• Ново
JEDX 3 Парчиња/ Set Вистински Нови за Xiaomi 5 Mi5 SIM Картичка Прочитајте Конектор со SIM Слот Фах Носителот Штекер Замена

JEDX 3 Парчиња/ Set Вистински Нови за Xiaomi 5 Mi5 SIM Картичка Прочитајте Конектор со SIM Слот Фах Носителот Штекер Замена

Оценка на клиентот:
DEN 239.52

Износ
Залиха


SIM Картичка Читателот Конектор Junctor Замена на Делови за Xiaomi 5
Компатибилен : за Xiaomi 5
Карактеристики : brand new SIM Картичка Читателот Конектор Замена на Делови f или mi5 се користи да се замени скршен или истрошени SIM Картичка Читателот Конектор Слот Ние ќе ги провери производот пред да се испрати надвор.
Пакет се вклучени : 1x за SIM Картичка Читателот Конектор Junctor Замена на Делови за Xiaomi 5
Пакет Содржи :
1 x за mi5 SIM читач на картички
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака.

Карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Xiaomi 5 Mi5
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен Бренд:
за Xiaomi 5 Mi5
Класификација:
Мобилен Телефон SIM Носителот
Функција:
SIM Картичка Conect
Бесплатен превозот :
Yes
во парк:
Yes
Стоковните:
SIM Картичка Фах Носителот
Состојба:
Супер добар бренд нови оригинални вистински
Компатибилен:
за Xiaomi 5 Mi5
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери

Производи во категоријата

Оригиналниот USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за DOOGEE BL5000 MTK6750T Octa Core 5.5 FHD Бесплатен превозот

431.52 -9 % DEN 393.00

Оригиналниот USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за DOOGEE BL5000 MTK6750 T Octa Core 5.5" FHD Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Heyman Рамен Кабел за HTC One M7 801e Мобилен Телефон (микрофонот на наполнетост на конекторот со компоненти) Бесплатен превозот

336.00 -9 % DEN 306.00

Heyman Рамен Кабел за HTC One M7 801e Мобилен Телефон (микрофонот на наполнетост на конекторот со компоненти) Бесплатен превозот Рамен кабел типПолнење конекторМикрофон Рамен кабел пакет содржинаСо компоненти

За Philips X530 X800 X806 X809 X830 X810 X513 D833 X528 X623 Микрофон Микрофон Приемник Говорникот Поправка на Дел 4.5*1.5 mm

72.00 -8 % DEN 66.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво во Замена за Huawei Г-7 / Г-7 плус / Г-7-TL00 UL20 C199 Висок квалитет

DEN 168.00

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за Doogee F5 4G LTE 5.5 инчен MTK6753 Octa Core FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот

469.92 -9 % DEN 428.00

Оригиналниот USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за Doogee F5 4 G LTE 5.5 инчен MTK6753 Octa Core FHD 1920x1080 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

6 модели,секој за Микрофон МИКРОФОН Замена Дел За Motoralo МОТО G2 за XiaoMi HuaWei Искачи P7 Samsung S3650,4 или 5 поени

254.40 -15 % DEN 216.00

SH002 007 009 011 012 013 Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

20pcs/Многу Нови Висок Квалитет За iPhone 6S Соочуваат со Предната Камера Близина Light Sensor Flex Кабел Замена Поправка Делови

4412.64 -25 % DEN 3310.00

Нов Висок Квалитет За i Phone 6 S Соочуваат со Предната Камера Близина Light Sensor Flex Кабел Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone 6 S Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

Нова За Леново ПОДЛОГА B8080 Гласно Говорник Ѕвончето Задните Измамник Звук Со Енергија Flex Кабел Лента Делови Замена

DEN 285.60

Нова За Леново ПОДЛОГА B8080 Гласно Говорник Ѕвончето Задните Измамник Звук Со Енергија Flex Кабел Лента Делови Замена1)...

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Meizu MX5 MT6795T Octa Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен превозот

479.52 -9 % DEN 436.00

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Meizu MX5 MT6795 T Octa Core 5.5" FHD 1920x1080 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

1PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

288.00 -5 % DEN 274.00

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

Волумен Прекинувач За Исклучување Копче за Flex Кабел За Xiaomi Mi3 Mi4 Ми 4C 4S 4i Mi5 Забелешка Максимум За Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 4G 3G Hongmi 3

15.36 -15 % DEN 13.00

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

Топла Продажба Топла SalePCB Џек Порта Одбор Flex Кабел За Asus Zenfone Max ZC550KL 5.5 Sync Датум Полнење Џек Приклучете USB Полнач

255.36 -17 % DEN 212.00

QCC ВО ТАИ WANPCB Џек порта одбор Flex Кабел За Aszenfone max ZC550 KL 5.5" sync датум полнење џек приклучете USB конектор Флекс КабелПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена Поправка

119.52 -5 % DEN 114.00

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

QiAN SiMAi 1PCS Нови Гласно говорник ѕвончето измамник За Леново P70T паметен мобилен телефон

DEN 80.64

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Леново P70t паметен мобилен телефон1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X XT1052 XT1053 XT1055 Јачина на глас Нагоре/Надолу Страна Копчето Switch Замена Поправка

89.28 -5 % DEN 85.00

QCC ВО ТАИ WANВистинска Моќ & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X XT1052 XT1053 XT1055 Јачина на глас Нагоре / Надолу Страна Botton Switch Замена ПоправкаПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

50X Микро USB Полнење За HTC HD2 T8585 G10 Микро USB приклучок Конектор Приклучок За Asus Трансформатор FE170CG K012 FONEPAD7 FE170

463.68 -9 % DEN 422.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

10PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

1296.00 -5 % DEN 1231.00

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

Heyman Рамен Кабел за HTC G14, G18, Z710e Сензација Z715e Sensation XE на Мобилен телефон SIM Картичка Конектор бесплатен превозот

288.00 -9 % DEN 262.00

Heyman Рамен Кабел за HTC G14, G18, Z710e Сензација Z715e Sensation XE на Мобилен телефон SIM Картичка Конектор бесплатен превозот

JEDX Вистински Нови Микро USB Порт за Полнење на Huawei Искачи P8 Max Dock Конектор Приклучок за Модул

DEN 191.52

100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Huawei Искачи P8 Max Клупа Полнење Порта Поправка и Замена на Делови Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта за Huawei Искачи P8 Max; Ако вашиот Полнење преку USB Порта е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден...

За Леново A7000 K3Note K50-T5 На Моќ / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex Кабел

172.80 -5 % DEN 164.00

За Леново A7000 K3 Note K50T5 На Моќ / Исклучување Копче За Јачина На Звук Копче За Исклучување На Прекинувачот Flex КабелПотсетување : 1...

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво делови за Huawei Искачи P1 P1S U9200 T9200 P6 P6S Г-7 C199 T8620 C8655 Висок квалитет

DEN 191.52

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

Нови Микро usb полнење одбор со Микрофон за Алкател Еден Допир Жестока 7024W 7024 7025 OT-7024 OT-7025 Мобилен телефон

DEN 431.52

Нови Микро usb полнење одбор со Микрофон за Алкател Еден Допир Жестока 7024 W 7024 7025 OT7024 OT7025 Мобилен телефонОпис : 100% Сосема Нов! Никогаш Не Користеле!Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објект полнење одборКомпатибилен Модел : Алкател Еден Допир Жестока 7024 W 7024 7025 OT7024 OT7025 Мобилен телефон , Не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаОвој објект исто како слика ...

Топла Продажба на Оригинални USB Полнење Микрофон Конектор за PCB Порта Џек Одбор За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5 Usb

383.52 -17 % DEN 318.00

Оригиналниот USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За AsZenfone 2 ZE550k L Z00l D Ласерски 5.5" Usb Полнење порта деловиРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

3PCS За Sony Xperia X8 E15 Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

DEN 47.52

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 3pcs

За iPhone 6 Ѕвончето Spearker Измамник За iPhone6 ОЕМ Службен Нови 4.7 инчен

DEN 1200.00

За i Phone 6 Ѕвончето Spearker Измамник Производи содржат : A lot=5 компјутери волумен flex кабел за i Phone 6 Добредојдовте во мојата продавница!Ние сме еден од најдобрите понудувачи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.