за креативни решенија за складирање.Издржливи и отпорни на топлина до 600 степен ЦелзиусовиЕргономски дизајн и тежина, е совршен за кујна wareБезбедно на on кујна utensil, освои't нула вашиот utensilСе вклопува удобно во рацетеТемпература : 40 ~ +230Материјал : силиконДолжина : 25cmБоја : автоматскиAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме имајте предвид, ние не't понуда боја на избор, а сите нарачки ќе бидат испратени по случаен избор на бојаПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

HOSINGTECH - квалитет гаранција 51mm 2 црвено автомобилската 180degree силикони лактот турбо интеркулер цевка

900.48 -5 % DEN 855.00

HOSINGTECH квалитет гаранција 51mm 2" црвено автомобилската 180degree силикони лактот турбо интеркулер цевкаРод : 51mm(2") Работна Температура : 60°C до 260°CДолжина : (80+80) mm Пука Притисок : 2 MpaДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерЗабелешки : 1...

LED Опашка Светлина за Харли Дејвидсон Мотор Запре Светилка Xl FLH FX Кочница Светлина

1425.60 -10 % DEN 1283.00

LED Опашка Светлина за Харли Дејвидсон Мотор Запре Светилка Xl FLH FX Кочница Светлина Компатибилен Со : • 1999подоцна XL (освен XL883 N, XL1200 N, XL1200 V, XL1200 X и " 11подоцна XL1200 C) • 1999подоцна Дуна (освен '09 FXDB и FXDWG, '14подоцна FXDF,20072009 и Супер Глајд FXD) • 2003подоцна FXST, FXSTS, FXSTB, и FXSTC • 19992008 Туринг модели(освен FLHX, FLHTCSE2, FLHRSE3 / 4, и модели се опремени со Лиценци Плоча Релокација Комплет P / N 5370204) • 20092013 FLHRC • 2009подоцна FLHTC, FLHTCU, FLHTK и FLTRU модели на Ситевоедно интегрирано : парк светла, сопирачките, светлата и жолта наизменични јачина на светлина...

универзален мотор LED кочница Задна светло црвена Леќа мотор опашка Светла мотокрос ATV Off-road мото делови нечистотија јама велосипед blinker

DEN 575.52

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!боја : црвенаодговара на : Универзална (11 CM завртка растојание )Пакет Се Вклучени : 1 BUC мотоцикл опашка светлина1...

Луксузна Флип Кожа Телефон Случај Покритие За ЕНЕРГИЈА SISTEM Енергија Телефон Про HD Заштитни Случај Паричникот Стил 6 Бои Во Парк

382.56 -27 % DEN 279.00

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заЕнергија Телефон Про HDМатеријалВисок Квалитет На Луксузни КожаНатпревар100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче ДупкаБојаЦрна, Сина, Кафена И Розова Длабоко Црвена РозаЦрвенаДопирТешко Средината МекаПочитувани Купувачи, Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е професионална изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние и ветуваме дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата / МТВ / Јачина на звук / Копче Дупка...

Нови Пристигне DIY Алатка Pen Set Шлаг Торта Декорирање парична Казна Сликарска Четка Фондан Прашина Шеќер занает

7394.88 -20 % DEN 5916.00

DIY Алатка Pen Set Шлаг Торта Декорирање парична Казна Сликарска Четка Фондан Прашина Шеќер занаетСосема нов и висок квалитетОвие торта декорирање четки се идеални за прикачување форми користење гуми за џвакање лепило, разголување украсување кеси со боја и со додавање на четка вез со кралската шлаг.Четка должина : Околу 1315.5 cm / 5.26.2 инченПакетот вклучува : 6 x ЧеткаПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Нова Аниме Морнар Месечината Cosplay ноќта на Вештерките Костим Партија Девојки Фенси Облека Нарачана 10styles

1967.52 -10 % DEN 1771.00

Нова Аниме Морнар Месечината Cosplay ноќта на Вештерките Костим Партија Девојки Фенси Облека Нарачана 10stylesВклучува : Фустан +Neckwear +Headwear +Ракавици

HOTHINK 10pcs/многу Нови 7000X Вози Камионот Ласерски Леќи Лента Flex Кабел Поправка Делови За PS2 (7000x) PlayStation 2

DEN 172.32

Опис1 ОЕМ и НОВИ2.70000 x Ласерски Леќи Flex Лента Кабел за PS2 Поправка Делови само3.Секој кабел е тестирана и е во целосно работна состојба4.Ве молиме проверете ги приклучоците инсталиран правилно пред користење5.Препорачуваме професионална инсталација3...

2 ПАРЧИЊА Универзален Мотор Лента Пак Сигналот Индикатор Blinker Светло Жолто 6 LED 12V Лента на Светлина За Хонда Kawasaki Јамаха Suzuki

239.52 -15 % DEN 204.00

2x Килибар 6 LED Мото Велосипед Црна Лента Пак Сигналот Индикатор Blinker Светлина Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Спецификација Напон : DC 12 V LED Type : SMD 5050 LEDLED Кол : 6 LED Боја : Жолто / Портокал Свиок Сигнал светлина Должина : 10cm Жица Должина : 1.5 м Појас Тип : Црн Појас Количина : 1 Пар Fitment Овие LED светло ленти се користат за Мотор Табличка Blinkers Светла, Автомобил Табличка Светла, Приколка светла...

Бизнис Единствена Боја На Паричникот Картичка Стојат Кожа Флип Funda Coque Случај За Microsoft Nokia Lumia 550 / 650 /850 Маска Додатоци

204.00 -11 % DEN 181.00

Бизнис Единствена Боја На Паричникот Картичка Стојат Кожа Флип Funda Coque Случај За Microsoft Nokia Lumia 550 / 650 / 850 Маска Додатоци

Бесплатен Превозот Bioshock Infinite Елизабет Cosplay Костим

3359.52 -6 % DEN 3158.00

1, Ако сопствени направени ,ве молиме изберете големина од нашата големина на табела и оставете го вашиот биста,половината,колковите и висина големина во "оставете порака за да продавачот" кутија кога ќе го поставите цел2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,потребно е 3050 дена во различни земји, 6090 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.3, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.

50pcs/многу Фабрика Цена Bling Легура Кристал Круна Копчето За Headband Метал Flatback Свадба Тиара Монистра За Накит Наоди

DEN 1483.20

Bling Легура Кристал Круна Копчето За Headbands Метал Flatback Свадба Тиара Монистра За Накит НаодиКарактеристики : Направени од мека плетени ткаенини, се протега и многу удобен за носење.Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,2 бои во акции.Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear.Спецификации : Предмет Тип : Headband&headwearБоја : 2 боиПол : УнисексМатеријал : ПолиестерШаблон Тип : ЦврстиСтил : МодаТежина : Околу...

Хотел Келнер Престилка Лето ресторан Престилка кафуле Келнер престилка и Жешко тенџере продавница престилка

DEN 624.00

За Плаќања Ние ги поддржуваме Зачувам(Alipay),кредитна картичка, visa, mastercard, итн Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.За Превозот Сите предмети со "Бесплатен Превозот"ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух mail,која секогаш трае околу 2060 работни дена (не вклучувајќи го и празници)за да се дојде. Ако e Packet можат да пристигнат на вашата адреса и ние ќе го промени да Epacket,која трае околу 1527working дена (не вклучувајќи го и празници). Ако сакате предмети итно да,можете да изберете и други побрзо превозот начини,како на пример, DHL,EMS,FEDEX,UPSот и сл.,кој не бесплатен превозот,Сепак ,исто така можете да уживате во екстра попуст за побрзо превозот начини.Условите За испраќање на непречено и брзо, конечната одлука е во нашите опција да брод стоки преку други curriers...

Висок квалитет! Посебен вод душеци за Hyundai Veracruz 7seats 2013-2007 водоотпорен подигање теписи за Veracruz 2010 година,со Бесплатен превозот

10176.00 -35 % DEN 6614.00

Специјални автомобили багажникот душеци за Hyundai Veracruz (7seats)1.За Боја Избори : Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!Боја избори 1 : ЦрнаБоја избори 2 : БежБоја избори 3 : БраунБоја избори 4 : Црна со беж бодаБоја на избор се 5 : Црна со црвени конциБоја на избори 6 : Вино црвено2.Само погоден за оваа Багажникот модел : 3.Детали за производот : 4.Процесот на инсталација слики : 5.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план...

Супер! За Acer Течни Jade S S56 Случаи, 5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Луксузни Ултра-тенок Кожа Случај

205.92 -9 % DEN 187.00

Добредојдовте на нашата Продавница ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефонслучајот се рачно изработени .Тоа ќе се 100% Совршено Одговараат за Камера / Flash / Волумен Дупки.Добредојдовте Пад на превозот и комбинираат превозот ,голем попуст за големата цел!Детали за производотКомпатибилен Модел : Случај За Acer Течни Jade S S56Состојба : НоваМатеријал : Висок Квалитет на СТП КожаФункција : 100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче ДупкаБои : Црна, Сина, Златна, Црвена Роза, розоваПревозот Време : Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 48h по плаќањето беше потврдено.Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 2060days.(Викенди и Празници се исклучени).Гаранција : Целосна наплата или да го препрати ако пакетот не добиле во текот вети време на испорака.Трговија На Големо : ПоддршкаПакување се вклучени : 1 x Phone СлучајПроизводот Се ПокажеИспорака1...

CD/DVD картичка послужавник за Epson T50 R290 P50 А50 T50 T60 R330 R390 R330 L800 Px700 Px800 Px665 R230 R310 R350 R210 R270 лента

DEN 479.52

комбоDVD / CD Послужавник за Epson инкџет печатачНовиот Модел (На послужавник за следните модели е иста ) : Нови модели : R290 P50 А50 T50 T60 R330 R390 R330 L800 L801 Px700w Px800 FW Px665 RX680 R260 R265 R270 R280 R285 R380 итнСтариот Модел ( на послужавник за следниве режими не е истиот ) : Старите модели : R230 R300 R200 R220 R320 R310 R350 R210 итн.bandeja де пвцВи благодариме за вашата загриженост за нашиот производ...

HOSINGTECH-бренд за квалитет фабрика цена 35mm 1.375 црвено 90degree флексибилни автомобилската силикони турбо црево

166.08 -5 % DEN 158.00

HOSINGTECHбренд за квалитет фабрика цена 35mm 1.375" црвено 90degree флексибилни автомобилската силикони турбо цревоРод : 35mm(1.375") Работна Температура : 60°C до 260°CДолжина : (60+60)mm Пука Притисок : 2 MpaДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерЗабелешки : 1...

Луксузна Камен шема стп Кожа Половината Торба Клип Појас Торбичка Покрие CaseFor Asus Zenfone Max ZC550KL/2 Делукс ZE551ML/2Laser ZE550KL

DEN 527.52

Компатибилен : За AsZenfone Max ZC550 KL / 2 Делукс ZE551 ML / 2 Ласерски ZE550 KLМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.