• Ново
2 Цевка Страна Железнички Планината Пластични Риболов Прачка Носителот Алатка За Складирање Рек Морски Брод Риболов Бела

2 Цевка Страна Железнички Планината Пластични Риболов Прачка Носителот Алатка За Складирање Рек Морски Брод Риболов Бела

Оценка на клиентот:
DEN 623.52
DEN 499.00 -20 %

Износ
Залиха


1 x Белата Двојно Род Рек Организатор
Со двојно Род Носители, Нож/Plier & Намамат Носители опис на Производот
*Овој производ е 100% сосема нов
*Висок квалитет на трајни УВ стабилизира материјал полипропилен
*Едно парче украсениот пластични изградба
*Вертикално свртена,Лесно да го инсталирате
*Прачка носители на функција разгореа блузи, и слотови за усогласување на ролна
*Отворете дното за дренажа
*Погодно на одборот за складирање за прачки, tools & додатоци
*Обезбедува брз пристап до вашите најчесто користени предмети
Спецификации
*Содржи 2 вертикална род носители, место за чување на вашиот филе, нож, клешти и мами
*4 x Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи вклучени
*Димензии : должина 12-7/8" heigth 12" длабочина од 2 до 5/8"
*Цевка внатре дијаметар : 1-5/8"
За експрес
Правиме сè што можеме за да брод вашата нарачка од побрзо.
Нарачките обично се испраќаат надвор или на истиот работен ден или следниот работен ден, под претпоставка дека вашите нарачки се веќе завршени и исплатени. Ќе бидете известени преку е-маил откако на вашиот објект е транспортирана со следење на број. Ниту еден од нашите производи се откажат испраќаат.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е точно пред да плаќаат,да предизвика таа не може да се промени откако цел испраќаат надвор.
За превозот метод
Во исто цена,ние ќе го избере брза испорака за вас.и ако сакате назначен за превозот,ве молиме да ни оставите порака после ставање на ред.Ви благодариме за соработката.
За повратни информации
Вашето задоволство е наш приоритет!
Ние ќе ја цениме позитивни повратни информации како многу како вас. Ако поради некоја причина на проблемот треба да се појават, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние со задоволство ќе ви помогне.

Карактеристики

Бренд Име:
HOFFEN
Големина:
1-5/8Diameter
Тип:
риболов прачка носителот
Материјал:
pp

Производи во категоријата

CITALL 1PC 4/6/8 инчен ABS Бел Круг Брод Морски Завртка Од Палубата Плоча Инспекција Пристап Покрива Отворот

609.12 -17 % DEN 505.00

ABS Бел Круг Морски Завртка Од Палубата Плоча Инспекција Изведат Брод Пристап Покритие " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Бела Материјал : ABS Големина(ID x OD) : прибл.101 x 143mm(4.0 x 5.6 инчи) / 151 x 198mm(5.9 x 7.8 инчи) / 180 x 250mm(7.1 x 9.8 инчен) Точка се вклучени : 1 x Инспекција Изведат Покрие Компатибилен Со : одговара за чамецОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи...

2017 Продажба Морски Пловење Јахта 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Риболов Прачка Носителот Морски Брод Се Отстранува Со Планината Breackt Додатоци

864.00 -30 % DEN 605.00

1.УПОТРЕБА : ЧАМЦИ & ЈАХТИ Род Почива и Носители 2.Материјал : Морски Одделение Од Нерѓосувачки Челик 3.Спецификација : Должина = 81 / 2" (217.6 mm) I...

2 парчиња Голема Големина Брод Морски Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Lockable Hasp / Задржете Надолу / Изведат Менгеме

1056.00 -20 % DEN 845.00

Кабинетот Кутии Рачка На Менувачот За Да Се Префрлате Фати Latch Заклучување Менгеме HaspДетали : Ширина : 60mm(2.36") Должина : 160mm~180mm(6.25~7.1")Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикЗавршна површина : полиранПакет вклучувајќи 2 парчиња,но само со еден превозот,кој ќе заштедите пари.

CITALL 7/8 8pcs Око Крајот Капа 6 компјутери Вилица Слајд 2 парчиња Палубата Зглоб Брод Нерѓосувачки Челик Морски Хардвер, Фитинзи

7199.52 -17 % DEN 5976.00

7 / 8" Око Крајот Капа Вилица Слајд Палубата Зглоб Брод Фитинг Нерѓосувачки Челик Морски ХардверСостојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : не 'Рѓосувачки челик Големина : Како на сликата покаже Погоден за : 7 / 8" или 22mm цевка Објект се вклучени : 8 x 7 / 8" Око Крајот Капа6 x 7 / 8" на Вилицата Slide2 x Палубата ЗглобОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Производ Димензија : Функција : 1) 100% сосема нов и висок квалитет, издржливи.2) Изгубени восок процес и површина полирање.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Брод Од Нерѓосувачки Челик Се Повлече Изведат Latch Шкафче За Морски Јахта Палубата Мебел

1008.00 -20 % DEN 806.00

1) 100% вистински производи!! 2) Професионално направен производи од страна на нашите квалификувани занаетчии!! 3) Ние имаме едноставна бизнис цел на доставување на голем спектар на производи, во најдобра можна цена...

CITALL 8PCS Око Крајот Капа + 6PCS Вилица Слајд + 2 ПАРЧИЊА Палубата Зглоб Брод Нерѓосувачки Челик Морски Хардвер Монтажа

6719.52 -17 % DEN 5577.00

7 / 8" Око Крајот Капа Вилица Слајд Палубата Зглоб Брод Bimini Врвот Фитинг Нерѓосувачки Челик Морски Хардвер "Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : не 'Рѓосувачки челик Големина : Како на сликата покаже Погоден за : 7 / 8" или 22mm цевка Објект се вклучени : 8 x 7 / 8" Око Крајот Капа6 x 7 / 8" на Вилицата Slide2 x Палубата ЗглобОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи...

Брод Лак Водител на Ролери 160mm Нерѓосувачки Челик Морски Yahct Лифт Ролери Полиран

960.00 -10 % DEN 864.00

МОРСКИ ЛАК РОЛЕРИ 160 MM НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗАГРАДА БРОДСпецификација1.Материјал : Морски Одделение од Нерѓосувачки челик2.Површина полирање3.Димензии : Должина : 61 / 4" (160mm)Ширина : 1.75" (45mm)Висина : 3" (75mm)Ролери Големина : φ21 / 2" * 13 / 4"Thk : 2(5 / 64")1) 100% вистински производи!! 2) Професионално направен производи од страна на нашите квалификувани занаетчии!! 3) Ние имаме едноставна бизнис цел на доставување на голем спектар на производи, во најдобра можна цена...

1 Нишка Морски Преку Трупот Фитинг Доза Цедилка Навој Брод Од Не ' Рѓосувачки Челик

1675.20 -20 % DEN 1340.00

Тие се препорачува за врски под водната површина Направен во 316 морски одделение од нерѓосувачки челик, овие прекутрупот фитинзи понуда брилијантен заврши дека нема да се шушка, чип, или лесно да се нула, и тие ќе се спротивстави на морската средина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.