• Ново
Природни Зелени Ахат Камен Тркалезна Форма 33Beads Молитва монистра Исламската Муслимански Tasbih Аллах бесплатен превозот

Природни Зелени Ахат Камен Тркалезна Форма 33Beads Молитва монистра Исламската Муслимански Tasbih Аллах бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 767.52
DEN 721.00 -6 %

Износ
Залиха


Природни Зелени Ахат Камен Тркалезна Форма 33 Молитва монистра Исламската Муслимански Tasbih Аллах бесплатен превозот
Мушка големина : прибл. 8мм
Материјал : Зелена Ахат
ЗА НАС
Ние сме накит веледрогерија, на Кина, ние имаме свои фабрика и продавници. Нашите клиенти се од целиот свет. Па ние дизајн на стоки во согласност со клиенти барања и вкус. Нашите главни производи се килибар материјални производи, а исто така ние се дистрибуираат накит, ѓердани pendant ѓердан, нараквица, eardrop, earring, прстен, нараквица на различни накит, рачни синџир. Материјал : позлатени, Silvering, човекот-направени од дијаманти jadeite, жад, корали, тиркизна, бисер, кои сите се со парична Казна квалитет и прифатлива цена . Добредојдовте на големо на консултации! Можете да избор различни бои и стил
При купување предмети, ве молиме да се свесни дека индивидуалните модели може да се разликува малку .Се сеќавам ние се занимаваат со природен објект,и природата нè прави сите различни.
ПРЕВОЗОТ
1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
5-Бесплатен превозот ќе се користи во Кина пост; тоа трае 15~25 работни дена за испорака.
Можете да нарачате еден повеќе предмети од нас, и бара од нас да ги спои транспорт , Сигурно ќе се спасат многу трошоци. Јас секогаш вклучуваат малку подарок за среќа во вашиот пакет бесплатно
ПРОИЗВОДИ
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе работиме со вас, додека не се задоволни.
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM Цел Добредојдени!
Можете да се меша било предмети од мојата продавница заедно, може да одлучи секоја количина за секој објект. Голем попуст за големи промет на големо со цел!!
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст : (plz контактирајте со нас пред исплата, ќе се прилагоди на цената)
Над НАС$ 150.00 Добиете 7% Попуст !
Над НАС$ 300.00 Се 9% Попуст !
Над НАС$ 500.00 Добие 12% Попуст !
ПЛАЌАЊЕ
Visa, Mastercard, Moneybookers, T/T
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
- Може да побарате враќање на пари или размена, ако ние :
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
ПОВРАТНИ информации
Вашето задоволство е наша извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите купувачи кога цел заврши, па ве молиме да ни остави позитивен фидбек премногу ако ви се допаѓа нашите производи , тоа значи важна за нас. Ако имате било каков проблем со производи, ве молиме контактирајте со нас, ајде да се реши проблемот заедно љубезно. Негативен feed врати не може да го реши сите проблеми. Ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други.

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Тежина:
6g
Број На Модел На:
524245
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Метали Тип:
Никој
Главниот Камен:
Ахат
Објектот Висина:
8mm
Бренд Име:
Arsun Накит
Сертификат Број:
на располагање
Certificate Type:
GAC
боја:
Зелена
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Употреба:
Муслимани
Место на Потекло:
Кина
Број на монистра :
33
Материјали:
зелена ахат
Природни или не:
Природни
Објектот Дијаметар:
8m

Производи во категоријата

Квалитетот Природни Зелени Agat e CarneliaN Круша Форма Cabochon 18x25mm Природни Gem Камен Накит Прстен Cabochon 30pcs/многу

DEN 2688.00

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Поштенски : со авион Mail ( 1025 бизнис дена )од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)од UPSот (За 4 работни дена, може да се следи)1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPS / DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.3ЕМС / UPSот (за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

(Мин Order1) АА 13*18mm Египетскиот Lapis Lazuli Овална Лабава Монистра Додаток Делови Мода Накит Одлуки Природен Камен 15INCH

517.92 -49 % DEN 264.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

Природни Школка Монистра, околу 21~29mm долго, 30~35mm широк, 6~9mm дебели, дупка: 1.5 мм, за 120pcs/500g

937.44 -35 % DEN 609.00

Природни Школка МонистраГолемина : околу 21~29mm долго, 30~35mm широк, 6~9mm дебели, дупка : 1.5 мм, за 120pcs / 500g.Плаќање : 1.ние прифаќаме Зачувам, T / T,western union,кредитна картичка начин на плаќање2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!Превозот : 1.Ние ќе испрати стоката во рок од 13 дневна,откако го примиле исплата .2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од : Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго...

14mm Голема Дупка се Меша Виножито Дизајн Монистра Накит Одлуки Акрилик Мушка се Вклопи во Европската Привлечност 40Pcs AB-135

353.28 -50 % DEN 177.00

Предмет : Мода Буци Форма Акрилик Монистра Виножито ДизајнБоја : Комбинација случајни боиГолемина : 14mmКоличина : 40 Pcs / многуМесто на потекло : Жеџијанг, Кина(копно)Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по уплатата примена.(Ве молиме да се разбере понекогаш тоа може да не се подготвени акции,кои ќе потрае неколку дена и повеќе).Превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 2055 работни дена...

2017 Топла Продажба Одговара Пандора Шарм Оригинални Хривнија Openwork Шарм Wth Јасно Циркони 925 Сребрен Мушка DIY Накит за Подарок Berloque

304.32 -12 % DEN 268.00

Производот облик : Тркалезна брилијантен форма Материјал : кристал Дијаметар : 3 x1cm Стоки тежина : 3 g Is_customized : да Казни или мода : мода Предмет тип : бисери Бренд име : ЏЕК НАКИТ Облик : Како на сликата Материјал : 925 сребрен позлатен Тип : цврсти Дупка големина : 5 mm Ситуација : DIY хривнија ѓердан

Mini. нарачката е $7! 12x16mm Природни Lapis Lazuli Овална Барел монистра Тапан Накит Одлуки Лабава Монистра 15

748.80 -20 % DEN 599.00

Mini нарачката е $7! 12x16mm Природни Lapis Lazuli Овална Барел монистра Тапан Накит Одлуки Лабава Монистра 15" Материјал Lapis Lazuli ГолеминаДупка Големина : 1mmДебелина : 12mmДолжина Со Ширина : 12x16mm Синозелена Боја Количество Види Подолу Стандарден Дел Не 12x16mqjtz

Бесплатен превозот Miss00214 8-9x10-11mm Freeform Бела Слатководни Бисер Накит Одлуки Монистра Spacer 15 5pc

1617.12 -30 % DEN 1132.00

Голем чист бакар занаети дом среќа злото храбри housewarming подароци бакар пи xiu парчеГолем чист бакар среќа Ruyi занаети дома декорација свадба подароци парчеБиг биг mani бакар bodhisattva буда декорација бронзена Статуа парчеГолеми бакарни буда декорација manichaeist троица ksitigarbha bodhisattva бронзена Статуа парчеГолеми бакарни буда декорација бронзена Статуа парче0024 Фацетирани Природна Бела Кварц Круг Монистра Кристал Исцелување Еластична Хривнија парче0029 Природни 516 MM SMOKY КВАРЦ ХРИВНИЈА Шарм Чај Кристал Монистра парче0031 Фацетирани Природни Smoky Кварц Круг Монистра Кристал Исцелување Еластична Хривнија парчедобредојдовте на : * Слика покаже објектот ќе биде предаден.* Сликите се земени под светла бела светлина.* Боја може да изгледа различно со разни монитор во боја поставката / environment / агол на гледање / светлина.Опис На Производот : Превозот И Ракувањето Со : Нормално време на испорака е околу 1530 работни дена...

Околу 65pcs/влакно Природни Полирани Бели Кварцен Кристал Точка Привезоци,Високо Квалитетни Суровини и Кристално Drilled Стап Briolettes Монистра

DEN 671.52

Облик : Точка Боја : Бела Материјал : Кварц Квалитет Одделение : ААА Должина : Approx15.5inches / Влакно & Околу 65pcs / Влакно Големина : 68x1537mmШопинг ПроцесПакет Детали***** Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

1Box Креативни Multicolor Модели се Меша Дрвени Монистра DIY Накит За Деца Ѓердани Нараквици Изработка на Мозаик Занаети 9x9cm

95.52 -13 % DEN 83.00

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!*Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Главен Материјал : Дрво *Големина : Големина : 9cmx9cm ; Дебелина : 1.6 cm...

Спирала Школка Монистра, Cowrie Школки, Обоена, Seashell, Големина: околу 18~20mm долго, 13~14mm широк, 6~8мм дебели, дупка: 2mm, за

997.92 -30 % DEN 698.00

Спирала Школка Монистра, Cowrie Школки, Обоена, SeashellГолемина : околу 18~20mm долго, 13~14mm широк, 6~8мм дебели, дупка : 2mm, за 340pcs / 500g.Спирала Школка Монистра, Cowrie Школки задржат на врвот на природните форми и обоена во топли бои, им даде на тема дизајн ненаметлив стил...

25x18x8mm 16pcs/влакно природни полу-скапоцени накит лабава камен rhodonite Една врата Сјајни Unakite Lapis Lazuli овална мушка насоки

655.20 -30 % DEN 459.00

природен камен rhodonite овална мушка насокиГолемина : за 18mm широк, 25мм долго, 8mm дебели, дупка : 1mm, за 16pcs / влакно, 15.75".Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1...

Одделение Бисер Монистра Насоки, Прекрасен Ден на Мајката Подарок Идеи, Овална, Двете страни Полиран, Природна Боја, Големина: околу 7~8мм во

3250.56 -30 % DEN 2275.00

Оценка "А" Бисер Монистра Насоки, Две страни Полиран, Овална, Природна Боја, Белаоколу 7~8мм во дијаметар, дупка : 0.8 mm, 14.1" / влакно, за 54pcs / влакноОвие разноврсна бисер монистра со пристоен изглед и се чувствуваат ќе се зголеми било накит создавањето...

Вкупно 18 монистра 18x20mm Светла топла црвена издлаби Буда глава, рамна howlite камен Лабава Монистра

479.52 -30 % DEN 336.00

тиркизна камен 18 монистраГолемина Мушка : 18x20mm ( различна големина, различни цена)Трговија на големо 20x25mm Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Симпатична Риба Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 18.89 / многупарчиња / многуТрговија на големо 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Мушка Должина 40cm Тиркизна Круг Мушка Лабава Мушка Бесплатен Превозот многупарчиња / многуТрговија на големо 15mm 20 MM Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Буда Главата Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 15.89 / многупарчиња / многуТрговија на големо 20 MM Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Момче Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 14.89 / многупарчиња / многу

6/8/10/12/14mm Природен Камен Монистра Круг Бела Кварцен Кристал Semifinished Мушка Лабава Простор Мушка DIY Мода Накит

204.96 -40 % DEN 123.00

6 / 8 / 10 / 12 / 14mm Природен Камен Монистра Круг Бела Кварцен Кристал Semifinished Мушка Лабава Простор Мушка DIY Мода НакитМатеријал : природен камен Големина Количина на Тежина за 4mm 92 дел за 10g од 6mm околу 62 парче за 21g 8мм за 48 парче за 36g 10мм за 38 парче за 56g 12mm околу 32 парче за 78g 14mm околу 28 парче за 95g Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 1545days ...

Дрво Монистра 300pcs/многу срамнети со земја Дрвени Spacer Beading Монистра 10x4mm за Бебе DIY Занаети Одлуки Хривнија Ѓердан

218.40 -29 % DEN 155.00

Срамнети со земја Дрвени Spacer Beading Монистра 10x4mm за Бебе DIY Занаети Одлуки Хривнија Ѓердан Дрво Монистра 300pcsБоја : како на СликатаМатеријал : дрвоГолемина : 4x10mmКоличина : 300 КомпјутериУпотреба : накит производство, штракаат, бебе ѓердани, играчки DIYПрепорачувамВе молиме имајте во предвид : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.