• Ново
За ZTE Сечилото V7 V 7 Lite 5.0 инчен Нови Оригинални Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот За ZTE V7 Лајт Држачот за Sim Картичка

За ZTE Сечилото V7 V 7 Lite 5.0 инчен Нови Оригинални Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот За ZTE V7 Лајт Држачот за Sim Картичка

Оценка на клиентот:
DEN 488.16
DEN 430.00 -12 %

Износ
Залиха

За ZTE Сечилото V7 V 7 Lite 5.0 инчен Нови Оригинални Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот За ZTE V7 Лајт Држачот за Sim Картичка
Карактеристики : 1. Производи Детали s : За ZTE Сечилото V7 V 7 Lite 5.0 инчен Нови Оригинални Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот За ZTE V7 Лајт Држачот за Sim Картичка 2. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа. 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти . Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5 . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Нашиот техничар целосно ќе тест. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена .
Повратни информации :
1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.
2. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори што наскоро.
3. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство.

Карактеристики

боја:
Златна, Сребрена
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За ZTE Сечилото V7 V 7 Lite
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За ZTE Сечилото V7 V 7 Lite
Материјал:
За ZTE Сечилото V7 V 7 Lite
Sytle:
SIM картичка или Слот Палубата или SD Картичка
Број На Модел На:
ЗА ZTE Сечилото V7 Лајт
За:
SIM картичка или Слот Палубата или SD Картичка
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен режим:
За ZTE Сечилото V7 V 7 Lite
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Водоотпорен:
No
боја:
2

Производи во категоријата

Homtom HT7 про назад рамка носителот користат+ поправка замена додатоци за homtom HT7 Про бесплатен превозот+следење

447.84 -9 % DEN 408.00

Homtom HT7 про назад рамка носителот 99%нов+100% оригинални поправка замена додатоци за homtom HT7 Про бесплатен превозот+следењеЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Vannego Стакло Назад Покритие За Huawei P8 лајт 2017 PRA-LX1 PRA-LX3 PRA-LA1 Батеријата Вратата Домување случај Задно Стакло +Со Логото

DEN 320.64

Vannego Стакло Назад Покритие За Huawei P8 лајт 2017 PRALX1 PRALX3 PRALA1 Батеријата Вратата Домување случај Задно Стакло +Со Логото Опис : Тип на производ : Назад на Капакот на батеријатаПогоден модел : За Huawei P8 лајт 2017 PRALX1 PRALX3 PRALA1Пакет : 1 PCSX Батеријата на Задниот Поклопец Нашата Продавница Вистински Фото : Ако ние се најде на продавачот кој ги копираат нашите производи слика, ние ќе се жалат веднаш! За ПревозотВремето за испорака е за 1545 работни дена...

Користи Назад Рамка + Камера Стакло +Гласен Звучник + Антена За Doogee Турбо Мини Ф1 MTK6732 Quad Core 4.5 Инчен Слободен Брод

479.04 -9 % DEN 436.00

Оригиналниот Користи Назад Рамка + Камера Стакло +Гласен Звучник + Антена За Doogee Турбо Мини Ф1 MTK6732 Quad Core 4 G LTE 4.5 Инчен 960x540 Бесплатен Превозот

2 ПАРЧИЊА Задна Камера Назад Стакло Поклопец на Леќите За Letv Ле Една Max X900 Замена на Резервни Делови за Поправка

144.00 -5 % DEN 137.00

2 ПАРЧИЊА Задна Камера Назад Стакло Поклопец на Леќите За Letv Ле Една Max X900 Замена на Резервни Делови за Поправка

1pcs Батеријата Врата Назад Покритие За Nokia 225 Назад Домување на Капакот на Батеријата Замена

143.04 -5 % DEN 136.00

1pcs Батеријата Врата Назад Покритие За Nokia 225 Назад Домување на Капакот на Батеријата ЗаменаОписВисок квалитет на батеријата вратата задниот поклопец домување замена на деловиСите предмети се тестирани пред превозотГо замени стариот, расипан, скршени или испукани домување,задниот поклопец,faceplateИспорака1...

За Samsung Галакси S7 Работ на Капакот на Батеријата Вратата на Задното Стакло Домување Случај Вратете се Назад на Капакот на Батеријата За Samsung S7 Работ G935 G935F

360.00 -10 % DEN 324.00

За Samsung Галакси S7 Работ на Капакот на Батеријата Вратата на Задното Стакло Домување Случај Вратете се Назад на Капакот на Батеријата За Samsung S7 Работ G935 G935 FУживајте 10 % попуст за 2 компјутери

Користи Назад Рамка Школка Случај + Камера Стаклена Леќа + Гласен Звучник За Cubot P6 Телефон Замени Во парк+Следење на број

623.52 -9 % DEN 567.00

Користи Назад Рамка Школка Случај + Камера Стаклена Леќа + Гласен Звучник За Cubot P6 Телефон Замени Во парк+Следење на бројЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

JEDX Оригинални за Samsung Галакси S6 Работ G925 Средината Плоча Рамка за Домување Шасија Рамки + Страна Копчето + Леќи на Камерата + NFC

911.52 -8 % DEN 839.00

1 x за Samsung Галакси S6 Работ назад батеријата домување рамкаПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

White/Black Нови Ymitn домување Задната камера стаклена леќа круг покритие за Samsung Галакси Забелешка N7000 I9220 Бесплатен Превозот

DEN 191.52

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Samsung Галакси Забелешка N7000 I9220 100% Совршено се вклопуваат...

4 Бои Нови Станбени Метал Средината рамка плоча маска + страна копчиња За Sony Xperia XP F8132,Слободен Брод

DEN 1727.52

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Sony Xperia XP F8132 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

Umi Супер плоча случај покрие Користат+ поправка замена додатоци за Umi Супер Бесплатен превозот+следење на број

282.24 -9 % DEN 257.00

Umi Супер плоча случај покрие Користат+100% оригинални поправка замена додатоци за Umi Супер Бесплатен превозот+следење на бројЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Umi Супер телефон страна се отстранува капакот Користат+ поправка замена додатоци за Umi Супер Бесплатен превозот+следење на број

278.88 -9 % DEN 254.00

Umi Супер телефон страна се отстранува капакот Користат+100% оригинални поправка замена додатоци за Umi Супер Бесплатен превозот+следење на бројЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Нов Висок Квалитет За iPhone X 5.8 Рамка Рамки LCD Екран на Допир за Домување Средината Рамка Пред Рамки Поправка Делови За IX I10 IPX

673.44 -20 % DEN 539.00

За i Phone X 5.8" За IX I10 IPX Нов висококвалитетен LCD Екран на Допир за Домување Средината Рамка Пред Рамки Поправка Делови1.Бренд Нови2...

Оригиналната за Sony Xperia М5 Средината Рамка Плоча Пред LCD Метални Рамки Домување + USB SIM Маска+ Страна Копчиња

DEN 863.52

Пакет Содржи : 1 x за Sony Xperia М5 Назад Домување Рамка Замена ДелПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

New SIM Фах Држачот за Sim Картичка Слот користат+ за Замена замена За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Бесплатен превозот +Следење Кодот

244.32 -6 % DEN 229.00

Вистински слики, во парк, instand испорака Со Вистински Следење на Број, може да се провери вашиот pacakge Ве молиме потврдете ќе може да го замени тоа пред цел...

White/Black/Виолетова Нови Станбени Говорникот Анти Прашина Мрежа За Sony Xperia Z1 L39h L39 C6902 C6903,Слободен брод

DEN 186.72

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Sony Xperia Z1 L39h C6902 C6903 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

Cubot Забелешка S Домување Средината Рамка Рамки Оригинални Нови Средината Плоча Капак Поправка Делови за Белешка S телефон

DEN 474.24

ЕПА Technology Co.,Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

IL3 назад рамка носителот користат+ поправка замена додатоци за iL3 Бесплатен превозот+следење на број

479.52 -9 % DEN 436.00

Inew L3 назад рамка носителот 99%нов+100% оригинални поправка замена додатоци за inew L3 Бесплатен превозот+следење на бројЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Користи Капакот на Батеријата Назад Школка За DOOGEE T6 MT6735 64Bit A53 Quad Core 5.5 Инчен HD 1280x720 Бесплатен Превозот

335.52 -9 % DEN 305.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Нови Станбени Анти Прашина Мрежа За Sony Xperia Z1 МИНИ M51W Компактен Говорникот Анти Прашина Нето-на Дното на Средината рамка 3 Бои

DEN 191.52

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Sony Xperia Z1 Мини M51 W 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.