• Ново
Моден Природни Druzy Монистра Заврзана Halsband Handmake Камења и Бисери Монистра Камен Ѓердан

Моден Природни Druzy Монистра Заврзана Halsband Handmake Камења и Бисери Монистра Камен Ѓердан

Оценка на клиентот:
DEN 1247.52
DEN 698.00 -44 %

Износ
Залиха

Совршен сјајна. Одличен квалитет. ОЕМ е добредојден. Парична казна изработка
По продажбата и повратни информации
Вашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување. Ако сте задоволни со нашите производи ќе нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Големи нарачки
Големи купувачи може да контактирате со нас за големи нарачки, ќе им понуди најевтина цена за вас во прв пат
Плаќање
Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
Ако имате потреба да користите други плаќања на,ве молиме слободно да не контактирате по е-пошта или пораки.
Ние ќе испорака на стоката да ви откако пристигна пари
Испорака
Ние препорачуваме превозот метод што се наведени на страната
Се разбира, можете исто така да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние ќе ја цитираше најниска цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,FEDEX,ТНТ, итн за да можете да изберете.
Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.
Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
За Нас
Hongen додаток е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на модата jewelries и додатоци, облека, додатоци и украси. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со брза испорака и совесни за пакување. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, ќе видите многу убави производи.
Сакате да имате добар шопинг тука и имаат пријатен ден!!

Карактеристики

Главниот Камен Боја:
1, 6, Жолта, fachsia, 3, Сребро, 5, Портокал, 2, 4, 7, Светло Сина
Должина:
90cm
Бренд Име:
MOODPC
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
2
Обликотшема:
Лице
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Ахат
Функција:
2
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Малата 8мм Круг Природни Жолта Кристал 17 Ѓердан-nec6175 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

600.00 -24 % DEN 456.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Мали 8мм Круг Природни Жолта Кристал скапоцен камен 17" Ѓерданnec6175Опис : Работи : ПРОДАЖБА Мали 8мм Круг Природни Жолта Кристал скапоцен камен 17" Ѓерданnec6175 Должина / големина : 17inch / 8мм Затворач : Прстен Облик / Боја : Тркалезна / Жолта S / N : nec6175 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен ОбјектПлаќањеПревозот Надомест​За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

ПРОДАЖБА Вистински Голема 9*11mm Freeform Природни Сина Висок квалитет камен 18 ѓердан-nec5674 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

1417.44 -38 % DEN 879.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА! Вистински Големите 9*11mm Freeform Сина Природни Висок квалитет на Аквамарин 18" ѓерданnec5674 Опис : Работи : ПРОДАЖБА! Вистински Големите 9*11mm Freeform Сина Природни Висок квалитет на Аквамарин 18" ѓерданnec5674 Должина / Дијаметар : 18 инчи / бисери дијаметар околу 8.59mm,бисери должина околу 1011mm, затворач : сребро позлатен затворач Облик / Боја : види фото / Вистински Природен Сина Тежина : околу 60g S / N : nec5674 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Појавување на предмети Сличен ОбјектПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Голема 15-25мм ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН Постдипломски Дебело Парче Розова Корални Долго 35 Ѓердан-nec5595 трговија на Големо/мало за Слободен брод

6508.80 -38 % DEN 4035.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАУбава! Голема 1525мм ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН Дебело Парче Портокал Корални Долго 35" Ѓердан5595трговија на големо / мало за Бесплатен превозотЌе се понуди многу Убава ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН 2030мм портокал Дебело Парче Корални Ѓердан .Густата Парче корални Дијаметар е 1525мм, дебелината е околу 1020mm,Супер сјај!Многу голема,многу шармантна,тежина околу 600 грам,Многу Чудна Стил!Не пропуштајте ја!Neckalce должина е 35 инчи со затворач.Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не носи!Опис : Работи : Убава! Голема 1525мм ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН Дебело Парче портокал Корални Долго 35" Ѓердан5595 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот Должина / Дијаметар : 35 инчи / 1525 mm(јас може да промет на големо за вас,ако сакате да се купи повеќе,те молам кажи ми ) Затворач : Големи Црвени Корални Затворач Облик / Боја : Дебело Парче / портокал S / N : Nec5595 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не НосатПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

45-50cm Три-Ред 6-7mm Nearround Бела Слатководни Бисер Ѓердани Со Southsea Мајка на Перл Шел Затворач

DEN 4608.00

За повеќе должина, ве молиме контактирајте!Почитувани Клиенти,Ви благодариме за купување на мојот производи! Јас главно се продаваат бисери, школка, скапоцени камења и други накит...

ПРОДАЖБА Популарен Подарок Една кутија хеликс pendant Сакаат Бисер Ѓердани set-who120_1 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

386.88 -35 % DEN 252.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАpopulare подарок Една кутија хеликс pendant Сакаат Бисер Ѓердани setwho120_1 трговија на Големо / мало за Бесплатен превозотИмаме 10 различни кутија дизајни,можете да изберете еден од нив,и ве молиме да ни кажете дизајн бројот за плаќање,ако не и да го изберат за нив,ние ќе го избере еден од нив стохастички .ви благодариме...

Нови Arriver Кожа Бисер Накит Кафеава Кожа Природни Пурпурна Слатководни Бисер Ѓердани 10x12mm 48 инчи рачно изработени Ѓердан

600.00 -12 % DEN 528.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Европа Готски Црн Синџир Tassel Задави Ѓердан Ноќни Клубови Танц Рок Панк Collana Bijuterias Жените Детелина Pendant Еластична Joyas

DEN 481.92

Црна + Родиум позлатенСинџир Должина : 36cm (Прилагодливи)Pendant Должина : (4cm)Ве молиме обрнете внимание на реалната големинаНие прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.h Парцела ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по уплатата.Поради разликите во царинење време во одделни земји,време на испорака ќе бидат различни.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,или царински давачки...

ПРОДАЖБА Luxuriant 6 Насоки 3 до 4mm ВИСТИНСКИ ПРИРОДНИ Црвени Корални ЃЕРДАН СО Големи Црвени ЗАТВОРАЧ-5211 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

2040.00 -40 % DEN 1224.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА6 Насоки 34 MM ВИСТИНСКИ ПРИРОДНИ Црвени Корални ЃЕРДАН СО Големи Црвени ЦВЕТНИ ЗАТВОРАЧ5211Трговија на големо / мало за Бесплатен превозотВие сте конкурираат 6 Насоки висок квалитет на 34 MM ВИСТИНСКИ ПРИРОДНИ Црвени Корални ЃЕРДАН,На ѓердан должина е 1825 инчен,Биг Цвет Затворач е 25мм,Многу Убава! Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не се носат! Опис : Работи : 6 Насоки 34 MM ВИСТИНСКИ ПРИРОДНИ Црвени Корални ЃЕРДАН СО Големи Црвени ЦВЕТНИ ЗАТВОРАЧ5211 Должина / Дијаметар : 1825inch / 34mm Затворач : 30ММ цвет корални затворач Облик / Боја : тркалезна / црвена(Убав Сјај Мазна површина) S / N : Nec5211 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не НосатААА 10ММ црвени корални со Stering Сребро S925 leverback Earringear254 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 6.84 парВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН 2 Насоки Дебело Парче Розова Корални Ѓердан со Големи Црвени Корални Затворач5207 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 30.53 парчеПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Noproblem 58 вратот болка спортски scalar холограмот енергија силикони Нано сребро ѓердан турмалин германиум ѓердан

1248.00 -50 % DEN 624.00

P058Noproblem сертифицирани производиЕдна година гаранцијаЖешка за 14 годиниБиолошки силикони4pcs Титаниум прстениНегативни Јони Интензитет (јони / cu.cm) 2000Навој токаВодоотпорен , rustproofСпортски ѓерданПовеќе модеренУблажување на болка во вратотПодобрување на спиењетоОсобено погоден за вратот непријатност Сите слики се преземат од страна на actural примерок.

ПРОДАЖБА Огромен 15-16mm Природата Висок квалитет совршен круг Розова Корални 18 Ѓердан-nec5214 трговија на големо/мало за Слободен брод

8145.60 -38 % DEN 5050.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Убава Голема 1516mm Висок квалитет совршен круг Природата Розова Корални 18" Ѓерданnec5214 Вистински еден поубав од слика шоуЌе се понуди многу Убава ВИСТИНСКИ Огромен 1516mm Висок квалитет 100% круг Розова природата Корални Ѓердан .Розова корални е со Висок квалитет,Супер сјај!! Розова Дијаметар е 1516 мм,Убава Розова боја,Многу Чудна Стил!Не пропуштајте ја!Neckalce должина е 18 инчи со затворач.Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не носи!Опис : Работи : Убава Огромен 1516mm Висок квалитет 100% круг Розова природата Корални Ѓердан Со Прекрасна Сјајна Затворач 5272 Должина / Дијаметар : 18 инчи / 1516mm ( имам 1213mm,1314mm и поголем,ако ви се допаѓа pls кажи ми ) Затворач : месечината затворач(ако сакате другите S925 затворач pls кажи ми) Облик / Боја : Совршен Круг / Розова S / N : Nec5272 Состојба : Brand New, Никогаш не Носат Појавување на предмети ear169>ААА 11.3 mm Розова Корални обетки bra132 >5 насоки Розова корални хривнија Сличен Објект nec5124 >Огромен 1011mm ААА+ 100% круг Розова природата Корални Ѓердан nec5272 >Огромен 13mm ААА+ 100% круг Розова природата Корални Ѓердан nec5454 >1010.5 mm ААА 100% круг Розова природата Корални Ѓердан nec5214 >Огромен 14mm ААА+ 100% круг Розова природата Корални Ѓердан nec7013> 7mm црвени корални nec5035 >10мм корални nec6207 >3 Насоки црвени корални nec5049 >3 Насоки црвени корални nec5124 >Огромен 14mm ААА+ 100% круг Розова природата Корални Ѓердан nec5165 >12 MM 100% ААА+ круг црвени корални кликнете тука за детали>Повеќе коралниПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

ПРОДАЖБА 10-13mm Бел Круг Природните Слатководни БИСЕР И 6-7mm Црниот Бисер 17 Ѓердан-nec6082 трговија на големо/мало за Слободен брод

1056.00 -42 % DEN 612.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ ПРОДАВНИЦА за ПРОДАЖБА на Големо 1013mm Бел Круг Природните Слатководни БИСЕР И 67mm Црниот Бисер 17" Ѓерданnec6082Опис : Работи : ПРОДАЖБА Голем 1013mm Бел Круг Природните Слатководни БИСЕР И 67mm Црниот Бисер 17" Ѓерданnec6082 Должина / големина : 17inch / за 1013mm & 67mm Облик / Боја : тркалезна / White &Црна S / N : nec6082 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен ОбјектПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

120CM Долго 7-8мм Apple Зелена Природни Образован Слатководни Бисер Џемпер Накит Џемпер Ѓердан.

DEN 968.64

Почитувани Клиенти,Ви благодариме за купување на мојот производи! Јас главно се продаваат сите видови на бисери, школка, скапоцени камења и други накит...

Нови Arriver Кожа Бисер Накит Црна Кожа за Златниот Браун Слатководни Бисер Ѓердани 10x12mm 48 инчи рачно изработени Ѓердан

600.00 -12 % DEN 528.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Убави мали 8мм Природни Сини Круг Камен 18 Ѓердан-nec5816 трговија на Големо/retai

480.00 -38 % DEN 298.00

Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА Убави мали 8мм Сини Круг Jade 18" Ѓерданnec5816Опис : Работи : ПРОДАЖБА Убави мали 8мм Сини Круг Jade 18" Ѓерданnec5816 Должина / Дијаметар : 18 инчи / 8мм(имам 12mm,ако ви се допаѓа ве молам дозволете ми да знам) Облик / Боја : тркалезна / Сино Затворач : 14k GP месечината затворач S / N : nec5816 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носи Сличен Објект : Појавување на објектот ear203>12mm сина jade earring Bra175 >12mm сина jade Хривнија nec0307,nec0506,nec9406,nec1079,nec6018,nec1027,nec1016,nec6032,nec5248,nec6033,nec6018,nec6030,nec6035,nec6034,nec6031,nec6041,nec5351,nec8406,nec5250,nec5815,nec5816,nec5817,ПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Рачно изработени Бисер Накит Природни 6-7mm Бела Боја Образован Слатководни Бисер Ѓердани Прекрасен Ѓердан 50

1392.00 -12 % DEN 1225.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

ПРОДАЖБА 4 парчиња Голем 10-11mm бел ориз Природните Слатководни Бисер pendant & Црна Вистинска Кожа 18 Ѓердан-5920 Бесплатен превозот

473.28 -38 % DEN 293.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 4 парчиња Голем 1011mm бел ориз Природните Слатководни Бисер pendant & Црна Вистинска Кожа 18" Ѓердан5920 Опис : Работи : ПРОДАЖБА 4 парчиња Голем 1011mm бел ориз Природните Слатководни Бисер pendant & Црна Вистинска Кожа 18" Ѓердан5920 Должина / големина : 18inch / за 1011mm Затворач : фото Облик / Боја : Ориз / бела S / N : Nec5920 Состојба : Brand New, Никогаш не Носат Појавување на објектот ear432>бел бисер и зелена baads earring ear427>бел бисер и сина baads earring Сличен Објект кликнете тука за детали!>повеќе Multicolor Ѓердан nec5895>бел ориз бисер ѓердани nec5903>Црн ориз бисер ѓердани nec5905>Сива ориз бисер ѓердани nec5904>бел компир бисер ѓердани nec5906>Сива компир бисер ѓердани nec5912>Розова компир бисер ѓердани nec5921>Розова компир бисер ѓердани nec5922>црн ориз бисер ѓердани nec5923>сива компир бисер ѓердани nec5924>white potatopearl ѓердан кликнете тука за детали!>повеќе Multicolor ЃерданПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

ПРОДАЖБА 6-7mm Природна Розова Компир Слатководни Бисер Супер Долги 80 Ѓердан-nec1639 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

1663.68 -38 % DEN 1032.00

Добредојдовте на нашата продавница Супер Долги 80" 67mm Природна Розова Висока Luser ПРЕПРАТЕНА Бисер Ѓерданиnec1639Опис : Работи : Супер Долги 80 инчен 67mm Розова Висока Luser ПРЕПРАТЕНА Бисер Ѓердани1639 Должина / Дијаметар : 80 инчи / околу 8мм Затворач : Нема затворач Боја : Розова S / N : Nec1639 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носи.Доаѓаат со кинески свила мала торба! ПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

BRO527 Господар дизајн Тибетската 108 Подмачкана Стариот Rudraksh Bodhi Молитва Монистра Мала Ѓердан Слободен брод

DEN 2875.20

Тибетската 108 монистра bodhi семе на молитва malas.*направени од казна kingkong bodhi семиња,секој е рака бере, старите семиња,црна боја.*bodhi семе мониста висок 56mm, вкупно 108 парчиња,*со прекрасна изолација и монистра.*со убава Непал рачно изработени месинг инкрустирани камен монистра како гуру монистра.*прекрасна големина,добар дар за човекот.*секое лежиште е убава, физички модели.*Најдобрата понуда,ниска MOQ*Бесплатен превозот.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Моден Долга 40 Природни Сива 6-7mm Барок слатководни бисер ѓердани-nec6114 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

607.20 -24 % DEN 461.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Мода Долга 40" Природни Сива 67mm Барок слатководни бисер ѓерданиnec6114Опис : Работи : Мода Долга 40" Природни Сива 67mm Барок слатководни бисер ѓерданиnec6114 Должина / големина : 40inch / бисер големина 67mm Затворач : НЕМА Облик / Боја : Барок / Сива S / N : nec6114 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен ОбјектПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

2017 Ayliss Кварцен Кристал Чакра Ѓердан 27.5Инчи 8мм Gem Камен / Лава Камен Стил Ѓердан Накит за Чакра Балансирање

522.72 -48 % DEN 272.00

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.Сите Брод Со Цел Следење на NO ...

ПРОДАЖБА на Природен АА Бела 6-7mm Круг Слатководни Бисер со Злато-боја Метални синџир pendant 20 Ѓердан-nec6421

1406.40 -46 % DEN 759.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 2 A Бела 67mm Круг Природните Слатководни Бисер со Златобоја Метални синџир pendant 20" Ѓерданnec6421Опис : Работи : ПРОДАЖБА 2 A Бела 67mm Круг Природните Слатководни Бисер со Златобоја Метални синџир pendant 20" Ѓерданnec6421 должина / големина : 20" / Бисер 67mm ,синџир должина 2" Облик / Боја : Тркалезна / Бела Затворач : Прстен S / N : nec6421 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен ОбјектПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.