• Ново
SSEA НОВИ За Ralink RT3290 802.11 b/g/n WIFI, bluetooth половина Мини PCI-E за HP CQ58 M4 M6 4445S DV4 G4 G6 Г-7 СПС 690020-001

SSEA НОВИ За Ralink RT3290 802.11 b/g/n WIFI, bluetooth половина Мини PCI-E за HP CQ58 M4 M6 4445S DV4 G4 G6 Г-7 СПС 690020-001

Оценка на клиентот:
DEN 431.52
DEN 410.00 -5 %

Износ
Залиха


половина големина на Мини-Картичка
802.11 b/g/n
СПС #690020-001 За HP 655 650 CQ58 M4 M6 4445 S DV4 G4 G6 Г-7
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.

Карактеристики

Пакет:
Yes
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Интерфејс Тип:
PCI Express
Преносот Го Оценувате:
300Mbps
Примена:
Лаптоп
Адаптер Приклучок:
PCI-E
Бренд Име:
SSEA
Вид:
Внатрешна
Број На Модел На:
RT3290
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Безжичен Протокол:
802.11 n
Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

SSEA За BroadCom BCM94312HMG Половина Мини PCI-E Безжична картичка за HP 4410S 4411S 4510S 4710S 4415S 4416S CQ510 CQ515 504593-002

383.52 -5 % DEN 364.00

Состојба : 9 во Новиот90 дена гаранцијаОваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.СПС : 504593002 504593004Одговара за HP 4410 S 4411 S 4510 S 4710 S 4415 S 4416 S 4321 S CQ510 CQ515 CQ516 2540 P MINI1000 MINI1100Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

HUAWEI E8377 CarFi Во Автомобил LTE, 4G 3G Мобилни WIFI Безжичен Модем

DEN 2784.00

Технички спецификации : Модел : E8377s1534 G LTE : ФЛОПИ 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz3 G UMTS : 900 / 2100 MHzНа подготвеност 2Г GSM : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHzWi Fi стандард : 802.11 b / g / n, 2.4 GHzWi Fi клиенти : max 10 истовременоАнтена : внатрешни + факултативна надворешна антена, TS9 конекторUSB порта : обезбедува моќ за други уредиКарактеристики : Pentaбенд LTE, dualband GSM и quadband GSM...

SSEA за Broadcom BCM943142HM BCM43142 WiFi и Bluetooth 4.0 Половина Мини Pci-e Безжична Картичка 300Mbps

362.40 -5 % DEN 344.00

Состојба : нова тестирани и90 дена гаранцијаОваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.не одговара за IBM / ЛЕНОВО / HP лаптопПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

huawei E153 безжична 3g wcdma модем

864.00 -10 % DEN 778.00

вид забелешка : црни или бели ,во Боја, ЛОГО ,пакет може да бидат различни, случајно испорака!HUAWEI E153 HSDPA 3.6 Mbps 3 G USB Модем е еден од ѕвезда 3 G USB Стик од HUAWEI, најчесто се користат за крајот на клиентите и индустриски апликации...

Нови пристигнување huawei lte модем E3372h-607

2304.00 -10 % DEN 2074.00

Почитувани купувачи ,бидејќи на различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк! Нови Пристигнување Оригинални го Отклучите HUAWEI E3372 150 Mbps 4 G LTE USB Модем Со Двојна Антена Порта Поддржува Сите БендHuawei e3372 usb 4g lte модем150 M LTE, 4 G USB Модем Huawei E3372Huawei e3372, e3372 usb 4g lte модем100% huawei оригиналот,отклучен и сосема нов100% работа на светотHuawei E33 72 е USB податоченкартичка што поддржува LTE ФЛОПИ технологија...

Отклучен Huawei E173 WCDMA 3G Безжичен Модем Адаптер USB WIFI Dongle 7.2 Mbps

DEN 1046.40

100 % Сосема Нов !Боја : црнаМетеор Huawei E173 Мобилен Широкопојасен интернет Модем Dongle 7.2 ОТКЛУЧЕНОТКЛУЧЕН ЗА БИЛО КОЈА МРЕЖА ВО СВЕТОТ.БРЗИНА на DOWNLOAD ДО 7.2 MbpsСпецификации : HSDPA / WCDMA : 2100 / 900 MhzHSDPA / UMTS : 2100 / 900 MHz GSM / GPRS / EDGE (850 / 900 / 1800 / 1900 MHz) Поддршка 7.2 Mbps HSDPA услугиHSUPA (UL) податоци услуга до 5.76 MbpsHSDPA (DL) податоци услуга до 7.2 MbpsПоддршка PC глас (изборен) и СМС услугитеПоддршка на податоци статистикаPlug and play (Pn P)Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Ветрот3 G HSDPA / UMTS 900 / 2100 MHz2 G GSM / GPRS / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 MHzОтклучен за било Глобалната GSM Превозникот работат во фреквенции поддржани од овој МодемМодем е Брендирани за Превозникот, но целосно отклученДраги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,пакување,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

Топла Продажба 2.4 Ghz Безжична Wifi Dongle 150Mbps USB 2.0 Мрежа НАНО Картичка Адаптер за Малина Пи 3 2 PC за Портокалова Пи

232.80 -30 % DEN 163.00

Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи : Топла Продажба 2.4 Ghz Безжична Wifi Dongle 150 Mbps USB 2.0 Мрежа НАНО Картичка Адаптер за Малина Пи 3 2 PC за Портокалова ПиФункција : 1...

SSEA НОВИ за Intel Напредни-N + WiMAX 6250 НА 622ANXHMW 802.11 a/b/g/n половина Мини PCI-E 300Mbps за DELL Asus Toshiba ACER

553.44 -5 % DEN 526.00

Состојба : нова тестирани и90 дена гаранцијаОваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.компатибилен со СИТЕ лаптопи кои имаат мини PCIE (PCIExpress) внатрешен слот...

USB 2.0 да LAN 100Mbps Ethernet RJ45 Мрежен Адаптер за Mac оперативен СИСТЕМ Windows7/8/10/XP

575.52 -5 % DEN 547.00

USB 2.0 да LAN 100 Mbps Ethernet RJ45 Мрежен Адаптер за Mac оперативен СИСТЕМ Windows7 / 8 / 10 / XPОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитет.Тип на мрежа : Брз ЕтернетГо оценувате : 10 / 100 MbpsЧипсет : for Realtek 8152USB Стандард : USB 2.0Мрежен Интерфејс : RJ45*1Се користи за : Лаптоп, ДесктопКомпатибилен за Mac Book Air, Surface Таблет КОМПЈУТЕР Поддржува систем : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10, на Mac OS / Linux оперативниот СИСТЕМ.Вие ќе добиете : 1 x USB2.0 100 Mbps Ethernet Мрежна Картичка, ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

PCI Gigabit Network Картичка 10/100/1000Mbps за Чипсет RTL8169 Поддршка PXE

623.52 -5 % DEN 592.00

PCI Gigabit Network Картичка 10 / 100 / 1000 Mbps за Чипсет RTL8169 Поддршка PXEОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Тип на мрежа : Gigabit EthernetГо оценувате : 10 / 100 / 1000 MbpsЧипсет : for Realtek 8169Автобус Начини : PCILed Индикатори : 1 x LedМрежен Интерфејс : RJ45*1Функција : Семејството мрежа, ДОЛ, PXE подигањеСе користи за : Server, работна Станица, Десктоп систем за поддршка на : Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 и Windows, Linux оперативен СИСТЕМ.Вие ќе добиете : 1 x Сингл Порт PCIe Gigabit Ethernet Мрежна Картичка1 x Низок Профил Заградата ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Шарени фотон ZigBee експериментални кутија интелигентни дома CC2530 тест комплет кутија вмрежување развој одбор

DEN 3215.52

Превозот листата : Zig Bee Интегрирани плоча (вклучувајќи CC2530 Чип 2 индивидуалните0.96 инчен OLED Екран 1 индивидуалниZig Bee CC2530 Симулатор 1 индивидуални120cm USB Податоци на линија (со магнетен прстен) 1 индивидуалниИДЦ Линија 1 индивидуалниZig Bee Виткање антена 2 индивидуалнитеНапојување plug 2 поединечниБатеријата база (секоја потребни 3 дел 5 Батеријата) 2 поединечниТемпература и влажност, сензор 1 индивидуалнитеPhotosensitive сензор 1 индивидуалнитеЗвучен сензор 1 индивидуалнитеMQ2 Гас сензор 1 индивидуалнитеВода overflow вградена 1 индивидуалнитеИнфрацрвен сензор pyroelectric 1 индивидуалните

2.4+5GHZ 867M Bluetooth V4.2 NGFF М. 2 WLAN Wifi Безжична Картичка Модул За Intel 8260 AC за DELL 8260NGW ДП/N 08XJ1T C26

1005.12 -14 % DEN 864.00

Опис : 802.11 AC и Bluetooth 4.2 комбо картичка 100% сосема нов и висок квалитет Бренд : за Dell за DELL Модел : за DELL XPS 12 13 15 Модел : INTEL 8260 NGW AC ДП / N : 08 XJ1 T Мрежа стандард : 802.11 ac Тип : Безжичен Интерфејс : М 2 / NGFF брзина на Пренос : до 867 Mbps Бендови : Dual Бендови (2.4 GHz и 5 GHz) Поддржува NGFF М...

RS485 да ZigBee безжичен модул (1.6 км пренос, CC2530 чип, изградена-во ZigBee)

DEN 2143.68

DTK нов двоен РАКА32bit кернелот RS485 switch Zig Bee модул DRF2659 C е инсталиран, подобри перформанси и повеќе стабилен пренос, новиот проект препорачува, Кликни тука за да се купи!Zigbee модулМодел : DRF2619 C, главната функција : RS485 да Zig Bee безжичен модулВизуелен пренос на далечина : 1.6 километарТокму на ист како DRF1605 H функција

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.