• Ново
1000pcs 1W 100-110LM Кул Бело 10000K 20000K 30000K Топло Бела 3500K Природна Бела 4500K Чиста Бела 6500K LED Мушка Осветлување Делови

1000pcs 1W 100-110LM Кул Бело 10000K 20000K 30000K Топло Бела 3500K Природна Бела 4500K Чиста Бела 6500K LED Мушка Осветлување Делови

Оценка на клиентот:
DEN 3120.00

Износ
Залиха

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 27-35 V, но сега печатени 26-38 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 1-5 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.
Превозот Вниманието :
АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете e-mail во 30 до 40 дена.
Благодарам многу за разбирање!
1000pcs 1 W 100-110 LM Кул Бело 10000 K 20000 K 30000 K Топло Бела 3500 K Природна Бела 4500 K Чиста Бела 6500 K LED Мушка Осветлување Делови и Боја Температура : Топло Бела (3000 K-3500 K) Природни Бела(4500 K) Бела (6000 K-6500 K) Кул Бело (10000 K-15000 K) Ладно Бела (20000 K~25000 K) Ладно Бела (30000 K~35000 K) 1 W led (30mil) : DC Напред Напон : 3.4 V~3.6 V Напред Тековната : 600~700m A Lumens : 100~110 LM Функција : Агол на Гледање : 120° Работна температура : >-20° Доведе Лемење Temp : 300degree за 1 секунди долготрајни (над 50.000 часа)

Карактеристики

Wattage:
1W Warm 3200K 30mil, 1W Neutral 4500K 30m, 1W Cool 6500K 30mil, 1W Cold 10000K 30mil, 1W Cold 20000K 30mil, 1W Cold 30000K 30mil
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
ly&oy'star
Број На Модел На:
1W Кул Бело Топло Бела LED Монистра
1W Топло 3500K LED Чип:
Топло Бела 3000K-3500K
1W Природна Бела 4500K LED Чип:
Природните Бела 4500K LED Диоди
1W Чиста Бела 6500K LED Чип:
Чиста Бела 6500K LED светло
1W Кул 10000K Чип Големина:
30mil
1W Кул 20000K Чип Големина:
30mil
1W Кул 30000K Чип Големина:
30mil
LED боја температура:
3000K, 4500K, 6500K, 10000K, 20000K, 30000K
1W светлина Дел:
Топло/Ладно/Природна Бела

Производи во категоријата

5X Инфраред 730nm 30W интегрирани LED светилка мушка со EPILEDS led чип бесплатен превозот

DEN 4896.00

Спецификации : Моќност : 30 W Зрачење енергија : 300380m W / W Напред Напон(Vf) 1822 V Напред Тековната(АКО) 900m A Бран : 730nm Чип бренд : Epistar Зрак Агол : 120 степен Живот : >50000 Hr Оперативни Температура : 40~+60degre температура на Чување : 25~60 degre Чување влажност : 40%~60%RHОбјектот слика : Димензии(mm)Карактеристики : 1).LED чип е фиксиран на алуминиумски слој или база на алуминиум PCB.топлината од чип може да се шири надвор преку алуминиумски слој брзо.2).во нормален напон,мали слабеењето.слабеењето под 1% 2000 часа .3).униформа светлина,нежно светло,не отсјај,нема повреда на око.4).На висока сигурност,нема мртви светла,ниту плакета.5).Слободен колокација и комбинација од различни LED светилки,conventient собранието.6).Заштита на животната средина.Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T / T итн.Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress...

Висока моќност 5w led ултравиолетова ламба висок интензитет противобактериен ув led сијалица осветлување 395-410nm DC3.4-3.8 v 1.4 А 800pcs/многу промоција

68064.00 -10 % DEN 61258.00

5w двојночипови, висока моќност предводена ултравиолетова ламба, висок интензитет противобактериен ув led сијалица осветлување 395410nm DC3.43.8 v 1.4 amp 800pcs / многу промоција,DHL / ФЕДЕКС / EMS бесплатен превозот !Функција : 1.Чипови се 45mil голема големина висок квалитет тајван Epileds чипови2.емитуваат боја : УВ светлина (395410nm)3.потрошувачка на енергија : 5w ув двојночипови led ,46 LM4.долг животен век : >50.000 часа5.напред напон : DC 3.43.8 v6.напред тековната : 1400m A7.vewing агол : 120°8.антиstaticz пакување9.ниска топлина дисипација , лемење со dia20mm ѕвезда pcb heatsink .10.заштеда на енергија11.компактен изглед12.висока светлина за конвертирање13.R&D оддел директно за поддршка на производи` добар квалитет.14...

1pcs 200 x 10ММ 10W 1000LM За DIY Висок Квалитет 12V - 14V КОЧАН Топло Бела Чиста Бела LED Лента Светлина Светилки Сијалица, Супер Светло

138.72 -5 % DEN 132.00

1pcs 200 x 10ММ 10 W 1000 LM За DIY Висок Квалитет 12 V 14 V КОЧАН Топло Бела Чиста Бела LED Лента Светлина Светилки Сијалица, Супер Светло Функција : Сосема нов , КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Светлината чипови Ултра долготрајни дизајн Ниска потрошувачка на енергија, заштедите многу енергија Одговараат за назад осветлување и другиСпецификација : Содржина : КОЧАН LED Светло Моќ : 10 W Влезен Напон : DC 12 14 V Прозрачна флукс : 1000 LM Meterial : Алуминиум Легура плоча & КОЧАН LED Светло Боја : Топло Бела(30003500 K), Чисто Бело (60006500 K) Големина : x 20cm 1cm (Должина * Ширина)Пакет се Вклучени : 1 x 10 W КОЧАН LED светилка

Магијата Кристална Топка Килибар Круг Стакло Вештачки 40/50/60/70/80mm Кристал Исцелување Сфера За Дома Свадба Декорација

326.40 -26 % DEN 241.00

Магијата Кристална Топка Килибар Круг Стакло Вештачки 40 / 50 / 60 / 70 / 80mm Кристал Исцелување Сфера За Дома Свадба Декорација Име : Кристална Топка Боја : Жолто Големина : 40 / 50 / 60 / 70 / 80mm Материјал : K9 Кристал Мини Цел : 1pc Употреба : Дома Свадба Партија Декорација ЗАБЕЛЕШКА : [ На даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ]Внимание : 1.На кристал топки имаме доволно акции,и имаме 10 бои за да изберат,можете да го изберете ги слободно.2.Ако сакате големи цел или имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат да се реши проблемот.3.Ве молиме внимание на големината и бои пред да нарачате,изберете боја што ви се допаѓа...

5X Висок квалитет инфраред 730nm 50W интегрирани LED извор на светлина бесплатен превозот

DEN 7968.00

Спецификации : Моќност : 50 W Зрачење енергија : 300380m W / W Напред Напон(Vf) 1822 V Напред Тековната(АКО) 1.5 Бран : 730nm Чип бренд : Epistar Зрак Агол : 120 степен Живот : >50000 Hr Оперативни Температура : 40~+60degre температура на Чување : 25~60 degre Чување влажност : 40%~60%RHОбјектот слика : Димензии(mm)Карактеристики : 1).LED чип е фиксиран на алуминиумски слој или база на алуминиум PCB.топлината од чип може да се шири надвор преку алуминиумски слој брзо.2).во нормален напон,мали слабеењето.слабеењето под 1% 2000 часа .3).униформа светлина,нежно светло,не отсјај,нема повреда на око.4).На висока сигурност,нема мртви светла,ниту плакета.5).Слободен колокација и комбинација од различни LED светилки,conventient собранието.6).Заштита на животната средина.Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T / T итн.Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress...

10pcs Кри XLamp XTE XT-E Neutrall Бела 4500K - 5000K Висока Моќност 5W LED Emitter Чип на 8mm / 12mm / 14mm / 16mm / 20mm PCB

504.00 -15 % DEN 429.00

Кри е еден од пионерите во развој и производство на екстремно светла и сигурен Led диоди На XLamps се до 50% посветла од другите производи достапни на пазарот...

10pcs/многу G5.3 темјан светилка монистра Машина работа светла монистра 35W халоген сијалица посветен струг алатки

234.24 -5 % DEN 223.00

G5.3 220 V Халоген x10pcs Арома светла се користи волфрам светилка монистра, волфрам монистра лесно да го вклучите светлата поради усвојувањето на голем тековната беше запален, кои се карактеристиките на волфрам лампи, поголема неизвесност и квалитет, нема ништо да се направи...

5x 3W Кри XPE XP-E Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Emitter Диоди,Неутрални Бела Кул Бело Топло Бела Црвена Зелена Сина Кралско Сино Жолта со ПХБ

252.00 -15 % DEN 214.00

Кри е еден од пионерите во развој и производство на екстремно светла и сигурен Led диоди На XLamps се до 50% посветла од другите производи достапни на пазарот...

МИКС 5pcs/многу 10 мрежа за дигитални сегмент LED светло бар 10 рамна цевка на супер светло сина светлина десет клеточна површина рамна цевка

527.52 -20 % DEN 422.00

10 мрежа за дигитални сегмент LED светло бар 10 рамна цевка на супер светло сина светлина десет клеточна површина рамна цевка

5pcs Водоотпорен Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Чип Светилка AC 110V 220V 50W Smart IC LED Отворено Floodlight DIY светлина bombillas

1152.00 -5 % DEN 1094.00

Водоотпорен Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Чип Светилка AC 110 V 220 V 50 W Smart IC LED Отворено Floodlight DIY светлина bombillas СпецификацијаБаза Тип : Чип Светилка Зрак Агол 360 ° LED Type : High Power Чип Боја Температура : 60006500 K(Кул бело) 28003200 K(топло бела) Чип Бренд : Epistar Потрошувачка : 50 W Апликација : Бар, Хотели, Дома LED кол : Оперативни Температура : 20 ~40 °CПроизвод Карактеристики​Висока Осветленост / Зголемување На Светлината / Брзо Топлина ДисипацијаВисока Лумен / Без Треперење / Заштеда На ЕнергијаВисок квалитет КОЧАН Чип спаси повеќе енергијаДолг животен век повеќе од 50000 hНа 360° степен Зрак агол осветлуваат вашата собаПовеќето најевтиниот цена ви обезбеди повеќето професионална услуга

1W Инфраред IR Висока Моќност Led Светло 3 Вати 940nm Ново 1 5 10 50PCS

165.60 -5 % DEN 157.00

Спецификации : Емитуваат Боја : IRБоја, Бранова Должина : 940 NMDC Напред Напон : Типичен : 1 W : 1.41.8 V ; 3 W : 1.41.8 VDC Напред Тековната : 1 W : 350m A 3 W : 700m AАгол На Гледање : 120°140°Животниот век Време : > 50.000 часаPCB димензии : Дијаметар 20mmПакетот Вклучува : 1 W висока моќност IR 940 NM led мушка 1 5 10 50pcs >>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена...

50pcs/многу 3W Бела Epistar 45mil led монистра емитуваат светлина диоди чип 45MIL Висока Моќност предводена за DIY Место Светло Специјална понуда.

911.52 -12 % DEN 802.00

50pcs / многу 3 W Бела Epistar 45mil led монистра емитуваат светлина диоди чип 45 MIL Висока Моќност предводена за DIY Место Светло Специјална понудаКарактеристики : ВисокаLED диоди 3 W максимална делница температура на 200 LM висока осветленост, ниско ниво на термички отпор, во согласност со Ro HS висока температура (70 години , 70%), тоа може да биде континуирано непроблематична work5000 Hrs...

10pcs/многу 10W 9.6 V 900mA УВ Ултравиолетови 395nm SMD LED Мушка Светлина Светилка Дел За Стерилизација

DEN 3744.00

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V, но сега печатени 2638 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 15 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.Превозот Вниманието : АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете email во 30 до 40 дена.Благодарам многу за разбирање!Ултравиолетови УВ 395nm DC Напред Напон (VF) : 9~10.8 Vdc DC Напред Тековната (АКО) : 900~1050m A Бранова Должина : 395~405nm Прозрачна флукс : не Излезна моќ : 10 W Животен Век : >50.000 Часа Работна температура : >20°

50pcs 1W 3W Висока Моќност светлина emitter, Црвена, Зелена, Сина, бела, Топло бела, Кул Бело,Полн Спектар. Поведе со 20mm Ѕвезда PCB

408.00 -5 % DEN 388.00

Спецификации : 1w led : Ладна Бела(60006500 K) : DC Напред Напон : 3.2 V~3.6 V Напред Тековната : 350m AТопло Бела(30003500 K) : DC Напред Напон : 3.2 V~3.6 V Напред Тековната : 350m AЦрвено (610630nm) : DC Напред Напон : 2.2 V~2.6 V Напред Тековната : 350m Aзелена (510530nm) : DC Напред Напон : 3.2 V~3.6 V Напред Тековната : 350m Aсина (460465nm) : DC Напред Напон : 3.2 V~3.6 V Напред Тековната : 350m AЦелосен Спектар(380840nm) : DC Напред Напон : 3.2 V~3.6 V Напред Тековната : 350m A3w led : Ладна Бела(60006500 K) : DC Напред Напон : 3.4 V~3.8 V Напред Тековната : 700m AТопло Бела(30003500 K) : DC Напред Напон : 3.4 V~3.8 V Напред Тековната : 700m AЦрвено (610630nm) : DC Напред Напон : 2.2 V~2.8 V Напред Тековната : 700m Aзелена (510530nm) : DC Напред Напон : 3.4 V~3.8 V Напред Тековната : 700m Aсина (460465nm) : DC Напред Напон : 3.6 V~3.8 V Напред Тековната : 700m A Полн Спектар(380840nm) : DC Напред Напон : 3.6 V~3.8 V Напред Тековната : 700m Aпакет : 50pcs 1 W 3w LED чип со 20mm ѕвезда pcb

НОВ Квалитет со Голема моќ 100w WRGB LED Диоди Светлина монистра, сцена, светло, итн

23995.20 -20 % DEN 19196.00

Спецификации : Модел : xw100ww RGB01Емитуваат боја : бела / црвена / зелена / синаWavelengh : бела60006500k црвено620630nm зелена520530nm сина460470nmРаботат на струјата : 1000maРаботен напон : w / g / b34v r23vLumens : W : 3000 / R : 1400 / G : 2500 / B : 500 LMЗрак ангел : 120degreeПакет : антистатички торба

10pcs Висока Моќност LED Чип 3W УВА 395nm УВ Пурпурна 45mil Монистра Светлина Дезинфекција ,Површината стерилизација и убавина стерилизација

DEN 600.00

10pcs Висока Моќност LED Чип 3 W УВА 395nm УВ Пурпурна 45mil Монистра Светлина Дезинфекција ,Површината стерилизација и убавина стерилизацијаДобредојдовте На ФокусНие Сме Професионални ПРЕДВОДЕНА од ПроизводителотЗабелешки : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.