• Ново
2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво во Замена за Huawei Г-7 / Г-7 плус / Г-7-TL00 UL20 C199 Висок квалитет

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво во Замена за Huawei Г-7 / Г-7 плус / Г-7-TL00 UL20 C199 Висок квалитет

Оценка на клиентот:
DEN 168.00

Износ
Залиха


Ние се посвети за да се обезбеди
професионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.
Детали за производот :
1 Тестирани пред превозот.
2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.
3 Големи во парк/support големо.
За превозот :
1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).
2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.
3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.
(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка/Јужна Америка/Русија во рок од 90 дена)
4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите. Ако треба да се промени на адресата, треба да контактирате со нас за ПОБРЗО пред испраќаат.
(Особено за руските Купувачи, pls бидете сигурни дека тоа е твоето полно име)
По-продажба на Услуги :
Ако не сте задоволни за оштетените/погрешен објекти примени или било какви други причини, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или
оставајќи негативни/неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се решат проблемите.

Карактеристики

Бренд Име:
XGE
Број На Модел На:
за Huawei Г-7 / Г-7 плус / Г-7-TL00 UL20 C199
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Huawei

Производи во категоријата

YuXi 18MM Круг измамник ѕвончето гласно говорник замена на делови за OPPO мобилен телефон.

15.84 -18 % DEN 13.00

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

QiAN SiMAi Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi М2 M2S Mi2 Mi2S Мобилен телефон + DropShipping

DEN 61.92

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi М2 M2 S Mi2 Mi2 S Мобилен телефон + Drop Shipping1...

QiAN SiMAi Нови оригинални Гласен Звучник за JIAYU G3 G3S G3T паметен мобилен телефон + DropShipping

DEN 60.00

Нови оригинални Гласен Звучник за JIAYU G3 G3 S G3 T паметен мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

YuXi Нови Микро USB Приклучок за NOKIA Lumia 720 820 N720 N820 конектор клупа порта приклучок

31.20 -17 % DEN 26.00

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

За Philips X530 X800 X806 X809 X830 X810 X513 D833 X528 X623 Микрофон Микрофон Приемник Говорникот Поправка на Дел 4.5*1.5 mm

72.00 -8 % DEN 66.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

YuXi Сосема Нов Златен Микрофон Микрофон на телефонот предавателот замена за Xiaomi Hongmi Redmi Забелешка.

21.60 -17 % DEN 18.00

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

1pcs За Meizu М5 Забелешка Dock Конектор за Микро USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Поправка Делови

DEN 228.00

1pcs За Meizu М5 Забелешка Dock Конектор за Микро USB Полнач за Полнење Порта Flex Кабел Поправка ДеловиПроизвод Детали : 1.USB Flex Кабел 2.100% Оригинални 3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат ...

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво За Huawei Искачи P3 мобилен телефон ВИСОК КВАЛИТЕТ ZW

DEN 95.52

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 2 x ГоворникотПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

За ZTE сечилото L5 A510 Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Звук Поправка Дел

DEN 47.52

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите...

QiAN SiMAi Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi Redmi hongmi Мобилен телефон + DropShipping

DEN 66.72

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi Redmi hongmi Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка за Уво во приемникот earpieces замена за Doogee Х5 про X5pro висок квалитет

DEN 117.60

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво За Huawei G700 G700T мобилен телефон ВИСОК КВАЛИТЕТ ZW

DEN 95.52

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 2 x ГоворникотПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За OUKITEL K6000 Про C3 C4 K4000 K4000 Про U7 Про K10000 U7 Плус

DEN 23.52

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : МИКРОФОН / 1pc

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво делови за Huawei Искачи P1 P1S U9200 T9200 P6 P6S Г-7 C199 T8620 C8655 Висок квалитет

DEN 191.52

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

YuXi Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Motoralo МОТО G2 XT1063 XT1068 XT1069, 20pcs/многу

580.80 -18 % DEN 476.00

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

10PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

1296.00 -5 % DEN 1231.00

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

QiAN SiMAi 1PCS Нови Гласно говорник ѕвончето измамник За Леново P70T паметен мобилен телефон

DEN 80.64

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Леново P70t паметен мобилен телефон1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

За Леново A7000 K3Note K50-T5 На Моќ / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex Кабел

172.80 -5 % DEN 164.00

За Леново A7000 K3 Note K50T5 На Моќ / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex КабелПотсетување : 1...

2 парчиња Нови Копчето за вклучување Копчето за вклучување Исклучување Лента За Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML За iPod Nano7 За Леново A750 P700 A580 A66T

DEN 60.48

.Ново Копче Копче за вклучување Исклучување Лента За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML За i Pod Nano7 За Леново A750 P700 A580 A66 TОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Замена дел , се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised flex кабел...

LTPro Работи USB полнење Полнење Dock Приклучок поврзете микрофон flex кабел За OnePlus 5 за Еден плус Пет 1+ 5 Телефон Делови

527.52 -7 % DEN 491.00

100% Тестирани Висок Квалитет USB полнење Полнење Dock Приклучок поврзете микрофон flex кабел За One Plза Еден плус Пет 1+ 5 Телефонот ДелКарактеристики : Ова е замена за One PlПет 1+ 5 , Кога имате оштетен клупа полнење flex кабел, вие ќе треба да се замени...

20 компјутери микро мини Полнење преку USB Порта За Samsung Галакси Аце S5830 S5830i GT-S5830 Полначот џек приклучок Конектор Dock приклучок женски

271.68 -9 % DEN 247.00

········ Здраво,драг пријател ········Добредојдовте на нашата продавница и со нетрпение очекуваме да се поповолни производи за васСе препорачува →Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Meizu MX5 MT6795T Octa Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен превозот

479.52 -9 % DEN 436.00

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Meizu MX5 MT6795 T Octa Core 5.5" FHD 1920x1080 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

За iPhone 6 Ѕвончето Spearker Измамник За iPhone6 ОЕМ Службен Нови 4.7 инчен

DEN 1200.00

За i Phone 6 Ѕвончето Spearker Измамник Производи содржат : A lot=5 компјутери волумен flex кабел за i Phone 6 Добредојдовте во мојата продавница!Ние сме еден од најдобрите понудувачи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.