• Ново
JEDX Вистински Нови Микро USB Порт за Полнење на Huawei Искачи P8 Max Dock Конектор Приклучок за Модул

JEDX Вистински Нови Микро USB Порт за Полнење на Huawei Искачи P8 Max Dock Конектор Приклучок за Модул

Оценка на клиентот:
DEN 191.52

Износ
Залиха

100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Huawei Искачи P8 Max Клупа Полнење Порта Поправка и Замена на Делови Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта за Huawei Искачи P8 Max; Ако вашиот Полнење преку USB Порта е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден. И објектот дефинитивно е вашиот најдобар избор; Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. Внимание : препорачуваме професионална инсталација. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови. Предност на превозот начин со вистински валидна следење на број. Знаете статусот на вашиот парцела во секое време, повеќе безбедно и посигурен. Компатибилен : за Huawei Искачи P8 Max .
Пакет се вклучени : 1 x Оригинални Полнење преку USB Порт Модул Одбор Замена за Huawei Искачи P8 Max ;
Пакет Содржи :
1 x за Huawei Искачи P8 Max usb порт USB Полнење Flex
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака, или e-mail за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Huawei Искачи P8 Max
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен Бренд:
за Huawei Искачи P8 Max
Класификација:
Мобилен Телефон SIM Носителот
Функција:
sim картичка лента
Бесплатен превозот :
Yes
во парк:
Yes
Стоковните:
SIM Картичка Фах Носителот
Состојба:
Супер добар бренд нови оригинални вистински
Компатибилен:
за Huawei Искачи P8 Max
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери

Производи во категоријата

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена Поправка

119.52 -5 % DEN 114.00

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

50X Микро USB Полнење За HTC HD2 T8585 G10 Микро USB приклучок Конектор Приклучок За Asus Трансформатор FE170CG K012 FONEPAD7 FE170

463.68 -9 % DEN 422.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво делови за Huawei Искачи P1 P1S U9200 T9200 P6 P6S Г-7 C199 T8620 C8655 Висок квалитет

DEN 191.52

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

Heyman Рамен Кабел за HTC G14, G18, Z710e Сензација Z715e Sensation XE на Мобилен телефон SIM Картичка Конектор бесплатен превозот

288.00 -9 % DEN 262.00

Heyman Рамен Кабел за HTC G14, G18, Z710e Сензација Z715e Sensation XE на Мобилен телефон SIM Картичка Конектор бесплатен превозот

Волумен Прекинувач За Исклучување Копче за Flex Кабел За Xiaomi Mi3 Mi4 Ми 4C 4S 4i Mi5 Забелешка Максимум За Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 4G 3G Hongmi 3

15.36 -15 % DEN 13.00

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

За Philips X530 X800 X806 X809 X830 X810 X513 D833 X528 X623 Микрофон Микрофон Приемник Говорникот Поправка на Дел 4.5*1.5 mm

72.00 -8 % DEN 66.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

1pcs За Meizu М5 Забелешка Dock Конектор за Микро USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Поправка Делови

DEN 228.00

1pcs За Meizu М5 Забелешка Dock Конектор за Микро USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Поправка ДеловиПроизвод Детали : 1.USB Flex Кабел 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат ...

2 парчиња Нови Копчето за вклучување Копчето за вклучување Исклучување Лента За Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML За iPod Nano7 За Леново A750 P700 A580 A66T

DEN 60.48

.Ново Копче Копче за вклучување Исклучување Лента За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML За i Pod Nano7 За Леново A750 P700 A580 A66 TОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Замена дел , се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised flex кабел...

Нова За Леново ПОДЛОГА B8080 Гласно Говорник Ѕвончето Задните Измамник Звук Со Енергија Flex Кабел Лента Делови Замена

DEN 285.60

Нова За Леново ПОДЛОГА B8080 Гласно Говорник Ѕвончето Задните Измамник Звук Со Енергија Flex Кабел Лента Делови Замена1)...

2 ПАРЧИЊА За Sony Xperia P LT22 LT22i Nypon Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

DEN 95.52

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 2pcs

Umi Супер матична плоча за да USB Одбор FPC Главниот FPC Користат+ поправка замена додатоци за umi супер Бесплатен превозот

282.24 -9 % DEN 257.00

Umi Супер матична плоча за да USB Одбор FPC Главниот FPC Користат+100% оригинални поправка замена додатоци за umi супер Бесплатен превозот

Топла Продажба на Оригинални USB Полнење Микрофон Конектор за PCB Порта Џек Одбор За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5 Usb

383.52 -17 % DEN 318.00

Оригиналниот USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За AsZenfone 2 ZE550k L Z00l D Ласерски 5.5" Usb Полнење порта деловиРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.