• Ново
8мм~34mm Слепи Дупка Имајќи Puller Комплет Еден Слајд Чекан Соберат& 5 Менгеме Прилози

8мм~34mm Слепи Дупка Имајќи Puller Комплет Еден Слајд Чекан Соберат& 5 Менгеме Прилози

Оценка на клиентот:
DEN 4104.00
DEN 3899.00 -5 %

Износ
Залиха

8мм~34mm Слепи Дупка Имајќи Puller Еден Слајд Чекан Соберат& 5 Менгеме Прилози Лесно да се Отстрани за Лежишта, од Една Страна со овој Комплет. За да Одговараат на Внатрешната дупка Големини од 8 до 32-милиметри. Вклучува, 1 x СЛАЈД ЧЕКАН со Навој Носот. 1 x Двојно Прилагодливи 2 ВИЛИЦА Puller. 5 x Долго Стигнат до Проширување на Collets. 3 x Навој Адаптери. Collet Големина Опсег. 8 -11mm, 12 - 17mm 18 - 23mm, 24 - 29mm, 30 - 34mm. Навој Адаптери.M10 x 1.5, М8 x 1.25, M6 x 1.0 Сите Адаптери имаат M10 Тема Крајот да Одговараат Или Слајд Чекан или 2 Вилица парична Казна Тема Puller.
Ако се купат повеќе производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви помогне да ги најде најдобрите испорака за вас.Се надевам дека може да биде најдобра услуга за вас!
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако мора да го плати царинските давачки,
тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Повратни информации
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме
за да го решите вашиот проблем.
Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вие коментар е многу важно во нашите бизнис
успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Враќање&Размена Политика
Ние се обидуваме да бидат фер и точни со сите мои аукции и описи. Ве молиме прочитајте секоја аукција внимателно.Ако оваа информација
не е точно, ве молиме да ни ме.Ние не нудиме наплата на било кој објект, освен ако е грубо погрешно. Ако наплата е дадена
тоа ќе биде само за трошоците на објектот. Превозот и Ракувањето е не се враќа.
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси
freightage на враќање и замена. Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.
Ако постои проблем, ние ќе можеме да работиме заедно за да го решат проблемот. Јас отсекогаш биле крајно фер и секогаш се трудам да
се работи со мојот разумен клиенти. Јас се стремат за позитивни повратни информации, на хармонични односи, и дури и некои пријателства.

Карактеристики

Тип На Објект:
Моторот Нега
Специјални Функции:
имајќи puller
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
UTOOL
Објектот Должина:
35cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Тежина:
4kg
Име На Модел:
UT

Производи во категоријата

Моторот Времето Camshaft Flywheel Усогласување на Заклучување, Постави Алатка За Fiat Suzuki Опел Опел 1.3 ST0137

DEN 1196.64

Моторот Времето Camshaft Flywheel Усогласување на Заклучување, Постави Алатка За Fiat Suzuki Опел "Опел" 1.3 ST0137 Спецификација за Производ : Vauxhall ("Опел") Модели : Agila (0308) Corsa / КомбоC (0308) TigraБ (0408) Meriva (0408) AstraH (05 08) Мотори код : Z13 DT, Z13 DTH, Z13 DTJ; Suzuki Модели : Swift (0408) Ignis (0308) Вагон R+ (0308); Моторот код : Z13 DT; Fiat Модели : Fiat 500 (0708), Doblo / Карго (0406), Гранде Punto (0508), Идеја (0408), Linea (0708), Панда (03 ); * Моторот Кодови : 188 A8.000, 188 A9.000, 199 A2.000, 199 A3.000; Алатки Вклучени : Camshaft Усогласување (2 парчиња); Flywheel Усогласување на Pin; 2mm Синџир Tensioner Задржување на Pin;Превозот Услови PO Кутии ве Молиме вклучуваат физичка адреса...

Turo Мотор Времето Алатка за Полнење за НОВ Опел Опел Шевролет Astra-J, Corsa-D 1.0 1.2 1.4

DEN 4272.00

Примена : Опел / "Опел" : Адам 1.2 1.4 (2012 ), Ampera 1.4 (2011 ), AstraJ 1.4 (2009), CorsaD 1.0 1.2 1.4 (2009),Cascada 1.4 (2013), Insignia 1.4 (2011), MerivaБ 1.4 (2010), Mokka 1.4 (2012), ZafiraC Tourer 1.4 (2011) Chevrolet : Aveo1.2 1.4 (2011), Cruze 1.4 (2011), Орландо 1.4 (2012) Опис Дизајниран за да ја заклучите камери и чудак шахти во позиција да овозможи отстранување и замена на времето синџир за врзување на Опел / "Опел" twin Cam мотори подолу...

Домаќинство Ладење Климатизација Цела Мерач Maintenence Алатки Автомобил Сет Со Носење за R410A

1459.20 -5 % DEN 1386.00

Опис На Производот 1.Ладење Алатки на Цела Мерач за Климатизација Систем за R134 A R404 A R22 R410 A Уникатен biphenotypic вентил На заптивка печат усвојува најпопуларните заштита на животната средина материјал може да живее до осум години на висок притисок е 0~800psi,низок притисок 0~500psi со 3pieces 1.5 м долго црево и 3000psi max експлозија притисок пакет со 2pcs stright спојка,1pcs мултифункционален шише настроената,1pcs вентил алатки,1bag нафта печат прстенДобредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

Универзален Систем за Ладење Радијатор Вакуум Evacuate Тест и Рефил Кит

2400.00 -6 % DEN 2256.00

Професионална алатка за комерцијални или повремена употребаРефил целиот систем за ладење брзоЈа елиминира потребата за крварење и purging систем за да се елиминираат воздушни џебови.Универзален адаптер за употреба на повеќето автомобили и лесни камиони радијаториЗа refilling радијатори со coolant без производство на воздухот бравиДраматично го намалува систем за ладење рефил време без неред и без воведување на воздухбравиЕдноставно приклучување во работилница авиокомпанијата, ги поврзуваат со систем за ладење греалка резервоарот и да се создаде вакуумВоздушен притисок 90psiВоздух потрошувачка 12cfm течност црево должина 900mmВоздух влезот големина ¼ BSPПОСТАВЕТЕ ГИ ВКЛУЧУВА СЛЕДНИТЕ• Вакум чистка и рефил алатка• Универзална радијатор адаптер• Coolant црева

Ре-Провира Алатка За Поставување Чешми& Умира - Оштетени Тема Поправка Алатка Тема Chaser Алатка

2160.00 -5 % DEN 2052.00

Производи Детали : РеПровира Алатка за Поставување Чешми& Умира Оштетени Тема Поправка Алатка Тема Chaser Алатка unc завршетоци со / UNF Rethread Умира Метрички Ретема Умира unc завршетоци со / UNF Ретема чешми Метрички Ретема чешми Тема Датотеки Rethread Умре Големини 1 / 4...

Висок притисок на дизел цевка од 45см со М14 и М12 ореви, common rail вбризгување на цевка за заеднички железнички тест клупата

907.20 -5 % DEN 862.00

Висок притисок на дизел цевка од 45см со М14 и М12 оревиСе користи за Bossch , за Densso и за Delphii заеднички железнички тест клупатаКарактеристики : Стандарден конектор Анти пукна Висока температура отпор Висок притисок отпор Со заштитен нето Може да биде свитканаЗа повеќе информации, ве молиме кликнете на сликата.M18 M14 Серија : М16...

Кочница Caliper Тема Поправка АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ ЗА ФОРД ФОЛКСВАГЕН АУДИ

1824.00 -5 % DEN 1733.00

Кочница Caliper Тема Поправка Алатка за Полнење За ФОРД "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ Оваа кочница caliper тема поправка комплет доаѓа во комплет со титаниум обложена core вежба, допрете го и 10 навој внесува погодна за "Фолксваген" Ауди Група | "Опел" | Vauxhall | FordАко се купат повеќе производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви помогне да ги најде најдобрите испорака за вас.Се надевам дека може да биде најдобра услуга за вас!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

Дизел елемент PS7100 клипот 2 418 455 560/2418455560 PS7100 Тип на Дизел Гориво на Моторот Клипот 2455-560/2455560

DEN 2160.00

Дизел елемент PS7100 клипот 2 418 455 560 / 2418455560 PS7100 Тип на Дизел Гориво на Моторот Клипот 2455560 / 2455560Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card,Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Кам Прилагодување на Времето на Алатката За ФОЛКСВАГЕН 1.8 Т/Audi 2.0 T

DEN 1056.00

Кам Прилагодување на Времето на Алатката За "ФОЛКСВАГЕН" 1.8 Т / Audi 2.0 TДобредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да бидат слободни да контакт.Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

12PC Airbag Отстранување Torx Трим Автомобил Гаража Алатка Поставени Комплет воздушното Перниче Смена

1200.00 -6 % DEN 1128.00

Оваа 12pc алатка поставите погоден за повеќето модерни автомобили вклучувајќи; Фолксваген, Ауди, "Шкода", Ford, Опел / "Опел", БМВ, Мерцедес, Chrysler.Спецификација : Јаглероден челик топлина третираат,хром позлатен.За да ја прилагодите од средината песнаНа splines diamension е 6.2 мм и се однесува на сите различни големина на гориво капак која големина е од 5.6 mm до 6.2 mmT25, T30 (standard & tamperproof).5mm Хексадецимален и различни специјални држела1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

нови Заштита на Животната средина Цела Мерач Поставите Алуминиум Вентил Тело MST-R1234YF

8064.00 -5 % DEN 7661.00

R1234 YF Системи Алуминиум Цела Мерач Сет1 .Ние брод на нашите алатки за целиот свет.Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.2 .Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени.3 .Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.4 .Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.Тоа ќе трае долго време.Ние, исто така, coud брод на цел од страна на UPSот, FEDEX, ТНТ, ARAMAX,Shunfeng Express со конкурентна цена...

Мотоцикл Алатка Вретено Штекер Пред Задните Тркала Центар Оска Возачот Socket - 17/19/22/24mm

DEN 441.60

Опис на производот Мотоцикл Алатка Вретено Штекер Пред Задните Тркала Центар Оска Возачот Socket 17 / 19 / 22 / 24mm Спречува вретено од врти кога затегнување или расклатување на тркалото на орев...

85mm За ФОЛКСВАГЕН T5 Touareg Транспортерот Multivan Со 16 Прирабници Тркала Центар GEN2 Имајќи Отстранување Алатки Предните Тркала Имајќи Алатки SK1293

3840.00 -6 % DEN 3610.00

Спецификација на производот : Имајќи големина : 85 mm Погодна за "ФОЛКСВАГЕН" T5, за Touareg (со 16 "инчен тркала / суспензија) , за Транспортерот, за Multivan Материјал : Јаглероден Челик Пакетот вклучува : Притисни 5 иглички 1 Притисок плоча со 5 дупки 1 Пар на половина школки за расклопување 1 Пар на половина школки за инсталација 1 Расклопување плоча 1 Инсталација плоча L Тип лост Ова Тркала Центар Имајќи алатка е идеален за штетаслободно монтирање и отстранување на GEN2 лежишта 85 mm единици на сите заеднички возила од за "ФОЛКСВАГЕН" T5, за Touareg (со 16 "инчен тркала / суспензија) ,за Транспортерот, за Multivan...

Автомобилската Алатки на Патеката Род Крајот Смена &Installer 35~45mm

1104.00 -5 % DEN 1049.00

Производи Детали : Автомобилската Алатки на Патеката Род Крајот Смена &Installer 35~45mm Широк Опсег на Големина на Примена : 35mm45mm Универзална Примена 400mm Должина Шупливи Телото им Овозможува на Патеката Прачка Лесно да Работат Преку...

1/2 Вози Игла вртежен момент Клуч 0~300Nm

1200.00 -5 % DEN 1140.00

Бренд нови 1 / 2" Вози Игла вртежен момент КлучКапацитет : 0300 N.мДобредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да бидат слободни да контакт.Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

8pcs Шофершајбната Wiper Рака Puller Алатка за Отстранување на Смена Алатка Комплет Наместен

DEN 3168.00

Опис На Производот .Wiper Рака Puller за отстранување на wiper оружје поставено на Следниве возила : АУДИ, АЛФА РОМЕО, BMW CITROEN, ФИАТ, ФОРД, ХОНДА,МЕРЦЕДЕСБЕНЦ, "ОПЕЛ" ПЕЖО, РЕНО, SAAB, СЕДИШТЕ,"ШКОДА", VOLVO, "ФОЛКСВАГЕН"Ако нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет...

4-во-1 Топката Заеднички Делукс Услуга за Полнење Алатка Поставите 2WD & 4WD Возила Смена Инсталирате

2880.00 -6 % DEN 2707.00

Нови 4 во 1 4 тркала топката заеднички смена / инсталерот за полнењеСовршен за 4 WD топката заеднички услуги / repair1 "Ц" рамка притиснете1 "Ц" рамка на завртката3 Примање цевки големини : 23 / 4" x 3"21 / 4" x 21 / 2"13 / 4" x 2"Инсталерот и да ја смена адаптери за 1967 година преку тековната 1 / 2 и 3 / 4 тон 4 WD возиласо DANA 44 предна оска се најде во FORD, ГМ, DODGE, IHC & JEEP возилаОдлична за отстранување и вградување на пресодговара делови како што се топката зглобовитеУниверзална зглобовите и камион кочница водител на игличкиТоа, исто така, ќе се отстрани ' рѓосано и corroded деловиТешки алатки за професионалниCМенгеме MAX ОПТОВАРУВАЊЕ 4 ТОН

Нови пристигнување!Заеднички Железнички Алатка Инјектор за Гориво, Отстранување на Возилото Расклопување Поправка Алатка за Полнење за различни инјектор, инјект?

DEN 902.40

Заеднички Железнички Алатка Инјектор за Гориво, Отстранување на Возилото Расклопување Поправка Алатка за Полнење за различни инјектор,заеднички железнички инјектор лизга Лама Материјал:ЧеликПрименливи инјектор:За BOSCH / за DENSO / за делфи надворешни и внатрешни инјекторите Пакување Листа : 1.Rama собрание 1 buc 30cm2.Плус пол 1 buc 15cm3.Внатрешни и надворешни завртка каналите 3 еез4.Двојно внатрешни завртка каналите 2 компјутери5.Двојно еден надворешниот завртката 3 еез

Моторот Camshaft Времето Алатка во Собата За БМВ МИНИ Бакар 1.4 1.6 N12 N14 Peugeot Citroen Мотори

3480.00 -6 % DEN 3271.00

Производи Детали : Карактеристики : Висок квалитет, издржливост & флексибилност загарантиранаОбложени со анти ' рѓа, масло и се одликува со пластични удар мувла случај, лесно складирање и минимално одржување се потребни.Дизајниран од страна на посебен кастинг технологија, еденпарче челична конструкција обезбедува трајност и точност.Содржи сеопфатен сет на времето алатки, вклучувајќи заклучување алатка влезот и издувни гасови, усогласување менгеме итн...

Автомобил Шофершајбната Wiper Puller со Прилагодливи Оружје Авто Камион Отстранување алатка

480.00 -5 % DEN 456.00

Автомобил Шофершајбната Wiper Puller со Прилагодливи ГрбТехнички Детали : Art No : HAP20246Опис : Размонтираат wiper, тоа е наједноставниот дизајн.Карактеристики : Прилагодливи грбБез ризик од оштетување на wiper рака.Помага да се спречи оштетување на wiper ракаЕдноставен и лесен за да ни eАко нарачате повеќе од 10pieces, Pls се чувствуваат слободни да контакт;Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет...

UTOOL Мотор Времето Заклучување Поставување на Алатки во Собата За Peugeot Citroen 1.0 1.2 VTI Заклучување Алатка за Полнење Бензин

DEN 6192.00

Опис на производот Мотор Времето Заклучување Поставување на Алатки во Собата За Peugeot Citroen 1.0 1.2 VTI Заклучување Алатка за Полнење Бензински Мотор : код : 1.0, 1.2 VTi бензински мотор : EBO (ZMZ), EB2 (HMZ)...

Моторот Вратило Flywheel Tensioner Заклучување Усогласување на Мерењето Алатка во Собата За AUDI A4 A6 3.0 V6 AVK Мотор Серија ST0140

DEN 3878.40

Моторот Вратило Flywheel Tensioner Заклучување Усогласување на Мерењето Алатка во Собата За AUDI A4 A6 3.0 V6 AVK Мотор Серија ST0140 Производ Содржи : 2 Camshaft Заклучување C тела (за лево и десно камери)TDC Поставување на Заклучување, Pin3 / 8" Вози Camshaft Прилагодувач Штекер (се Врти на издувни гасови камери времето назад)Tensioner Заклучување Со PinTensioner Клуч со контролаВе молиме имајте во предвид дека оваа алатка е само применливи за 3,0 L V6 AVK серија на мотори кои се инсталирани во Ауди А4 и А6 платформи од 20002004...

Моторот Времето Алатка во Собата За Roewe750 Rover MG Land Rover KV6-2.0 2.5(V6) Времето Camshaft Алатки

4104.00 -5 % DEN 3899.00

Моторот Времето Алатка во Собата За Rover MG Land Rover KV62.0 2.5(V6) Времето Camshaft Усогласување Алатка Специјален Појас Алатка Времето појас замена за сите варијанти на Rover KV6 мотор (освен 190) во Rover...

UTOOL Серпентина Појас Алатка за Полнење Supercharged За BMW Mini Cooper/S W11 118410 2001-2006 Мотор

DEN 3552.00

Опис на производот Серпентина Појас Алатка за Мини® Купер Серпентина појас алатка која се користи за ослободување на напнатоста на појас tensionerЕ Применливо : "Supercharged" Мини CoopersСпореди : BMW / Мини #118410 Серпентина појас алатка која се користи за ослободување на напнатоста на појас tensioner на [20022006] Мини Купер "S" Super2002 2006 Мини S2005 2008 Мини S Convertiblecharger опремени модели...

Двојно Вшмукување Чаша Дент Puller Стакло се Справи со Поправка Алатка 120mm Дијаметар

864.00 -5 % DEN 821.00

Производи Опис Вшмукување чаша дијаметар на 12cm Само клип и ги заостри се справува да созд на вшмукување и производство на овој исклучителни вшмукување чаша сила...

UTOOL Camshaft Мотор Времето Алатка за Полнење За LAND ROVER RANGE ROVER SI4 EVOQUE ЧУДАК CAM FLYWHEEL

DEN 2544.00

Опис на производот Camshaft Мотор Времето Алатка за Полнење За LAND ROVER RANGE ROVER SI4 EVOQUE ЧУДАК CAM FLYWHEEL Апликации : Jaguar XE 2015>2016 ГОДИНА, XF 2012>2015 GTDi, XJ 2013>2016 година GTDi Плус : Land Rover Discovery Спорт 2015>2016 Година, Si4, Freelander 2 2012>2015 Si4...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.