• Ново
Wyieno 10Pcs/Многу XT1096 Микро USB Полнач за Полнење Порт за полнење За Motorola Мото X2 XT1097 Dock Конектор Поправка Делови + следење

Wyieno 10Pcs/Многу XT1096 Микро USB Полнач за Полнење Порт за полнење За Motorola Мото X2 XT1097 Dock Конектор Поправка Делови + следење

Оценка на клиентот:
DEN 441.60

Износ
Залиха


10 Pcs/Многу XT1096 Микро USB Полнач за Полнење Порт за полнење За Motorola Мото X2 XT1097 Dock Конектор Поправка Делови ; Со Следење на Број
Спецификации :
Име на производ Полначот порта Модел За мото X2 Боја Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 10 Еез полнач порта
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Motorola
Број На Модел На:
за X2 XT1097
Бренд Име:
wyieno

Производи во категоријата

1pcs За Meizu М5 Забелешка Dock Конектор за Микро USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Поправка Делови

DEN 228.00

1pcs За Meizu М5 Забелешка Dock Конектор за Микро USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Поправка ДеловиПроизвод Детали : 1.USB Flex Кабел 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат ...

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво За Huawei Искачи P3 мобилен телефон ВИСОК КВАЛИТЕТ ZW

DEN 95.52

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 2 x ГоворникотПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена Поправка

119.52 -5 % DEN 114.00

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

20 компјутери микро мини Полнење преку USB Порта За Samsung Галакси Аце S5830 S5830i GT-S5830 Полначот џек приклучок Конектор Dock приклучок женски

271.68 -9 % DEN 247.00

········ Здраво,драг пријател ········Добредојдовте на нашата продавница и со нетрпение очекуваме да се поповолни производи за васСе препорачува →Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Нови внатре Јачина на глас нагоре/надолу + вклучување/исклучување Копче За Flex Кабел за LG E960 Google Nexus 4 Мобилен телефон

DEN 234.24

modname=ckeditorНови внатре Јачина на глас нагоре / надолу + вклучување / исклучување Копче За Flex Кабел за LG E960 Google NexМобилен телефон Опис 100% Сосема Нов и никогаш не се користат висок квалитет на Јачина на глас нагоре / надолу + вклучување / исклучување Копче За Flex Кабел Сите делови предмети биле тестирани пред да го бродот Ако се купи два и погоре ...

3PCS За Sony Xperia Z Ултра XL39H C6802 C6833 C6806 Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

DEN 76.32

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 3pcs

1PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

288.00 -5 % DEN 274.00

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

20pcs/Многу Нови Висок Квалитет За iPhone 6S Соочуваат со Предната Камера Близина Light Sensor Flex Кабел Замена Поправка Делови

4412.64 -25 % DEN 3310.00

Нов Висок Квалитет За i Phone 6 S Соочуваат со Предната Камера Близина Light Sensor Flex Кабел Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone 6 S Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

10PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

1296.00 -5 % DEN 1231.00

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

За Леново A7000 K3Note K50-T5 На Моќ / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex Кабел

172.80 -5 % DEN 164.00

За Леново A7000 K3 Note K50T5 На Моќ / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex КабелПотсетување : 1...

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво делови за Huawei Искачи P1 P1S U9200 T9200 P6 P6S Г-7 C199 T8620 C8655 Висок квалитет

DEN 191.52

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

Волумен Прекинувач За Исклучување Копче за Flex Кабел За Xiaomi Mi3 Mi4 Ми 4C 4S 4i Mi5 Забелешка Максимум За Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 4G 3G Hongmi 3

15.36 -15 % DEN 13.00

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

За iPhone 6 Ѕвончето Spearker Измамник За iPhone6 ОЕМ Службен Нови 4.7 инчен

DEN 1200.00

За i Phone 6 Ѕвончето Spearker Измамник Производи содржат : A lot=5 компјутери волумен flex кабел за i Phone 6 Добредојдовте во мојата продавница!Ние сме еден од најдобрите понудувачи...

QiAN SiMAi Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi Redmi hongmi Мобилен телефон + DropShipping

DEN 66.72

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi Redmi hongmi Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.