• Ново
Руски стил 2017 Секојдневен tote кеси за жените кожни чанти од Врвот се Справи со Кеси Портокал laday рака женски торба Hobos рамо кеси

Руски стил 2017 Секојдневен tote кеси за жените кожни чанти од Врвот се Справи со Кеси Портокал laday рака женски торба Hobos рамо кеси

Оценка на клиентот:
DEN 1239.36
DEN 768.00 -38 %

Износ
Залиха


Околу Големина : 37cm*15cm*29cm поставата ќе varys малку поради 5 фабрики се прави нив.
Општи љубезно потсетување :
Полно име и Адреса
пред издавањето на нарачката, ве молиме бидете сигурни дека вашето полно име и адресата се точни и целосни.
Руската име мора да биде 3 зборовите .
Цена
тука е Кина, Фабрика,на сите цената е ниска, трговија на големо цена. цената е супер-вредност.
Боја
за некои причини, како што се различни светлина, различни компјутерски екран, различни производствени серии, итн,бојата може да биде малку различен , тоа е нормално.pls ни даде боја на толеранцијата, се молам за вашето разбирање.
Поставата
тука е вистински Кина Фабрика, огромен магацин, ве молиме толерантни некои мали разлики од група на група. квалитетот ќе биде иста и висок квалитет .
Превозот И Испорака
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
За Враќање
1.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по примена на производот Дали сакате да се вратат или размена на објекти, ние ќе се обидеме потрудиме да ги Задоволи вас.
2.Ако не сте задоволни со објектот, бидејќи квалитетот, ве молиме да ни ги испратите слики, еднаш потврди, ве Молиме да го испрати Назад кон нас, ние ќе се врати парите назад откако доби .
3.Ако сакате да ја размена големина или боја, ве молиме да се врати предметите со оригиналниот пакет во добра состојба, ние ќе ја испрати својата парцела надвор, бидејќи ја Прими .
За повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да потроши една минута го напушти сад пет ѕвезди и позитивни повратни информации, со купувачот се покаже, ви благодариме .

Карактеристики

Бренд Име:
Imentha
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Дама
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
Totes кеси
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
tote торба tote кеси за жените tote торба:
шопинг tote кеса кеса жените tote кеси за жените tote торба
торба tote чанта кожа tote торба:
торба tote чанта кожа tote торба големи tote торба црна торба tote
голем tote торба црна торба tote:
sac tote многу нови tote чанти евтини чанта tote купувач
шопинг tote sac tote комунални tote:
обновливи tote американски облека флорални tote голема торба гроздобер tote
чанти намирници tote складирање:
се справи со tote дами торби од кожа tote торба патентите лето tote торба
мојот универзум tote торба american apparel:
женска водоотпорен секојдневен tote чанта скитам гласник торба
стилски водоотпорен tote рамо:
пвц tote торби трговија на големо tote торба за чување tote
рамо tote торба кожа свитлива tote:
жените чанта женската мода tote топ-рачки дама жените tote чанта
слика цвеќиња кожна чанта tote:
џебовите виси складирање торба чанта чанта tote шарени плажа tote
симпатична tote кеси за средно училиште:
жените дами кожна торба tote чанта handb boho tote торба

Производи во категоријата

Жените Торба Телефон Торба Случај 2018 Најпопуларните Чанта Шопинг Рамо Tote Геометриски Виткање кеси bolsa feminina

671.52 -5 % DEN 638.00

1 Бидејќи на различни мерење метод, Позиција и ткаенинисе водат, податоците ќе има отстапување од 12 cm .Големината на табелата е само за референца.2...

2018 Нови Пристигнување Женската Чанта Мода Симпатична Перници со Висок Квалитет СТП Кожа Топ-рачка&Crossbody Дама Чанта Жените Рамо Кеси

1221.12 -45 % DEN 672.00

Информации За ПроизводотM7085БрендYeetn.HМатеријалСТП КожаГолемина15*15*15 CMСтилМоденТипЧантаБојаСива / Сино / Розова / Жолта1...

Топло, со висок квалитет, бренд кеси Мода Жените Чанта Вистинска Кожа Жените Торба Голем Капацитет Tote Торба Голема Дами Рамо Кеси

4451.52 -45 % DEN 2448.00

ГОЛЕМИНА:33x13x30cm (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)МАТЕРИЈАЛ : Првиот слој cowhide кожаПатент Дизајн : 1 Патент Interlayer, 1 Патент Тајна Џеб, 1 Мобилен Телефон Џеб, 1 Паричникот Картичка PockeКАПАЦИТЕТ : i Pad, А4 Хартија,Мобилен Телефон, Паричник Карти, ДокументиСЛИКИ ЌЕ ВИДИТЕ Е 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ

Vendange мода totes ретро едноставна една торба жените обичните кеси 2443

DEN 5754.24

Ако не можете да го прифати нашиот потсетам подолу , ве молиме да не купи ние треба на комуникација која може да се почитуваме едни со други , многу ви благодарам за разбирањето .Answer : ___________________________ Note : Повратни информацииПочитувани купувачи , ако имате некои сомнежи за нашата кожа , можете да се консултирате со нас повторно , или преземање на посебни оценување агенции за да се идентификуваат...

Crossbody Торба Рамо Жените Црна Чанти 2017 Секојдневен Стил Гласник Торба Hobos Дама СТП Tote Кеси За Жените Sac Главен Femme

1604.64 -16 % DEN 1348.00

Добредојдовте да биде нашиот партнер,при пад на превозот.Ако било прашање на производи,слободно контактирајте со нас.

iPinee Вистински Кожни Торби Вистински Овча Жените Чанти Комбинација Crossbody Кеси За Жените Бесплатен Превозот

1759.20 -15 % DEN 1495.00

100% Вистински Кожни Торби Вистински Овча Жените Чанти Комбинација Crossbody Кеси За Жените Бесплатен ПревозотМатеријал : ОвчаСредната Големина : 41 cm(L) × 15cm(W) × 40cm(H)Мала Големина : 36 см(L) × 10cm(W) × 40cm(H)Чанти Тип : чанта; треба да се торба; гласник торбаИмајте на ум 1 : 1inch=2.54 СМ;1 CM=0.39 инченЗабелешка 2 : Поради различни производство серии,може да има отстапување на 0.20.5 CM за предмети...

FORUDESIGNS Цртан филм Стоматолог Печатење Жените Еко-пријателски Шопинг Кеси Дами Обновливи Намирници Кеси Студентите Девојки Платно Кеси

623.52 -35 % DEN 405.00

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас...

Pmsix Жените Добиток Сплит Leathe Торба Нов Дизајн Жените Гласник Кеси Цветни Печатење Жените Рамо Кеси Мода Чанта P120032

6124.32 -45 % DEN 3368.00

Бренд : Pmsix Материјал : Добиток сплит кожа(Вториот слој cowskin) Боја : Светло виолетова / Темно накит сина Големина : 23*34*16cm(H*L*D,1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см) се Справи со пад : 10cm Рамо, рака должина : 130cm

2017 Нови Вистински Кожа Гласник Торба Познатиот Бренд Жените Торба Плик Жените Спојки Чантата Мала торба Crossbody

3755.04 -45 % DEN 2065.00

ГОЛЕМИНА : 249x17cm (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)МАТЕРИЈАЛ : Првиот слој cowhide кожаКАПАЦИТЕТ : Приспособат на ipad, мобилни телефони,паричници,clutchs и дрСЛИКИ ЌЕ ВИДИТЕ Е 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ

TANQU Нови Шарени Водоотпорен Внатрешна Обвивка Вметнете Патент Џеб за Мини Obag Платно Внатрешниот Џеб за O Торба

600.00 -9 % DEN 546.00

МОЖЕБИ КАКО ШТО СЕ : Опис : Бои : 12 бои како сликата покажува Материјал : Платно ткаенина или Полиестер со внатрешен водоотпорен слој...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.