• Ново
1500W Електрична Мелница за Месо од не ' Рѓосувачки Челик Повеќенаменски Кујна Slicer Комерцијални Работи Минсер QRLS-400

1500W Електрична Мелница за Месо од не ' Рѓосувачки Челик Повеќенаменски Кујна Slicer Комерцијални Работи Минсер QRLS-400

Оценка на клиентот:
DEN 9312.00
DEN 8846.00 -5 %

Износ
Залиха


1500 W Електрична Мелница за Месо од не ' Рѓосувачки Челик Повеќенаменски Кујна Slicer
Комерцијални Работи Минсер QRLS-400
Производот За Трофеи
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Карактеристики

Моќност (W):
1300-1700W
Број На Модел На:
QRLS-400
Бренд Име:
YunlinLi
Употреба:
Комерцијални
сертификација:
CE
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Машина со големина:
Гледате е околу 553*383*743mm
Стандардно теренот:
3.5 mm

Производи во категоријата

домаќинство електрична мелница за месо автоматско pulper 3 лист S-тип нож го поставите напон 220V брзо мелница за Месо Бесплатен превозот

DEN 8112.00

Готвење машина мултифункционален шредер мелница за месо 1.5 Lмултифункционален шредер мелница за месо видите : мултифункционален шредер мелница за месо големина на : мултифункционален шредер мелница за месо структура : мултифункционален шредер мелница за месо работата : мултифункционален шредер мелница за месо детали : Совети1.Работна машина за помалку од 30 секунди, 30 секунди по завршувањето на ако не сецкани, ве молиме останатите две минути, нека машина работа2...

Мечка Автоматски Електрични Нерѓосувачки Челик Мелница За Месо Сецкани Промешајте Месо Grindering Машина

6719.52 -5 % DEN 6384.00

Мечка Автоматски Електрични Нерѓосувачки Челик Мелница За Месо Сецкани Промешајте Месо Grindering МашинаНапон : 220 VПриклучок : plug КинескиКапацитет : 0...

Прирачник Замрзнато Месо Машина за Сечење Нерѓосувачки Челик Говедско/Месо Slicer Храна Машина со англискиот јазик Прирачник ST-200

5568.00 -5 % DEN 5290.00

Модел : ST200Материјал : Нерѓосувачки ЧеликНето Тежина : 3.1 kgПроизвод големина : 496 *210*145mmДолжина на ножот : 200mmСечилото Материјал : специјален легура на ножот( сечилото на Одржување : По сечилото чисти, бара употреба на масло за готвење за бришење на површина на ножот за да се спречи сечилото железо.)Tools / материјали : Јагне, пластични заврши, сечење машинаМетоди / чекори : 1...

LUCOG Домаќинство, Кујна Мелница за Месо Прирачник Процесор за Храна за Месо, Риба, Телешко Овошје Зеленчук Висок Квалитет на Месо Slicer Машина

877.44 -43 % DEN 500.00

Информации : 1 Предмет : мултифункционален процесор за храна 2 Боја : црвена 3 Тежина : околу 0.3 kg 4 Сечилото материјал : 420#нерѓосувачки челик 5...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.