• Ново
ВИБРАТОР КОНКРЕТНИ 35 ММ СТАБИЛЕН НАПОН 800 W ЕДНА РАЧКА на МОТОРОТ Градежни Алатки 4500r/мин конкретни вибратор

ВИБРАТОР КОНКРЕТНИ 35 ММ СТАБИЛЕН НАПОН 800 W ЕДНА РАЧКА на МОТОРОТ Градежни Алатки 4500r/мин конкретни вибратор

Оценка на клиентот:
DEN 1824.00

Износ
Залиха


ВИБРАТОР КОНКРЕТНИ 35 ММ СТАБИЛЕН НАПОН 800 W ЕДНА РАЧКА НА МОТОРОТ
Градежни Алатки 4500r/мин конкретни вибратор
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : конкретни вибратор
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 HZ
Моќност : 800 W
Модел : 35-A
Глава дијаметар : 35 мм
Брзина : 4500r/мин
Пакет големина : 60*10*30 CM
Тежина : 6 KG

Карактеристики

Примена:
Електрични Постави Алатка
Бренд Име:
ZJMZYM
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
35-1A
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Примена:
конкретни вибратор
Тип:
конкретни вибратор
Број На Производ:
FC611
Име на производ:
конкретни вибратор
Напон:
220V
Фреквенција:
50Hz
моќност:
800W
Модел:
35-1A
Глава Дијаметар:
35 мм
Брзина:
4500r/мин
Пакет Големина:
60*10*30CM
Тежина:
6KG

Производи во категоријата

Вакуум рамка изложеност машина,свила екран изложеност машина,печатење на Екран изложеност машина за продажба

DEN 12395.04

вакуум рамка изложеност машина,свила екранизложеност машина,печатење на Екран изложеност машина за продажба​Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажува : Describtion : 1.Гума комора големина : 500*400mm2.светилка моќност 15w*8pcsЗаклучокLT280 M Екран рамка вакуум изложеност машина е новиот тип во согласност со клиенти е потребно.Тоа е одлична структура и контролирани од страна на mircocomputer,прикажување на податоци,инсталирање на броеви од копчето,параметар продавница,intelligentialize дизајн, работат лесно.Има 8*15 W УВ лампи,увезени вакуум гума.Оваа машина може да широко се користи за екран рамка,scutcheon и челик.Јасно број открива прилагодување ќе го контролира времето на изложување точноГлавниот технички параметри1,Напон : 220 V 50 HZ2,Моќ : 160 W3,Vacuity : ≥0.0254,Гума комора големина : 5 20 *400mm5,Вкупната димензија : 500*400mmСоопштенија1,Ако вакум пумпата не функционира кога ќе притиснете на копчето start,ве молиме проверете дали напонот е премногу ниска или премногу висока2,Изложеност се појавува цевки не светла,проверете дали две глави на цевка се темно сериозно и цевка стареење3,Цевки и стакло треба чистење постојано да се чува чист.4,Мора да се отсече моќ еднаш промена на цевка.5,Користење на напојување мора да биде сигурен заземјување6,Никакви проблеми, добредојдени да се распрашува.

Wozniak Универзална Фиксна стега тела Погоден за мобилен телефон LCD екран на допир лепило Светлина рамка degumming Клип алатки

264.00 -10 % DEN 238.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

AC напон 220V YNL-200 Рака притисок PP PE Sealer пластичен филм за прирачник за запечатување машина за пакување машина

DEN 720.48

1piece AC напон 220 V YNL200 Рака притисок PP PE Sealerпластичен филм за прирачник за запечатување машина за пакување машинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Како да се користи машината : 1 ракапритисок пластична кеса запечатување машина без прекинувач (автоматска контрола)...

1PC Нови Пристигнување LCD автоматски на екранот на Допир, oca лепак отстранување на машина за поправка на мобилен телефон

78372.00 -5 % DEN 74453.00

1 PC Нови Пристигнување LCD автоматски на екранот на Допирoca лепак отстранување на машина за поправка на мобилен телефонНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion : Производот број : FC391Големина : 300*450*580mmНапон / напојување : 220v / 500wТежина : 23 KGМатеријал : Нерѓосувачки челик / Алуминиум легураИме на производ : oca лепак отстранување на машинаis_customized : Да

Нова Двојна електрична мелење поставите рачен минијатурна електрична вежба дрво гравирање машина за полирање 1pc

4224.00 -5 % DEN 4013.00

Нова Двојна електрична мелење поставите рачен минијатурна електрична вежба гравирањемашини за полирање машина 1pcСликата покажува : Decription : Електрична мелница : Напон : 220 VБрзина : 800030000r / минМоќност : 180 WЧак максимална стегање : 3.17 mmМала електрична мелница : Напон : 12 VБрзина : 16000r / минСо трансформатор.Употреба : Погоден за дупчење, брусење, полирање, сечење и друга работа, компактен дизајн, удобноконтрола ABS пластика тело, мала тежина, погодни за долги часови на работа, DIY мора да избере електрични алатки.Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

7LCD Екран OCA Laminating Машина Вакуум Laminator со Вграден-во Воздушниот Компресор & Вакуум Пумпа & Debubbler TBK

79456.80 -5 % DEN 75484.00

7"LCD Екран OCA Laminating Машина Вакуум Laminator со Вграденво Воздушниот Компресор & Вакуум Пумпа & Debubbler TBKЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Опис : Овој Вакуум Laminating Машина е 100% сосема нов и е со висок квалитет, лесно за ракување зачувување и Постојано греење функција.1.TBK Набљудување на вакуум laminating машина без пена технологија користи константна температура и притисок , 100% вакуум, може да се постигне апсолутно никаква пена поврзување ;2...

Нови Пристигнување 7 инчен OCA Пластични Laminating Машина Мобилен Телефон Екран Мали Димензии Прирачник Притисок Екран Laminating Машина Топла

5568.00 -5 % DEN 5290.00

Нови Пристигнување 7 инчен OCA Пластични Laminating Машина Мобилен Телефон Екран Мала ГолеминаПрирачник Притисок Екран Laminating Машина ТоплаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : мобилен телефон екран laminating машинаОдговара големина : 7 инченРолери големина : 10 * 18cmПакување големина : 40 * 22 * 17cmТежина : 5 KGЈачина на звук : 3 KG

1PC DYQ401 медицина slicer, Американски женшен парче машина ,женшен парче уред

14443.20 -5 % DEN 13721.00

1 PC DYQ401 медицина slicer, Американски женшен парче машина ,женшен парче уред Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : Име : електрична машина за сечењеПакет големина : 46*31*38 CMТежина : 25 KGНапон : 220 VМоќност : 370 WПарче дебелина : 0.33 MМоторни брзина : 1400 револуции во минутаВретеното брзина : 200 револуции во минутаПренос : опрема за преносМашина со големина на : 340*225*250mmИзлез : 800 парчиња во минутаПрименливи објект : Лековити БилкиКинеската билна медицина сечење машина : 4 ножотПрименливи места : Кинеска медицина куќа, синџир продавница, аптекаПрименливи материјали : женшен, pilose еленов, Tongkat АлиЕден, употребата на инструкцииНа машина прифаќа еднофазен моторни појавување, употреба на високоодделение лежишта, и инсталирање на четири ножеви на нож, бавна брзина и висока ефикасност,Парче дебелина може да се прилагоди, широко се користат во фармацијата, аптека, традиционалната Кинеска медицина обработка поле...

Tornador Чистење Пиштол , висок притисок перач на Автомобили Tornador пена пиштол,автомобил торнадо espuma алатка

2240.16 -49 % DEN 1142.00

Tornador Чистење Пиштол , висок притисок перач на Автомобили Tornador пена пиштол,автомобил торнадо espuma алаткаДетали за производот Модел : JC01011 Цевка должина : 320 (mm) Барел материјал : алуминиум легура Пиштол рачка материјал : алуминиум легура Клипот Клипот Материјал : Алуминиум Легура Преземе калибар : 8 (mm) Влезот големина : 1 / 4 (инчи) Работен притисок : 69 (Mpa) Тежина : 0.9 (kg) Алатка должина : 320 MM Алатка Нето Тежина : 0.7 КИЛОГРАМИ (кг) Тенџере тело капацитет : 1000 ML Предмет : дува прашина внатрешни работи пена за чистењеПревозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

Нови Пристигнување BA-66 Пневматски Airbag Автомобил Џек 3 Слоеви Хоризонтална Airbag Џек Со Рачка 3000kgs 5-10KG/cm2 G1/4 -30-70 Степени

DEN 10224.00

Нови Пристигнување BA66 Пневматски Airbag Автомобил Џек 3 Слоеви Хоризонтална Airbag ЏекСо Рачка 3000kgs 510 KG / cm2 G1 / 4 3070 СтепениЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : BA66 пневматски airbag автомобил џекКревање : 3000kgsСе подигне на максимум висина : 435 ммПодигнување на минималната висина : 135 mmВоздушен притисок / воздушниот компресор : 510 KG / cm 2Влезот големина : G1 / 4Кревање време : 25 SТемпературата на работа : 3070 степениAirbag дијаметар : 250 mmПукна притисок : 2.6 MpaГолемина : 67 * 30 * 21cmТежина : од 21kgr.

TBK-808 LCD Екран на Допир за Поправка Автоматско Меур Отстранување на Машина OCA Вакуум Laminating Машина со автоматско заклучување на гас

34464.96 -5 % DEN 32742.00

TBK808 LCD Екран на Допир за Поправка Автоматско Меур Отстранување на Машина OCA Вакуум Laminating Машина со автоматско заклучување на гасЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Модел : TBK808Име : TBK808 вакуум laminating машинаНапон : 110 V и 220 VМоќност : 800 WПроизвод големина : 400*350*250mmТежина : 37 KGДрвени случај големина : 48*43*33 CM

1 КОМПЈУТЕР A333 рачен Прирачник Sealless Челик Соголување Алатка,Здрав Машина Baler Пакер за 13-19mm челик рака

11653.44 -5 % DEN 11071.00

1 КОМПЈУТЕР A333 рачен Прирачник Sealless Челик Соголување Алатка,Здрав Машина Baler Пакер за 1319mm челик ракаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Describtion : Користење на лента спецификација : A333 / СМ 19 / 16 отстрани тока прирачник за здрав машинаПакет на појас материјали : челик појасКористењето на пакет со спецификации : (1619) X (0.380.64) mm (најчесто се користи спецификации)ширина на Челик појас одговараат за : 1319mmЗаклучување : на конкавни и конвексни затворачБруто тежина : 5 кгМаксимална стегне сила : 6000 NГолемина на : 387 * 168 * 308 ммКарактеристики : 1...

1pc плоскости машина построги Рака здрав алатки за Полиестер лента ,прирачник за здрав tensioner за 18MM PP/ПЕТ Рака

DEN 1101.60

​1pc плоскости машина построги Рака здрав алаткиза Полиестер лента ,прирачник за здрав tensioner за 18 MM PP / ПЕТ Ракаpricture покажува : Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Describtion : големина на : 52.5*4.5*14.5 CMтежина : 3.3 kgЗдрав ширина : 1218mmдебелината на појас : 0.82mm1.Оваа машина го избира високо квалитетен челик, напредни машински производство на процесот, разумни структура, лесен за носење, многу издржливи;2.оваа машина, Главно, со ПЕТ појас, исто така, може да биде врзана PP пакување појас3.Главната применливи индустрија : челична индустрија, електроника, авто делови, градежни материјали, дрво, стакло, алуминиум, бакар, тенок филм, памук, влакна, итн

OCA Вакуум Laminating Машина за Сврзување Лепак Лепило на LCD Екран на телефонот Поправка /Обнови

74053.44 -5 % DEN 70351.00

OCA Вакуум Laminating Машина за СврзувањеЛепак Лепило на LCD Екран на телефонот Поправка / ОбновиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35фотографијата покажува : Describtion : • Копчето започнува машина, лесен за ракување; • Мала големина,добро запечатување сопственост; • Целата настава Видео се provited; • во Однос параметри може да се постави(температура, воздушен притисок, вакуум време,laminating време); • се Однесува за OCA процесот на допир и lcd, или ламиниране процесот на стакло лен и lcd екран собранието; • приклучок на напојување ќе биде предаден според вашата земја Опрема Параметри : .Defomaing, Laminating, Интегрирани • Уред за Напојување : AC 110380 V • Моќност : 1500 W • Монтирање Начин : Рамни ламиниране • Греење Режим : греење термостат Пакет се вклучени : • 1 x OCA Вакуум Laminating Машина • 1x англиски јазик прирачник за Известување : 1...

Нови Пристигнување 7 инчен OCA Пластични Laminating Машина Мобилен Телефон Екран Мали Димензии Прирачник Притисок Екран Laminating Машина Топла

5568.00 -5 % DEN 5290.00

Нови Пристигнување 7 инчен OCA Пластични Laminating Машина Мобилен Телефон Екран Мала ГолеминаПрирачник Притисок Екран Laminating Машина ТоплаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : мобилен телефон екран laminating машинаОдговара големина : 7 инченРолери големина : 10 * 18cmПакување големина : 40 * 22 * 17cmТежина : 5 KGЈачина на звук : 3 KG

Прирачник За Топол Печат Кодирање Печатач Машина +2 Ролни Црна, Златна Лента Боја Појас Датум 0-9 Нема.+26-Z Англиски Големи Букви

DEN 3120.00

Топол Печат Кодирање Машина / Лента Кодирање ПечатачЛента Код Печатач е еден вид на код за печатач кој користење на топлинска печатење појас, наместо на мастило print за да ги испечатите на било мека пакет материјали...

Wozniak Лесно BGA Поправка Скалирање прав Игла тип 10cc Паста флукс за iphone ПРОЦЕСОРОТ Чип демонтажа Чисти Мобилен телефон заварување масло

DEN 368.64

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

Еко-достоен Интелигентни пакување машина издавање machines1-25g Мерење и Пополнување на Машина за Прав Чај Семе Грав 220V 50 HZ

DEN 9600.00

Овој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес...

R-618 220V ЕЛЕКТРИЧНИ Grouting машина ЕПОКСИДНА ИНЈЕКТИРАЊЕ ПУМПА ПОЛИУРЕТАН ВБРИЗГУВАЊЕ на ПУМПА за бетон поправка на куќа попуштат поправка

11301.60 -5 % DEN 10737.00

R618 220 V ЕЛЕКТРИЧНИ Grouting машина ЕПОКСИДНА ИНЈЕКТИРАЊЕ ПУМПА ПОЛИУРЕТАНВБРИЗГУВАЊЕ на ПУМПА за бетон поправка на куќа попуштат поправкаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Висок притисок, пополнување на машинаМодел : R618Напон : 220 VМоќност : 560 WМаксимална излезна притисок : 11000 PSIПакет големина : 50*47*20 CMТежина : 9 KGПрименливи доменот : изградба на бетонски пукнатини, проширување зглобовите, изградба зглобовите, болки запечатувањезапечатување структура, дупчење ѕид приклучување засилување.Вода conservancy и Hydropower Проектот браната grouting, вода тунелот попуштат приклучување,продирање контрола, браната тело

Автоклав OCA Лепило Налепница LCD Висок Притисок во Меурот се Отстрани Машина За LCD Стакло Реконструкција за мобилен телефон

DEN 10171.20

Автоклав OCA Лепило Налепница LCD Висок Притисок во Меурот се Отстрани Машина За LCD Стакло Реконструкција за мобилен телефонЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Опис : Карактеристики на Оваа опрема силна висок притисок во меурот,издржлив, безбеден, не за да не се оштети LCD екранот, дали не се враќа...

0.1 mm x 15 милиони Бакар Боја Метал Бакар Мобилни поправка врска Заварување жица Реновирање поправка линија алатка за iphone, Samsung, Sony

422.40 -20 % DEN 338.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.