• Ново
Нерѓосувачки Челик Палецот Притисни Сол Црн Пипер Мелница Зачин Сос Мелење Мелница Стап Алатка

Нерѓосувачки Челик Палецот Притисни Сол Црн Пипер Мелница Зачин Сос Мелење Мелница Стап Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 14352.00
DEN 11482.00 -20 %

Износ
Залиха


Моден Топла Нерѓосувачки Челик Палецот Притисни Сол Црн Пипер Мелница Зачин Сос Мелење Мелница Стап Алатка
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Иновативни пипер мелница укина зачин со брзина и леснотија.
Притиснете го копчето на врвот за мелење пипер во едноставен, една рака операција начин.
Завртка исклучување на дното за refilling.
Погоден за мелење пипер, пченка, семе од синап и други мали големина зачини.
Удобен и ефикасен за мелење црн пипер, сол и други видови на зачини.
Идеален gadget да се направи на свежо мелен црн пипер во прав зачин за уживање вкусна салата или бифтек.
Може да мелење пипер, црн пипер и друга храна за семејството кујна, трпезарија,ресторани, хотели.
Големина : 15cm x 2.7 cm x 2.7 см - 5.91 инчен x 1.06 инчен x 1.06 инч.
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена.
Seller Promise
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме thatour производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и specificationsconform на описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување,безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте usdirectly, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по receivingyour цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. butcan потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта delaysetc).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне delaysfrom царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
милс
Број На Модел На:
Мелница
Мелници Тип:
Сол & Пипер Мелници
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Тип:
милс
Име:
Мелница

Производи во категоријата

Висок Квалитет Сребрена Палецот Притисни Сол Нерѓосувачки Челик Пипер Мелница Зачин Сос Мелници Мелење Стап Алатка Кујна нови Gadgets

2160.00 -5 % DEN 2052.00

Висок Квалитет Сребрена Палецот Притисни Сол Нерѓосувачки Челик Пипер Мелница Зачин Сос Мелници Мелење Стап Алатка Кујна Gadgets100% Сосема нов и висок квалитетИновативни пипер мелница укина зачин со брзина и леснотија.Притиснете го копчето на врвот за мелење пипер во едноставен, една рака операција начин.Завртка исклучување на дното за refilling.Погоден за мелење пипер, пченка, семе од синап и други мали големина зачини.Удобен и ефикасен за мелење црн пипер, сол и други видови на зачини.Идеален gadget да се направи на свежо мелен црн пипер во прав зачин за уживање вкусна салата или бифтек.Може да мелење пипер, црн пипер и друга храна за семејството кујна, трпезарија,ресторани, хотели.Големина : 15cm x 2.7 cm x 2.7 см 5.91 инчен x 1.06 инчен x 1.06 инч.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаПакет Содржина : 1 x Нерѓосувачки Челик Мелница за Бибер

Висок Квалитет Сребрена Палецот Притисни Сол Нерѓосувачки Челик Пипер Мелница Зачин Сос Мелници Мелење Стап Алатка Кујна Gadgets, dhl подароци

14400.00 -5 % DEN 13680.00

Висок Квалитет Сребрена Палецот Притисни Сол Нерѓосувачки Челик Пипер Мелница Зачин Сос Мелници Мелење Стап Алатка Кујна Gadgets100% Сосема нов и висок квалитетИновативни пипер мелница укина зачин со брзина и леснотија.Притиснете го копчето на врвот за мелење пипер во едноставен, една рака операција начин.Завртка исклучување на дното за refilling.Погоден за мелење пипер, пченка, семе од синап и други мали големина зачини.Удобен и ефикасен за мелење црн пипер, сол и други видови на зачини.Идеален gadget да се направи на свежо мелен црн пипер во прав зачин за уживање вкусна салата или бифтек.Може да мелење пипер, црн пипер и друга храна за семејството кујна, трпезарија,ресторани, хотели.Големина : 15cm x 2.7 cm x 2.7 см 5.91 инчен x 1.06 инчен x 1.06 инч.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаПакет Содржина : 1 x Нерѓосувачки Челик Мелница за Бибер

Случајно БОБ МАРЛИ & ЛИСТ RASTA Билни Билка Тутун Мелница Чад Дробилката рака Милер

59.52 -18 % DEN 49.00

Моќни Магнети за тесна печат и лесно мелење Материјал : Тешко пластика Димензија : 2.4x6cm(Hx Dia)(приближно) Боја : како на сликата, ние ќе ви испратиме боја по случаен во нашите акции...

Homadise Електрични Сол црн Пипер Мелници Мелница Зачин Мелница Енергија од Батеријата со Прилагодливи Керамички и LED Светло Готвење Алатка

931.20 -30 % DEN 652.00

10234♥ Карактеристики : ✔ ПРИЛАГОДЛИВИ КЕРАМИЧКИ МЕЛЕЊЕ МЕХАНИЗАМ : Лесно да се избере coarseness на леќата со вртење на knob на дното, кои се движат од дополнителна казна за екстра крупни.✔ ЕДЕН РАЦЕ РАБОТА : Лесно за употреба само со една рака...

Нерѓосувачки Челик Прирачник Сол Црн Пипер Мелница Мелење Мелница 2 Во 1 Керамички CorePortable Кујна Мелница Милер Кујна Алатка

348.48 -19 % DEN 282.00

Тип : МелнициМелници Тип : Сол & Пипер МелнициФункција : ЕкоПријателски,ПорибеноСертификација : CE / ЕУ,CIQМатеријал : ДругиТип : : МелнициМелници Тип : : Сол & Пипер МелнициБрој На Модел : : Hourglass Форма Двојна Сол Црн Пипер Мелница Зачин МелницаБоја : : ЦрнаПроизвод големина (L x W x H) : : 18.00 x 5.95 x 5.95 cmФункција : : ЕкоПријателски,ПорибеноМатеријал : : Во Пластична Тело И Опкружен Со Делови Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакет тежина : : 0.211 kgПакет големина (L x W x H) : : 6.10 х 6.20 x 23.00 cm2 во 1 Прирачник Пипер Shaker Сол, Зачин Мелница Мелница Hourglass ДизајнКарактеристики : Тоа е токму она што секој сопствениците на куќи или готвење ентузијасти се во потрага за...

Топла Продажба Класични Дрвени Дрво Даб Пипер Зачин Сол Пченка Мелница Мелница Милер 5inch

224.16 -8 % DEN 206.00

Топла Продажба Класични Дрвени Дрво Даб Пипер Зачин Сол Пченка Мелница Мелница Милер 5inch 100% Сосема нов и висок квалитетСовршен и идеален да се направи на свежо мелен бибер / прав / зачин за правење на вкусна салата или бифтек.Убаво дизајниран пипер мелница со метален механизам мелењеПогоден за мелење пипер, pickly пепел, пченка, семе од синап и други мали големина зачиниЗавртка исклучување капак за refilling, работи со рачно ротирачкиМатеријал : Даб школка, Керамички внатреВнатрешен Дијаметар : Прибл.1.4 инчен / 3.5 смНадворешен Дијаметар : Прибл.1.9 инчен / 4.8 cmВисина : Околу...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.