• Ново
8/12MM IP67 ПРЕДВОДЕНА се Прошири Кабли Апликација Еден Бои Светилки 2 PIN со 1/2/3Meter Продолжување на Кабелот

8/12MM IP67 ПРЕДВОДЕНА се Прошири Кабли Апликација Еден Бои Светилки 2 PIN со 1/2/3Meter Продолжување на Кабелот

Оценка на клиентот:
DEN 268.32
DEN 255.00 -5 %

Износ
Залиха


Објектот Точки : 1. Зголемување на растојанието од светлината на светлината директно во 1/2/3 метри; 2.Посебни Конектор порта,водоотпорен оценка IP67; 3. Направен од висок квалитет на UL2464 жица; 4. Машки и женски жица порта,лесно да се поврзете; 5. Висок квалитет, долг животен век Модел Z103 A Z103 B Z103 C Item Type Прошири Кабел Интерфејс Тип 2 PIN Интерфејс големина 8mm/12mm Должина на кабел 1 M 2 M 3 M растојанието на светилка го Продолжи растојанието на светилка 1/2/3М IP Оценка IP67 Апликација Еден Бои, Осветлување Сертификација CE, ROHS Боја Црна Материјал PC Тежина 35 60 90 Функции го Продолжи растојанието на светилка

Карактеристики

боја:
1M 2PIN, 2M 2PIN, 3M 2PIN
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Домашен Уред
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
КК-Z103-2Pin
Машки Крајот Тип:
2Pin
Женски Крајот Тип:
2
Интерфејс Тип:
2Pin
Интерфејс големина:
8/12MM
Должина на кабел:
1/2/3М
IP Оценка:
IP67
боја:
Црна
Материјал:
PC
Функции:
Продолжи растојанието на светилка
Примена:
Еден Бои, Осветлување

Производи во категоријата

LHLL-Нова Црна 6 Метри Антена RP-SMA Продолжување Кабел WiFi Wi-Fi Рутер

DEN 155.52

6 МетриОва е RG174 Коаксијален КабелОва е RPSMA (Обратна Поларитетот SMA) продолжување на кабелПриклучок директно во вашиот Meraki, Dlink DWL520, Linksys WMP11, WET11, Netgear MA311, или Dlink APs (нешто што користи во Обратна Поларитетот SMA)Идеален за продолжување на кабелот за инсталирање на антена за идеална локација 6 M Антена RPSMA Продолжување Кабел Wi Fi WiFi РутерКарактеристики : Ве молиме да забележите дека SMA во Обратна Поларните формат (без pin внатре) и понекогаш повик RPSMAБоја : црнаКабел должина : 6 метриТежина : 90gПакет Се Вклучени : 1* 6m Wi Fi Антена RPSMA Продолжување Кабел за WiFi Рутер

1 buc Висок Квалитет C14-C7 Продолжување Кабелот за Напојување ,1 FT C14-C7 IEC 3P Машки да 2P Женски Штекер Моќ Проширување Кабел

86.40 -11 % DEN 77.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C14C7 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 125250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.32 m) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

0.5 M 1.6 FT 50cm Мрежа на Женски Машки C13 до C14 ПРОЦЕСОРОТ PDU Продолжување Кабел КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ usb кабелот за напојување продолжување кабел

96.00 -10 % DEN 86.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C13IEC C14 Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 125250v Боја : Црна Кабел Должина : 1.6 FT(0.5 m) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

1PCS YT963 Multimeter Сонда Поврзете Кабел + На Сонда Црвена +Сива Должина 105cm 1000V 20A Multimeter Додатоци

222.24 -5 % DEN 211.00

Должина 105cm 1000 V 20 A Multimeter ДодатоциЗбир на производот како што е прикажаноОди до мојата Продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Краток 0.3 M/1ft Европски 3 Pin Машки IEC 3 Pin Женски ,Schuko да C13 кабелот за напојување

DEN 76.80

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот Приклучок : Schuko Европската plug 3pine машко Грло : IEC 320 C13 женски конектор Кабелот : H05 VVF 3 G 0.75 мм*3 Кабелот должина е 0.3 метри (приближно 1ft) Моделирани тип Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

Обратен камера продолжување кабелот 4 основни автомобил rear view image четири дупка издолжување линија рекордер 4P кабел

DEN 239.52

Обратен камера продолжување кабелот 4 основни автомобил rear view image четири дупка издолжување линија рекордер 4 P кабелЖица тип : четири основни линија Жица големина : OD : 3.0 ± 0.01 (7 / 0.1 + 3 / 0.12) КАКО OD : 3.0 MM Жица должина : 2 метри,1 метар, или 5meters за вашиот изберете Приклучок спецификации : машки и женски главата 4 P Plug Боја : Црна Жица Боја : Црна Жица надвор Јзу : PVC заштита на животната средина материјали Количина : 1 buc

50pcs 3 Prong НАС САД Продолжување Моќ Кабел Американски Префрлување Напојување Кабелот од 1,5 m 5ft 18AWG 0.75 мм За Електроника Сокети

DEN 6720.00

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

,1 buc ,Топла САД УЛ Канада НАС 2pin машки IEC 320 C5 Мики Кратко патување кабелот за Напојување за лаптоп Напојување

145.92 -11 % DEN 130.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот PC530 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 10 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.3 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

еден L-облик DC x 5.0 3.0 mm + Pin 90 Десен Агол Кабел Адаптер Приклучок за Продолжување на Кабелот за напојување За Samsung Лаптоп, Лаптоп 118cm

117.60 -5 % DEN 112.00

Lоблик DC x 5.0 3.0 mm Машки + pin 90 Десен Агол кабел адаптер приклучок за кабелот за напојување За Samsung Лаптоп / Лаптоп,Сосема нов!DC Совет Димензија : Надворешен дијаметар : 5.0 mmВнатре дијаметар : 3.0 mm со pinкабел lenght : 1.18 МетарКОЛИЧИНА : 1 парче кабелОбјектот како на следниве слики : Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

1 парче DC 5.5x1.7mm / 5.5*1.7 Кабелот директно совет моќ Приклучок за Полнач за Лаптоп Кабел За Acer BenQ компјутер 1.2 Метри

128.64 -5 % DEN 122.00

ОписDC Напојување Приклучете 5.5x1.7mm Полнач за Лаптоп Кабел За Acer / Ben Q Итн.DC Совет Димензија : 1) надворешен дијаметар : 5.5 мм2) Внатре дијаметар : 1.7 ммКабел целосна должина : околу 1.2 M или такаКоличина : 1 парчеОбјектот се покаже како на следниве слики : Превозот1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 13 дена по уплатата примена (освен Одмор).2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табелаЗемја / Регион Превозот време Совети УСА / Германија Обично 1032 работни дена Ако не можете да го добиете во 3550 дена,ве молиме контактирајте со нас!ние ќеодговор во рок од 13 дена...

150pcs НИ ЈП Plug AC Доведе Кабел 3 Prong Јапонија Американски САД C5 Cloverleaf Напојување Кабелот 1.2 m 4ft За Лаптоп Лаптоп

DEN 8352.00

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

Висок Квалитет IEC 320 C14 Да C15 PDU ПРОЗОРЦИ Машки Да се Женски Кабелот за Напојување Продолжување Кабелот Од 1,5 M,5ft ,1 buc

214.08 -10 % DEN 192.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот C14C15 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет Напон : 10 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 5ft(1.5 м) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

САД Кабелот за Напојување,НИ Канада 3Prong Nema NEMA 5-15P 3Pin Машки да IEC320 C19 Лев Агол Женски Приклучок Адаптер Кабел,1 buc

967.68 -19 % DEN 784.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Ве молиме имајте во предвид следните инструкции и време на испорака на стоката...

,1 buc ,Топла САД УЛ Канада НАС 2pin машки IEC 320 C5 Мики Кратко патување кабелот за Напојување за лаптоп Напојување

145.92 -10 % DEN 132.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис на производот PC530 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислородfree) бакарна Напон : 10 A 250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.3 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.