• Ново
30pcs/многу за полнење За Motorola за Мото G3 XT1543 XT1561 XT1540 Нова SIM Картичка Читателот Носителот Фах Приклучок Конектор Модул Sim reader

30pcs/многу за полнење За Motorola за Мото G3 XT1543 XT1561 XT1540 Нова SIM Картичка Читателот Носителот Фах Приклучок Конектор Модул Sim reader

Оценка на клиентот:
DEN 1536.00
DEN 1398.00 -9 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
IPARTSFIXFIX
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Motorola
Број На Модел На:
за Мото G3 G 3-та Генерација XT1543 XT1561 XT1540

Производи во категоријата

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена Поправка

119.52 -5 % DEN 114.00

Моќта & Volume Flex Кабел за полнење За Motorola МОТО X Стил Моќ На Off Flex Кабел + Контрола на Јачина на звук Страна Копчето за вклучување Замена ПоправкаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Користи Моќта На Off Копчето+Гласност Flex Кабел FPC За DOOGEE T6 MT6735 64Bit A53 Quad Core 5.5 Инчен HD 1280x720 Бесплатен Превозот

383.52 -9 % DEN 349.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

2 ПАРЧИЊА За Sony Xperia P LT22 LT22i Nypon Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

DEN 95.52

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 2pcs

20pcs/Многу Нови Висок Квалитет За iPhone 6S Соочуваат со Предната Камера Близина Light Sensor Flex Кабел Замена Поправка Делови

4412.64 -25 % DEN 3310.00

Нов Висок Квалитет За i Phone 6 S Соочуваат со Предната Камера Близина Light Sensor Flex Кабел Замена Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone 6 S Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

QiAN SiMAi 1PCS Нови Гласно говорник ѕвончето измамник За Леново P70T паметен мобилен телефон

DEN 80.64

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Леново P70t паметен мобилен телефон1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за Doogee F5 4G LTE 5.5 инчен MTK6753 Octa Core FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот

469.92 -9 % DEN 428.00

Оригиналниот USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за Doogee F5 4 G LTE 5.5 инчен MTK6753 Octa Core FHD 1920x1080 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Нови Микро usb полнење одбор со Микрофон за Алкател Еден Допир Жестока 7024W 7024 7025 OT-7024 OT-7025 Мобилен телефон

DEN 431.52

Нови Микро usb полнење одбор со Микрофон за Алкател Еден Допир Жестока 7024 W 7024 7025 OT7024 OT7025 Мобилен телефонОпис : 100% Сосема Нов! Никогаш Не Користеле!Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објект полнење одборКомпатибилен Модел : Алкател Еден Допир Жестока 7024 W 7024 7025 OT7024 OT7025 Мобилен телефон , Не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаОвој објект исто како слика ...

Нови внатре Јачина на глас нагоре/надолу + вклучување/исклучување Копче За Flex Кабел за LG E960 Google Nexus 4 Мобилен телефон

DEN 234.24

modname=ckeditorНови внатре Јачина на глас нагоре / надолу + вклучување / исклучување Копче За Flex Кабел за LG E960 Google NexМобилен телефон Опис 100% Сосема Нов и никогаш не се користат висок квалитет на Јачина на глас нагоре / надолу + вклучување / исклучување Копче За Flex Кабел Сите делови предмети биле тестирани пред да го бродот Ако се купи два и погоре ...

Wyieno 10Pcs/Многу XT1096 Микро USB Полнач за Полнење Порт за полнење За Motorola Мото X2 XT1097 Dock Конектор Поправка Делови + следење

DEN 441.60

10 Pcs / Многу XT1096 Микро USB Полнач за Полнење Порт за полнење За Motorola Мото X2 XT1097 Dock Конектор Поправка Делови ; Со Следење на БројСпецификации : Име на производ Полначот порта Модел За мото X2 Боја Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 10 Еез полнач портаОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

3PCS За Sony Xperia X8 E15 Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

DEN 47.52

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 3pcs

JEDX Вистински Нови Микро USB Порт за Полнење на Huawei Искачи P8 Max Dock Конектор Приклучок за Модул

DEN 191.52

100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Huawei Искачи P8 Max Клупа Полнење Порта Поправка и Замена на Делови Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта за Huawei Искачи P8 Max; Ако вашиот Полнење преку USB Порта е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден...

Umi Супер матична плоча за да USB Одбор FPC Главниот FPC Користат+ поправка замена додатоци за umi супер Бесплатен превозот

282.24 -9 % DEN 257.00

Umi Супер матична плоча за да USB Одбор FPC Главниот FPC Користат+100% оригинални поправка замена додатоци за umi супер Бесплатен превозот

Нова За Леново ПОДЛОГА B8080 Гласно Говорник Ѕвончето Задните Измамник Звук Со Енергија Flex Кабел Лента Делови Замена

DEN 285.60

Нова За Леново ПОДЛОГА B8080 Гласно Говорник Ѕвончето Задните Измамник Звук Со Енергија Flex Кабел Лента Делови Замена1)...

2 парчиња/многу XGE Нови слушалка слушалка за Уво делови за Huawei Искачи P1 P1S U9200 T9200 P6 P6S Г-7 C199 T8620 C8655 Висок квалитет

DEN 191.52

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

1PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

288.00 -5 % DEN 274.00

1 PCS Нови За Леново A830 Микро USB Порт за Полнење Полначот Dock Приклучок Конектор Флекс Кабел Одбор Замена на Делови

Oneplus 3 Главниот Одбор FPC Оригинални Главната Лента flex кабел FPC Додатоци дел замена за Oneplus 3 Мобилен Телефон

DEN 479.52

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

3PCS За Sony Xperia Z Ултра XL39H C6802 C6833 C6806 Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел Висок Квалитет

DEN 76.32

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 3pcs

Топла Продажба на Оригинални USB Полнење Микрофон Конектор за PCB Порта Џек Одбор За Asus Zenfone 2 ZE550kL Z00lD Ласерски 5.5 Usb

383.52 -17 % DEN 318.00

Оригиналниот USB полнење Микрофон конектор за PCB порта џек одбор За AsZenfone 2 ZE550k L Z00l D Ласерски 5.5" Usb Полнење порта деловиРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.