• Ново
Бесплатен превозот Индустрија Микроскоп Камера 14MP 720P HD CCD Микроскоп Камера HDMI USB излези со ТФ-Картичка Видео Рекордер

Бесплатен превозот Индустрија Микроскоп Камера 14MP 720P HD CCD Микроскоп Камера HDMI USB излези со ТФ-Картичка Видео Рекордер

Оценка на клиентот:
DEN 6772.80

Износ
Залиха

Бесплатен превозот 14 MP HDMI 720 P HD USB Дигитални Индустрија Видео Инспекција Микроскоп Камерата Поставена ТФ-Картичка Видео Рекордер Функција : со Висок Квалитет, со Висока Резолуција, Јасни Слики 14.0 ПРАТЕНИК Јапонија CMOS (само за HDMI модел, е 14.0 ПРАТЕНИК) Кодирај : H. 264 (Висок Профил) ТФ-Картичка Видео Рекордер 720 P 1280*[email protected] FPS видео рекордер Фото Модел / Видео Модел Индустрија Cmos Камера. Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било HDMI монитор , Проектор или ТВ. Тоа се изгради во дигитална crosshairs и боја контрола, додадете линија на слики, замрзнување ,Огледало, да Ротирате, Негативни,Спореди функција на Снабдување со USB , 14 MP HDMI HD видео,Две излезни порти Спецификација : Модел : Камера со HDMI USB2.0 две излез Сензор : 14.0 пратеник,1/3 инчен формат на Слика : jpg Слика резолуција : 2592 * 1944 година ( за ТФ-Картичка, 5.0 ПРАТЕНИК ), 1280 *720 (за USB) Видео формат : AVI Видео резолуција : 1280 *720 @ 30 FPS Кодирај : H. 264 (Висок Профил) Баланс на Белата боја : Автоматски Осветлување : Автоматски Боја : Боја Негативни : Поддршка Morror : Лево/десно,Горе/Долу Замрзнување : Поддршка на OSD : англиски/Кинески Линија : различна боја,4 хоризонтална линија , 4 вертикална линија,било позиции Пакет incluede : 1 x 1 x Напојување

Карактеристики

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
H14
Теорија:
видео микроскоп
Зголемување На Односот На:
14Mp

Производи во категоријата

Trinocular Стерео Микроскоп Главата Зголемување Континуирано Зум 7X-90X WF10X/20+2.0 X Помошни Леќи Работат 40 мм Растојание

9599.52 -12 % DEN 8448.00

wyприклучокstartЖешка Стока$332.99$356.99$369.99$276.99$369.99$279.99$386.99$399.99wyприклучоккрајСпецификација : Раководител : 360 степени rotatable 45 степен склони бинокуларнаEyepieces : 30мм супер widefield високоeyepoint WF10 X / 20 MMЦел Зум Опсег : 0.35 X9.0 X, со користење на Barlow леќиРаботното Растојание : 4" (100mm)Диоптријата на Вредноста : + / 5dpInterpupillary Растојание : 23 / 16" 215 / 16"(5575mm)Тркалезна Плоча : 33 / 4" (95mm) во дијаметарСтојат : 10" x 77 / 8" x 10.75" (254 x 200 x 275mm)Пакетот Вклучува : 1 x Trinocular Стерео Зум Глава1 x Пар на Супер Widefield 10 X20 MM Eyepieces1 x Cпланината Адаптер1 x Пар на ОкоЧувари1 x Прашина Маска1 x 2.0 X Микроскоп Помошни Цел Леќа(Работни Растојание 40 mm)За Превозот : Ако за пратката под 2 KG, ние ќе го организира пратка со Aliexprese Стандард Превозот,или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,или e Packet, која е препорачана логистика на Aliexpress...

Микроскоп Поставите HD 16MP1080P HDMI USB Дигитални Индустриски Калибрирање MicroscopeCamera+180X В гората Леќа+144 LED Светло+Стојат Носителот

29376.96 -10 % DEN 26439.00

ИСТАКНА!!!Сите производи што се продаваат се добро тестирање и добро пакување пред превозот.Сепак, хартија, картонска кутија, не е прав слободни, и микроскоп камера полнење има многу метални делови / компоненти и ако било слика кора надвор од гребење на метал делови на штандови, платформи, барови и леќи или било прашина на нив, што е сосема нормално и не се причина за барање за надомест на штета или враќање на средствата.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ако сакате совршена колекции без било прашина / гребнатини / сликарство кора исклучување на секој компоненти, ве молиме да ги референца на горенаведените информации.Ви благодариме на соработката.Се истакна : Ве молиме место на налози со вашето име и презиме...

61mm Внатрешна Кол. 144 КОМПЈУТЕРИ LED Микроскоп Жолт Прстен Светлина Прстен Светилка со Адаптер 90V-240V

DEN 3355.20

Карактеристики 61mm Внатрешна Кол 144 КОМПЈУТЕРИ LED Микроскоп Жолт Прстен Светлина Прстен Светилка со Адаптер 90 V240 V Спецификации : Светло извор : LED, F3 светилка монистраВлезен напон : AC90240 VМаксимална излезна моќност : 4.5 WРаботното растојание : 40 ~ 160mmРаботни Дијаметар : 61 MMСекоја сијалица осветленост : MAX3500 mcdТемпература на бојата : 80009000 KОсветленост : континуирано прилагодливиСветла боја : бела (други бои може да се прилагоди)Ефективна оптички растојание : 75mmЕфективна оптички пат : 30ммБрој на светилки : 144 парчиња светла Боја : Жолта СликиПревозотНие само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO / FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите...

продолжи зум 7-45X индустрија Бинокуларна стерео микроскоп главата+0.5 X Или 2.0 X цел леќа за телефонот pcb поправка

5712.00 -6 % DEN 5369.00

Клучна Карактеристика : 7 X45 X зум зголемување на моќта со јасни и остри слики Супер widefield високоeyepoint оптика widefield на гледање 4" (100mm) работни растојание Здрав ситеметален столб стојат Тоа е идеален инструмент за индустриски инспекција и / или биолошка лабораторија апликации...

Бесплатен превозот,Врвот Микроскоп C-Планината полнач за батерии 1x фитинг за Lei-ca Микроскоп Адаптер

DEN 3647.52

Добредојдовте на Микроскопија Онлајн Супермаркет Гранка за Микроскопа & Микроскоп компоненти, хируршки фарови & loupes.Ние снабдување со многу професионални микроскоп и компоненти за Микро светот ги користат, и најдобрите медицински светлата & loupes за Лекарите погодност за користење.Наддавање Забелешка : Ова е Оптика професионални Инструменти продавница – која продажба Микроскопа и Компоненти за Светот Крајните Корисници.За да се поддржи точни решенија за нивните Професионални работи во Лабораторија, Индустриски, Материјали од Научната област.Главни инструменти беа добро се продава во Познатиот Електроника Група, Многу Познатиот Универзитет, Лабораторија Scientifics Единици , Полудиригент поле, итн.Добредојдени сте да се понуди на нашата Продавница! Топла продажба Одлична Професионален производ s!Наддавање цена, со исклучок на увоз даночни во вашиот локален сајт : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

AOMEKIE 40X Бинокуларна Стерео Микроскоп LED Светло PCB Лемење Минерални Примероци Гледа Деца Наука Телефон Поправка Алатка

2731.20 -34 % DEN 1802.00

100% сосема нов и висок квалитет.1.Овој министерео пластични микроскоп има остри стерео исправено слика преку страна областа видите.Широко се користи во електрична фабрики,лаборатории,училишта,scupture и семејства итн.2.Исправена бинокуларна приказ на главата,interpupillary растојание меѓу 5575mm.3.Вграденво инцидент светлина 3 V4.Пластична тело и лесно да се носат.5.Издржливи пакет.6.Присутни прашина маска.Бренд Име : AOMEKIEТеоретска Настава : Стерео МикроскопDrawtube : БинокуларнаВкупно Зголемување : 40 XВкупно magnification40 X= (Eyepieces 20 X) x(Цел 2 X леќа)Eyepieces : WF20 XТоп Осветлување : LED Електрични ОсветлувањеНето Тежина : 500gБатерии : 2 АА Батерии (Не се Вклучени)1.Ali Express поддржува Alipay,Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка,Western Union, Банкарски Трансфер, Webmoney, Qi Wi Паричникот и Boleto преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

AIBOULLY C-Монтирање на видео микроскоп 0745 леќа 2 мегапикселна VGA камера телефон електронски одржување PC заварување микроскоп зголемувачот

DEN 4704.00

Поддршка англиски мени работа ве Молиме имајте во предвид дека на протезата и база не се вклучени и екранБесплатни LED светла прстенОвој производ содржи; 1 ПРЕДВОДЕНА прстен светла, 1 камери, 1 леќи, 1 напојување, 1 податоци линии,Слика сензор; 2.0 M, 1 / 3 INCH Ефективни пиксели; 1600 * 1200 Рамка го оценувате; 1525清晰度;最高超过800线(水平)Дефиниција; максимална на повеќе од 800 линии (хоризонтална) Стандард или прилагодено железо школка; Леќи; CS за тестирање, клиент понуда功能;白平衡自动Функција; белиот баланс автоматски Автоматски светлината контрола Боја, боја / сива负片;支持Негативни; поддршка Огледало; поддршка околу / горе / долу За замрзнување; поддршка на OSD; познавање на англиски / Кинески图像缩放;支持10倍数码放大缩小,后期提供键控放大倍数显示.Image zoom; поддршка 10 пати повеќе од бројот на дигитален зум, вториот обезбедува копче за контрола на зголемување на екранот.图像对比;支持静态图像与动态图像1 / 2屏对比Контрастот на сликата; поддршка за статични слики и динамична слика 1 / 2 екран разлика边沿增强;支持Работ подобрување; поддршка Контраст; поддршка Боја; поддршка十字光标;支持,多色,后期增加测量功能Крстот курсорот; поддршка, мулти боја, доцна додадете мерење на функција横线竖线;支持,多色,各两条,位置可移,并支持物体测量功能Хоризонтална шипка; поддршка, multicolor, секој два, позиција може да се промени, и поддршка објект на мерење на функција数字降噪;支持Дигитални намалување на шумот; поддршка на Интерфејс; VGA (RGB) 720 P / 1024 * 768 / 1280 * 1024 / 1366 * 768 @ 60 HZCVBS输出;支持PAL和NTSC制式CVBS излез; поддршка PAL и NTSC стандарден Објектив; C0745 мини мали еден цилиндар леќа0.5 X зголемување CCD стандардна конфигурација леќа0745小镜头外形精巧,主要应用于机器视觉领域,可连接CCD,VGA,USB等摄像机使用,可连续变倍齐焦。0745 малите леќи изглед, главно се користи во областа на машина визија, може да биде поврзана на CCD, VGA, USB и други камера се користи, може да биде постојано променлива.*主要技术参数:主物镜连续变倍范围0.7 X~4.5 X(变倍比1 : 6.5) 镜筒主体标准连接尺寸Φ28mmГлавните технички параметри на главното огледало : * континуирано зум опсег на 0.7 X ~ 4.5 X (зум сооднос 1 : 6.5) барел телото врска со големина 28mm стандард标准配置 : 0.5 XCCD适配镜,Стандардна конфигурација : 0.5 XCCD адаптерВкупно зголемување : 0.7 X ~ 4.5 Х / В...

Trinocular Стерео Микроскоп Главата Simul Фокусна Континуирано Зум 0.35 X 7X 45X WF10X/20+0.5 X Помошни Леќи Работат на Далечина 165 mm

9599.52 -13 % DEN 8352.00

wyприклучокstartЖешка Стока$332.99$356.99$369.99$276.99$369.99$279.99$386.99$399.99wyприклучоккрајСпецификација : Раководител : 360 степени rotatable 45 степен склони бинокуларнаEyepieces : 30мм супер widefield високоeyepoint WF10 X / 20 MMЦел Зум Опсег : 0.35 X9.0 X, со користење на Barlow леќиРаботното Растојание : 4" (100mm)Диоптријата на Вредноста : + / 5dpInterpupillary Растојание : 23 / 16" 215 / 16"(5575mm)Тркалезна Плоча : 33 / 4" (95mm) во дијаметарСтојат : 10" x 77 / 8" x 10.75" (254 x 200 x 275mm)Пакетот Вклучува : 1 x Trinocular Стерео Зум Глава1 x Пар на Супер Widefield 10 X20 MM Eyepieces1 x Cпланината Адаптер1 x Пар на ОкоЧувари1 x Прашина Маска1 x 0.5 X Микроскоп Помошни Цел Леќа(Работни Растојание 165 мм)За Превозот : Ако за пратката под 2 KG, ние ќе го организира пратка со Aliexprese Стандард Превозот,или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,или e Packet, која е препорачана логистика на Aliexpress...

Продолжи зум binoculaire visuelle 7-45X trinoculaire стерео микроскоп + 14MP HDMI USB industrielle камера + reglable LED

14400.00 -6 % DEN 13536.00

Caractéristiques clés : 7x45x Зум Grossissement puissance avec croustillant des слики nettes Супер гранд шампионголеми dégagement oculaire optique Гранд champ de vue 4 "(100mm) растојание de travail Robuste toutmétal pilier стојат Puissant 56LED Светло Прстен avec gradateur Ce stéréo Микроскоп a une LED anneau де lumière qui offre СУПЕР Widefield optique и 7x45x Зум Grossissement puissance avec une lumière froide éclairage système...

Микроскоп Камера Зголемувачот Преносни Бела Накит Валута Loupe Клип HD Микроскоп

DEN 105.12

Видиме Микроскоп Камера Зголемувачот Преносни Бела Накит Валута Loupe Клип HD МикроскопОпис : Боја : Бела Материјал : ABS + акрилик оптички леќи Улога : ќелија телефон камера лупа, HD микроскоп Зголемување : 60 пати Зголемување : прилагодливи Батерија : 3 x LR1130 копчето батерии (builtin) Осветлување Извор : 1 x LED светилка, 1 x УВ проверка светла За мобилни телефони : Универзален Производ Големина : 6 * 6 * 2.5 cm Функција : 60 X зум микроскоп величаат леќа со клип за универзален телефон Оваа Леќа се дизајнирани со рамка која ќе го користите долго време, на зголемувачот е идеална алатка за луѓе кои се вклучат во монета, поштенски марки, накит и така натаму...

Кол Дијаметар 25mm Тешки Мулти-оската Прилагодливи Метал Рака Поддршка за Видео Индустрија Микроскоп Табела Застане Дел Носителот

2400.00 -6 % DEN 2256.00

Карактеристика : мултиоската на ротација функција им овозможува на овој бум застане за да го лоцирате вашиот микроскоп главата на повеќето било позиција или агол...

16MP HDMI USB Индустриски Микроскоп Камера Излези + 180X C-планината Леќа + 144 LED Светло + Голема Стојат Носителот Микроскопа Камера

11952.00 -10 % DEN 10757.00

ИСТАКНА!!!Сите производи што се продаваат се добро тестирање и добро пакување пред превозот.Сепак, хартија, картонска кутија, не е прав слободни, и микроскоп камера полнење има многу метални делови / компоненти и ако било слика кора надвор од гребење на метал делови на штандови, платформи, барови и леќи или било прашина на нив, што е сосема нормално и не се причина за барање за надомест на штета или враќање на средствата.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ако сакате совршена колекции без било прашина / гребнатини / сликарство кора исклучување на секој компоненти, ве молиме да ги референца на горенаведените информации.Ви благодариме на соработката.Се истакна : Ве молиме место на налози со вашето име и презиме...

50mm Дијаметар Прилагодливи Стерео Микроскоп Стојат Носителот Articulating Рака Заградата Микроскоп Опрема Додатоци

DEN 1775.52

Тема : Треба Здрав Бум се Залагаме за намалена Вибрации и Оптимална Подвижност? Ова стои обезбедува она што е потребно! барањата па ние може да ви помогне со мазна одговара...

1080P 1/2.7 60F/S HDMI VGA Индустрија Микроскоп Камера IR-Далечински управувач 60F/S + 180X 300X C-планината Објектив за Телефонот Таблета Поправка

8640.00 -6 % DEN 8122.00

HDMI&VGA двојна излез камера од 1920x1080 пиксели, се карактеризира со голема брзина во реално време ја прегледувате презентацијата , високајасност, точно репродукција на боите, plugandplay.Поддршка HDMI &VGA двојна излезIRДалечински КонтролерВидео екранот брзо, компактна структура, висока интеграција, стабилни перформанси, ниска стапка на неуспехВисока чувствителност, широк динамички опсег, можат да работат под ниско осветлување на животната срединаПоддршка 4 пара крст линија на екранот и mearsure функцијаТип на сензор : Боја CMOSСензор големина : 1 / 2.7"Ефективна резолуција : 1920x1080Пиксели, големина : 3.0umx3.0umОсетливост : 3.3 V / луксдик 550nmSNR : 40.5 d BСлика прилагодување функции : Хуе / Сатурација / Brightness / Contrast / Sarpness(edge подобрување) / Назад светлинанадомест на штетаРамка го Оценувате : [email protected] PДинамички опсег : 67.4 d BИзложеност : Auto / ManualСе здобијат со контрола : Auto / ManualБаланс на белата боја : Auto / ManualИзлезен интерфејс : VGA / HDMI двојна излезКонтрола интерфејс : IRДалечински КонтролерКрст линија : 4 параМерење : YesЛеќи на Планината : Стандард C / CSпланинатаНапојување : DC 5 V1 AОперативен Temp : 0 до 60 °CДимензии : 52mm×52mm×59mm Работа на далечина : 95mm зум cпланината Леќа 0.5 X Cпланината адаптер за зумирање на ликвидност : 6.5 : 1 Цел Зголемување на Моќта на 0.7 4.5 X(околу 10 180 X / 300 X на екранот) Големина : 168mm(L) * 50mm(ДИА) Тежина : 500g144 светла бела LED светилки100,000 часа на живототИнтензивна и се фокусираше сенкаслободен осветлувањеСветлината на 0100% Прилагодлива,висока осветленостПроменлива интензитет контролаМоќ влез : 100240 V, 5060 HZКостим за кол на леќа : 30мм63mmПакување, вклучувајќи : 1 x Камера1 x Напојување(ЕУ / AU)1 x 180 X / 300 X Зум Cпланината Леќа1 x Камера Голем Штанд1 x 144 LED Прстен Светлина1 x HDMI кабел1...

720p HDMI Индустрија Видео Микроскоп Камера IR-Далечински управувач +180X/300X Зум C-Планината Леќа+144 LED Светло+Голема Стојат+Бум Стојат

13920.00 -6 % DEN 13085.00

Коаксијален Cпланината Леќа Карактеристики : Сенкаслободен коаксијален светлинаCпланината леќаДолги работни растојаниеОстри слики во текот на супер широко поле видитеГолеми Метални стојат и рамка0.63 X3.5 X зум цел ( околу 62 1000 X на екранот( CCD / COMS Големина : 1 / 3 ", прикажување на Големината : 20 ") )Коаксијален Cпланината Леќа Спецификација : Зум микроскоп цел : 0.63 X3.5 XПланината : Cмонтирање на КОМПЈУТЕР или ТВ камера конекција (на камерата се продаваат одделно)Работното растојание : 9.3 мм10ммПоле на гледање : 1mm6.5 mmОсветлување : коаксијален светлинаСветлината Моќност : 110 240 V, 50 60 HZ, автопрефрлувањеСтолб : долго 260mmПакет Содржина : 1 x 1000 X Коаксијален Cпланината Леќа 1 x Коаксијален Светлина 1 x Стојат

Dslr фото Камера Адаптер за Микроскоп окуларот 23.2 мм ,30мм,30.5 mm Nikon F порт за полнење да се микроскоп

DEN 859.20

Објектив адаптер за монтирање на Nikon dslr фото да микроскопЕдна порта е за микроскоп 23.2 мм, 30мм, 30.5 mm.Друга порта, тоа е Nikon F порта.Камерите, тоа се вклопува вклучуваатNikon dslr фото,Тоа вклучува : Nikon да 23.2 mm адаптер23mm да 30мм адаптер23mm да 30.5 mm адаптерТоа без да се вклучува леќа, така што не може да се користи во 100 X цел.Ние снабдување со различни dslr фото микроскоп за адаптер.

60 LED Прилагодливи Прстен Светлина илуминатор Светилка за СТЕРЕО ЗУМ Микроскоп Микроскоп НИ Plug JUN13

DEN 681.12

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет На 60 LED прстен светлина е дизајнирана посебно за стерео микроскоп, и е одличен придружник за различни видови на микроскопа и камера...

Дизајн Микроскоп 100X 400X 1200X Осветлени Monocular Биолошки Микроскоп за Децата Образование Играчка Нова Алатка

533.28 -17 % DEN 443.00

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Совршен за љубопитни деца Карактеристики префинет микроскоп со 100x, 400x и 1200x зголемување, моќна LED светло и се што е потребно да се соберат етикета и прикажете мали примероци и објекти Спецификации : Материја : Пластични Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Кол : 1 сетAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

40-1000X LED Бинокуларна Поларизирана Геолошки Микроскоп за Геологија Минерали Металургија Дел и Некои Колеџи

DEN 46214.40

Карактеристики 401000 X LED Бинокуларна Поларизирана Геолошки Микроскоп за Геологијата, Минерали,Металургија Дел и Некои Колеџи TXS10701 B Поларизирана Микроскоп е соодветна за геологијата, минерали,металургија дел и некои колеџи и универзитети...

Бум Стојат 3.5 X-90X Континуирано Зум Simul Фокусна Trinocular Стерео Микроскоп 16MP HDMI USB Дигитални Индустриски Камера за PCB

DEN 25055.52

Функција : Одличен стерео инспекција микроскоп со интензитетприлагодливи 144LED прстен светлина7x45x супер широк зум зголемување на моќтаСветла кул светлина 144LED осветлување системВисока резолуција со голема рамност и контраст, давајќи остри и јасни сликиБинокуларна главата со 45 степен склони 360 степени swiveling око цевкиОстри стерео исправено слики со широко поле на гледањеКристално јасна оригинални вистинската боја микроскоп сликиDual око цевки со прилагодливи dioptersГолема работа од далечинаЗдрав ситеметал маса стојатТочни усогласување намалува замор на очите за подолго гледањеЦелосна оптичко стакло елементиПрецизни земјата стакло леќиЦелосен метал хромобложено механички компонентиПрилагодливи interpupillary растојаниеГума окочувари вклучениСпецификација : Раководител : 360 степени rotatable 45 степен склони бинокуларнаEyepieces : 30мм супер widefield високоeyepoint WF10 X / 20 MMЦел Зум Опсег : 0.35 X9.0 X, со користење на Barlow леќиРаботното Растојание : 4" (100mm)Диоптријата на Вредноста : + / 5dpInterpupillary Растојание : 23 / 16" 215 / 16"(5575mm)Тркалезна Плоча : 33 / 4" (95mm) во дијаметарСтојат : 10" x 77 / 8" x 10.75" (254 x 200 x 275mm)Осветлување : 144LED Прстен СветлинаМоќност : 110240 V, 5060 HZ, Автоматско ПрефрлувањеДодатоци : Спарени ококапиТежина : 5.5 килограмиФункција : Висок Квалитет, Со Висока Резолуција, Јасни Слики16.0 ПРАТЕНИК 1 / 2.33 Инчен голема големина Јапонија CMOSТФКартичка Видео РекордерФото Модел / Видео МоделИндустрија Cmos Камера...

Кружни Скала Микроскоп Фаза Микрометар Калибрација Слајд Додатоци Фаза Graticules Westover Научни вредносни синџири-6T

DEN 1200.00

Кружни Скала Микроскоп Фаза Микрометар Калибрација Слајд Додатоци Фаза Graticules Westover Научни вредносни синџири6 TСпецификацијаМикроскоп Фаза Микрометар Калибрација SlideМатеријал : СтаклоD= 25.4 mm 19.05 mm 12.70 mmПакет : 1 парче со кутија(со сунѓер)Оваа калибрација слајд во кутија која со сунѓер,многу луксуз и нежниОдлично за Calibrating Вашиот Микроскоп или Микроскоп Камера ReticlesПроизводи ЕкранотПлаќање : Ние прифаќаме Alipay тука и сите поголеми creditcards прифатени од страна Alipay.Плаќање е потребно да се изврши во рок од 6 дена од крајниот рок на вашиот купи.Ако не се плати на време, ние може да не ветуваат ние ќе го задржи на објектот ќе понудата на залиха во секое време.Секој проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас на прво место.Превозот : Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO / FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.Објекти на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиваат во рамките на 1035 работни дена...

Нови XTT-100 микроскоп 55-75mm Интервал на вредноста спектар 39mm Голема цел леќа бленда Со еден пар од 6,3 X, 25X окуларот

DEN 12528.00

Нови XTT100 микроскоп 5575mm Интервал на вредноста спектар 39mm Големи целлеќи на бленда Со еден пар од 6,3 X, 25 X окуларотЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : XTT100 микроскопПлатформа дијаметар : 95mmИнтервал на вредноста опсег : 5575mmКревање на вредноста опсег : 110mmГолема цел леќа бленда : 39mmПакување големина : 24 * 20 * 40cmТежина : 5.5 КИЛОГРАМИЈачина на звук : 3.84 KGКарактеристики : Поле на гледање и долги работни растојаниеУникатен паралелно светлина поле на гледањеОсум magnificationsупотреба : 1...

0.3 Х Ц-планината Леќа Адаптер 1/3 CTV Адаптер За SZMCTV1/3 Trinocular Стерео Микроскоп Камера Додатоци

1296.00 -6 % DEN 1218.00

неговата 1 / 3 CTV се користи за да се поврзете камерата со trinocular стерео микроскоп, тоа ќе имаат подобра визуелна слика, внесете ја во 3 леќа цевка на микроскоп, а потоа вметнете микроскоп камерата за да уживате во oberving!!!Пакување Листа : SZMTV1 / 3 Адаптер X1

Бесплатен Превозот 0.5 X C-планината Леќа Адаптер 1/3 CTV Адаптер За SZM Trinocular Стерео Микроскоп Камера Додатоци

1440.00 -6 % DEN 1354.00

Ова 1 / 3 CTV се користи за да се поврзете камерата со trinocular стерео микроскоп, тоа ќе имаат подобра визуелна слика, внесете ја во 3 леќа цевка на микроскоп, а потоа вметнете микроскоп камерата за да уживате во oberving!!! Купи камера+1 / 3 CTV ќе се добие подобра попуст...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.