• Ново
3Pcs/Set Вежба Битови Агол Мерач Dirll Острилка Алатки S/S Инспекција Агол Gage Мерење на Мерни Струг Алатка

3Pcs/Set Вежба Битови Агол Мерач Dirll Острилка Алатки S/S Инспекција Агол Gage Мерење на Мерни Струг Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 453.60
DEN 336.00 -26 %

Износ
Залиха


3 Pcs/Set Вежба Битови Агол Мерач Dirll Острилка Алатки S/S Инспекција Агол Gage Мерење на Мерни Струг Алатка
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Карактеристики Дијаметар вежба предниот раб на protractor 50 колосек 118 ° врвот агол на пресврт вежби мелење
мерач погоден за 118 ° апекс дијаметар од не повеќе од 50mm на мелење пресврт вежби Проверка на вежба апекс агол (60 °, 70 °, 90 °, 110 °, 118 °, 125 °, 135 °, 150 °, 160 °) алатка за Сечење агол е 60 степени за заб-облик агол 55 степени агол и метрички навој
инчен тема инспекција, нож и со мерење на аголот на специјални мерење алатки Спецификации Големина Вежба дијаметар агол Мерач : 90mm Вежба битови агол мерач:80mm Gengeral агол мерач : 48mm Точност : ± 5 ° Погоден За : Агол мерење Нема мало packag Количина : 3 Pcs (1 Set) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 1 Pc x Вежба дијаметар агол Мерач 1 Pc x Вежба битови агол мерач 1 Pc x Gengeral агол мерач

Карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Мерни Алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:

Производи во категоријата

Shanwen Малку Шема Вежба Образец Мерач Заварување Увид Алатка Заварување Вежба Малку Мерење

137.76 -6 % DEN 130.00

Висок квалитет Малку Шема Вежба Образец вежба малку мерач заварување увид мерач алатка Вежба Малку Patter Мерач Дефиниција за Функција : Ласерски скала, читања јасно, носатотпорни, Целокупната задебелување, дебелина од околу 1.3 mm Опис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик...

100*50*8мм Тесен Страна Агол Плоштадот 90 степени од не ' Рѓосувачки Челик Нож во Форма на Правоаголни Уред Сечилото Мерење Алатка

926.40 -15 % DEN 788.00

Карактеристики : се Користи за тестирање на површината на работното парче страна површината на база нормално или опрема за тестирање,машински алатки хоризонтална и вертикална водич Меѓусебно нормалноЗабелешка : користењето на овие производи се подложени на строги топлина лекување и стареењето третман на напредна висококвалитетни алуминиумски алатка за производство на челик, челик е добро, стабилни перформанси, отпорност на абење, долг живот, висока прецизност, прекрасен изглед, дарежлив, преку повеќе производот тест, мерење на точност и сигурност.

HI-LO Заварување Мерач Тест Ulnar Заварчик Инспекција И 32-милиметри Метрички & 371/2инчи Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Рака Алатки Топла D1034

1029.60 -30 % DEN 721.00

HILO Заварување Мерач Тест Ulnar Заварчик Инспекција И 32милиметри Метрички & 371 / 2"инчи Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Рака Алатки Топла D1034ЗДРАВО.ЕТЕ Заварување Мерач Gage МЕРКИ за ВНАТРЕШНИ УСОГЛАСУВАЊЕ На цевка по одговараup / усогласување, намалувања radiographic отфрла...

Внатре Dial Caliper Мерачи 135-155*200mm/0.01 mm Метрички Микрометар Shockproof Карбид Поени Мерење Алатки

7440.00 -5 % DEN 7068.00

Карактеристики Може да се постави со микрометар или прстен gage Рамки ротира за нулта поставка Карбид мерни точкиАко ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас.

30*20*6mm Агол Плоштадот Нож во Облик на Тесен Страна Правоаголна Уред 90 степени Одделение 0 Нерѓосувачки Челик Сечилото Мерење Алатка

623.52 -15 % DEN 530.00

Карактеристики : се Користи за тестирање на површината на работното парче страна површината на база нормално или опрема за тестирање,машински алатки хоризонтална и вертикална водич Меѓусебно нормалноЗабелешка : користењето на овие производи се подложени на строги топлина лекување и стареењето третман на напредна висококвалитетни алуминиумски алатка за производство на челик, челик е добро, стабилни перформанси, отпорност на абење, долг живот, висока прецизност, прекрасен изглед, дарежлив, преку повеќе производот тест, мерење на точност и сигурност

HARK CAPUT Нерѓосувачки Челик Триаголник Владетел 90 степени Protractor Агол Владетел DIY Мерење Алатки

1200.00 -49 % DEN 612.00

Карактеристики : владетелот е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик , трајни Не е лесно да деформација, точноста и прецизноста на Користење на ласерски букви, скала јасно носат

1pcs Пневматик Упатуваа Длабочина Мерач Автомобил Caliper Мотоцикл Караван Приколка Тркала Мерка Алатка

DEN 52.32

Предмет Тип : Гуми Поправка АлаткиОпсег на Примена : 0 20 ммСе Препорачува Граници : Летниот Пневматик 3ммЗимскиот Пневматик 4mmОвој лесен објект, обезбедува лесен и ефикасен начин на проверка на пневматик упатуваа длабочина.Пакет Се Вклучени : 1 X Пневматик Мерач на Длабочина

52Pcs Челик Темата Мерење Gage Метрички Whitworth Завртка Теренот Мерач 60 Степен G08 Капка брод

DEN 227.52

Материјал : Челик Боја : Сребро Карактеристики : Користење на ротари префрлување, може слободно да се прилагоди борбата против обработка, силен ритам , ја главата со магнетни...

1pc Трајни Сребро Мост Cam Gage Агол Линеарна 50mm Тест Ulnar C50 Заварување Мерач Заварчик Инспекција Мерење Мерачи Mayitr

740.64 -30 % DEN 518.00

HW0001678Спецификација : Бренд новиМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребренаC50 тип заварување мерачАгол на подготовкаВишокот на заварување металиДлабочината на undercutДлабочината на спротивставувајќиФиле заварување грлото големинаФиле заварување должинаНадвор неусогласеностМерења е можно во било кој инчи или милиметри.Општи линеарни мерења до 2" (50mm).Сите големини и numerals се гравирани во површината за јасност и полесно читање.Висока јакост и цврстина.Издржливи во употреба.Пакет се вклучени : 1 x Мост Cam GageAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Прилагодливи Агол Protractor 150*300мм Нерѓосувачки Челик Агол Мерач Алатки Caliper Мерење Алатки

1339.20 -15 % DEN 1139.00

Карактеристики : целокупната од не ' рѓосувачки челик производство, користење на ласерски врежани линии се Применува на метал структурни делови за лесен агол мерење

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.