• Ново
DIY рачно изработени од Кожа Алатки Посебни Бели Gangling Намалувања Рамен Кабел Проред 3/4/5/6mm Ling Намали Chamfer Алатка

DIY рачно изработени од Кожа Алатки Посебни Бели Gangling Намалувања Рамен Кабел Проред 3/4/5/6mm Ling Намали Chamfer Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 336.00

Износ
Залиха


1 заб намали главната користи за прав агол на вртење или само треба да се користи една дупка
2 забите обично се користи за агол намали Ling крива треба да се играат двете дупка, или мал кожа
4 заби прави линии, повеќето широко се користи
6 заби се користи да игра подолго права линија, ќе може да игра дупка на 6, висока ефикасност о
Дијамант намалување е потрошен, како нож, ножици со долго ќе бидам искрен, кога клиентите употреба мора да се обрне внимание на следниве точки :
1 дупки мора да биде нормално на дијамант намалување на површината, да се спречи намали и исечете cut заб склоност ling!
2 чекан Ling намали кога внимание, првата светлина после тоа, се чувствуваат најдобар ефект
3 за да кожата кога дупчење, по можност со поддршка плоча, и го стави на списанието на одборот, се добро заштитени за да се намали заби и подлога
4 намали без сечење, може да се избриша на намалување точка на нафта, или салата на нафта ќе се користи за да се направи заштита и одржување!

Карактеристики

боја:
DIY Материјали:
Дрво
месо тело Материјал:
бела челик
Вкупна Должина:
100mm

Производи во категоријата

Прилагодливи 30-130mm Метал Дрво Круг Дупка Видов Вежба Малку Машина за Полнење DIY Алатка

479.52 -23 % DEN 369.00

Спецификација Material Carbon Челик Големина види слика Прилагодливи Опсег 30130mm Оптимално Ротациона Speed280~300rminКарактеристики Трајни и практични Совршен за Инсталирање на Брави, Копчиња во Вратите и Кабинети или Дупчење Поголем Дијаметар Дупки Низ Масите Итн Намалувања Челик, Нерѓосувачки Челик, Бакар, Месинг, Алуминиум, Fiberglass, Formica И Други Laminates Во СекундиЗабелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Вистински SWITCH За Makita 651942-7 6704D 6705D 1051D 1050D UC120D 6706D

DEN 853.92

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Вистински DC МОТОР За Makita 629109-5 DJR183 DJR185

DEN 1072.32

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Рачен вентил пневматски педалата switch MVFA-420-8A 1 на текст 2output

DEN 384.00

Пневматски воздушен притисок вентил за да се префрлатеМодел : MVFA4208 AЗастанете со притисок : 27 MPaНие, исто така, се задржи во парк, па ве молиме цел ние ќе брод тоа брзоТопло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 510days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem...

Тешки Прецизност Keyless Клупата Dril Drillpress Струг Чак B18 1-16MM

DEN 2399.52

Ве молиме имајте во предвид дека цената што се наведени овде е само за B16 113 MM, не за сите, како на фотографијата покажа !Примена : се Препорачува за CNC machining центар.Карактеристики : 1...

Електрични Клуч Претворат во Рака Електрични Вежба 2-13 1.5-13 3-16mm Електрични Вежба Чак Чекан Вежба Разпенвам Автоматско/Рачно Заклучување

1343.04 -0 % DEN 1343.00

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

Вистински РОТОРОТ За Makita 619334-6 DHR165

DEN 1264.32

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Veconor Countersink Вежба Малку Комплет Наместен Дрво Завртка Дупка Машина Брзи Промени Со Хексадецимален Месо Тело Практични Алатки За Столари Со Користење На

202.08 -15 % DEN 172.00

Veconor Countersink Вежба Малку Комплет Наместен Дрво Завртка Дупка Машина Брзи Промени Со Хексадецимален Месо Тело Практични Алатки За Столари Со Користење НаКомплет вклучува 5 парчиња вежби : 5#, 6#, 8#, 10#, 12#Месо тело : 1 / 4" хексадецимален месо тело1...

Најдобар Квалитет NSH28-2.0 Кол 2.0 mm Еден Слој за DNE Машина за Сечење Ткаенина Прецизност Месинг Легура Ласерски Млазницата

DEN 277.92

Најдобар Квалитет NSH282.0 Кол 2.0 mm Еден Lawer за DNE Машина за Сечење Ткаенина Прецизност Месинг Легура Ласерски Млазницата Што е овој производЛасерски МлазницатаЛасерско сечење млазницата може да помогне да се инјектираат гас брзо, тоа може да го запре се топи дамки за да ја отскокнување нагоре, па за да се заштити ласерски фокусот на леќата...

CT16V 17201-OL040 17201-30110 17201-0L040 + Електрични Actuator Турбо За ТОЈОТА Landcruiser Hilux SW4 D4D VIGO3000 1KD-FTV 3.0 L

30048.00 -9 % DEN 27344.00

Турбополнач СпецификацијаГолемо на НОВА CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 Со Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator Турбополнач За TOYOTA Hilux Landcruiser HIЛУКС SW4 D4 D VIGO 3000 2006 1 KDFTV 3.0 L 127kw 173 HPТурбо Модел : CT16 V НОВ Висок квалитет турбополначСо Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator 17201OL040 1720130110 ТурбополначДел No...

Вежба Чак 1.5-13mm B16 Collet Чак Со Конектор Род Моќ Алатка Додатоци

669.60 -20 % DEN 536.00

Опис на производот : Овој производ е мултифункционален чекан, држејќи го вежба функција под може да се одржи различни вежба додатоци (пример : пресврт вежба, дупка видов, итн.)Предмет : сдс плус месо тело чекан.Стегање Способност : 1.513 MMКарактеристики : 1.Висока прецизност навој и конусни.2 вилици се закорави, има добра отпорност на абење, менгеме цврсто.3 Точноста точни и веродостојни, трајниAnswer : ___________________________ Note : Користете чекан чак, тоа мора да биде префрлена чекан вежба тезги, други тезги ќе доведе чак скршен!

2 Микс Ронки Сандер Диск Пескарење полски Полирање Подлога Backer Плоча 3мм месо тело

87.36 -10 % DEN 79.00

Материјал : Алуминиум & Пластични Боја : како што е прикажано на сл Пердув Одговара за полирање на вештачки камен, мебел и дрво производи,метални,автомобилот Предмет : Пневматски мелење машина шасија со брусен или хит на самолепливи sandpaper лист, и топката од волна да дрво, метал, камен, боја производи, како што памук полиран површината...

15 V Rework Станица Прилагодлива Променлива Излез Dc Напојување YIHUA 1502DD

DEN 1200.00

15 V Rework Станица Прилагодлива Променлива Излез Dc Напојување YIHUA 1502 DDСпецификации1.Две LED покажува2.Имаат коло заштитаГлавната Функција1.DC напојување кој porovides 015 V излези функција2.Кратокколо доказ функција (прилагодливи внатре 0.6 A2 A) , краткиколо доказ автоматски се обновува функцијата.Предности на нашите DC напојување1.Висока прецизност и добра техника за да се заштити производот Безбедност и сигурност.Ние сме користење на напредни SAMSUNG IC според контрола на софтверот да се покажува...

K04 53049700184 53049880200 53049700200 200 Турбо За Опел GT Insignia За Сатурн Небото За КОБАЛТ HHR За Buick Regal 2.0 L 250HP

20687.52 -9 % DEN 18826.00

Турбополнач Спецификација K04 53049880059 53049880184 53049700059 53049700184 12598713 12618667 12629924 12634179 12643932 4805045 4811580 4814279 860224 860262 12652494 Турбо Турбополнач За "Опел" GT Insignia ;За Сатурн Небото За КОБАЛТ HHR;За Buick Regal За SAAB 93 95 За Pontiac Краткоденица GXP 2008 Мотор : L850 Ecotec 2.0 L 250 HP Бензин Со електронски actuator Објект е 100% Сосема НовK04 059 184 Турбополнач БензинДел број : 53049700059 53049880059 53049700184 53049880184 53049880059 53049700059 53049700184 53049880184 53049880200 53049700200 ОЕМ број : 12598713 12618667 12629924 12634179 12643932 4805045 4811580 4814279 860224 860262 12652494 година : 2008 Турбо Модел K04 059 0184 Дел Број 53049880059 53049700059 53049700184 53049880184 Претходниот Дел Број 53049700059 53049880059 53049700184 53049880184 OE Број 12598713 12618667 12629924 12634179 12643932 4805045 4811580 4814279 860224 860262 12652494 Година 2009 Опис на "Опел" GT Insignia За Saab 93 95 За Pontiac Краткоденица GXP;За Сатурн Небото За КОБАЛТ HHR CHRA 53047100517 (53047100517) Моторот L850 Ecotec Зафатнина 2.0 L 2000 кзм 4 Цилиндри ВРТЕЖИ во минута Max 5250 Гориво Бензин KW 184 / 194 / 250 Имајќи Домување 53041500070 Турбина Тркала 53041205031 Комп...

JLI 20Pcs 5 * 8 * 12mm Јаглерод Четки Рака Вежби Средување на Машина Агол Брусилки Рака Електрични Авион алат Додатоци

761.28 -43 % DEN 434.00

Карактеристики : Јаглерод четки се еден од најчесто се користи компоненти за моќ алатка Одговара за електрични чекан, електрични вежба, агол мелница, итн...

936 на температурата на лемење железо главата сегмент Бела светлина, заварување глава, рамна коњ општи внатрешни TiTou 936 лемење станица

182.40 -0 % DEN 182.00

936 на температурата на лемење железо главата сегмент Бела светлина, заварување глава, рамна коњ општи внатрешни Ti Tou 936 лемење станица

0.3-4mm JTO месо тело вежба чак со клучните чекан чак и поврзување прачка поставите чак чекан адаптер прилагодливи collet вратило сдс-плус

618.24 -15 % DEN 526.00

Опис на производот : Овој производ е мултифункционален чекан, држејќи го вежба функција под може да се одржи различни вежба додатоци (пример : пресврт вежба, дупка видов, итн.)Предмет : сдс плус месо тело чекан.Стегање Способност : 0.3 4 MMКарактеристики : 1.Висока прецизност навој и конусни.2 вилици се закорави, има добра отпорност на абење, менгеме цврсто.3 Точноста точни и веродостојни, трајниAnswer : ___________________________ Note : Користете чекан чак, тоа мора да биде префрлена чекан вежба тезги, други тезги ќе доведе чак скршен!

1pair/пакет K966b 7colors Изберете 1045 Модел Пропелер L/R Позитивни и Негативни Пропелер Моќ Алатка Делови Бесплатен Превозот Русија

63.36 -5 % DEN 60.00

Пакет содржина : 1pair пропелер, 1positive и 1negativeПропелер дијаметар : 10inchСредниот дел дебелина : 6mmСредната дупка пред дијаметар : 6mmСредната дупка назад diamteter : 9mmПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

HILDA Флексибилни Окно Одговара на Ротари Мелница Алатка за Dremel 400W Ротари Алатки 110cm со 6 Чак за Dremel Додатоци

528.96 -15 % DEN 450.00

HILDA Ротари Мелница за Алатка Dremel Флексибилни Окно Одговара 400 W Dremel Ротари Алатки 110cm со 6 Чак за Dremel Додатоци Спецификација : Ротари Флексибилни вратило чак големина : 6 mm Тежина за : 0.325 килограми Ротари Флексибилни вратило големина : 110 x 20mm Пакет вклучувајќи : 1 x Ротари Флексибилни окно 1 x Клуч 1 x Клуч ( L стил ) 1 x чак : 1.0 1 x чак 1.6 1 x чак 2.0 1 x чак 2.4 1 x чак 3.0 1 x чак 3.6и за да се инсталира детали , како и да ги следатАко е можно , ве молиме подготвени една компјутери dremel стојат стегач за вашата машина

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.