• Ново
16/18mm Мотоцикл Палење Свеќи Plug Spanner Клуч Длабока Вдлабнатина Поправка Алатка

16/18mm Мотоцикл Палење Свеќи Plug Spanner Клуч Длабока Вдлабнатина Поправка Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 287.52

Износ
Залиха


Еден ефикасен и едноставен за употреба алатка, пристап до неа да стигне до приклучоци, без проблем
Искра plug стигнат до длабоко грло spanner со должина 15mm, може да достигне до непријатно приклучоци
Две големини 16mm & 18mm, кои ги покриваат повеќето заеднички приклучоци
Производ Детали :
Состојба : нова
Вид : Еден plug клуч
Големина : 16/18 CM
Должина на Клуч : 87 MM
Должина на Томи бар : 148 CM
Карактеристики :
Може да достигне до непријатно приклучоци
Исто така може да се користи како прав/крст шрафцигер
Производителот Дел Број : 0735548292487
Пакетот Вклучува :
1 x plug клуч со томи бар
Fitment :
Покривање на повеќето Мотоцикл заеднички приклучоци
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики

Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
1
Специјални Функции:
Еден plug клуч

Производи во категоријата

DWCX Мотоцикл Црна Палење Серпентина Одговара за 49cc 50cc 66cc 80cc 2 Удар Моторот Дел Моторните Велосипед Велосипед

465.12 -8 % DEN 428.00

Палење Серпентина Одговара за 49cc 50cc 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед Велосипед Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Пластични & Метална Завртка Должина : 5.2 cm (2.05 инчи) Цевка Должина : 21cm (8.26 инчи) Компатибилен Со : одговара за 49cc80cc 2 удар мотор моторните велосипед велосипед...

Целосно Електричен Старт на Моторот Жици се Подигнат Loom GY6 125 150cc Quad Велосипед Kandi АТВ Оди Kart Кабриолет НОВИ

2783.52 -11 % DEN 2477.00

Целосно Електричен Старт на Моторот Жици се Подигнат Loom GY6 125 150cc Quad Велосипед Kandi АТВ Оди Kart Кабриолет Сосема Нов Целосно Електричен Старт на Моторот Жици се Подигнат Loom за GY6 125cc 150cc Quad Нечистотија Велосипед АТВ Dune Кабриолет Пакет се Вклучени : 1 x GY6 Жици Loom се Подигнат 1 x C7 HSA Искра Plug 1 x Серпентина со олово 1 x Копчето за вклучување / 2 клучеви 1 x 6 Pin AC CDI 1 x Recitifier 1 x Електромагнетниот 1 x Убие прекинувач 1 x Инсталација Дијаграм Некои модели може да се користат различни делови...

SH781AA 12V Мотоцикл Регулатор на Напон Rectifier За Хонда CBR250R CBR250 CBR300R CBR300 CRF250L AC CRF250 31600-KVK-901

1199.52 -19 % DEN 972.00

SH781 AA 12 V Мотоцикл Регулатор на Напон Rectifier За Хонда CBR250 R CBR250 CBR300 R CBR300 CRF250 L AC CRF250 31600KVK901 Мотор регулаторот rectifier 100% сосема нов, никогаш не се користи пред Влезен Напон : DC 12 V Боја : како на сликата Димензија : 80mm*100mm Лесно да се инсталира,само plug and play го Спречува над полнење на батеријата и подобрување на полнење способност Со топлина мијалник перки за подобро ладење Fitment : За Хонда CBR250 R CBR250 план за 20112015 За Хонда CBR300 R CBR300 20142015 За Хонда CRF250 L AC CRF250 20132014 година

бесплатен превозот Легура се Повлече Започнете За 49cc 60cc 66cc 70cc 80cc 2 Циклус Мотор Моторните Велосипед

959.52 -20 % DEN 768.00

Легура се Повлече Започнете За 49cc 60cc 66cc 70cc 80cc 2 Циклус Мотор Моторните Велосипед Боја : сива 100% сосема нов,неискористениот пред Резервни се повлече стартер за 2мозочен удар се повлече започнете со мотор Одговара : 49cc 60cc 66cc 70cc 80cc мопеди,моторните Велосипеди,скутери на Високо квалитетни алуминиумски обезбедува екстра strengthagainst фрактури / кршење на случил додека почнувајќи велосипед Предdrilled гром дупки за лесна инсталација Напомена : ве Молиме споредете ги вашите повлече започне против слики пред да ја купите Пакет се Вклучени : 1x легура се повлече започнете стартер

Перформанси Magneto Внатрешна Роторот Комплет Stator серпентина мотор крос XR CRF50 50CC 70CC110 YX140 Јама Нечистотија велосипед АТВ MENILA Thumpstar Делови

DEN 1507.20

100% нов брендПерформанси Magneto Внатрешна Роторот Комплет Stator CDI XR CRF50 50 CC 70 CC 90 CC 110 CC 125 CC 140 CC Јама Dirt bike ATV Quad Thumpstar ДеловиЗа Скутер,одговара за Jonway,Baotian,Jmstar,Sym,Сончев,Znen,Wangye,Qingqi,Qianjiang Keeway yiying скутер деловиЗа Раселување,вклучуваат Бутване 50,90,100, GY6 50,60,70,80,100,125,150,CN / СП 250,YP VOG 250 260 300За АТВ и QuadОдговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray,Jinling,kazuma,Lifan,Taotao, за Suzuki,кинески,итн gsmoon

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CB600F HORNET 2007-2010 година За Хонда CBF600 2008-2010 За Хонда CB1000R 2008-2014

2328.00 -44 % DEN 1304.00

Специфични : Влезен Напон : DC 12 V 2приклучок врска(вкупно 5 иглички) Резервни напонски регулатор rectifier замена Тешки црна метална конструкција со топлина мијалник fin дизајн Дебел алуминиумски лимови за подобро топлина зрачи перформанси Помогне да прахосвам вишокот на напон и топлина Подобрување на полнење на способност,спречување на преполнувањето батеријата Не инструкции за инсталација вклучени Fitment : За Хонда CB600 F(HORNET) 2007~2010 година За Хонда CB1000 R 2008~2014 година, За Хонда CBF600 2008~2010

12V 4 Pin НАПОНСКИ РЕГУЛАТОР RECTIFIER GY6 50cc 90cc 110cc 150cc МОПЕД СКУТЕР АТВ ЈАМА QUAD DIRT BIKE КАБРИОЛЕТ нови

295.20 -11 % DEN 263.00

12 V 4 Pin НАПОНСКИ РЕГУЛАТОР RECTIFIER GY6 50cc 90cc 110cc 150cc МОПЕД СКУТЕР АТВ ЈАМА QUAD DIRT BIKE КАБРИОЛЕТ Сосема нов 12 V 4Pin ПОЛН БРАН Напонски Регулатор...

CG/CB125 150 200 250cc Dirt Bike ATV Quad Оди Количка Мотоцикл CDI Делови 6Pin DC Отпуштен Перформанси CDI Бесплатен превозот

1180.80 -5 % DEN 1122.00

Перформанси Трки 6 Pin DC Отпуштен CDI Одговара на повеќето кинески 125cc 150cc 200cc 250cc Нечистотија Велосипед Одат количка atv настана Мотоцикл ( CG / CB Вертикална Мотор ) не ќе работат на напојува од AC 6Pin (4+2) DC отпуштен Најлон Телото ги Елиминира РевОграничување на Брзина Поттик на Вашиот Велосипед Ресетира Палењето Крива за Подобро Забрзување

Електричен Скутер Моторни Моќ Knob Го Вклучите/Исклучите Напред/Назад Switch Мобилност

DEN 671.52

Електричен Скутер Моторни Моќ Knob Го Вклучите / Исклучите Напред / Назад Switch МобилностAnswer : ___________________________ Note : прекинувачот е knob прекинувач со 3 брзини, има 3 позиција префрлете се во функција на напред, назад и да престане...

Cyleto Стартер Реле Електромагнетниот за ХОНДА TRX680 TRX 680 & TRX650 TRX 650 FOURTRAX RINCON 03-10 TRX400 FOURTRAX RANCHER од 2004 до 2007 година

DEN 450.72

Cyleto Директни Продавница ДАДЕ БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ!!! Опис На ПроизводотКарактеристики : A++++ квалитет! Бакар & материјал EPDM!! Ве молиме не се споредуваат цена со слаб квалитет!!! Висок cranking моќ,намалување startup switch електрична струја...

FXCNC Мотоцикл 12V откопчување Заклучување на Резервоар за Гориво Гас Капа Седиште Заклучување Шлем Копче За Хонда VT250 Магна VT600 Сенка 400 750

1247.52 -7 % DEN 1160.00

Fitment : Хонда VT250 Магна VT600 Сенка 400 750Функција : 1 Состојба : 100 % сосема нов2 Материјал : Алуминиумски + Пластика3...

За Да-Сум Митинг 175 2003 2004 Митинг 200 2005 2006 2007 Мотоцикл 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

335.52 -13 % DEN 292.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет; Одговара За : ДаСум BOMBARDIER СИТЕТЕРЕНСКО ВОЗИЛО (АТВ) DS450 0815 449cc DS450 X 0815 449cc DS650 0007 653cc DS650 Baja 0204 653cc DS650 X 0407 653cc Потрагата 500 4 X4 02 498cc Потрагата 500 XT 02 498cc Потрагата 650 02 644cc Потрагата 650 XT 02 644cc Митинг 175 0304 176cc Митинг 200 0506 176cc Traxter 500 01 498cc Traxter 500 5Брзина 0405 498cc Traxter 500 Autoshift 0103 498cc Traxter 500 Autoshift XT 0203 498cc Traxter 500 Метри Shift 01 498cc Traxter Max 500 0305 498cc Traxter Max XT 500 0405 498cc Traxter XL 500 0105 498cc Traxter XT 500 0105 498cc Митинг 200 07 176cc Renegade 500 0809 500cc Renegade 500 EFI 1015 500cc Renegade 570 EFI 16 570cc Renegade 800 EFI 0708 800cc Renegade 800 EFI X 08 800cc Renegade 800 R EFI 0915 800cc Renegade 800 R EFI X 0912 800cc Renegade 800 R EFI XXC 1215 800cc Renegade 850 EFI 16 850cc Renegade 850 XXC 16 850cc Renegade 1000 EFI 1216 976cc Renegade 1000 XMR 16 976cc Renegade 1000 XXC 1216 976cc Големина : 4.5*4*5cm; го ЗАМЕНУВА За ДаСум АТВ, UTV, M / C ОЕМ ДЕЛ #S : BOMBARDIER 515176011, 710000111, 710000252, 710001364; DENSO 1828003760, 1828004050Пакет вклучувајќи1 X Стартер РелеДа konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактиратеВе молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купувањеНие ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Magneto Stator И Flywheel Сет За YX 150cc 160cc ЈАМА ПРО Трага Dirt Bike

DEN 2922.72

100% Сосема НовОдговара : YX 150cc 160cc ЈАМА ПРО Трага Dirt BikeПакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Magneto Stator Плоча1 КОМПЈУТЕР Flywheel РолериТежина : 1130gЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifiers за Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 400cc F 1976-1978 500cc F 1973-1977 550cc F К3 1975-1978 К1-K8 F1 F2 SOHC

DEN 1055.52

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifiers за Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 400cc F 19761978 500cc F 19731977 550cc F К3 19751978 К1K8 F1 F2 SOHC Fitment : Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред да ја купитеЗа Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 500cc F 19731977За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 400cc F 19761978За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 550cc F / К3 19751978За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 750cc К1K8 Ф1 / F2 SOHC 19751976Спецификација : 5пински машки конектор+2 жица терминалиВлезен Напон : DC 12 VМатеријал : Тешки метална конструкција,преголеми топлина мијалник перка системГолемина : Прибл 98mm*80mm*28mmПрилагодливи Растојанието помеѓу монтажа дупки(61mm~88mm)Инструкции : не се вклучениРезервни висока сигурност мотоцикл напон rectifier за ХондаЕколошки запечатени да се спротивстави на влага и шокЦврстдржава електронска компонента,да ви помогне да прахосвам вишокот на напонСпречување на преполнувањето батеријата и подобрување на полнење способностНемаат реле контакти да носат или да стане maladjustedПакет Се Вклучени : 1x мотоцикл напонски регулатор rectifier за Хонда БЛАГАЈНИЧКИ1.Во моментов,Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi,Банкарски Трансфер и Paypal за Плаќање...

ВЕСПА се заобиколат CDI Immobilizer CDI ЗАОБИКОЛАТ ЕДИНИЦА Чип Копче Заобиколат PIAGGIO CDI за ET4125 ACI603 Лидер на Моторот

DEN 1965.60

Immobiliser заобиколат единица CDI Чип Копче Заобиколат CDI одговара на Веспа Piaggio ET4 125 125cc ЛИДЕР ACI603 : immobilizer заобиколат единица cdi ВЕСПА CDI PIAGGIO CDIГо заменува Magneti Marelli ACI601, ACI602, ACI603 и ACI604.ВЕСПА се заобиколат CDI Immobilizer CDI ЗАОБИКОЛАТ ЕДИНИЦА Чип Копче Заобиколат PIAGGIO CDI за ET4125 ACI603 Лидер на Моторот ВЕСПА CDI Immobilizer CDI ЗАОБИКОЛАТ ЕДИНИЦА Чип Копче Заобиколат CDI ВЕСПА CDI PIAGGIO CDI ET4125 ACI603илиEFI Технологија AC2i, AC3i, AC5i и AC8i.ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC ВЕСПА CDI PIAGGIO ET4 125 CC

Палење Серпентина Модул За GY6 CG 50 125cc 150cc 200cc 250cc Кинески Скутери АТВ

DEN 469.92

Состојба : НоваБоја : Како на сликиТежина : Околу 260gПакетот вклучува : 1 Палење серпентинаЗа : GY6 CG 50cc 125cc 150cc 200cc 250cc Кинески Скутери АТВЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.

Гас на Резервоар за Гориво Switch Вентил Petcock за Hoda XR50 CRF50 50cc 110cc Пдд/Нечистотија Велосипед АТВ

522.24 -9 % DEN 475.00

Овој гас на резервоар за гориво Petcock одговара на повеќето Хонда XR50 CRF50 50cc 110cc пдд / dirt bike и atv.Центар за центар за монтажа дупка : 34mm.Ве молиме проверете ја големината за compabitility пред да нарачате тоа.Не се вклопуваат Акции CRF50 или XR50 Резервоарот.Не одговара било ОЕМ Хонда Резервоарот.ПЛАЌАЊЕ : 1.Ние прифаќаме Зачувам и брод item(s) за да го Зачувам 's потврдена адреса.2...

Перформанси Палење Серпентина Висока Искра Plug Жица GY6 150cc 50cc Скутер АТВ GoKart

158.40 -20 % DEN 127.00

Перформанси Палење Серпентина Висока Искра Plug Жица GY6 150cc 50cc Скутер АТВ Go Kart Fitment : ве Молиме споредете ги вашите палење калем против слики пред да ја купите Одговара на повеќето 50cc~150cc Кинескинаправени GY6 QMJ / QMI157,QMJ / QMI 152 мотор Скутер / ATV / Мопед / GoKart модели,како Taotao,Carroll Поток Орел,SUNL,Kazuma,Roketa,Kymco,Baja,Panterra,Red Cat Резервоарот Giovanni Aimex Jackel шумски пожар Xtreme Seaseng Qlink Yiben Jonway Jmstar,Vento,Tng и др Боја : како на сликата Материјал : тешки метални, пластични Резервни Високи перформанси трки GY6 Палење серпентина Подобрување на гас за одговор и електронски перформанси се Обезбеди лесно Почетна & непречено возење Жица Должина : околу 360mm / 14inch вкупна Должина : околу...

1Piece Мотоцикл Стартер Реле Електромагнетниот АТВ 50cc 70cc 90cc 110cc 125 GY6125 За Повеќето Скутер Мотоцикл АТВ Dirt Bike Топла Продаде

310.56 -15 % DEN 264.00

метарСпецификацијаНапон : 12 VПрименливи модели : GY6125 скутер мотоциклМодел : GY6125Електрични живот : > 40,000 патиГолемина : 60x50x35mmMaterialrubber школкаФункцијаСите бакар калемиТаа се користи за да започнете со моторГума школка заштита против истекување штета.Пакетот вклучува1x Стартер Реле Електромагнетниот 1...

CITALL Мотоцикл Стартер Реле Електромагнетниот одговара за Kawasaki ZX600 НИНЏА 600 Р 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997

383.52 -12 % DEN 337.00

Мотоцикл Стартер Реле Електромагнетниот одговара за Kawasaki ZX600 НИНЏА 600 Р 19881997Состојба : 100% нов Материјал : пластични & метал Напон : 12 V DC Објект се вклучени : 1 x стартер реле електромагнетниот Компатибилен Со : одговара за Kawasaki ZX600 / НИНЏА 600 Р 19881997Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиФункција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналното возило.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Stator Серпентина За Хонда CBR1000RR CBR 1000 RR од 2004 до 2007 година Мотоцикл Генератор

1416.00 -6 % DEN 1331.00

Stator Серпентина За Хонда CBR1000 RR CBR 1000 RR од 2004 до 2007 година Мотоцикл ГенераторОбјектот Специфични : Детали за производот : Резервни 100% Нов Висока класа квалитетот и многу издржливи боја : како на сликата пакет се вклучуваат : 1 X StatorFitment : За ХОНДА МОТОР од 2004 до 2007 година CBR1000 RRЗамени : За ХОНДА 31100МЕЛ305,31120МЕЛD21SKU : 0211MS008Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Cyleto Мотоцикл Стартер Реле Електромагнетниот за SUZUKI TL1000 TL 1000 DL100K2 DL 100 К2 V-STROM 1000 2002-2009

DEN 313.92

Cyleto Директни Продавница ДАДЕ БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ!!! Опис На ПроизводотКарактеристики : A++++ квалитет! Бакар & материјал EPDM!! Ве молиме не се споредуваат цена со слаб квалитет!!! Висок cranking моќ,намалување startup switch електрична струја...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.