• Ново
сосема 2017 Нов Мотоцикл рог 12V 2A рог за Мотор дијаметарот на 8cm за ХОНДА, suzuki Мотоцикл општи рог

сосема 2017 Нов Мотоцикл рог 12V 2A рог за Мотор дијаметарот на 8cm за ХОНДА, suzuki Мотоцикл општи рог

Оценка на клиентот:
DEN 1441.44
DEN 966.00 -33 %

Износ
Залиха

Внимание Ве Молам : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер пред да се одржи редот. 2. Ве молиме да ни ја испратите фотографијата на вашиот мотор или мотор, ако не знаат дали делови ќе одговара или не. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови neeed да се направи мали промени од оригиналниот мотор или мотор, ве молиме бидете сигурни дека ќе се ablbe да ги инсталирате со себе. Ние не прифаќаме лошо повратни информации за оваа причина, ви Благодариме за вашата поддршка.

Карактеристики

Тип На Објект:
Мулти-тон & Claxon Рогови
Објектот Ширина:
5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
5inch
Модел Година:
Нови
Материјал Тип:
метал и ABS пластика
Бренд Име:
YJDAP
Објектот Должина:
5inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
no
Име На Модел:
мотоцикл рог
Објектот Висина:
5inch
боја:
Сребро.
Автомобил Производител:
Aston Martin, Audi, Bugatti, Buick, Кадилак, Chrysler, Citroen
Автомобил модел:
сите намена

Производи во категоријата

DWCX Универзална DC 12V Црвено 3 Управувано Воздушен Напад Сирената Рог Говорникот Аларм од 50 одговара за Автомобилство Автомобили Камион Мотоцикл Јахта Брод

394.56 -18 % DEN 324.00

ОписКарактеристики : Ова е вистински висок квалитет и црвена Тешки, Сите Метални Воздушен Напад Сирената / Рог. Ова рог има солиден изградба, лесно монтирање. Едноставен дизајн, може да се претвори во текот на рог со база. Моторен погон за автентичен звук. Добар додаток за вашето возило. Рогот компактна големина, овозможувајќи да се вклопи во било 12 volt автомобил, камион, мотоцикл или АТВ што бара висока воздушен напад Сирената рог звук. Навистина ги споделите со нив знаат дека ти си доаѓа со овој компактен Сирената / Рог / Alarm.Предмет Тип : Мултитон & Claxon РоговиИме на модел : KX5021Боја : ЦрвенаМатеријал : МеталНапон : 12 VЈачината на звукот : 110d BОбјектот Големина На : Ширина : 7.2 cm Висина : 7.5 cmОбјектот Тежина : 270g Пакетот вклучува1 x Рог

12V / 24V 110-135dB Супер Висока Двојна Тешки Пластични Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил Возило

954.72 -28 % DEN 687.00

12 V / 24 V 110135d B Супер Висока Двојна Тешки Пластични Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил ВозилоФункција : Идеален за замена или дополнување на било кој автомобил рог. Висока Излезна 135d B (приближни). Апликации : Фитинг за 12 Volt DC Возила, вклучувајќи и Мотоцикли,Автомобили, Камиони, Busses, и Чамци. Силни и Издржливи Воздух Рогови. Тешки Пластични Труби. Лесна инсталација. Времетоотпорни на ПВЦ и поцинкуван лим Ова воздух рог потребите на воздухот извор кој не е вклучена Погоден за автомобили, камиони, бродови, сите видови autombiles со 12 V volt.Материјал : Сите метална база / chrome позлатен цинк труби(неrusting)Напон : 12 V / 24 VМонтажа Хардвер : ВклучениКраток Труба Должина : 8.8"Средината Труба Должина : 8.8"Осетливост : 100% Пакет Тежина : 785 G / 27.69 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 310*170*95 ММ / 12.20*6.69*3.74 ИнчиПакетот Вклучува : 1 x Двојна Труба Воз Воздух РогКомплетен сет на монтирање делови

Издржлива Пластика 50W 12V 3 Звук Автомобил Електронски Предупредување Сирената Мотоцикл Аларм Firemen брза помош Звучникот поддршка МИКРОФОН

967.20 -26 % DEN 716.00

Издржлива Пластика 50 W 12 V 3 Звук Автомобил Електронски Предупредување Сирената Мотоцикл Аларм Firemen брза помош Звучникот поддршка МИКРОФОНФункција : Звукот е чист, супер висока. Додадете снимка функција. Со монтажа заграда,инсталацијата е едноставна. 3 различни видови на сирената звуци,со микрофон функции.Забелешки : На напон треба да ги исполнуваат оперативен напон, или може да не работат правилно. Жици треба да бидат точни, инаку тоа не функционира. Претседателот жица треба да се избегнува краток спој.Моќност : 50wНапон : 12 VБоја : ЦрнаМатеријал : Издржлива пластикаТип : Алармот рогМодел : KX6021Отпорност : 4ΩСтруја : 5 AПакетот Вклучува : 1 x Рог1 x Микрофон1 x Монтажа Заградата4 x Завртка

KX-5026 Водоотпорен Црна 105dB Обратен Назад До Алармот Рог Звучник за Мотоцикл Автомобил Возило Tricycle

518.88 -26 % DEN 384.00

KX5026 Водоотпорен Црна 105d B Обратен Назад До Алармот Рог Звучник за Мотоцикл Автомобил Возило TricycleКарактеристики : Водоотпорен Цврсти и издржливи Лесен за инсталирање Долг животен век Тоа може да биде заштитен кога се поврзете на жица обратно или погрешно. Сите 12 V возила универзална Главно се користи за автомобилот ,багери, градежни машини, специјални возила, паркинг и голем број на големи возила сад возила reminder (потсетник).Владата Име : KX5026Отпорност : 4 ΩМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаНапон : 12 V 80 VРог Дијаметар : 65mmЈачина на звук : 105d BВодоотпорен Стапка : IP67Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Обратен Рог

IZTOSS Моќен Трајни 12V Автомобил Брод Камион 117db Воздух Рог Компресор Dual Tone Труба Ултра Висока Комплет

936.00 -28 % DEN 674.00

Моќен Трајни 12 V Автомобил Брод Камион 117db Воздух Рог Компресор Dual Tone Труба Ултра Висока КомплетСпецификации : Функција : Силни и Издржливи Воздух Рогови Тешки Пластични Труби Висока Излезна Компресор 12 V Супергласно Воздух Рог моќен двојна рогови blare надвор предупредување дека не може да се игнорира. Лесна инсталација, Времетоотпорни на ПВЦ и поцинкуван лим, Супергласно 117d B(низок)178d B(висок) Моќен двојна рогови blare надвор предупредување дека не може да се игнорираМатеријал : ABSБоја : ЦрнаКоличина : 1 bucГолемина : Како се покаже сликаПакет Тежина : 750(g) / 26.46(оз)Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 200(mm)*100(mm)*50(mm) / 7.87(во)*3.94(во)*1.97(во)Мало Пакување : Да, Општо КутијаПакетот Вклучува : 1 x Воздух рог цевки1 x 12 V компресор1 x Реле1 x Воздух црева1 x упатство на англиски јазикКомплетен сет на монтирање делови

АВТО Близнак Dual Tone Компактен Воздух Гласно Рог 12V 110-125db Компресор Црвен Камион Автомобил Автобус Ван

DEN 815.52

Брза и лесна инсталацијаДва пати повеќе богат звукНапон : 12 VДимензии : 14.2*11.1*9.4 cmЈачина на звук : 110125 dbABS ПластикаБоја : црвенаГолемина на : 14.2*11.1*9.4 cm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.