• Ново
UTOOL 270mm Екстра Долг Универзална Вентил Матични Печат Отстранување Алатка Смена Клешти

UTOOL 270mm Екстра Долг Универзална Вентил Матични Печат Отстранување Алатка Смена Клешти

Оценка на клиентот:
DEN 455.04
DEN 432.00 -5 %

Износ
Залиха

Опис на производот Вентил Plier (врвот) се користи за правилно екстракција на матични заптивки. Внатрешноста бразди на совети на оваа Plier им овозможува на цврст стисок на двете E. O. и резервни пломби е Применливо : Повеќето Надземни Cam мотори Долг врат дизајнирани да се постигне во ограничена област на печат да зафат за отстранување. Грчевито држејќи се за serration во оставете ги да се сфати и оригинална опрема & cid печати без оглед на конфигурацијата. 270mm долго
Ако нарачате повеќе од 10pieces , Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ни остават сите 5 ѕвезди активни повратни информации. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние би сакале да работат со вас за да го реши секој проблем

Карактеристики

Тип На Објект:
Моторот Нега
Бренд Име:
UTOOL
Објектот Должина:
20cm
Специјални Функции:
Вентил Матични Печат Отстранување Алатка
Име На Модел:
ML16062702
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
5cm

Производи во категоријата

Двојно Вшмукување Чаша Дент Puller Стакло се Справи со Поправка Алатка 120mm Дијаметар

864.00 -5 % DEN 821.00

Производи Опис Вшмукување чаша дијаметар на 12cm Само клип и ги заостри се справува да созд на вшмукување и производство на овој исклучителни вшмукување чаша сила...

Camshaft Усогласување на Моторот Времето Заклучување Алатка Учителката Постави Двојно Vanos За BMW M52TU M54 M56

6199.20 -6 % DEN 5827.00

Производи Детали : Camshaft Усогласување на Моторот Времето Заклучување Алатка Учителката Постави Двојно Vanos За BMW M52 TU / M54 / M56116150 Усогласување Убодни : Прилагодување плоча за поставување на вентилмерењето на моторот со двојно Vanos.116180 Затегнувачки Собранието Убодни : Користете за preassemblingсредно синџир sprockets со синџир на camshafts114220 Цврсти Синџир Tensioner : Користете тензии основно синџир113292 Синџир Tensioner Заклучување со Pin : Брави синџир tensioner во текот на мерењето113450 VANOS КОМПРИМИРАН ВОЗДУХ ВРСКА : Користете да се pressurize на еднокреветни и двокреветни Vanos единица за проверување или отстранување и замена.Е применливо : BMW 6 цилиндричен мотор : M52 TU (19982000 година), M54 (20012004), & M56 (2003 година до денес)M52 TUB2519972001 E46 323i / 323 Ci / 323ti (M52 T)19982001 E39 523i (M52 TU)19982001 E36 / 7 Z3 (M52 TU)M52 TUB2819972001 E46 328i / 328 Ci (M52 TU)19972001 E36 / 7 Z3 2.8 (M52 B28 / Z3)19982001 E39 528i (M52 TU)19982001 E38 728i (M52 TU)M54 B2220012003 E46 320i / 320 Ci20012003 E39 520i20012002 E36 Z3 2.2 јас20032005 E85 Z4 2.2 јас20032005 E60 / E61 520iM54 B2520012002 E36 / 7 Z3 2.5 јас20012005 E46 325i / 325xi20012006 E46 325 Ci20012004 E46 325ti20012004 E39 525i20032004 E60 / E61 525i / 525xi20042006 E83 X3 2.5 јас20042006 E85 Z4 2.5 јасM54 B3020012005 E46 330i / 330xi20012006 E46 330 Ci20012003 E39 530i20012002 E36 Z3 3.0 јас20032005 BMW E60 530i20032006 E85 Z4 3.0 јас20042006 E83 X3 3.0 јас20012006 E53 Х5 3.0 јасДетали Фото : 1 .Ние брод на нашите алатки за целиот свет.Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.2 .Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени.3 .Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.4 .Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.Тоа ќе трае долго време.Ние, исто така, coud брод на цел од страна на UPSот, FEDEX, ТНТ, ARAMAX,Shunfeng Express со конкурентна цена...

Дизел Моторот Camshaft Flywheel Заклучување Усогласување на Мерењето Алатка за Полнење За Vauxhal Опел Suzuki Фиат 1.3 CDTi/D/DDiS ST0137

DEN 1196.64

Дизел Моторот Camshaft Flywheel Заклучување Усогласување на Мерењето Алатка за Полнење За Vauxhal "Опел" Suzuki Фиат 1.3 CDTi / D / DDi S ST0137 Спецификација за Производ : Vauxhall ("Опел") Модели : Agila (0308) Corsa / КомбоC (0308) TigraБ (0408) Meriva (0408) AstraH (05 08) Мотори код : Z13 DT, Z13 DTH, Z13 DTJ; Suzuki Модели : Swift (0408) Ignis (0308) Вагон R+ (0308); Моторот код : Z13 DT; Fiat Модели : Fiat 500 (0708), Doblo / Карго (0406), Гранде Punto (0508), Идеја (0408), Linea (0708), Панда (03 ); * Моторот Кодови : 188 A8.000, 188 A9.000, 199 A2.000, 199 A3.000; Алатки Вклучени : Camshaft Усогласување (2 парчиња); Flywheel Усогласување на Pin; 2mm Синџир Tensioner Задржување на Pin;Превозот Услови PO Кутии ве Молиме вклучуваат физичка адреса...

8pcs Шофершајбната Wiper Рака Puller Алатка за Отстранување на Смена Алатка Комплет Наместен

DEN 3168.00

Опис На Производот .Wiper Рака Puller за отстранување на wiper оружје поставено на Следниве возила : АУДИ, АЛФА РОМЕО, BMW CITROEN, ФИАТ, ФОРД, ХОНДА,МЕРЦЕДЕСБЕНЦ, "ОПЕЛ" ПЕЖО, РЕНО, SAAB, СЕДИШТЕ,"ШКОДА", VOLVO, "ФОЛКСВАГЕН"Ако нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет...

Дизел Мотор Цилиндри Компресија Тестер За Полнење Директни И Индиректни Камион Автомобилската Алатки

2496.00 -6 % DEN 2346.00

17pc Дизел Мотор Компресија Тестер Поставени Цилиндри Притисок Метар Камион Оваа компресија тестирање поставен има приклучоци за замена на инјектори и сјај приклучоци...

Висок притисок на дизел цевка од 45см со М14 и М12 ореви, common rail вбризгување на цевка за заеднички железнички тест клупата

907.20 -5 % DEN 862.00

Висок притисок на дизел цевка од 45см со М14 и М12 оревиСе користи за Bossch , за Densso и за Delphii заеднички железнички тест клупатаКарактеристики : Стандарден конектор Анти пукна Висока температура отпор Висок притисок отпор Со заштитен нето Може да биде свитканаЗа повеќе информации, ве молиме кликнете на сликата.M18 M14 Серија : М16...

Домаќинство Ладење Климатизација Цела Мерач Maintenence Алатки Автомобил Сет Со Носење за R410A

1459.20 -5 % DEN 1386.00

Опис На Производот 1.Ладење Алатки на Цела Мерач за Климатизација Систем за R134 A R404 A R22 R410 A Уникатен biphenotypic вентил На заптивка печат усвојува најпопуларните заштита на животната средина материјал може да живее до осум години на висок притисок е 0~800psi,низок притисок 0~500psi со 3pieces 1.5 м долго црево и 3000psi max експлозија притисок пакет со 2pcs stright спојка,1pcs мултифункционален шише настроената,1pcs вентил алатки,1bag нафта печат прстенДобредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

Моторот Времето Алатка во Собата За Roewe750 Rover MG Land Rover KV6-2.0 2.5(V6) Времето Camshaft Алатки

4104.00 -5 % DEN 3899.00

Моторот Времето Алатка во Собата За Rover MG Land Rover KV62.0 2.5(V6) Времето Camshaft Усогласување Алатка Специјален Појас Алатка Времето појас замена за сите варијанти на Rover KV6 мотор (освен 190) во Rover...

21pcs Автомобил/Камион Авто Диск Кочница Caliper Клипот Правец Назад Подлога Компресор Алатка за Полнење

3019.20 -5 % DEN 2868.00

21pcs Автомобил / Камион Авто Диск Кочница Caliper Клипот Правец Назад Подлога Компресор Алатка за Полнење На средство за полнење ќе одговараат на повеќето модерни автомобили, вклучувајќи : Алфа Ромео, Ауди, Остин, BMW, Citroen, Форд, Хонда, Jaguar, Land Rover, Mazda, Мерцедес, Мини, Мицубиши, Нисан, Опел, "Опел", "Рено", Rover, Saab, Субару, Тојота, "Фолксваген" за името, туку неколку...

85mm За ФОЛКСВАГЕН T5 Touareg Транспортерот Multivan Со 16 Прирабници Тркала Центар GEN2 Имајќи Отстранување Алатки Предните Тркала Имајќи Алатки SK1293

3840.00 -6 % DEN 3610.00

Спецификација на производот : Имајќи големина : 85 mm Погодна за "ФОЛКСВАГЕН" T5, за Touareg (со 16 "инчен тркала / суспензија) , за Транспортерот, за Multivan Материјал : Јаглероден Челик Пакетот вклучува : Притисни 5 иглички 1 Притисок плоча со 5 дупки 1 Пар на половина школки за расклопување 1 Пар на половина школки за инсталација 1 Расклопување плоча 1 Инсталација плоча L Тип лост Ова Тркала Центар Имајќи алатка е идеален за штетаслободно монтирање и отстранување на GEN2 лежишта 85 mm единици на сите заеднички возила од за "ФОЛКСВАГЕН" T5, за Touareg (со 16 "инчен тркала / суспензија) ,за Транспортерот, за Multivan...

1/2 Вози Игла вртежен момент Клуч 0~300Nm

1200.00 -5 % DEN 1140.00

Бренд нови 1 / 2" Вози Игла вртежен момент КлучКапацитет : 0300 N.мДобредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да бидат слободни да контакт.Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

UTOOL Camshaft Мотор Времето Алатка за Полнење За LAND ROVER RANGE ROVER SI4 EVOQUE ЧУДАК CAM FLYWHEEL

DEN 2544.00

Опис на производот Camshaft Мотор Времето Алатка за Полнење За LAND ROVER RANGE ROVER SI4 EVOQUE ЧУДАК CAM FLYWHEEL Апликации : Jaguar XE 2015>2016 ГОДИНА, XF 2012>2015 GTDi, XJ 2013>2016 година GTDi Плус : Land Rover Discovery Спорт 2015>2016 Година, Si4, Freelander 2 2012>2015 Si4...

Turo Мотор Времето Алатка за Полнење за НОВ Опел Опел Шевролет Astra-J, Corsa-D 1.0 1.2 1.4

DEN 4272.00

Примена : Опел / "Опел" : Адам 1.2 1.4 (2012 ), Ampera 1.4 (2011 ), AstraJ 1.4 (2009), CorsaD 1.0 1.2 1.4 (2009),Cascada 1.4 (2013), Insignia 1.4 (2011), MerivaБ 1.4 (2010), Mokka 1.4 (2012), ZafiraC Tourer 1.4 (2011) Chevrolet : Aveo1.2 1.4 (2011), Cruze 1.4 (2011), Орландо 1.4 (2012) Опис Дизајниран за да ја заклучите камери и чудак шахти во позиција да овозможи отстранување и замена на времето синџир за врзување на Опел / "Опел" twin Cam мотори подолу...

UTOOL Серпентина Појас Алатка за Полнење Supercharged За BMW Mini Cooper/S W11 118410 2001-2006 Мотор

DEN 3552.00

Опис на производот Серпентина Појас Алатка за Мини® Купер Серпентина појас алатка која се користи за ослободување на напнатоста на појас tensionerЕ Применливо : "Supercharged" Мини CoopersСпореди : BMW / Мини #118410 Серпентина појас алатка која се користи за ослободување на напнатоста на појас tensioner на [20022006] Мини Купер "S" Super2002 2006 Мини S2005 2008 Мини S Convertiblecharger опремени модели...

Ре-Провира Алатка За Поставување Чешми& Умира - Оштетени Тема Поправка Алатка Тема Chaser Алатка

2160.00 -5 % DEN 2052.00

Производи Детали : РеПровира Алатка за Поставување Чешми& Умира Оштетени Тема Поправка Алатка Тема Chaser Алатка unc завршетоци со / UNF Rethread Умира Метрички Ретема Умира unc завршетоци со / UNF Ретема чешми Метрички Ретема чешми Тема Датотеки Rethread Умре Големини 1 / 4...

Нови пристигнување!Заеднички Железнички Алатка Инјектор за Гориво, Отстранување на Возилото Расклопување Поправка Алатка за Полнење за различни инјектор, инјект?

DEN 902.40

Заеднички Железнички Алатка Инјектор за Гориво, Отстранување на Возилото Расклопување Поправка Алатка за Полнење за различни инјектор,заеднички железнички инјектор лизга Лама Материјал:ЧеликПрименливи инјектор:За BOSCH / за DENSO / за делфи надворешни и внатрешни инјекторите Пакување Листа : 1.Rama собрание 1 buc 30cm2.Плус пол 1 buc 15cm3.Внатрешни и надворешни завртка каналите 3 еез4.Двојно внатрешни завртка каналите 2 компјутери5.Двојно еден надворешниот завртката 3 еез

Кам Прилагодување на Времето на Алатката За ФОЛКСВАГЕН 1.8 Т/Audi 2.0 T

DEN 1056.00

Кам Прилагодување на Времето на Алатката За "ФОЛКСВАГЕН" 1.8 Т / Audi 2.0 TДобредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да бидат слободни да контакт.Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

Универзален Систем за Ладење Радијатор Вакуум Evacuate Тест и Рефил Кит

2400.00 -6 % DEN 2256.00

Професионална алатка за комерцијални или повремена употребаРефил целиот систем за ладење брзоЈа елиминира потребата за крварење и purging систем за да се елиминираат воздушни џебови.Универзален адаптер за употреба на повеќето автомобили и лесни камиони радијаториЗа refilling радијатори со coolant без производство на воздухот бравиДраматично го намалува систем за ладење рефил време без неред и без воведување на воздухбравиЕдноставно приклучување во работилница авиокомпанијата, ги поврзуваат со систем за ладење греалка резервоарот и да се создаде вакуумВоздушен притисок 90psiВоздух потрошувачка 12cfm течност црево должина 900mmВоздух влезот големина ¼ BSPПОСТАВЕТЕ ГИ ВКЛУЧУВА СЛЕДНИТЕ• Вакум чистка и рефил алатка• Универзална радијатор адаптер• Coolant црева

Моторот Поправка Алатка За Порше Мотор Времето Алатка Во Собата За Porsche Cayenne V8 4.5 4.8 L L

6240.00 -10 % DEN 5616.00

Производи Детали : Овој сеопфатен сет на алатки ви овозможува да го поправите моторот мерењето да се направи кога на местото на времето појас.За да ја прилагодите синџир на V8 моторот е Применливо : porsche CAYENNE V8 4.5 L, 4.8 L PANAMER НА 3.6 V6 LАко нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!1 .Ние брод на нашите алатки за целиот свет.Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.2 .Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени.3 .Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.4 .Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.Тоа ќе трае долго време.Ние, исто така, coud брод на цел од страна на UPSот, FEDEX, ТНТ, ARAMAX,Shunfeng Express со конкурентна цена...

Бесплатен превозот!брз полнач за нафта конектор, враќање нафта колекција зглобовите,за инјектор масло конектор

DEN 191.52

Бесплатен превозот!брз полнач за нафта конектор, враќање нафта колекција зглобовите,за инјектор масло конекторВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card,Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.