• Ново
Само 5.8 г по парче ultralight воена одделение карбонски влакна супер силен шатор удел шатор штипки

Само 5.8 г по парче ultralight воена одделение карбонски влакна супер силен шатор удел шатор штипки

Оценка на клиентот:
DEN 38.40

Износ
Залиха


отворено карбонски влакна шатор прашање
Производ вовед
материјал : јаглерод влакна
боја : црна
големина : 180mm*4.01 мм*4mm
употреба : да се држи во теренот за да се утврдат шатор
Сите димензии се мерени рачно.
Грешка на мерења може да постои со мали отстапувања (1-2g/ 1-2cm)
Предности o f карбонски влакна шатор прашање
1.Производот е направен од карбонски влакна, чија тежина е само 20% од челик. Затоа, тоа е полесен и лесно да се носат.
2.Тој има силна сила капацитет, 3-5 пати посилно од нерѓосувачки челик.
3. Тоа е отпорност на превентивни и thermostable.
Ние спроведе експеримент за да докаже дека е тоа што има сила капацитет од повеќе од 31.1 кг.
Нема потреба да се грижите за силен ветар кога сте во шаторот.
Тоа ќе го поправат шатор добро.
деталите се прикаже :
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека тоа не е наменета за екстремно ладни услови.
Избегнувајте користење на ова прашање во екстремно студени услови, за низа може да бидат оштетени во екстремно ладни услови.
Ние препорачуваме карбонски влакна од акциите со свиткана кука ако сте во потребата на удели кои се борат против екстремен студ ситуација .

Карактеристики

Број На Модел На:
20170508
Обликот:
правоаголник
is_customized:
No
Тип:
шатор колче
боја:
Црна
Материјал:
Карбонски Влакна
Отворено Производи:
удобен

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот-10 Групи Кутија Заклучување, Случај за Заклучување, Дрвена Кутија Заклучување на Античкиот Бронза Шема Врежан 2.9 cm x 3.8 cm M00931-1

287.04 -16 % DEN 241.00

Бесплатен Превозот10 Групи Кутија Заклучување, Случај за Заклучување, Дрвена Кутија Заклучување на Античкиот Бронза Шема Врежан 2.9 cm x 3.8 cm M009311Материјал : Цинк Метални Легури+Легура(Кадмиум Бесплатно)Големина на : Прибл : 2.9 cm x 3.8 cmДупка големина : 3мм( 1 / 8") Дебелина : 8мм( 3 / 8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Античкиот БронзаКоличина : Ќе добиете 10 Групи на оваа содржина во листа ценаЗабелешка

4PC/Многу Ретро Антички Европа Тип 30ММ Кол 26MM Висина Шкафот Плакарот Knob Кабинет Knob Мебел Фиока Knob Два Боја

DEN 816.00

4 PC / Многу Ретро Антички Европа Тип 30ММ Кол 26 MM Висина Шкафот Плакарот Knob Кабинет Knob Мебел Фиока Knob Два БојаДве Боја Avaiable И се Меша Бојата Цел на OK, ве Молиме наведете која боја сакате, кога ќе ги нарачате.1...

2 парчиња/многу, мебел и додатоци, стигма Римски колумна, зрак мат, камин кабинет вратата декорација дрво corbel(A747)

DEN 849.60

Големина може да бидат пристрасниАко постои тарифа, тоа ќе биде платена од страна на клиентот.Изработени од дрво, не може да биде дрво јазол или црни дамкиМатеријал : прст поврзувани плоча

2 парчиња/многу,Внатрешни работи Кабинет декорација, Европски стил Decals украси,Големи димензии Салон applique, мебел врата цвет(A743)

DEN 753.60

Материјал : прст поврзувани плочаРезби во дрво занаетиГолемина може да бидат пристрасниАко постои тарифа, тоа ќе биде платена од страна на клиентот.Изработени од дрво, не може да биде дрво јазол или црни дамки

Канцеларија Стол Делови Извршен Стол База На Вртливата Плоча Додаток

DEN 2808.00

Канцеларија Стол Делови Извршен Стол База На Вртливата Плоча ДодатокПредмет : Канцеларија Стол Делови Извршен Стол База На Вртливата Плоча ДодатокГолемина : 25*15 СММатеријал : челикГаранција : 3 годиниОваа столици база погоден за канцеларија стол и извршниот стол.

25&30мм Дијамант Кристално Стакло Легура Вратата Фиока Кабинет Гардероба Повлече Справи со Копчиња се Откажат Превозот трговија на Големо

6480.00 -12 % DEN 5702.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Се формира комплетен сет завртка, лесен за употребаМоже да го разубават вашиот фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебелОдличен помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебелКомбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен и шармНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Спецификации : Материјал : Кристал+Цинк ЛегураБоја : ЈасноКристал дијаметар : прибл 25mmБаза дијаметар : околу 1.5 cmВисина : околу 25mmДолжина на навој : 25mmДијаметар : 25мм база дијаметар : 14mm максимална : 25mmДијаметар : 30мм база дијаметар : 17mm максимална : 30ммдве големини : 25mm(100pcs / многу),30мм(80pcs / многу)Пакет се вклучени : 1 x Кристал knob1 x Завртка(други додатоци не се вклучени) ве Молиме да одберете да ја купите големина и боја на кажете ми, Треба да купите 40 mm големина, ве молиме контактирајте со мене, ти благодарам!

100pcs 2.0 CM *1.9 CM Дрвена Рачка Мали Фиока Кабинет Рачки на вратите Играчка Мебел Нозе DIY

DEN 960.00

ГОЛЕМИНА 2.0 CM*1.9 СМ (Должина * висина)Различни големина различни цена, други производи' линк : http : / / www.aliexpress.com / store / 903336 / search?Search Text=wood+handle&min Price=&max Price=&filter All Search=false&free Ship Country=1...

Бесплатен превозот 8Pcs Накит за Подарок Кутија Дрво Случај Декоративни акрилик Нозе Нога Агол Заштитник 23x30mm

156.00 -15 % DEN 132.00

Материјал : акриликГолемина на : Прибл : 23x30mmВисина : 26mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Бронза на ѕвонење, тон Сребро.Количина : Ќе ге т 8 Pcs на овој објект во листата цена

Моден Титаниум Keychain Титаниум Метал Копче Синџир Најдобар Подарок Избор

DEN 890.40

Опис На Производот : Мат erial : Чист титаниум,Само Заклучен е Месинг материјал Титаниум Оригиналната боја, Големина : 42mm должина,32милиметри ширина на Површината : огледало Полиран,лесен за чистење на Многу Висок Квалитет,Нови едноставен стил Одлична за забава на отворено Врвот чист титаниум материјал само 5g,многу мала тежинапакет се вклучени : 1 чист титаниум копче синџирзошто да изберете титаниум копче синџироваа титаниум копче синџир многу мала тежина и тврд, отпорен на корозија.површината е многу мазна и убава.оваа титаниум копче синџир широко се користи за надворешна употреба, планинарење, пешачење, висат опуштени, виси опрема, виси литургија, копчиња за преземање ракавици и така натаму.Слика :

30мм 6 бои заобленоста Дијамант Кристално Стакло Легура Вратата Фиока Кабинет Гардероба Повлече Справи со Копчиња се Откажат Превозот трговија на Големо

5520.00 -12 % DEN 4858.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Се формира комплетен сет завртка, лесен за употребаМоже да го разубават вашиот фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебелОдличен помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебелКомбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен и шармНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Спецификации : Материјал : Кристал+Цинк ЛегураБоја : ЈасноКристал дијаметар : прибл 30ммБаза дијаметар : прибл 8ммВисина : околу 30ммДолжина на навој : 20mmПакет се вклучени : 1 x Кристал knob1 x Завртка(други додатоци не се вклучени) ве Молиме да одберете да ја купите боја на кажете ми, ви благодариме!

Прекрасна Детска Керамички Тропска Риба Тема Шкафот Плакарот Кабинет Фиока Мебел Knob Рачка За Расадник 5PCS/Set

1392.00 -20 % DEN 1114.00

Прекрасна Детска Керамички Тропска Риба Тема Шкафот Плакарот Кабинет Фиока Мебел Knob Рачка За Расадник 5 PCS / SetПет Различни Цртан Филм Го Замислува По Многу .Плодови На Животните Автомобил Риба Форми Avaiable1...

Кревет мрежи Лето комарец инсекти најлон мрежи Бел кревет мрежи студентите деца кревет мрежи Дома декорација

431.04 -30 % DEN 302.00

Кревет мрежи Лето комарец инсекти најлон мрежи Бел кревет мрежи студентите деца кревет мрежи Дома декорација Име : мрежи Цел : антикомарец, инсектиотпорни, dustproof и убава домашна декорација S : 1*1.9 m m : 1.2*1.95 m L : 1.5*2m XL : 1.8*2м

Топла продажба црн лак вратоврска дизајн шкафот гардероба се справи со фиока копчиња Повлекува кабинет вратата се справи со оков за мебел,Бесплатен превозот.

DEN 431.52

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Многу креативни мали предмети,издржлива и корисна,лесно да го инсталирате3.Лесно може да се прикачени на фиока,кабинети, гардероби, итн.Пакувањето на производот : 1 x рачка1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

4PC/Многу Ретро Антички Европа Тип 30ММ Кол 26MM Висина Шкафот Плакарот Кабинет Мебел Knob Фиока Повлече Knob Во Две Бои

DEN 1104.00

4 PC / Многу Ретро Антички Европа Тип 30ММ Кол 26 MM Висина Шкафот Плакарот Кабинет Мебел Knob Фиока Повлече Knob Во Две БоиДве Боја Avaiable И се Меша Бојата Цел на OK, ве Молиме наведете која боја сакате, кога ќе ги нарачате.1...

Транспарентен матирано 30мм haplopore Дијамант кристал Легура Вратата Фиока Кабинет Гардероба Повлече Справи со Копчиња се Откажат Превозот трговија на Големо

10560.00 -12 % DEN 9293.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Се формира комплетен сет завртка, лесен за употребаМоже да го разубават вашиот фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебелОдличен помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебелКомбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен и шармНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Спецификации : Материјал : Кристал+Цинк ЛегураБоја : ЈасноКристал дијаметар : прибл 30ммБаза дијаметар : прибл 20mmВисина : околу 40mmДолжина на навој : 25mm30мм тежина : 40gПакет се вклучени : 1 x Кристал knob1 x Завртка(други додатоци не се вклучени) ве Молиме да одберете да ја купите стил на кажете ми, , ви благодарам! транспарентен Меур стил матирано

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.