• Ново
BRO527 Господар дизајн Тибетската 108 Подмачкана Стариот Rudraksh Bodhi Молитва Монистра Мала Ѓердан Слободен брод

BRO527 Господар дизајн Тибетската 108 Подмачкана Стариот Rudraksh Bodhi Молитва Монистра Мала Ѓердан Слободен брод

Оценка на клиентот:
DEN 2875.20

Износ
Залиха


Тибетската 108 монистра bodhi семе на молитва malas.
*направени од казна kingkong bodhi семиња,секој е рака бере, старите семиња,црна боја.
*bodhi семе мониста висок 5-6mm, вкупно 108 парчиња,
*со прекрасна изолација и монистра.
*со убава Непал рачно изработени месинг инкрустирани камен монистра како гуру монистра.
*прекрасна големина,добар дар за човекот.
*секое лежиште е убава, физички модели.
*Најдобрата понуда,ниска MOQ
*Бесплатен превозот.
**************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Карактеристики

Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Дрво
Должина:
640mm
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
BRO527
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Тибетската 108 молитва malas
Монистра вид:
стариот kingkong bodhi семе
Мушка кол.:
8-9mm
Изолација:
тиркизна, dzi монистра
Гуру мушка:
Непал рачно изработени мушка
Цел:
не MOQ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Производи во категоријата

ПРОДАЖБА Luxuriant 6 Насоки 3 до 4mm ВИСТИНСКИ ПРИРОДНИ Црвени Корални ЃЕРДАН СО Големи Црвени ЗАТВОРАЧ-5211 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

2040.00 -40 % DEN 1224.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА6 Насоки 34 MM ВИСТИНСКИ ПРИРОДНИ Црвени Корални ЃЕРДАН СО Големи Црвени ЦВЕТНИ ЗАТВОРАЧ5211Трговија на големо / мало за Бесплатен превозотВие сте конкурираат 6 Насоки висок квалитет на 34 MM ВИСТИНСКИ ПРИРОДНИ Црвени Корални ЃЕРДАН,На ѓердан должина е 1825 инчен,Биг Цвет Затворач е 25мм,Многу Убава! Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не се носат! Опис : Работи : 6 Насоки 34 MM ВИСТИНСКИ ПРИРОДНИ Црвени Корални ЃЕРДАН СО Големи Црвени ЦВЕТНИ ЗАТВОРАЧ5211 Должина / Дијаметар : 1825inch / 34mm Затворач : 30ММ цвет корални затворач Облик / Боја : тркалезна / црвена(Убав Сјај Мазна површина) S / N : Nec5211 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не НосатААА 10ММ црвени корални со Stering Сребро S925 leverback Earringear254 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 6.84 парВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН 2 Насоки Дебело Парче Розова Корални Ѓердан со Големи Црвени Корални Затворач5207 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот САД$ 30.53 парчеПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Поставен Бисер Накит Огромен 10-11mm Бела Монета Слатководни Бисер Ѓердани 48 Долго Бисер Ѓердани

2352.00 -25 % DEN 1764.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

ПРОДАЖБА Популарен Подарок Една кутија хеликс pendant Сакаат Бисер Ѓердани set-who120_1 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

386.88 -35 % DEN 252.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАpopulare подарок Една кутија хеликс pendant Сакаат Бисер Ѓердани setwho120_1 трговија на Големо / мало за Бесплатен превозотИмаме 10 различни кутија дизајни,можете да изберете еден од нив,и ве молиме да ни кажете дизајн бројот за плаќање,ако не и да го изберат за нив,ние ќе го избере еден од нив стохастички .ви благодариме...

120CM Долго 7-8мм Apple Зелена Природни Образован Слатководни Бисер Џемпер Накит Џемпер Ѓердан.

DEN 968.64

Почитувани Клиенти,Ви благодариме за купување на мојот производи! Јас главно се продаваат сите видови на бисери, школка, скапоцени камења и други накит...

Нови Arriver Кожа Бисер Накит Црна Кожа за Златниот Браун Слатководни Бисер Ѓердани 10x12mm 48 инчи рачно изработени Ѓердан

600.00 -12 % DEN 528.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Моден Долга 40 Природни Сива 6-7mm Барок слатководни бисер ѓердани-nec6114 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

607.20 -24 % DEN 461.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Мода Долга 40" Природни Сива 67mm Барок слатководни бисер ѓерданиnec6114Опис : Работи : Мода Долга 40" Природни Сива 67mm Барок слатководни бисер ѓерданиnec6114 Должина / големина : 40inch / бисер големина 67mm Затворач : НЕМА Облик / Боја : Барок / Сива S / N : nec6114 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен ОбјектПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Малата 8мм Круг Природни Жолта Кристал 17 Ѓердан-nec6175 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

600.00 -24 % DEN 456.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Мали 8мм Круг Природни Жолта Кристал скапоцен камен 17" Ѓерданnec6175Опис : Работи : ПРОДАЖБА Мали 8мм Круг Природни Жолта Кристал скапоцен камен 17" Ѓерданnec6175 Должина / големина : 17inch / 8мм Затворач : Прстен Облик / Боја : Тркалезна / Жолта S / N : nec6175 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен ОбјектПлаќањеПревозот Надомест​За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Рачно изработени Бисер Накит Природни 6-7mm Бела Боја Образован Слатководни Бисер Ѓердани Прекрасен Ѓердан 50

1392.00 -12 % DEN 1225.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Убави мали 8мм Природни Сини Круг Камен 18 Ѓердан-nec5816 трговија на Големо/retai

480.00 -38 % DEN 298.00

Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА Убави мали 8мм Сини Круг Jade 18" Ѓерданnec5816Опис : Работи : ПРОДАЖБА Убави мали 8мм Сини Круг Jade 18" Ѓерданnec5816 Должина / Дијаметар : 18 инчи / 8мм(имам 12mm,ако ви се допаѓа ве молам дозволете ми да знам) Облик / Боја : тркалезна / Сино Затворач : 14k GP месечината затворач S / N : nec5816 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носи Сличен Објект : Појавување на објектот ear203>12mm сина jade earring Bra175 >12mm сина jade Хривнија nec0307,nec0506,nec9406,nec1079,nec6018,nec1027,nec1016,nec6032,nec5248,nec6033,nec6018,nec6030,nec6035,nec6034,nec6031,nec6041,nec5351,nec8406,nec5250,nec5815,nec5816,nec5817,ПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

ПРОДАЖБА на Природен АА Бела 6-7mm Круг Слатководни Бисер со Злато-боја Метални синџир pendant 20 Ѓердан-nec6421

1406.40 -46 % DEN 759.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 2 A Бела 67mm Круг Природните Слатководни Бисер со Златобоја Метални синџир pendant 20" Ѓерданnec6421Опис : Работи : ПРОДАЖБА 2 A Бела 67mm Круг Природните Слатководни Бисер со Златобоја Метални синџир pendant 20" Ѓерданnec6421 должина / големина : 20" / Бисер 67mm ,синџир должина 2" Облик / Боја : Тркалезна / Бела Затворач : Прстен S / N : nec6421 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен ОбјектПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Бесплатен Превозот Нови Симпатична Lotus Дизајн Pendant Кафеава Кожа Мода Ѓердан

DEN 204.00

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) што не е во оригинално пакување или може да се водат за исчезнати, оригинални материјали за пакување (како што се на оригиналната кутија или во чантата)...

трговија на големо 2017 топла продажба Модни Ѓердан Кабелот Накит Ќорци Восок Најлон Кабелот црна 2mm Должина:Околу 17.7 Инчен, 10Strands/Многу

97.44 -25 % DEN 73.00

Добредојдовте на нашиот продавница : Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!!!Производ ЕкранотМоден Ѓердан Мозок,Накит Ќорци, Восок Најлон Мозок, со 2 Inch extender синџир, црна, никел, олово & кадмиум слободни, 2mm, Должина : Околу 17.7 Инчен, 10 Strands / Многу, кои се Продаваат од Страна на МногуКонтактирајте со насБило какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе одговори на вашата емејл или порака во 24hrs.(ПонеделникСабота)Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.Како да се ЦелВе молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка", по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка "→"Купи од оваа продавачот", потоа го платат тоа.Начин на плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Органски Елеганција Ѓердан Суровини се Зголеми Quartzz Точка Монистра и Мат Agates Geode Druzy Бисери На Каки Плетенка Велур Врски N17061409

DEN 7584.00

Органски Елеганција Ѓердан Суровини се Зголеми Кварц Точка Монистра и Мат Ахат Geode Druzy Бисери На Каки Плетенка Велур Врски N17061409Shippment1...

Европа Готски Црн Синџир Tassel Задави Ѓердан Ноќни Клубови Танц Рок Панк Collana Bijuterias Жените Детелина Pendant Еластична Joyas

DEN 481.92

Црна + Родиум позлатенСинџир Должина : 36cm (Прилагодливи)Pendant Должина : (4cm)Ве молиме обрнете внимание на реалната големинаНие прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.h Парцела ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по уплатата.Поради разликите во царинење време во одделни земји,време на испорака ќе бидат различни.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,или царински давачки...

Голема 15-25мм ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН Постдипломски Дебело Парче Розова Корални Долго 35 Ѓердан-nec5595 трговија на Големо/мало за Слободен брод

6508.80 -38 % DEN 4035.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАУбава! Голема 1525мм ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН Дебело Парче Портокал Корални Долго 35" Ѓердан5595трговија на големо / мало за Бесплатен превозотЌе се понуди многу Убава ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН 2030мм портокал Дебело Парче Корални Ѓердан .Густата Парче корални Дијаметар е 1525мм, дебелината е околу 1020mm,Супер сјај!Многу голема,многу шармантна,тежина околу 600 грам,Многу Чудна Стил!Не пропуштајте ја!Neckalce должина е 35 инчи со затворач.Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не носи!Опис : Работи : Убава! Голема 1525мм ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН Дебело Парче портокал Корални Долго 35" Ѓердан5595 трговија на големо / мало за Бесплатен превозот Должина / Дијаметар : 35 инчи / 1525 mm(јас може да промет на големо за вас,ако сакате да се купи повеќе,те молам кажи ми ) Затворач : Големи Црвени Корални Затворач Облик / Боја : Дебело Парче / портокал S / N : Nec5595 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не НосатПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

10мм Црна (Не Магнетни) Хематит Природен Камен Монистра Жена Подарок Мода Накит Ѓердан 21Белегзија 7 1 Сет Бесплатен Превозот

492.00 -31 % DEN 339.00

Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по целосната уплата Треба да добиете објект во рок од 34 недели...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.