• Ново
2 ПАРЧИЊА За Sony Xperia P LT22 LT22i Nypon Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

2 ПАРЧИЊА За Sony Xperia P LT22 LT22i Nypon Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

Оценка на клиентот:
DEN 95.52

Износ
Залиха


Опис :
A-100% Оригинални висок квалитет.
C - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.
Д - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
E - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
F - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
Ж-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Слушалка Звучници /2pcs

Карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Број На Модел На:
Стр LT22 LT22i Nypon
Бренд Име:
DDONG(电子设备)

Производи во категоријата

Umi Супер матична плоча за да USB Одбор FPC Главниот FPC Користат+ поправка замена додатоци за umi супер Бесплатен превозот

282.24 -9 % DEN 257.00

Umi Супер матична плоча за да USB Одбор FPC Главниот FPC Користат+100% оригинални поправка замена додатоци за umi супер Бесплатен превозот

За ZTE сечилото L5 A510 Гласно Говорник Ѕвончето Измамник Звук Поправка Дел

DEN 47.52

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите...

Користи Моќта На Off Копчето+Гласност Flex Кабел FPC За DOOGEE T6 MT6735 64Bit A53 Quad Core 5.5 Инчен HD 1280x720 Бесплатен Превозот

383.52 -9 % DEN 349.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Волумен Прекинувач За Исклучување Копче за Flex Кабел За Xiaomi Mi3 Mi4 Ми 4C 4S 4i Mi5 Забелешка Максимум За Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 4G 3G Hongmi 3

15.36 -15 % DEN 13.00

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за Doogee F5 4G LTE 5.5 инчен MTK6753 Octa Core FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот

469.92 -9 % DEN 428.00

Оригиналниот USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за Doogee F5 4 G LTE 5.5 инчен MTK6753 Octa Core FHD 1920x1080 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Oneplus 3 Главниот Одбор FPC Оригинални Главната Лента flex кабел FPC Додатоци дел замена за Oneplus 3 Мобилен Телефон

DEN 479.52

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена Поправка

119.52 -5 % DEN 114.00

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво во Замена за Huawei Г-7 / Г-7 плус / Г-7-TL00 UL20 C199 Висок квалитет

DEN 168.00

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

Heyman Рамен Кабел за HTC One M7 801e Мобилен Телефон (микрофонот на наполнетост на конекторот со компоненти) Бесплатен превозот

336.00 -9 % DEN 306.00

Heyman Рамен Кабел за HTC One M7 801e Мобилен Телефон (микрофонот на наполнетост на конекторот со компоненти) Бесплатен превозот Рамен кабел типПолнење конекторМикрофон Рамен кабел пакет содржинаСо компоненти

Топла Продажба на Оригинални USB Полнење Микрофон Конектор за PCB Порта Џек Одбор За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5 Usb

383.52 -17 % DEN 318.00

Оригиналниот USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За AsZenfone 2 ZE550k L Z00l D Ласерски 5.5" Usb Полнење порта деловиРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Нови внатре Јачина на глас нагоре/надолу + вклучување/исклучување Копче За Flex Кабел за LG E960 Google Nexus 4 Мобилен телефон

DEN 234.24

modname=ckeditorНови внатре Јачина на глас нагоре / надолу + вклучување / исклучување Копче За Flex Кабел за LG E960 Google NexМобилен телефон Опис 100% Сосема Нов и никогаш не се користат висок квалитет на Јачина на глас нагоре / надолу + вклучување / исклучување Копче За Flex Кабел Сите делови предмети биле тестирани пред да го бродот Ако се купи два и погоре ...

QiAN SiMAi Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi М2 M2S Mi2 Mi2S Мобилен телефон + DropShipping

DEN 61.92

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински Полнење преку USB Порта за Xiaomi М2 M2 S Mi2 Mi2 S Мобилен телефон + Drop Shipping1...

2 парчиња Нови Копчето за вклучување Копчето за вклучување Исклучување Лента За Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML За iPod Nano7 За Леново A750 P700 A580 A66T

DEN 60.48

.Ново Копче Копче за вклучување Исклучување Лента За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML За i Pod Nano7 За Леново A750 P700 A580 A66 TОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Замена дел , се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised flex кабел...

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X XT1052 XT1053 XT1055 Јачина на глас Нагоре/Надолу Страна Копчето Switch Замена Поправка

89.28 -5 % DEN 85.00

QCC ВО ТАИ WANВистинска Моќ & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X XT1052 XT1053 XT1055 Јачина на глас Нагоре / Надолу Страна Botton Switch Замена ПоправкаПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

Heyman Рамен Кабел за HTC G14, G18, Z710e Сензација Z715e Sensation XE на Мобилен телефон SIM Картичка Конектор бесплатен превозот

288.00 -9 % DEN 262.00

Heyman Рамен Кабел за HTC G14, G18, Z710e Сензација Z715e Sensation XE на Мобилен телефон SIM Картичка Конектор бесплатен превозот

50X Микро USB Полнење За HTC HD2 T8585 G10 Микро USB приклучок Конектор Приклучок За Asus Трансформатор FE170CG K012 FONEPAD7 FE170

463.68 -9 % DEN 422.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

20 компјутери микро мини Полнење преку USB Порта За Samsung Галакси Аце S5830 S5830i GT-S5830 Полначот џек приклучок Конектор Dock приклучок женски

271.68 -9 % DEN 247.00

········ Здраво,драг пријател ········Добредојдовте на нашата продавница и со нетрпение очекуваме да се поповолни производи за васСе препорачува →Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

За Philips X530 X800 X806 X809 X830 X810 X513 D833 X528 X623 Микрофон Микрофон Приемник Говорникот Поправка на Дел 4.5*1.5 mm

72.00 -8 % DEN 66.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

1PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

288.00 -5 % DEN 274.00

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

Топла Продажба Топла SalePCB Џек Порта Одбор Flex Кабел За Asus Zenfone Max ZC550KL 5.5 Sync Датум Полнење Џек Приклучете USB Полнач

255.36 -17 % DEN 212.00

QCC ВО ТАИ WANPCB Џек порта одбор Flex Кабел За Aszenfone max ZC550 KL 5.5" sync датум полнење џек приклучете USB конектор Флекс КабелПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.