• Ново
Tollcuudda 10000mah Соларни Poverbank За Xiaomi Iphone LG Телефон Моќ Банка на Полначот на Батеријата Преносни Мобилни Pover Банка Powerbank

Tollcuudda 10000mah Соларни Poverbank За Xiaomi Iphone LG Телефон Моќ Банка на Полначот на Батеријата Преносни Мобилни Pover Банка Powerbank

Оценка на клиентот:
DEN 1679.52
DEN 856.00 -49 %

Износ
Залиха


Tollcuudda 10000mah Соларни Poverbank За Xiaomi Iphone LG Телефон Моќ Банка на Полначот на Батеријата Преносни Мобилни Pover Банка Powerbank
Главни Карактеристики :
- 10000m Ah Преносни Соларен Полнач
- Соларен панел, можете да ја дополните батеријата себе под сончева светлина за итни цел, додека на отворено
- Водоотпорен оценка IP67, може да помогне да се заштитат против вода, сепак не може да се потопено во вода. Тоа може да биде одличен избор за активности на отворено, на Дожд-Отпорни Shockproof
- Dual USB порти, можете да го полните телефони, влошки или други мали електронски уреди истовремено
- Материјал : Соларен панел, ABS пластика маска, силикони рамка
- LED светло, работи совршено во темнина, особено за итни случаи
- СОС катастрофа сигнал за да им помогне на другите луѓе да ви се најде
Опис :
100% Сосема Нов и лесен за употреба на Енергија Банка
Капацитетот на батеријата : 10000m Ah
Батерија тип : Универзална батеријата
Текст : DC5 V, 1 A
Излез : DC5 V, 2.1 A
Време на полнење : околу 6 часа со 5 V/1А полнач
Боја : црна / зелена / жолта / портокал
што се мобилни енергија за полнење на косата, општата стапка на конверзија 60% -80%
Пакет Се Вклучени :
1 x Моќ Банка

Карактеристики

Тип:
Итни / Преносни
Капацитетот на батеријата(mAh):
9001-10000mAh
Излез:
5V/1A
Бренд Име:
Tollcuudda
Квалитетот сертификација:
ROHS,CE,FCC
Влезен Интерфејс:
Микро USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Тип На Батерија:
Li-Полимер Батерија
Е LED Светилка Осветлување:
Yes
Поддржува Соларна Енергија:
Yes
Излезен Интерфејс:
Двојно USB
Тежина:
--
Големина:
--
Капацитетот На Батеријата:
10000mAh
Тип На Батерија:
Универзална батеријата
На текст:
DC5V, 1A
боја:
црна / зелена / жолта / портокал
10000mAh Преносни Соларен Полнач:
Соларен панел, ABS пластика маска, силикони рамка
Квалитетот сертификација:
CCC

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.