• Ново
OHS Ustar 90030 Сликарство Клипови Модел Делови Носителот сет (20Pcs/Set) Хоби Алатки за Сликање Ред Додаток

OHS Ustar 90030 Сликарство Клипови Модел Делови Носителот сет (20Pcs/Set) Хоби Алатки за Сликање Ред Додаток

Оценка на клиентот:
DEN 484.80

Износ
Залиха

Вашето купување ќе добиете подобри превозот со следење на број, така што ќе може да го следат вашето купување е патување од нашиот магацин до вашата врата! Ustar UA90030 Сликарство Клипови Модел Делови Носителот сет (20 Pcs/Set) Хоби Алатки за Сликање Додаток Спецификација - Производителот:Ustar - се Вклучени : Ustar UA90030 x 1 - Кол : 20 парчиња/Set
Напомена : - Поради мали делови кои може да предизвикаат гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата - Овој Модел Алатки Бара технологија и вештини за да работат на тоа. Превозот : - Нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од страна на Регистрирани Воздух Mail, обично Под 2 KG . Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. - Испорака обично се 20-45 работни дена за да стигне до дестинацијата(Според различни земји). - Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Плаќање :
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Враќање & Размена политика :
- Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Други Политики :
- Ние ќе ја напушти ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
- Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
- Сериозен Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Гушење Опасност,8+
Број На Модел На:
UA90030
Пластични Тип:
PC
Тип:
Модел Хоби Алатки За Сликање
Бренд Име:
Портокал Хоби
Материјал:
Пластични
Тема:
Модел Алатки
Скала:
NO

Производи во категоријата

RealTS TAMIYA МОДЕЛ 35233 германски Flakpanzer IV Wirbelwind

DEN 1288.80

Real TS TAMIYA МОДЕЛ 35233 германски Flakpanzer IV Wirbelwind Изграден во втората половина на втората светска војна за да се заштити главниот воени единици од Сојузничките борецсамоубиец напади беше германски Flakpanzer IV Wirbelwind, која сега доаѓа претставен како пластика собранието модел комплет...

Пластични брзини 282A еден вретено мотор внатре дијаметар 2MM Моторни Возила 0.5 modulus опрема DIY модел играчка додатоци

DEN 619.20

282 A Модул 0.5 28 покажува бројот на забите е 28 заби 2 A : Отворот 1.95 MM Тесни со 2 MM оска Опрема дијаметар = (број на заби +2) * 0.5 (во mm)

Трубач 1/35 00308 Британски Предизвикувач 2 резервоарот модел

DEN 470.40

Трубач 1 / 35 00308 Британски Предизвикувач 2 резервоарот модел Скала : 1 : 35 Тип : Статични комплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

RealTS TAMIYA МОДЕЛ 35216 германски Тигар јас Почетокот на Производството

DEN 1344.00

Real TS TAMIYA МОДЕЛ 35216 германски Тигар јас Почетокот на ПроизводствотоДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Висок Квалитет на Елен/Змеј Животинско Нерѓосувачки Челик 3D Метал Колекции Загатка Монтажа Модел Креативни Роденден Декорација Играчка

695.52 -15 % DEN 591.00

Тема : Elk / Змеј Животинско Нерѓосувачки Челик 3 D Метал Колекции Материјал : не ' Рѓосувачки железо Боја : Нерѓосувачки челик Кратка : Собранието модел,производот се поврзувани Мобилност Степен на тежина : Не е Тешко Просечно време цена : 4 часови ве Молиме Имајте во предвид : големината е многу мала !Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно.Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет.Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство.Чекор по Чекор сликата рачно,лесно да се гради.1 , Возраст спектар > 14 години .2 , Игра под директен надзор на возрасен .3 , Вклучувајќи ги и малите делови ,не јадат .4 , Остри делови, да се спречи cuting.Совети : моделот содржат алатка !Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!

новиот мини Соларни автомобили/научно физика експериментални Едукативни играчки/DIY технологија на производство/загатка/бебе играчки за деца/играчка

192.48 -5 % DEN 183.00

Функција : Минијатурни соларни автомобил, во сонцето може автоматски да патуваат Забелешка : треба сами DIY Пакет : торба За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема цел со информации за песната...

Европската нео-класичен мебел модели одговараат / ентериерно уредување украси одлуки / градење на модел / песокот материјал

13534.56 -10 % DEN 12181.00

1 set скала : 1 : 25Повеќе спортски и играчки, ве молиме посетете го продавница за играчки Група :

Собранието Unpainted Скала 1/35 Преживеан Овозможува да се најде човек војник Историски играчка Смола Минијатурен Модел Комплет

525.60 -13 % DEN 457.00

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница...

12pcs Висока Симулација Играчка Пластична Змија Модел Смешно Страшно Змија Деца Замолчени Шега Смешно Корист Играчки ноќта на Вештерките Шега Реквизит За Оркестаро?

354.72 -14 % DEN 305.00

12pcs Висока Симулација Играчка Пластична Змија Модел Смешно Страшно Змија Деца Замолчени Шега Смешно Корист Играчки ноќта на Вештерките Шега Реквизит За ОркестаротОпис : Бебето да се развие интелигенција, да ги прошират своите хоризонти и разбирање на мали животни добра играчка...

кендис guo пластична играчка на бебето роденден на божиќ подарок 4D мини симулација далечински датум диносаурус соберат модел магичен јајце 4pc/многу

671.04 -5 % DEN 637.00

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат кругДраги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .Ви благодарам многу!Пластична играчка на бебето роденденски подарок 4 D мини симулација диносаурус магичен јајце 4pc / многу испрати по случаен изборИме : Диносаурус јајцаМатеријал : пластикаДимензии : јајце големина околу 6*10см.Кукла во тоа е околу 9~14cm.Различни модел е различна големина,се надевам, ќе може да ги разбере!Пакување : пластични кесиПостојат многу стилови dinasaur модел во јајце.Befor јас ги испраќате до вас,тоа е онотворете,па јас може да ви помогне да изберете стил, се надевам, ќе може да ги разбере!Јас ќе го испратам на четири јајца да ти случајно,сите Ние не знаеме за каков модел ќе пристигне,тоа е еден вид на изненадување!Превозот : ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.Ние испраќање на поштата во 23 дена,тогаш тие ќе треба 760 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPSот,EMS ..ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации...

модел bookcase/внатрешна декорација се направи украси/градење на модел/песокот материјал/DIY играчка додатоци технологија модел делови

225.12 -10 % DEN 203.00

A>1 : 25 големина : 49.5x12.5x71mm B >1 : 30 големина : 41x10.5x59mmМатеријал : ПластикаЗа превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации...

Хоби Шеф 82419 1/35 M706 Командоси Оклопни Автомобил Производ Подобрување на пластични модел комплет

DEN 888.00

Хоби Шеф 82419 1 / 35 M706 Командоси Оклопни Автомобил Производ Подобрување на пластични модел комплетДраг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу...

Широк гардероби/Ентериерно уредување/градењето модели на полиците/мебел и украси модел/DIY играчка додатоци технологија модел делови

229.92 -10 % DEN 207.00

A>1 : 20 Големина : 75x19x79mm B >1 : 30 Големина : 51x12.5x52.5mmМатеријал : ПластикаЗа превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации...

X-124 Црн Камен Градот Урнатините Преживеан Црн Камен Градот Биста Wf2017 Зима Пареа Девојка

DEN 911.52

Скала : 1 / 8Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.Превоз : Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.Генерално бараат 20 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

Бела Парк стол/песокот калапи материјал/DIY занает материјали/DIY играчка додатоци технологија модел делови

210.72 -10 % DEN 190.00

СпецификацијаA>1 : 30 35 × 18 × 20 MMB>1 : 50 26 × 13 × 15 MMC>1 : 75 18 × 9 × 10МММатеријал : ПластикаЗа превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации...

6 Стилови П Вер втората Светска Војна Класичен авиони Самоубиец Б-17G ТОЈ-177 TU-2 и Борец jian 20 Собранието Модел за Градење Колекции diy играчки

DEN 955.20

6 Стилови П Вер втората Светска Војна Класичен авиони Самоубиец Б17 G ТОЈ177 TU2 и Борец jian 20 Собранието Модел за Градење Колекции diy играчки Пакување : боја кутија Автомобил големина на : 23*16*6 cm 0.5 КГ П Вер Модел Слични производи

Модел кафе на маса / внатрешна декорација се направи украси / градење на модел / песокот материјал/DIY играчка додатоци технологија модел

239.52 -10 % DEN 216.00

1 : 75 големина : 17x10x5mm За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации...

Сирена Љубов На дрвена сложувалка 1000 парчиња ersion хартија сложувалка бела карта за возрасни, детски едукативни играчки

DEN 1727.52

започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99крајот1000 парчиња мозаик заедно големината на 75.5*50.5 cm!Ве молиме comfirm на информации за контакт внимателно.1...

Шкафот полици модел bookcase/ентериерно уредување украси одлуки/градење на модел/песокот материјал/DIY играчка додатоци

239.52 -10 % DEN 216.00

1 : 25 големина : 48x14.5x63mmМатеријал : ПластикаЗа превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.