• Ново
LS037V7DW05 3.7инчен LCD екранот панел 480*640,240 гнида,450:1 (Typ.),262K/16.7 M боја

LS037V7DW05 3.7инчен LCD екранот панел 480*640,240 гнида,450:1 (Typ.),262K/16.7 M боја

Оценка на клиентот:
DEN 9599.52

Износ
Залиха


LS037 V7 DW05 3.7"инчен LCD екранот панел 480*640,240 гнида,450 : 1 (Typ.),262 K/16.7 M боја

Карактеристики

Бренд Име:
Wisecoco
Големина:
3.7''inch

Производи во категоријата

3PCS/многу Super AMOLED за Samsung Галакси S7 G930 G930F G930A G930V телефон lcd екрани се Прикаже собранието компатибилен

DEN 23928.00

Ви благодарам многу за вашата поддршка 1 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, Само напишете го текстот...

Бесплатен превозот Оригинални 5.0 екран на допир digitizer екран на допир панел објектив за TomTom Via живеат 125

DEN 624.00

Бесплатен превозот Оригинални 5.0" екран на допир digitizer екран на допир панел објектив за Tom Tom Via живеат 125Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Топло-Вистината Црно-бело, Добро Quailty 50 КОМПЈУТЕРИ За iPhone 5 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Заврши Собрание Бесплатен превозот

25569.12 -17 % DEN 21222.00

ЕТСупер Црнобело, Добро Quailty 50 КОМПЈУТЕРИ За i Phone 5 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Заврши Собрание Бесплатен превозотОпис На Производот : 1...

Трговија на големо 3.5 HD TFT Satlink 6906 lcd дисплеј Satlink 6906 lcd панел за Satlink 6906 lcd екран

DEN 792.00

Трговија на големо 3.5" HD TFT Satlink 6906 lcd дисплеј Satlink 6906 lcd панел за Satlink 6906 lcd екранВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Бесплатен превозот Оригинални 4.3 инчен A043FW05 V. 4 LCD екранот + екран на допир панел digitizer

1200.00 -10 % DEN 1080.00

Бесплатен превозот Оригинални AUO 4.3 инчен A043 FW05 V 4 LCD екранот + екран на допир панел digitizerВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

10PCS За iPhone 6S LCD Дисплеј За Tianma Квалитет Со Екран на Допир Ниту Место За iphone Со LCD 3D Touch Екран на Мобилен Телефон

10795.20 -5 % DEN 10256.00

Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.Висок квалитет, ниска цена 5.Бесплатни подароци како што покажува подолу се надеваме дека СИТЕ Стоки + Подароци може да достигне u во време ...

За ZTE Сечилото A610 A610C LCD Дисплеј на Допир Digitizer За ZTE Патување 4 Сечилото BA610 Екран LCD Слободни Алатки

1096.80 -5 % DEN 1042.00

За ZTE Сечилото A610 A610 C LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието За ZTE Патување 4 Сечилото BA610 LCD Дисплеј Слободни Алатки за Известување *Драги мои пријатели, кога ќе се направи нарачката ,ве молиме љубезно ве молиме да го проверите flex кабел зборови, и да го изберат правото верзија , моделот имаат три верзија , верзија за 241, верзија за 318, верзија за YASSY, сега имаме акции за три верзии...

Оригиналната За Asus ZenFone Живеат ZB501KL X00FD Lcd Екранот со Допир Digitizer Собрание 1 парче бесплатен превозот

1272.00 -11 % DEN 1132.00

Оригиналната За AsZen Fone Живеат ZB501 KL X00 FD Lcd Екранот со Допир Digitizer Собрание 1 парче бесплатен превозотКарактеристики : 1.Бренд нови врвот lcd собранието .2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .4...

3.5 инчен HD TFT LCD Екран LCD панелот на екранот за Satlink 6905 бесплатен превозот

792.00 -10 % DEN 713.00

3.5 инчен HD TFT LCD Екран LCD панелот на екранот за Satlink 6905 бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

5.2 LCD За HUAWEI P10 Лајт Екранот на Допир Digitizer За Huawei P10 Лајт LCD Екран со Рамка P10lite Екранот

DEN 1165.92

5.2" LCD За HUAWEI P10 Лајт Екранот на Допир Digitizer За Huawei P10 Лајт LCD Екран со Рамка P10lite ЕкранотОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетПоправка / замена на вашиот скршен, оштетената, испукана, не се признаваат LCD екран на допир собраниеСекој Објект биле тестирани пред превозотКомпатибилен со : За Huawei P10 ЛајтБоја : Црна,Бела,ЗлатнаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме не го инсталирате на производот директно по приемот на производот...

Трговија на големо 3.5 инчен за Satlink 6922 LCD Екран LCD панелот на екранот бесплатен превозот

792.00 -10 % DEN 713.00

Трговија на големо 3.5 инчен за Satlink 6922 LCD Екран LCD панелот на екранот бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

3.5 инчен HD TFT LCD Екран LCD панелот на екранот за Satlink 6908 бесплатен превозот

DEN 792.00

3.5 инчен HD TFT LCD Екран LCD панелот на екранот за Satlink 6908 бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Висок Квалитет 5.0 За Леново Атмосфера K5 Плус A6020a46 Екран на Допир Digitizer 1280x720 LCD Дисплеј Собранието Бесплатен превозот

931.20 -5 % DEN 885.00

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Леново K5 плус се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

За LG K10 2017 M250N M250DS M250E MS250 M250 Замена LCD Екран на Допир Панел Digitizer со Алатки

2037.60 -5 % DEN 1936.00

За LG K10 2017 M250 N M250 DS M250 E MS250 M250 Замена LCD Екран на Допир Панел Digitizer со АлаткиОпис На LG K10 2017 M250 N M250 DS M250 E MS250 M250 100% сосема нов Висок квалитет на Целосно тестирани пред брод LCD Preattached ,Допрете Digitizer полесно да го замени точка се користи за поправка на погрешни екран, прикажување на проблеми, мртви пиксели, испукана LCD екрани, погрешна боја итн...

Srjtek За Xiaomi MI 4 LCD Дисплеј Матрица на Екранот на Допир, Digitizer Целосна Собранието Со Рамка 1920x1080 За Xiaomi 4 Mi4 Mi 4 M4

1191.36 -15 % DEN 1013.00

Опис : 1 Оваа стока е замена на екранот ,а не на телефон 2 На овој линк е вклучуваат : Екран ;збир на Алатки;На Лепило 3...

За iphone 6s lcd екран Tianma квалитет Нема Мртви Пиксели на Екранот на Допир собранието замена Со 3D Екран на Допир Digitizer

1296.00 -5 % DEN 1231.00

зошто место цел сега?1.Тестирани се три пати пред пратката2.Нов пакет ,посилна заштита3.Истиот ден испорака4.Висок квалитет, ниска цена5.Бесплатни подароци како што покажува подолу

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.