• Ново
QZ-999 Висок притисок пополнување на машина Grouting Машина вода доказ ПОЛИУРЕТАН ВБРИЗГУВАЊЕ на ПУМПА за бетон поправка поправка попуштат

QZ-999 Висок притисок пополнување на машина Grouting Машина вода доказ ПОЛИУРЕТАН ВБРИЗГУВАЊЕ на ПУМПА за бетон поправка поправка попуштат

Оценка на клиентот:
DEN 8354.40
DEN 7937.00 -5 %

Износ
Залиха


QZ-999 Висок притисок пополнување на машина Grouting Машина вода доказ ПОЛИУРЕТАН
ВБРИЗГУВАЊЕ на ПУМПА за бетон поправка поправка попуштат
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Висок притисок, пополнување на машина
Модел : QZ-999
Напон : 110 V и 220 V
Моќност : 650 W
Пакет големина : 54*23*47 CM
Тежина : 8.7 KG

Карактеристики

боја:
220V, 110V
Примена:
Електрични Постави Алатка
Бренд Име:
ZJMZYM
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
QZ-999
Примена:
Висок притисок пополнување на машина
Тип:
Висок притисок пополнување на машина
Број На Производ:
FC701
Име на производ:
Висок притисок пополнување на машина
Модел:
QZ-999
Напон:
110V and 220V
моќност:
650W
Пакет Големина:
54*23*47CM
Тежина:
8.7KG

Производи во категоријата

1pc плоскости машина построги Рака здрав алатки за Полиестер лента ,прирачник за здрав tensioner за 18MM PP/ПЕТ Рака

DEN 1101.60

​1pc плоскости машина построги Рака здрав алаткиза Полиестер лента ,прирачник за здрав tensioner за 18 MM PP / ПЕТ Ракаpricture покажува : Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Describtion : големина на : 52.5*4.5*14.5 CMтежина : 3.3 kgЗдрав ширина : 1218mmдебелината на појас : 0.82mm1.Оваа машина го избира високо квалитетен челик, напредни машински производство на процесот, разумни структура, лесен за носење, многу издржливи;2.оваа машина, Главно, со ПЕТ појас, исто така, може да биде врзана PP пакување појас3.Главната применливи индустрија : челична индустрија, електроника, авто делови, градежни материјали, дрво, стакло, алуминиум, бакар, тенок филм, памук, влакна, итн

Нова Топла Плоча тип laminating машина OCA laminating машина АК-pro горната и долната плоча греење Вакуум laminating машина

37584.00 -5 % DEN 35705.00

Нова Топла Плоча тип laminating машина OCA laminating машина АКpro горниоти долната плоча греење Вакуум laminating машинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : OCA laminating машина АКproПакување големина : 50 * 50 * 50 CMТежина : 45 KGЈачина на звук : 25 KGСоодветна големина : 12 години или помалкуГреење метод : на горната и долната плоча греење

1 BUC Z323 Автоматско Преносни МИЛЕНИЧЕ ПП Пластични Здрав Машина МИЛЕНИЧЕ Рака Здрав Пакување Алатка за 10-16MM

56698.08 -5 % DEN 53863.00

Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Тежина : 4.0 kgСврзување метод : Триење поврзувањеЛепило сила : ≥ спакуван со телесна сила од 80% (во зависност од рака квалитет)Повлечете : 40200 kgЗа пропусниот Опсег : 1016 mmПојас дебелина : 0.4 1.05 mmЗа појас тип : PP, домашно МИЛЕНИЧЕНапојување : Батерија : Батерија 45 минути да се игра 150180 коренПолначот : 220 V / 50 HzОперативни карактеристики : слободно да се движат, сите копче операција; Автоматски се стегне, што копчиња, отсечениПакет Содржина1 BUC Z323 Автоматско Преносни МИЛЕНИЧЕ ПП Пластични Здрав Машина МИЛЕНИЧЕ Рака Здрав Пакување Алатка за 1016 MM

Z323 Преносни Електрични МИЛЕНИЧЕ ПП Пластични Здрав Бенд Машина, Батерија Здрав Алатка за 16/19mm МИЛЕНИЧЕ Рака

DEN 60000.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

1PC WX-001 Автоматско електростатско спреј слој machineElectrostatic боени машина прав машина

DEN 19656.48

1 PC WX001 Автоматско електростатско спреј слојmachine Electrostatic боени машина прав машинаНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Describtion : Модел : WX001Производот број : FC456Пакување големина : 48 * 37.5 * 22 cmтежина : 16kgсо англискиот јазик прирачник : дамоќност : 45w

TBK-808 LCD Екран на Допир за Поправка Автоматско Меур Отстранување на Машина OCA Вакуум Laminating Машина со автоматско заклучување на гас

34464.96 -5 % DEN 32742.00

TBK808 LCD Екран на Допир за Поправка Автоматско Меур Отстранување на Машина OCA Вакуум Laminating Машина со автоматско заклучување на гасЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Модел : TBK808Име : TBK808 вакуум laminating машинаНапон : 110 V и 220 VМоќност : 800 WПроизвод големина : 400*350*250mmТежина : 37 KGДрвени случај големина : 48*43*33 CM

1 КОМПЈУТЕР A333 рачен Прирачник Sealless Челик Соголување Алатка,Здрав Машина Baler Пакер за 13-19mm челик рака

11653.44 -5 % DEN 11071.00

1 КОМПЈУТЕР A333 рачен Прирачник Sealless Челик Соголување Алатка,Здрав Машина Baler Пакер за 1319mm челик ракаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Describtion : Користење на лента спецификација : A333 / СМ 19 / 16 отстрани тока прирачник за здрав машинаПакет на појас материјали : челик појасКористењето на пакет со спецификации : (1619) X (0.380.64) mm (најчесто се користи спецификации)ширина на Челик појас одговараат за : 1319mmЗаклучување : на конкавни и конвексни затворачБруто тежина : 5 кгМаксимална стегне сила : 6000 NГолемина на : 387 * 168 * 308 ммКарактеристики : 1...

1PC DYQ401 медицина slicer, Американски женшен парче машина ,женшен парче уред

14443.20 -5 % DEN 13721.00

1 PC DYQ401 медицина slicer, Американски женшен парче машина ,женшен парче уред Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Име : електрична машина за сечењеПакет големина : 46*31*38 CMТежина : 25 KGНапон : 220 VМоќност : 370 WПарче дебелина : 0.33 MМоторни брзина : 1400 револуции во минутаВретеното брзина : 200 револуции во минутаПренос : опрема за преносМашина со големина на : 340*225*250mmИзлез : 800 парчиња во минутаПрименливи објект : Лековити БилкиКинеската билна медицина сечење машина : 4 ножотПрименливи места : Кинеска медицина куќа, синџир продавница, аптекаПрименливи материјали : женшен, pilose еленов, Tongkat АлиЕден, употребата на инструкцииНа машина прифаќа еднофазен моторни појавување, употреба на високоодделение лежишта, и инсталирање на четири ножеви на нож, бавна брзина и висока ефикасност,Парче дебелина може да се прилагоди, широко се користат во фармацијата, аптека, традиционалната Кинеска медицина обработка поле...

Нови Пристигнување Преносни VS424-2 Бензин Моќ Trowel машина Висок Квалитет Свитлива се Справи со Конкретни Trowel 3.2(4.2) kW(кс) Топла Продажба

DEN 41520.00

Нови Пристигнување Преносни VS4242 Бензин Моќ Trowel машина Висок Квалитет СвитливаСе справи со Конкретни Trowel 3.2(4.2) k W(кс) Топла ПродажбаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : VS4242 електрични trowel машинаЕнергетски Извор : БензинМоќност (W) : 3.2(4.2) k W (кс)Енергетски Извор : БензинПолирање машина : големина : 0.06 * 0.06 * 0.03 м, тежина : 53 KGМотор : Големина : 0.395 * 0.345 * 0.38 м, Тежина : 3.44 KGКарактеристики1.Независно ротирање flywheel, овозможувајќи функционирање во тесна агли и во ограничени простори2.Свитлива се справи со лесна за транспорт и складирање3.Надизградена менувачот уверува долг животен век4.Тешкитежина дизајн за да се осигура супериорен заврши5.Висина прилагодлива рачка, уверува оператор удобност и лесен за контрола на6.Центрифугални безбедносен прекинувач, shuts моторот надолу во случај на операторот губење на контрола на луѓето7.Завртка контрола обезбедува прецизни сечилото на вредноста8.Кревање кука за лесен транспорт како стандардОпсег на ПрименаМашината е широко се користат во цемент конкретни површината на кашеста маса, compaction, мазна, избрише светлина.И патишта, фабрики, магацини, плоштад конкретни и епоксидни носатотпорни, подот на изградбата.

Вакуум рамка изложеност машина,свила екран изложеност машина,печатење на Екран изложеност машина за продажба

DEN 12395.04

вакуум рамка изложеност машина,свила екранизложеност машина,печатење на Екран изложеност машина за продажба​Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : Describtion : 1.Гума комора големина : 500*400mm2.светилка моќност 15w*8pcsЗаклучокLT280 M Екран рамка вакуум изложеност машина е новиот тип во согласност со клиенти е потребно.Тоа е одлична структура и контролирани од страна на mircocomputer,прикажување на податоци,инсталирање на броеви од копчето,параметар продавница,intelligentialize дизајн, работат лесно.Има 8*15 W УВ лампи,увезени вакуум гума.Оваа машина може да широко се користи за екран рамка,scutcheon и челик.Јасно број открива прилагодување ќе го контролира времето на изложување точноГлавниот технички параметри1,Напон : 220 V 50 HZ2,Моќ : 160 W3,Vacuity : ≥0.0254,Гума комора големина : 5 20 *400mm5,Вкупната димензија : 500*400mmСоопштенија1,Ако вакум пумпата не функционира кога ќе притиснете на копчето start,ве молиме проверете дали напонот е премногу ниска или премногу висока2,Изложеност се појавува цевки не светла,проверете дали две глави на цевка се темно сериозно и цевка стареење3,Цевки и стакло треба чистење постојано да се чува чист.4,Мора да се отсече моќ еднаш промена на цевка.5,Користење на напојување мора да биде сигурен заземјување6,Никакви проблеми, добредојдени да се распрашува.

F300 Индукција Алуминиумска Фолија Запечатување Опрема Рачни индукција запечатување машина indution sealer 8-50мм запечатување дијаметар

6356.64 -5 % DEN 6039.00

1 PC F300 индукција Алуминиумска Фолија Запечатување Опрема за Ракасе одржа индукција запечатување машина indution sealer машина 850ммНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : Describtion :

Двоен електричен мелење поставите рачен минијатурна електрична вежба дрво гравирање машина за полирање

4224.00 -5 % DEN 4013.00

Двоен електричен мелење поставите рачен минијатурна електрична вежба гравирањемашини за полирање машинаСликата покажува : Decription : Електрична мелница : Напон : 220 VБрзина : 800030000r / минМоќност : 180 WЧак максимална стегање : 3.17 mmМала електрична мелница : Напон : 12 VБрзина : 16000r / минСо трансформатор.Употреба : Погоден за дупчење, брусење, полирање, сечење и друга работа, компактен дизајн, удобноконтрола ABS пластика тело, мала тежина, погодни за долги часови на работа, DIY мора да избере електрични алатки.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

OCA Вакуум Laminating Машина за Сврзување Лепак Лепило на LCD Екран на телефонот Поправка /Обнови

74053.44 -5 % DEN 70351.00

OCA Вакуум Laminating Машина за СврзувањеЛепак Лепило на LCD Екран на телефонот Поправка / ОбновиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35фотографијата покажува : Describtion : • Копчето започнува машина, лесен за ракување; • Мала големина,добро запечатување сопственост; • Целата настава Видео се provited; • во Однос параметри може да се постави(температура, воздушен притисок, вакуум време,laminating време); • се Однесува за OCA процесот на допир и lcd, или ламиниране процесот на стакло лен и lcd екран собранието; • приклучок на напојување ќе биде предаден според вашата земја Опрема Параметри : .Defomaing, Laminating, Интегрирани • Уред за Напојување : AC 110380 V • Моќност : 1500 W • Монтирање Начин : Рамни ламиниране • Греење Режим : греење термостат Пакет се вклучени : • 1 x OCA Вакуум Laminating Машина • 1x англиски јазик прирачник за Известување : 1...

AC напон 220V YNL-200 Рака притисок PP PE Sealer пластичен филм за прирачник за запечатување машина за пакување машина

DEN 720.48

1piece AC напон 220 V YNL200 Рака притисок PP PE Sealerпластичен филм за прирачник за запечатување машина за пакување машинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Како да се користи машината : 1 ракапритисок пластична кеса запечатување машина без прекинувач (автоматска контрола)...

Tornador Чистење Пиштол , висок притисок перач на Автомобили Tornador пена пиштол,автомобил торнадо espuma алатка

2240.16 -49 % DEN 1142.00

Tornador Чистење Пиштол , висок притисок перач на Автомобили Tornador пена пиштол,автомобил торнадо espuma алаткаДетали за производот Модел : JC01011 Цевка должина : 320 (mm) Барел материјал : алуминиум легура Пиштол рачка материјал : алуминиум легура Клипот Клипот Материјал : Алуминиум Легура Преземе калибар : 8 (mm) Влезот големина : 1 / 4 (инчи) Работен притисок : 69 (Mpa) Тежина : 0.9 (kg) Алатка должина : 320 MM Алатка Нето Тежина : 0.7 КИЛОГРАМИ (кг) Тенџере тело капацитет : 1000 ML Предмет : дува прашина внатрешни работи пена за чистењеПревозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

0.1 mm x 15 милиони Бакар Боја Метал Бакар Мобилни поправка врска Заварување жица Реновирање поправка линија алатка за iphone, Samsung, Sony

422.40 -20 % DEN 338.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

R-618 220V ЕЛЕКТРИЧНИ Grouting машина ЕПОКСИДНА ИНЈЕКТИРАЊЕ ПУМПА ПОЛИУРЕТАН ВБРИЗГУВАЊЕ на ПУМПА за бетон поправка на куќа попуштат поправка

11301.60 -5 % DEN 10737.00

R618 220 V ЕЛЕКТРИЧНИ Grouting машина ЕПОКСИДНА ИНЈЕКТИРАЊЕ ПУМПА ПОЛИУРЕТАНВБРИЗГУВАЊЕ на ПУМПА за бетон поправка на куќа попуштат поправкаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Висок притисок, пополнување на машинаМодел : R618Напон : 220 VМоќност : 560 WМаксимална излезна притисок : 11000 PSIПакет големина : 50*47*20 CMТежина : 9 KGПрименливи доменот : изградба на бетонски пукнатини, проширување зглобовите, изградба зглобовите, болки запечатувањезапечатување структура, дупчење ѕид приклучување засилување.Вода conservancy и Hydropower Проектот браната grouting, вода тунелот попуштат приклучување,продирање контрола, браната тело

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.