• Ново
2 парчиња/многу Нови креативни симпатична акрилик прекрасна овошје молив острилка lapiseira apontador lapis escolar papelaria sacapuntas GT047

2 парчиња/многу Нови креативни симпатична акрилик прекрасна овошје молив острилка lapiseira apontador lapis escolar papelaria sacapuntas GT047

Оценка на клиентот:
DEN 90.24
DEN 72.00 -20 %

Износ
Залиха

2 парчиња/многу Нови креативни симпатична акрилик прекрасна овошје молив острилка lapiseira apontador lapis escolar papelaria sacapuntas Име на Производ : овошје Молив острилка Производ Големина : 5.5 CM * 2 CM*3 CM Производ Материјал : Пластични Тежина : 10g Стока боја е достапен : случајни микс Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Карактеристики

Број На Модел На:
овошје
Тип:
Механички
Возраст:
>6 години
Новина:
Фантастична
Бренд Име:
sankilochan

Производи во категоријата

Канцелариски Молив острилка училиштето обезбедува Автоматско молив острилка канцелариски прибор Електрични Допир Switch молив острилка

337.44 -25 % DEN 253.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПластикаБоја : Црвена / СиноСовршен подарок за децата и унапредување на нивната страст за проучувањеСовршен за домот, училиштето и канцеларијаКако да се користи ?1...

1PCS Мечка Срцето Печати Прирачник Десктоп Молив Острилка

DEN 570.24

1 PCS Мечка Срцето Печати Прирачник Десктоп Молив Острилка Секој обид за 1 buc!!!! Име на производ Молив Острилка Материјал Пластика, Метал Погоден за 10мм / 0.39" Дијаметар Молив Дијаметар (Прибл...

1pcs Цртан филм Прирачник Молив Острилка Механички Трајни Молив Острилка Креативни Студенти Канцелариски Училиште Материјали

405.12 -5 % DEN 385.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетВисок квалитет, од нерѓосувачки челик сечилото, не е лесно да се пробиеМолив острат повеќе лесно, стегање пенкало цврсто, метал јадро, трајниШарени случај, не само како молив острилка но, исто така, може да биде десктоп декорацијаМоделирање трендовски и симпатична, стилски и софистициран...

Бесплатен превозот достав 0739 молив острилка мулти-обоени двојно копчето пенкало авион механички молив острилка

DEN 287.52

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе Бренд : достав Реден Број 0739

Staedtler 511 001/004/005 8.2 mm Еден Дупка Када Молив Острилка за Статистика и Училишни Материјали

540.00 -7 % DEN 502.00

Staedtler 511 001 / 004 / 005 8.2 mm Еден Дупка Када Молив Острилка за Статистика и Училишни МатеријалиБренд : Staedtler острилка 511 001 / 004 / 005За стандардна големина blacklead моливи до 8.2 mm Ø со острат агол на 23 за јасни и прецизни линии Боја : 001 Сина Капа Siler Тело,004 Црвена Капа Yelllow Тело,005 Црна Капа И Црвена ТелоИма метал острилка insertШарки покрие спречува струготини од одлевањеКапак со безбедноста заклучување за да се избегне случајно отворање001004005

Прилагодливи Достав 0668 Канцелариски Стационарни Нож Острилка Мини Нож Молив Sharpeners За Деца Молив Острилка Механички

DEN 527.52

Ќе Ви се Допадне ..Бесплатен превозот со авион5% попуст за 2 компјутери или повеќеБренд : доставРеден Број 0668[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

1 Компјутер Само Обоени Силна Тип Цинк Легура Молив Sharpeners Стандард Молив Машина за Сечење Квадратни и во Облик на Круг Достав 0596

DEN 133.92

Молив sharpeners Стандарден тип Достав е многу famouns бренд во Кина Добар квалитет Материјал : цинк легура метал

Нова Страна Механички Молив Sharpeners Цртан филм Печати Ветерници Моливи Острилка за Деца на Училиште Промотивни Материјали Подарок

432.00 -48 % DEN 225.00

Функција : Материјал : Пластични + МеталГолемина : За 9.2*8.0*4.5 cmПакет : ПВЦПревозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS / FEDEX / DHL / EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.Гаранција : ·Доаѓа со 5 години производство гаранција;·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : ·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via email,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.Повратни информации : ·Ве молиме ни email пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет,за да можеме да работат надвор;·Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во itme цена или превозот cose.

10Pcs Молив Острилка Симпатична Слатка Бонбони Обоени Молив Острилка Деца Училиште Канцелариски Материјали канцелариски прибор

350.40 -5 % DEN 333.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Висок квалитет, од нерѓосувачки челик сечилото, молив повеќе лесно.Намалување пенкало напор, не е лесно да се пробие на јадро.Моделирање трендовски симпатична, стилски и софистициран...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.