• Ново
Baseqi iHUT Алуминиум Прашина Приклучоци за MacBook Pro Ретината 13 &15inch 5pcs/set

Baseqi iHUT Алуминиум Прашина Приклучоци за MacBook Pro Ретината 13 &15inch 5pcs/set

Оценка на клиентот:
DEN 1679.52

Износ
Залиха


5pcs/set Original Baseqi Алуминиум Прашина Приклучоци Квалитет Dustproof Приклучок за Mac Book Pro Ретината 13" & 15" Анти-Прашина Приклучоци
Во потрага по најдобри За Mac Лаптоп/Лаптоп"прашина покрива" во светот?
i HUT е поставена на 5 алуминиумски прав приклучоци дизајнирана да ги покрие копија од вашите HDMI, USB & Thunderbolt портови. Овие алуминиумски прав приклучоци работи САМО на Ретината Mac Лаптоп Аргументи. Тоа е компатибилен со и За Mac Лаптоп/Лаптоп Про модел 13" или 15" Ретината . Ако имате не-ретината Mac Лаптоп, овие алуминиумски прав приклучоци НЕ ќе работат за вас.
На "КОЛИБА" во i HUT доби своето име од HDMI, & Thunderbolt портови. i HUT ќе служи како прашина опфаќа за вашиот Ретината Про. Тие ќе се вклопуваат во вашиот Лаптоп без никакви изданија. Тие се дизајнирани да седат 100% рамна со работ на вашиот Ретината Про. i HUT не е обичен прашина маска, тоа е дел од уметноста.
Кога ние дизајниран i HUT, сакавме да бидете сигурни сме се создаде најдобар прашина приклучоци во светот. Тие се дизајнирани да ги вклопат во вашиот Ретината Про беспрекорно. Различни од обичните пластични прашина приклучоци, i HUT е направен од највисока оценка од алуминиум и има менаџирање заврши. Тоа ќе ги исполни сите грди дупки на вашиот Лаптоп/Лаптоп! Навистина уникатен производ со светска класа патент.
Бидејќи i HUT крие 100% во рок од вашите HDMI, USB & Thunderbolt портови, како не ќе ги извади? Без грижи, i HUT има посебен дизајн на патент. Слични на нашата minidrive адаптер картичка, i HUT може да се преземат надвор со вашите нокти. Поставете го вашиот нокт на посебен ритам во рамките на приклучоци, а потоа се повлече!
i HUT алуминиум прашина приклучоци се оригинален и уникатен производ, вие НЕ ќе биде во можност да најдете никаде на друго место во светот.
Се истакна : Компатибилни Модел : За Mac Лаптоп/Лаптоп Про модел 13" или 15" Ретината
Пакет се вклучени :
1x Алуминиум HDMI Приклучок
2x Alumini u m USB Приклучоци
2x Alumini u m Thunderbolt Приклучок

За Shpping :
Ве молиме изберете Aliexpress Стандард Превозот, тоа е исто како Кина Registed Воздух Mail, но подобро. Поради тоа што се испраќаат од страна на Aliexpress Systerm, со информации за песната и вклучени осигурување. Зошто Ali Express На Превозот? Откако ќе го стави на својата цел на Ali Express, продавачот ќе испрати пакет на нашите превозот центар.
Од тука, може да бидете сигурни дека вашиот пакет е испратена на време и ние ќе ја додадете на следење на информации кон вашата цел детали, така што ќе можат да се следат
вашиот пакет кога и каде сакате. Колку време е потребно за мојот пакет за да се дојде ако јас го користам Ali Express на Превозот?
Ова зависи од тоа која опција ќе се избере. На пакети кои се испраќаат со Ali Express Стандард Превозот се земе помеѓу 15 до 45 работни дена, а Премиум пратки има околу испорака
време од 7 до 15 работни дена.

Карактеристики

Број На Модел На:
iHut-Прашина Приклучок
Бренд Име:
baseqi
Тип:
прашина приклучок
Прашина Приклучок за:
MacBook Pro Ретината 13 & 15

Производи во категоријата

5Pcs Силикони USB Тип На Маж Анти-Прашина Plug Затка Капа Покрие Заштитник Случаен Боја

151.20 -13 % DEN 132.00

5 Pcs Силикони USB Тип На Маж АнтиПрашина Plug Затка Капа Покрие Заштитник Случаен Боја 100% Сосема нов и висок квалитетЗаштита на USB порт од прашина и оксидација.Одговара на вашиот КОМПЈУТЕР, AV опрема, Мобилен телефон и дрНаправени од Мека Гума, силикониЛесно да се стави на и полетување.Опфаќа само, опрема не се вклучениБоја : Црна, бела (Боја по случаен избор)Големина : Прибл...

SD да PCMCIA card reader адаптер за Бенц MP3 поддршка 32GB меморија

DEN 900.00

Поврзете порт : PCMCIA / Бенц Систем Comand PCMCIAПренос : АТА & 16 / 32bit CardbusГолемина : 85.6 mm x 54 mm x 5.5 мм ( PCMCIA (Тип II )Погоден модел : МерцедесБенцКласа S не може да се користиКласа E : E200,E260,E260coupe,E300,E350,E63 AMGКласа C : C280,C63 AMGКласа SLK : SLK200,SLK280,SLK350,SLK55 AMGКласа GLK : GLK300,GLK350Класа CLS : CLS350,CLS500,CLS63 AMG

Новиот Компактен Флеш СП да PC Картичка PCMCIA Адаптер Картички Читателот за Лаптоп, Лаптоп топла

138.72 -20 % DEN 111.00

Со PCMCIA интерфејс за лаптоп и CFI тип на картичка употреба, без возач Забелешка, ве молиме купувачите потврди своите компјутер со PCMCIA интерфејс , сега е дел од новиот лаптоп без PCMCIA интерфејс (изразат интерфејс, кој не се користи), а не од типот на СП картичка CFII...

731A Оригинални BASEQI Алуминиум MiniDrive Микро SD Картичка Адаптер Картичка Читач За Dell XPS 13inch/Dell 9350/9343/6390

1199.52 -9 % DEN 1092.00

Оригиналниот BASEQI 731 A Алуминиум Mini Drive Микро SD Картичка Адаптер Картичка Читач За Dell XPS 13inch / Dell 9350 / 9343 / 6390 Целосно скриени и вклопува удобно во вашиот Dell 's SD картичка Едноставен и Лесен за додавање простор за складирање Додадете до 400 GB на екстра простор го Користи алуминиум материјал и секој од нив е CNC прецизност обработка за Поддршка Dell XPS 13inch / Dell 9350 / 9343 / 6390 Прашина : да се спречи туѓа материја паѓа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.