• Ново
Турбо RHV4 VJ38 VED20011 WE01 WE01F Турбополнач За MAZDA 6 2006 - BT50 BT-50 ВЛАЖНИ WLC За ФОРД Ренџер WLAA WEAT J97MU 2.5 L 115KW

Турбо RHV4 VJ38 VED20011 WE01 WE01F Турбополнач За MAZDA 6 2006 - BT50 BT-50 ВЛАЖНИ WLC За ФОРД Ренџер WLAA WEAT J97MU 2.5 L 115KW

Оценка на клиентот:
DEN 17183.52
DEN 15637.00 -9 %

Износ
Залиха


Турбополнач Спецификација
Трговија на големо НОВИ Турбо RHV4 VJ38 WE01 WE01 F VFD20011 VHD20011 Турбополнач За ФОРД Ренџер WLAA WEAT За MAZDA 6 2006 - BT50 BT-50 ВЛАЖНИ WLC J97 MU 2.5 L 115 KW
Турбо модел :
RHV4 VJ38 WE01 WE01 F НОВИ
Турбо Дел Број :
VID20021 VED20021 VCD20021 VDD20021 VFD20021 VGD20021 VAD20021 VBD20021 VHD20011 VCD20011 VED20011 VFD20011 VGD20011 VBD20011 VAD20011
ОЕМ БР : VJ38 03051 M WE01 WE01 F 0703
Големина : 340*260*240mm
Пакување Детална : Цврста картонска кутија
Апликацијата возило :
За ФОРД Ренџер 2006-09 WLAA WEAT 2.5 L 115 KW ;
За MAZDA 6, 2007 - BT50 BT-50 НИЕ-Т WL-C J97 MU 2.5 L 115 KW
Примена На Моторот :
WLAA WEAT BT50 BT-50 НИЕ-Т WL-C J97 MU 2.5 L 115 KW Турбо Модел RHV4 V-SPEC. VJ38 0703 Дел Број VHD20011 VID20021, VCD20011, VCD20021, VDD20021, VED20011 VED20021, VFD20011, VFD20021, VGD20011, VGD20021, VAD20011, VAD20021, VBD20011, VBD20021 OE број 03051 M, WE01 Опис За Ford Ranger WEAT WLAA BT50 Mazda 6 Мотор Модел/s BT50 J97 MU Возило BT50 KW 105/143 Зафатнина Од 2.5 L, 2500 кзм, 4 Цилиндри Дизел Гориво 2007 - За Mazda 6 BT-50 Мотор 2006-09 За Форд Ренџер WLAA, WEAT Мотор
- Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти -
## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање.
Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!
-
Трансакцијата Правила
Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.
Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол. Вашите наредби се добредојдени.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот
1. Пред плаќање ве молиме контактирајте со нас да го цитирам и потврдете го вашиот товар. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.
3. ние брод пакет да Aliexpress потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за Aliexpress е точно точно.
4. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
5. Ако пакетот е оштетени за време на транспортот, ве молиме да одбие да го потпише и да се пријави да го Couriers, нека couriers знак за оштетување,тогаш контактирајте со нас,Ние ќе се реши тоа во прв момент.
6. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. ве молиме бидете сигурни дека вашата цел е точно точно. Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.ние ја прогласи пониска вредност за да се минимизира царина.
7. За време на транспортот,ве молиме бидете во контакт со нас преку E-mail , за да се осигура ефективна комуникација, и да се избегне царинење одложувања, итн.
8.Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо. Во повеќето случаи, вашиот објект ќе биде предаден во рок од 24 часа на потврди за плаќање. Вие ќе бидете информирани преку пошта, ако не можеме да брод во рамките на овој временски период.

Карактеристики

Број На Модел На:
RHV4 VJ38 За ФОРД Ренџер WLAA WEAT За MAZDA 6 BT50 WLC J97MU 2.5 L
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Објектот:
RHV4 VJ38 VBD20021 трговија на Големо НОВИ Турбополнач Турбина Turbo
Дел Број:
VED20011 VHD20011 VCD20011 VFD20011 VGD20011 VBD20011 VAD20011
OE БР.:
VID20021 VED20021 VCD20021 VDD20021 VFD20021 VGD20021 VAD20021
OE БР. .:
03051M WE01 WE01F 0703
Апликацијата возило:
За ФОРД Ренџер WLAA WEAT За MAZDA 6 2006 - BT50 BT-50 ВЛАЖНИ WLC 2.5 L
Примена на моторот:
WLAA WEAT BT50 BT-50 НИЕ-Т WL-C J97MU 2.5 L 115KW 2006-2009
Ладење:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач
Модел:
RHV4 VJ38 За ФОРД Ренџер WLAA WEAT За MAZDA 6 BT50 WLC J97MU 2.5 L

Производи во категоријата

K04 53049700184 53049880200 53049700200 200 Турбо За Опел GT Insignia За Сатурн Небото За КОБАЛТ HHR За Buick Regal 2.0 L 250HP

20687.52 -9 % DEN 18826.00

Турбополнач Спецификација K04 53049880059 53049880184 53049700059 53049700184 12598713 12618667 12629924 12634179 12643932 4805045 4811580 4814279 860224 860262 12652494 Турбо Турбополнач За "Опел" GT Insignia ;За Сатурн Небото За КОБАЛТ HHR;За Buick Regal За SAAB 93 95 За Pontiac Краткоденица GXP 2008 Мотор : L850 Ecotec 2.0 L 250 HP Бензин Со електронски actuator Објект е 100% Сосема НовK04 059 184 Турбополнач БензинДел број : 53049700059 53049880059 53049700184 53049880184 53049880059 53049700059 53049700184 53049880184 53049880200 53049700200 ОЕМ број : 12598713 12618667 12629924 12634179 12643932 4805045 4811580 4814279 860224 860262 12652494 година : 2008 Турбо Модел K04 059 0184 Дел Број 53049880059 53049700059 53049700184 53049880184 Претходниот Дел Број 53049700059 53049880059 53049700184 53049880184 OE Број 12598713 12618667 12629924 12634179 12643932 4805045 4811580 4814279 860224 860262 12652494 Година 2009 Опис на "Опел" GT Insignia За Saab 93 95 За Pontiac Краткоденица GXP;За Сатурн Небото За КОБАЛТ HHR CHRA 53047100517 (53047100517) Моторот L850 Ecotec Зафатнина 2.0 L 2000 кзм 4 Цилиндри ВРТЕЖИ во минута Max 5250 Гориво Бензин KW 184 / 194 / 250 Имајќи Домување 53041500070 Турбина Тркала 53041205031 Комп...

Veconor Countersink Вежба Малку Комплет Наместен Дрво Завртка Дупка Машина Брзи Промени Со Хексадецимален Месо Тело Практични Алатки За Столари Со Користење На

202.08 -15 % DEN 172.00

Veconor Countersink Вежба Малку Комплет Наместен Дрво Завртка Дупка Машина Брзи Промени Со Хексадецимален Месо Тело Практични Алатки За Столари Со Користење НаКомплет вклучува 5 парчиња вежби : 5#, 6#, 8#, 10#, 12#Месо тело : 1 / 4" хексадецимален месо тело1...

CT16V 17201-OL040 17201-30110 17201-0L040 + Електрични Actuator Турбо За ТОЈОТА Landcruiser Hilux SW4 D4D VIGO3000 1KD-FTV 3.0 L

30048.00 -9 % DEN 27344.00

Турбополнач СпецификацијаГолемо на НОВА CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 Со Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator Турбополнач За TOYOTA Hilux Landcruiser HIЛУКС SW4 D4 D VIGO 3000 2006 1 KDFTV 3.0 L 127kw 173 HPТурбо Модел : CT16 V НОВ Висок квалитет турбополначСо Електромагнетниот Вентил Електрични Actuator 17201OL040 1720130110 ТурбополначДел No...

Слободен Брод Турбо CHRA Кертриџ CT9 17201-64190 17201-55030 За ТОЈОТА Starlet PASEO Tercel GLANZA EP82 EP91 EP85 4EFE 4EFTE 1.3 L

9119.52 -10 % DEN 8208.00

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA јадрото на CT9 1720164190 1720155030 Турбополнач За ТОЈОТА PASEO TERCEL GLANZA Avensis Starlet GT EP82 EP85 EP91 1997 4 EFE 4 EFTE 4 EFTE 1.3 Л Турбо модел : CT9 D Дел Број : 1720164190 1720155030 17201 64190 17201 55030 1720164190 1720155030 Апликација возило : За ТОЈОТА PASEO TERCEL Starlet GT GLANZA EP82 Avensis Liteace Townace 1996 Примена на моторот : 4 EFTE 4 EFTE 1.3 L Dohc 4 Цилиндри 16Вентил 4Cyl...

1kg/тркалаат 0.1 mm*6mm Никел позлатен челик појас батерија 18650 никел Литиум батерија никел плоча Никел лента за место заварување

DEN 2208.00

modname=ckeditor1kg / тркалаат 0.1 mm*6mm Никел позлатен челик појас батерија 18650 никел Литиум батерија никел плоча Никел лента за место заварувањеНа производи се широко се користи во никелметал hydride никелкадмиум акумулатори, литиумјон батерии, пол уво, алат, мобилен телефон батерии, лаптоп батерии, Мобилни моќ батерија, копче за батеријата комбинација на батеријата, полимер батерија, енергија на батеријата и инструменти, телекомуникациски, вакуум, посебно сијалица и други индустрии, исто така, може да се користи за место заварување и така натаму.НАШАТА е професионална метал обработка на растенијата, можете да изберете различни Ni200 чиста никел никел, никел појас, голем број на никелобложено челик, сите видови на 18650 батерии користење на никел плоча, батерија конекција и така натаму.Ако ви е потребна чиста никел и други спецификации на производот ве молиме контактирајте со насЛистата : 1kg / тркалаат * Никел позлатен челична лента 0.1 mm*6mmОвој производ може да се сече на различни должини на Никел позлатен челична лента, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас,Ние може да послужи бесплатно

Fixmee 10pcs Челик Жица Тркала Четка dremel алатки додатоци ротари алатка за мини вежба алатки електрични брус главата во собата deburring

144.00 -10 % DEN 130.00

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеален за чистење на рамни површини и отстранување на рѓа и корозија од предмети изработени од месинг, бакар или други безалкохолни обоени метали, како што се алатки, вратата копчиња, автомобилски делови и електрични контактиСпецификација : Боја : Како на сликата прикажани Четка дијаметар : 25мм Четка Рачка должина : 35mm Количина : 10pcsПакет се Вклучени : 10 x челик четка

12Pcs/Set 1/2 Професионални месо тело Волфрам Карбид Рутер Малку Машина Поставите 12.7 мм Рутер Малку сет Со Дрвени Случај

405.60 -5 % DEN 385.00

12 Pcs Рутер малку сет1 12.7 мм или 1 / 2" месо тело2 100% квалитет и Сосема нов3 Сите термички обработени сечилото, со висок concentricity4...

Рачен вентил пневматски педалата switch MVFA-420-8A 1 на текст 2output

DEN 384.00

Пневматски воздушен притисок вентил за да се префрлатеМодел : MVFA4208 AЗастанете со притисок : 27 MPaНие, исто така, се задржи во парк, па ве молиме цел ние ќе брод тоа брзоТопло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 510days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem...

20Pcs Вежба Јаглерод Четки 6*9*13mm CB-411 За Модел 9523 Dremel Ротари Алатка Моќ Алатка Додатоци

383.52 -15 % DEN 326.00

Јаглерод Четка ефект : употреба на алат stator windings четка и комутаторот за префрлување контакт како проводен пат повторно со роторот windings поврзани во серија, тековната поле и роторот windings во stator ликвидација струи генерирани од страна на интеракција на моторот е ротира во одредена насока...

Вистински SWITCH За Makita 651942-7 6704D 6705D 1051D 1050D UC120D 6706D

DEN 853.92

Информации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

Тешки Прецизност Keyless Клупата Dril Drillpress Струг Чак B18 1-16MM

DEN 2399.52

Ве молиме имајте во предвид дека цената што се наведени овде е само за B16 113 MM, не за сите, како на фотографијата покажа !Примена : се Препорачува за CNC machining центар.Карактеристики : 1...

Cosmo 12000 Воздух Вакуум Пумпа за Вшмукување Suctioning Пенкало BGA Поправка IC Чип СМД SMT ги Собереш Handtool

1051.20 -5 % DEN 999.00

Cosmo 12000 Воздух Вакуум Пумпа за Вшмукување Suctioning Пенкало BGA Поправка IC Чип СМД SMT ги Собереш Handtool Модел Бр : COSMO 12000 пенкало за SMT / SMD Карактеристики : 1.Нови електрични изберете и место вакуум пенкала за површинска монтажа компоненти...

Топла Универзална 0.3~3.4 mm Чак Адаптер Вежба Малку Конвертор 3мм Поврзување Вратило Капка Брод

142.08 -17 % DEN 118.00

Мини Електрични Мелење Вежба Чак / Ветерни Електрични Шрафцигер Универзална Чак / Гравирање Машина Конверзија Чак Гравирање Машина Конверзија Чак Адаптер За Напојување Влијание Возачот Стегање Опсег : Кол...

AC220-240V 6 заби Роторот Моторни Арматура C213944E 360875E за HITACHI DH38MS DH38SS Eletric Вежба Чекан Моќ Камен Машина

DEN 456.00

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел со прикажана,ве Молиме Плаќање 1...

Електрични Клуч Претворат во Рака Електрични Вежба 2-13 1.5-13 3-16mm Електрични Вежба Чак Чекан Вежба Разпенвам Автоматско/Рачно Заклучување

1343.04 -0 % DEN 1343.00

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

20Pcs Јаглерод Четки 5*11*16mm За Пила Кристал Полирање Машина Моќ Алатки Додатоци

383.52 -15 % DEN 326.00

Јаглерод Четка ефект : употреба на алат stator windings четка и комутаторот за префрлување контакт како проводен пат повторно со роторот windings поврзани во серија, тековната поле и роторот windings во stator ликвидација струи генерирани од страна на интеракција на моторот е ротира во одредена насока...

HILDA Флексибилни Окно Одговара на Ротари Мелница Алатка за Dremel 400W Ротари Алатки 110cm со 6 Чак за Dremel Додатоци

528.96 -15 % DEN 450.00

HILDA Ротари Мелница за Алатка Dremel Флексибилни Окно Одговара 400 W Dremel Ротари Алатки 110cm со 6 Чак за Dremel Додатоци Спецификација : Ротари Флексибилни вратило чак големина : 6 mm Тежина за : 0.325 килограми Ротари Флексибилни вратило големина : 110 x 20mm Пакет вклучувајќи : 1 x Ротари Флексибилни окно 1 x Клуч 1 x Клуч ( L стил ) 1 x чак : 1.0 1 x чак 1.6 1 x чак 2.0 1 x чак 2.4 1 x чак 3.0 1 x чак 3.6и за да се инсталира детали , како и да ги следатАко е можно , ве молиме подготвени една компјутери dremel стојат стегач за вашата машина

Трговија на големо Турбополнач TD04HL-16T 49189-01350 49189-01355 Турбо За VOLVO T5-Р 850 C70 S70 V70 1996-05 B5234T N2P23HT 2.3 L 240HP

14255.52 -9 % DEN 12972.00

Турбополнач Спецификација за промет на Големо TD04 HL16 T 4918901350 4918901355 Турбо Со Дихтунзи Турбополнач За VOLVO T5Р 850 C70 S70 V70 19962005 B5234 T 2.3 L 240 HP Турбо Модел : TD04 H TD04 HL16 T НОВИДел No : 4918901350 (4918901350 ОЕМ Бр...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.