• Ново
2piece/многу за Xiaomi 5 Mi5 М5 Моќ Јачина на звук Копче на Тастатурата Поправка Делови + Во Парк

2piece/многу за Xiaomi 5 Mi5 М5 Моќ Јачина на звук Копче на Тастатурата Поправка Делови + Во Парк

Оценка на клиентот:
DEN 239.52

Износ
Залиха

Карактеристики : Висок квалитет на моќ јачина на звук копче за Xiaomi 5 Ако вашиот телефон не работи откако ќе го притиснете копчето или вашиот копчето има притиснете за да бидат скршени. И ако вашиот јачина на звук копче е никаков одговор, или јачина на звук копче може да го прилагодите јачината на звук. Ваша моќ за јачина на звук копче може да се скршени или дефект, така што треба да го замени на скршени еден. Овој објект дефинитивно може да се замени скршен, оштетената, испукана или бескорисни моќ јачина на звук копче. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. Оригиналниот Вистинска Моќ Јачина на звук Копче Копче Со валиден брзо следење на број, повеќе гаранција Внимание : Ова не е лесна работа за некој да демонтирање или монтажа. Така препорачуваме професионална инсталација. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови. Компатибилен со : за Xiaomi 5 Пакет се вклучени : 1 x Моќ Јачина на звук Копче за Замена на Делови за Xiaomi 5
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака, или e-mail за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики

боја:
Црна, Сребрена / Сива
Водоотпорен:
No
Материјал:
Пластични
осветлување:
No
Бренд Име:
JEDX
Број На Модел На:
За XIAOMI 5
Компатибилен Бренд:
За XIAOMI 5
Компатибилен со:
За XIAOMI 5
Карактеристики:
Го замени испукана и оштетена Моќ Јачина на звук Копче
ClassificationFingerprint Скенер За Заклучување F:
моќ јачина на звук копче
Модел:
за Xiaomi 5 Копчето
квалитет:
Сосема Нов и 100% Оригинални
Состојба:
Тестирани и Нови
Бесплатен превозот :
Yes
во парк:
Yes

Производи во категоријата

Скенер за отпечатоци Flex за Xiaomi Забелешка 2 Допир Сензор ID Home Копче за Враќање Собранието Flex Кабел Лента Замена на Делови

239.52 -8 % DEN 220.00

Карактеристики : 100% фит Оригиналниот сосема нов Тоа се користи за поправка на погрешни flex кабел и да го замени вашиот скршен, оштетената, испукана или неупотребливи flex лента кабел...

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Elephone М2 4G LTE MTK6753 Octa Core 5.5 FHD 1920*1080 Бесплатен превозот

431.52 -9 % DEN 393.00

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Elephone М2 4 G LTE MTK6753 Octa Core 5.5" FHD 1920*1080 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

White/Black нови Ymitn домување Дома Главниот Keypads Функција Копчиња покрие случај за Samsung Галакси Забелешка N7000 I9220 Бесплатен Превозот

DEN 191.52

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Samsung Галакси Забелешка N7000 I9220 100% Совршено се вклопуваат...

Висок Квалитет на моќ/исклучување копче копчиња за јачина на звук горе/долу За Huawei Искачи G 7 Плус добар тест

660.96 -5 % DEN 628.00

Висок Квалитет на моќ / исклучување копче копчиња за јачина на звук горе / долу За Huawei Искачи G 7 Плус Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

White/Black Ymitn Нови станбени Дома Главната Функција Keypads Моќ Волумен Копчиња покрие случај за Samsung Галакси Забелешка N7000 I9220

DEN 287.52

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Samsung Галакси Забелешка N7000 I9220 100% Совршено се вклопуваат...

umi супер јачина на глас нагоре / надолу копчето поправка замена додатоци за Umi Супер бесплатен превозот+следење на број

282.24 -9 % DEN 257.00

umi супер јачина на глас нагоре / надолу копчето 100% оригинални поправка замена додатоци за Umi Супер бесплатен превозот+следење на број

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.