• Ново
YuXi Сосема Нов слушалка за Уво слушалка приемник мобилен телефон на Nokia X2, X3 C2 C3 C5 C6 E51 N96 5320 E75 6210 5250 8800...11*5*2.5 мм

YuXi Сосема Нов слушалка за Уво слушалка приемник мобилен телефон на Nokia X2, X3 C2 C3 C5 C6 E51 N96 5320 E75 6210 5250 8800...11*5*2.5 мм

Оценка на клиентот:
DEN 96.00
DEN 81.00 -16 %

Износ
Залиха


Потсетување :
1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот
2.цел ќе биде предаден во 2-7working дена
3.Arrial time : 15-60days,зависи од пост услуга во вашата земја
4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
З.Т.-023

Производи во категоријата

1PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

288.00 -5 % DEN 274.00

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемникот пред слушалка за Уво За Huawei G700 G700T мобилен телефон ВИСОК КВАЛИТЕТ ZW

DEN 95.52

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 2 x ГоворникотПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

QiAN SiMAi Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi М2 M2S Mi2 Mi2S Мобилен телефон + DropShipping

DEN 61.92

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi М2 M2 S Mi2 Mi2 S Мобилен телефон + Drop Shipping1...

Слушалка Звучници Слушалка за Уво во Примачот За THL W100 W100S за Zopo C2 C3 C7 ZP100 ZP980 ZP980

9.12 -1 % DEN 9.00

Повеќе модели ве молиме кликнете на линкот подолу : ОписA препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите...

Нови Микро usb полнење одбор со Микрофон за Алкател Еден Допир Жестока 7024W 7024 7025 OT-7024 OT-7025 Мобилен телефон

DEN 431.52

Нови Микро usb полнење одбор со Микрофон за Алкател Еден Допир Жестока 7024 W 7024 7025 OT7024 OT7025 Мобилен телефонОпис : 100% Сосема Нов! Никогаш Не Користеле!Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објект полнење одборКомпатибилен Модел : Алкател Еден Допир Жестока 7024 W 7024 7025 OT7024 OT7025 Мобилен телефон , Не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаОвој објект исто како слика ...

Нови внатре Јачина на глас нагоре/надолу + вклучување/исклучување Копче За Flex Кабел за LG E960 Google Nexus 4 Мобилен телефон

DEN 234.24

modname=ckeditorНови внатре Јачина на глас нагоре / надолу + вклучување / исклучување Копче За Flex Кабел за LG E960 Google NexМобилен телефон Опис 100% Сосема Нов и никогаш не се користат висок квалитет на Јачина на глас нагоре / надолу + вклучување / исклучување Копче За Flex Кабел Сите делови предмети биле тестирани пред да го бродот Ако се купи два и погоре ...

JEDX Вистински Нови Микро USB Порт за Полнење на Huawei Искачи P8 Max Dock Конектор Приклучок за Модул

DEN 191.52

100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Huawei Искачи P8 Max Клупа Полнење Порта Поправка и Замена на Делови Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта за Huawei Искачи P8 Max; Ако вашиот Полнење преку USB Порта е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден...

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво делови за Huawei Искачи P1 P1S U9200 T9200 P6 P6S Г-7 C199 T8620 C8655 Висок квалитет

DEN 191.52

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

10PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

1296.00 -5 % DEN 1231.00

10 PCS Нови За Леново S650 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

Топла Продажба Топла SalePCB Џек Порта Одбор Flex Кабел За Asus Zenfone Max ZC550KL 5.5 Sync Датум Полнење Џек Приклучете USB Полнач

255.36 -17 % DEN 212.00

QCC ВО ТАИ WANPCB Џек порта одбор Flex Кабел За Aszenfone max ZC550 KL 5.5" sync датум полнење џек приклучете USB конектор Флекс КабелПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

Heyman Рамен Кабел за HTC G14, G18, Z710e Сензација Z715e Sensation XE на Мобилен телефон SIM Картичка Конектор бесплатен превозот

288.00 -9 % DEN 262.00

Heyman Рамен Кабел за HTC G14, G18, Z710e Сензација Z715e Sensation XE на Мобилен телефон SIM Картичка Конектор бесплатен превозот

Оригиналниот USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за DOOGEE BL5000 MTK6750T Octa Core 5.5 FHD Бесплатен превозот

431.52 -9 % DEN 393.00

Оригиналниот USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за DOOGEE BL5000 MTK6750 T Octa Core 5.5" FHD Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

JEDX 3 Парчиња/ Set Вистински Нови за Xiaomi 5 Mi5 SIM Картичка Прочитајте Конектор со SIM Слот Фах Носителот Штекер Замена

DEN 239.52

SIM Картичка Читателот Конектор Junctor Замена на Делови за Xiaomi 5Компатибилен : за Xiaomi 5Карактеристики : brand new SIM Картичка Читателот Конектор Замена на Делови f или mi5 се користи да се замени скршен или истрошени SIM Картичка Читателот Конектор Слот Ние ќе ги провери производот пред да се испрати надвор.Пакет се вклучени : 1x за SIM Картичка Читателот Конектор Junctor Замена на Делови за Xiaomi 5Пакет Содржи : 1 x за mi5 SIM читач на картичкиПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

Топла Продажба на Оригинални USB Полнење Микрофон Конектор за PCB Порта Џек Одбор За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5 Usb

383.52 -17 % DEN 318.00

Оригиналниот USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За AsZenfone 2 ZE550k L Z00l D Ласерски 5.5" Usb Полнење порта деловиРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Нова За Леново ПОДЛОГА B8080 Гласно Говорник Ѕвончето Задните Измамник Звук Со Енергија Flex Кабел Лента Делови Замена

DEN 285.60

Нова За Леново ПОДЛОГА B8080 Гласно Говорник Ѕвончето Задните Измамник Звук Со Енергија Flex Кабел Лента Делови Замена1)...

Користи Моќта На Off Копчето+Гласност Flex Кабел FPC За DOOGEE T6 MT6735 64Bit A53 Quad Core 5.5 Инчен HD 1280x720 Бесплатен Превозот

383.52 -9 % DEN 349.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за Doogee F5 4G LTE 5.5 инчен MTK6753 Octa Core FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот

469.92 -9 % DEN 428.00

Оригиналниот USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за Doogee F5 4 G LTE 5.5 инчен MTK6753 Octa Core FHD 1920x1080 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За OUKITEL K6000 Про C3 C4 K4000 K4000 Про U7 Про K10000 U7 Плус

DEN 23.52

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : МИКРОФОН / 1pc

2 парчиња Нови Копчето за вклучување Копчето за вклучување Исклучување Лента За Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML За iPod Nano7 За Леново A750 P700 A580 A66T

DEN 60.48

.Ново Копче Копче за вклучување Исклучување Лента За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML За i Pod Nano7 За Леново A750 P700 A580 A66 TОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Замена дел , се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised flex кабел...

Oneplus 3 Главниот Одбор FPC Оригинални Главната Лента flex кабел FPC Додатоци дел замена за Oneplus 3 Мобилен Телефон

DEN 479.52

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

3PCS За Sony Xperia Z Ултра XL39H C6802 C6833 C6806 Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

DEN 76.32

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 3pcs

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.