• Ново
Оригиналниот M032JGA D1A060B2M HDM3224TS-1-C2CF LCD екранот со допир на екранот на допир панел стакло

Оригиналниот M032JGA D1A060B2M HDM3224TS-1-C2CF LCD екранот со допир на екранот на допир панел стакло

Оценка на клиентот:
DEN 8112.00

Износ
Залиха


Оригиналниот M032 JGA D1 A060 B2 M HDM3224 TS-1-C2 CF LCD екранот со допир на екранот на допир панел стакло

Карактеристики

Бренд Име:
Wisecoco

Производи во категоријата

Топло-Вистината 5PCS/МНОГУ Замена За iPhone 6s Плус LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието ААА+++Калено Стакло+Брза Испорака

5476.80 -5 % DEN 5203.00

Топла Продажба : Опис : 1) Производи : За i Phone 6 S Плус LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието+Калено Стакло, 2)...

3.5 инчен HD TFT LCD Екран LCD панелот на екранот за Satlink 6905 бесплатен превозот

792.00 -10 % DEN 713.00

3.5 инчен HD TFT LCD Екран LCD панелот на екранот за Satlink 6905 бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

LTPro Најдобри Работни 5.2 инчен LCD Екран на Допир Панел Digitizer собранието За Huawei Чест 8 FRD-AL10/AL00 телефон Сензор делови

1295.52 -7 % DEN 1205.00

Најдобри Работни 5.2 инчен LCD Екран на Допир Панел Digitizer собранието За Huawei Чест 8 FRDAL10 / AL00 Паметен телефон Сензор деловиЗамена и поправка на делови не е лесно.Ве молиме да се биде внимателен и да се разгледа дали ќе може да го направи тоа.Карактеристики : 1...

ЗА Meizu M6 Note/ Note6 M721H M721Q M721M LCD Дисплеј+Екран на Допир+Tools Собранието Замена за 5.5 инчен

DEN 1679.52

ЗА Meizu M6 Note / Note6 M721 H M721 Q M721 M LCD Дисплеј+Екран на Допир+Tools Собранието Замена за 5.5 инчен100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За Meizu M6 Забелешка( M721 H ,M721 Q ,M721 M) ,Не се компатибилни со другите модели...

3PCS/многу Super AMOLED за Samsung Галакси S7 G930 G930F G930A G930V телефон lcd екрани се Прикаже собранието компатибилен

DEN 23928.00

Ви благодарам многу за вашата поддршка 1 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, Само напишете го текстот...

Бесплатен превозот Оригинални 4.3 инчен A043FW05 V. 4 LCD екранот + екран на допир панел digitizer

1200.00 -10 % DEN 1080.00

Бесплатен превозот Оригинални AUO 4.3 инчен A043 FW05 V 4 LCD екранот + екран на допир панел digitizerВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

SP14N003 5.1 инчен Компатибилен FSTN LCD панел екран На+ Одделение

2880.00 -9 % DEN 2621.00

Бренд Нови замена за HITACHI SP14 N003 5.7" LCD ЕКРАНОТКарактеристики : 100% Висок Квалитет.1 Замена LCD Дисплеј Собранието.2.Секој екран е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ако какви било проблеми ,ве молиме контактирајте со нас наскоро.

5.2 LCD За HUAWEI P10 Лајт Екранот на Допир Digitizer За Huawei P10 Лајт LCD Екран со Рамка P10lite Екранот

DEN 1165.92

5.2" LCD За HUAWEI P10 Лајт Екранот на Допир Digitizer За Huawei P10 Лајт LCD Екран со Рамка P10lite ЕкранотОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетПоправка / замена на вашиот скршен, оштетената, испукана, не се признаваат LCD екран на допир собраниеСекој Објект биле тестирани пред превозотКомпатибилен со : За Huawei P10 ЛајтБоја : Црна,Бела,ЗлатнаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме не го инсталирате на производот директно по приемот на производот...

Redmi Забелешка 4 LCD Собранието Екранот за Xiaomi Redmi Забелешка 4 SF Helio X20 Екран на Допир Redmi Забелешка 4 Глобалната Забелешка 4X Кученце 625

DEN 959.52

LCD Екран За Xiaomi Redmi Забелешка 4 SF Helio X20 или Кученце 625СО UVRПредговорОва НЕ е лесна работа за некој кој нема технички вештини со демонтирање или со составување на мобилни телефони / мобилни телефони...

Оригиналната За Asus ZenFone Живеат ZB501KL X00FD Lcd Екранот со Допир Digitizer Собрание 1 парче бесплатен превозот

1272.00 -11 % DEN 1132.00

Оригиналната За AsZen Fone Живеат ZB501 KL X00 FD Lcd Екранот со Допир Digitizer Собрание 1 парче бесплатен превозотКарактеристики : 1.Бренд нови врвот lcd собранието .2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .4...

оригиналниот AUO 4.3 A043FW05 V4 LCD екранот со допир digitizer за GPS

DEN 1200.00

О riginal AUO 4.3" A043 FW05 V4 LCD екранот со допир digitizer за GPSВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Висок Квалитет 5.0 За Леново Атмосфера K5 Плус A6020a46 Екран на Допир Digitizer 1280x720 LCD Дисплеј Собранието Бесплатен превозот

931.20 -5 % DEN 885.00

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Леново K5 плус се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

3.5 инчен HD TFT LCD Екран LCD панелот на екранот за Satlink 6908 бесплатен превозот

DEN 792.00

3.5 инчен HD TFT LCD Екран LCD панелот на екранот за Satlink 6908 бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Трговија на големо 3.5 инчен за Satlink 6922 LCD Екран LCD панелот на екранот бесплатен превозот

792.00 -10 % DEN 713.00

Трговија на големо 3.5 инчен за Satlink 6922 LCD Екран LCD панелот на екранот бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

10PCS За iPhone 6S LCD Дисплеј За Tianma Квалитет Со Екран на Допир Ниту Место За iphone Со LCD 3D Touch Екран на Мобилен Телефон

10795.20 -5 % DEN 10256.00

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.Висок квалитет, ниска цена 5.Бесплатни подароци како што покажува подолу се надеваме дека СИТЕ Стоки + Подароци може да достигне u во време ...

За ZTE Сечилото A610 A610C LCD Дисплеј на Допир Digitizer За ZTE Патување 4 Сечилото BA610 Екран LCD Слободни Алатки

1096.80 -5 % DEN 1042.00

За ZTE Сечилото A610 A610 C LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието За ZTE Патување 4 Сечилото BA610 LCD Дисплеј Слободни Алатки за Известување *Драги мои пријатели, кога ќе се направи нарачката ,ве молиме љубезно ве молиме да го проверите flex кабел зборови, и да го изберат правото верзија , моделот имаат три верзија , верзија за 241, верзија за 318, верзија за YASSY, сега имаме акции за три верзии...

Нов Замена за HITACHI SP14N002 5.7 LCD ЕКРАНОТ

3024.00 -9 % DEN 2752.00

100% Нов Замена за HITACHI SP14 N002 5.7" LCD ЕКРАНОТКарактеристики : 100% Висок Квалитет.1 Замена LCD Дисплеј Собранието.2.Секој екран е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ако какви било проблеми ,ве молиме контактирајте со нас наскоро.

4.0 за GARMIN Монтана 600 650 650t LCD екранот панел со екран на допир digitizer замена

3360.00 -16 % DEN 2822.00

4.0" за GARMIN Монтана 600 650 650t LCD екранот панел со екран на допир digitizer заменаОпис : 1 : Само за Garmin Монтана 600 650 650 T екранот2 : Замена погрешни, скршени или оштетени екранот3 : 100% се проверуваат пред превозот

Трговија на големо 3.5 HD TFT Satlink 6906 lcd дисплеј Satlink 6906 lcd панел за Satlink 6906 lcd екран

DEN 792.00

Трговија на големо 3.5" HD TFT Satlink 6906 lcd дисплеј Satlink 6906 lcd панел за Satlink 6906 lcd екранВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.