• Ново
50pcs 3 Prong НАС САД Продолжување Моќ Кабел Американски Префрлување Напојување Кабелот од 1,5 m 5ft 18AWG 0.75 мм За Електроника Сокети

50pcs 3 Prong НАС САД Продолжување Моќ Кабел Американски Префрлување Напојување Кабелот од 1,5 m 5ft 18AWG 0.75 мм За Електроника Сокети

Оценка на клиентот:
DEN 6720.00

Износ
Залиха


Известување
Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни. Но дефинитивно производот форма е исто како слика.
Објектот Карактеристики : 100% сосема нов продолжување моќ кабел кабелот мала тежина и компактен дизајн Жица мерач : 18 AWG / 0.75 mm2 x 3 Max излезна моќност : 1200 W Диригент материјал : бакар Изолација материјал : ПВЦ Кабел должина : околу 150 cm Тежина : околу 128g
Пакетот Вклучува : 50 x НИ plug продолжување моќ кабел за кабелот
Answer : ___________________________ Note :
Кабел должина и приклучок може да се прилагоди, ве молиме слободно контактирајте со нас побара цената и MOQ !
Ние сме глобален интернет трговија на големо компанија која испорачува производи директно на потрошувачите ширум светот. Основана во 2010 година,Што е понуден клиенти удобен начин да се продавница за широк избор на производи по атрактивни цени преку интернет веб-сајтови. Самите фабрика и некои нашите соработка фабрики бидете сигурни дека можеме да понудиме добар OEM/ODM услуга за нашите клиенти кои сакаат прилагодено производи со себе дизајн или бренд.
"Секогаш Delighting,Победи-да-Win" е нашите ветувања и мисија. Така е и со богато искуство и знаење, ние нудиме конкурентни и сигурен сервис за промовирање на бренд слика, која во-пак има големо влијание врз целата индустрија. Иновации, истражување и развој обезбеди најдобрите враќа за нашите клиенти, додека во исто време обезбедување на инспирација за нашиот понатамошен развој.
а. Важно давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие полначи се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
в. Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Како колку цената што треба да се напише на испорака фактура, тогаш колку транспортни задолжен ние треба да се напише на фактурата. Како да се опише на стоката итн.
г. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака)друштво или кога ќе ги собереш на објектот до.
e. Ве молиме оставете ни го вашето EORI / ДДВ / RFC број ако имате кога ќе избор Изразат начин, тоа побарано од страна на превозот на компанијата .
а. Нормално сите нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена од денот на исплата или датумот на e Check се брише.Ние ќе ве информираме преку твојот регистрирани e-mail по вашата нарачка е испратена надвор од нашиот магацин.
б. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна.Телефонски Број се препорачува за повеќе точна испорака.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
в. Кина пост воздух mail време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20-50 работни дена.
г. Експрес испорака времето зависи дестинација и други фактори; тоа може да трае до 3-15 работни дена.

Карактеристики

Примена:
Индустриска Опрема
Женски Крајот Тип:
Голиот
Машки Крајот Тип:
AS
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
моќ кабел за кабелот
Тип:
AC Кабелот за Напојување
Карактеристики:
продолжување моќ кабел за кабелот
Приклучок Тип:
US
SKU:
apc0008050

Производи во категоријата

Моќ Канапи Нови AC Адаптер за Напојување Кабелот Кабел Конектори 2 pin 2-prong 50cm НИ Plug Бесплатен Превозот

71.52 -24 % DEN 54.00

Моќ Канапи Нови AC Адаптер за Напојување Кабелот Кабел Конектори 2 pin 2prong 50cm НИ Plug Бесплатен ПревозотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЖица stout, но мекост е многу добар.Приклучокот никел позлатен пол подебели парчиња инсерти, со позиционирање дупка, користете повеќе безбеден.2pin влошки се направени ??на високо еластична phosphor бронза инсерти, дури и ако повеќе приклучок може да се задржи флексибилност, близок контакт.Јадрото линија бакар кабел, надструја способност е одличен.За аудио, полнач, дигитални производи, фотографска опрема и други highend производи за употреба.Спецификации : Приклучок Тип : НИ СтандардКонектор 1 : 2 Слот ЖенскиКонектор 2 : 2Prong МашкиКабел должина : 50 CM 1.5 ftБоја : ЦрнаНето Тежина : 32gПакетот вклучува : 1 x Кабел за Напојување

Висок Квалитет 1ft краток Моќ кабел Адаптер, Y-Splitter, C14 до 5-15R x 2 кабел,1 buc

287.04 -10 % DEN 258.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C142x515 R30 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 13 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.32 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

,1 buc ,Топла САД УЛ Канада НАС 2pin машки IEC 320 C5 Мики Кратко патување кабелот за Напојување за лаптоп Напојување

145.92 -11 % DEN 130.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот PC530 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 10 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.3 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

1PCS YT963 Multimeter Сонда Поврзете Кабел + На Сонда Црвена +Сива Должина 105cm 1000V 20A Multimeter Додатоци

222.24 -5 % DEN 211.00

Должина 105cm 1000 V 20 A Multimeter ДодатоциЗбир на производот како што е прикажаноОди до мојата Продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

LHLL-Нова Црна 6 Метри Антена RP-SMA Продолжување Кабел WiFi Wi-Fi Рутер

DEN 155.52

6 МетриОва е RG174 Коаксијален КабелОва е RPSMA (Обратна Поларитетот SMA) продолжување на кабелПриклучок директно во вашиот Meraki, Dlink DWL520, Linksys WMP11, WET11, Netgear MA311, или Dlink APs (нешто што користи во Обратна Поларитетот SMA)Идеален за продолжување на кабелот за инсталирање на антена за идеална локација 6 M Антена RPSMA Продолжување Кабел Wi Fi WiFi РутерКарактеристики : Ве молиме да забележите дека SMA во Обратна Поларните формат (без pin внатре) и понекогаш повик RPSMAБоја : црнаКабел должина : 6 метриТежина : 90gПакет Се Вклучени : 1* 6m Wi Fi Антена RPSMA Продолжување Кабел за WiFi Рутер

1 buc Висок Квалитет C14-C7 Продолжување Кабелот за Напојување ,1 FT C14-C7 IEC 3P Машки да 2P Женски Штекер Моќ Проширување Кабел

86.40 -11 % DEN 77.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C14C7 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 125250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.32 m) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

Висок Квалитет IEC 320 C14 Да C15 PDU ПРОЗОРЦИ Машки Да се Женски Кабелот за Напојување Продолжување Кабелот Од 1,5 M,5ft ,1 buc

214.08 -10 % DEN 192.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C14C15 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет Напон : 10 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 5ft(1.5 м) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

3 еез Кожа Школка 9V 9 Volt Батеријата Клип Конектор Кабел

DEN 36.00

Име на производ : 9 V Батерија Полнач;Материјал : Faux Кожа, МеталГолемина : 2.9 1.5 x x 0.4 cm / 1.1" x 0.6" x 0.2" (L*W*H);Должина на Кабел : 10см / 3.9"Боја : Црна, ЦрвенаТежина : 5gПакет Содржина : 3 x 9 V Батерија Конектор 3 Еез јас Тип Faux Кожа Школка 9 V 9 Volt Батеријата Клип Конектор Кабел.Faux кожа школка, јас тип, 2 жица конекција, е погоден за 9 V батерии.Топло Информации1...

,1 buc ,Топла САД УЛ Канада НАС 2pin машки IEC 320 C5 Мики Кратко патување кабелот за Напојување за лаптоп Напојување

145.92 -10 % DEN 132.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот PC530 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 10 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.3 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

150pcs НИ ЈП Plug AC Доведе Кабел 3 Prong Јапонија Американски САД C5 Cloverleaf Напојување Кабелот 1.2 m 4ft За Лаптоп Лаптоп

DEN 8352.00

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

Краток 0.3 M/1ft Европски 3 Pin Машки IEC 3 Pin Женски ,Schuko да C13 кабелот за напојување

DEN 76.80

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот Приклучок : Schuko Европската plug 3pine машко Грло : IEC 320 C13 женски конектор Кабелот : H05 VVF 3 G 0.75 мм*3 Кабелот должина е 0.3 метри (приближно 1ft) Моделирани тип Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

1 парче DC 5.5x1.7mm / 5.5*1.7 Кабелот директно совет моќ Приклучок за Полнач за Лаптоп Кабел За Acer BenQ компјутер 1.2 Метри

128.64 -5 % DEN 122.00

ОписDC Напојување Приклучете 5.5x1.7mm Полнач за Лаптоп Кабел За Acer / Ben Q Итн.DC Совет Димензија : 1) надворешен дијаметар : 5.5 мм2) Внатре дијаметар : 1.7 ммКабел целосна должина : околу 1.2 M или такаКоличина : 1 парчеОбјектот се покаже како на следниве слики : Превозот1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 13 дена по уплатата примена (освен Одмор).2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табелаЗемја / Регион Превозот време Совети УСА / Германија Обично 1032 работни дена Ако не можете да го добиете во 3550 дена,ве молиме контактирајте со нас!ние ќеодговор во рок од 13 дена...

DSHA Нова Жешка Мотоцикл Автомобил HID Xenon Светлина Висок Напон Продолжување Wire Кабел 1M

DEN 189.12

Овој тип на КРИЕШЕ висок напон продолжување на каблите за полнење може да се користи за да поставете го КРИЕШЕ придушници далеку од светлата светилки.Тоа е многу добро за мотоцикл, автомобил, ЏИП, камион итн.

стерео мини-продолжување кабел 10m 3.5 mm стерео мини продолжување аудио кабел

DEN 249.12

Стерео минипродолжување кабел Кабел должина : 10m 3.5 mm Аудио Кабел Стерео минипродолжување на кабелКабел должина : 10m3.5 mm Аудио КабелВклучени : 1 * минипродолжување на кабелБоја : црнаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

еден L-облик DC x 5.0 3.0 mm + Pin 90 Десен Агол Кабел Адаптер Приклучок за Продолжување на Кабелот за напојување За Samsung Лаптоп, Лаптоп 118cm

117.60 -5 % DEN 112.00

Lоблик DC x 5.0 3.0 mm Машки + pin 90 Десен Агол кабел адаптер приклучок за кабелот за напојување За Samsung Лаптоп / Лаптоп,Сосема нов!DC Совет Димензија : Надворешен дијаметар : 5.0 mmВнатре дијаметар : 3.0 mm со pinкабел lenght : 1.18 МетарКОЛИЧИНА : 1 парче кабелОбјектот како на следниве слики : Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

0.5 M 1.6 FT 50cm Мрежа на Женски Машки C13 до C14 ПРОЦЕСОРОТ PDU Продолжување Кабел КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ usb кабелот за напојување продолжување кабел

96.00 -10 % DEN 86.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C13IEC C14 Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 125250v Боја : Црна Кабел Должина : 1.6 FT(0.5 m) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

САД Кабелот за Напојување,НИ Канада 3Prong Nema NEMA 5-15P 3Pin Машки да IEC320 C19 Лев Агол Женски Приклучок Адаптер Кабел,1 buc

967.68 -19 % DEN 784.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Ве молиме имајте во предвид следните инструкции и време на испорака на стоката...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.