• Ново
90 степени V Тип на Дрво Мелење Машина 1/4 инчи месо тело 1/4 Дијаметар Рутер Малку Дрво Машина Директно месо тело Карбид Сечење Алатки

90 степени V Тип на Дрво Мелење Машина 1/4 инчи месо тело 1/4 Дијаметар Рутер Малку Дрво Машина Директно месо тело Карбид Сечење Алатки

Оценка на клиентот:
DEN 383.52

Износ
Залиха


90 степени V Тип на Дрво Мелење Машина 1/4 инчи месо тело 1/4 Дијаметар Рутер Малку Дрво Машина Директно месо тело Карбид Сечење Алатки

Карактеристики

Материјал:
Карбид
Бренд Име:
POGUT
Број На Модел На:
90 степени
Дијаметар:
1/4 инчи месо тело
Тип:
дрво рутер
Примена:
Иверица МДФ одбор Тврдо & меки дрво

Производи во категоријата

2F R2.0*4*7*50 Две flute Спирала Малку Мелничката Алатки, Карбид Топката Носот Крајот Мелница, струг алатка,здодевни бар,cnc рутер малку машина

1007.52 -15 % DEN 856.00

5pcs HRC55 2 F Две Flute Топката Носот Мелење Машина CNC Рутер Битови 4 × 4 ×50 mmСоодветни Материјали : ЧеликКарактеристики : (1) Одлични рабмелење технологија.(2) Долг работен век, не е лесно да се скрши, прецизни.Спецификација / Достапни Големини : Месо тело со Дијаметар : 4mm(1) Сечење на Работ Дијаметар : 4mm(2)Сечење на Работ Должина : 7mm(3)вкупна Должина : 50mmПакет : 5pcs Испорака : да се САД, Русија од страна на EПакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број...

10мм x 10мм Директно месо тело 4 Флејта ХСС Крајот Мелница Машина 100mm Долго

DEN 418.08

Име на производ Крајот Мелница Машина Материјал ХСС Боја Сребрена на Ѕвонење Flute Број 2 Сечење Кол 10мм / 0.39" Сечење Длабочина 22mm / 0.87" месо тело со Дијаметар од 10мм / 0.39" Вкупна Должина 100mm / 3.9"

1pc 8мм D8*20*D8*60 HRC50 3 Флејта Мелење секачи за Алуминиум CNC Алатки Солидна Карбид CNC рамен Крајот мелници Рутер битови

409.44 -15 % DEN 348.00

Висок Квалитет На8мм со Дијаметар од 3 Флејта Мелење секачи за Алуминиум, ЦПУ Алатки, Карбид CNC Endmill Рутер битови, Алуминиум Секачи, Алуминиум Крајот Мелници.Спецификација : Сечење Дијаметар : 8mm Flute должина : 20mm Месо тело со Дијаметар : 8mm Вкупно : 60mm 3 Флејта HRC 50 Хеликс од 45 степени. НЕ слој Волфрам Карбид Материјал Апликација за Алуминиум, легура,МЕДИЈАПАН,Иверица,Пластика,итн. Пакет : Тешко пластична кутијаНие може да го прилагодите посебни секачи за Алуминиум како вашите барања.Контактирајте со нас слободно...

1pc 2mm D2*6*D4*50 HRC50 2 Флејта Мелење секачи за Алуминиум CNC Алатки Солидна Карбид CNC рамен Крајот мелници Рутер битови

145.44 -15 % DEN 124.00

Висок Квалитет На2mm Дијаметар 2 Флејта Мелење секачи за Алуминиум, ЦПУ Алатки, Карбид CNC Endmill Рутер битови, Алуминиум Секачи, Алуминиум Крајот Мелници.Спецификација : Сечење Дијаметар : 2mm Flute должина : 6mm Месо тело со Дијаметар : 4mm Вкупно : 50mm 2 Флејта HRC 50 Хеликс од 45 степени. НЕ слој Волфрам Карбид Материјал Апликација за Алуминиум, легура,МЕДИЈАПАН,Иверица,Пластика,итн. Пакет : Тешко пластична кутијаНие може да го прилагодите посебни секачи за Алуминиум како вашите барања.Контактирајте со нас слободно...

CGS-250 3*3*50L HRC50 СОЛИДНА волфрам карбид крајот мелница Hartmetall-Schaftfraser за CNC машина

1419.84 -5 % DEN 1349.00

CGS250 3*3*50 L HRC50 СОЛИДНА волфрам карбид крајот мелница HartmetallSchaftfraser за CNC машинаCGS250 3*3*50 LБренд име : CGSМесо тело со дијаметар : 3ммМашина со дијаметар : 3ммВкупна должина : 50mmФлејта : 4pcsГенерално се користи тип на крајот мелницаПогоден работното парче : Јаглероден челик, од Легиран челик, предзацврстуваат челик и зацврстуваат челик цврстина помалку од HRC50, C ast железоОстри сечење на работ, висока јачина тело направи обработка непречено...

1Set(15pcs) Екстра Долг животен Век 45 Степен Ролан Liyu Насочите Redsail Зајакот Ножеви Винил Машина Нож за Сечење Плотер Малку

815.52 -8 % DEN 750.00

15pcs 45 Степен Ролан ножеви за Плотер Винил Машина Ставка Опис : За Ролан Винил Машина Степен : 45degree Сечилото Дијаметар : 2mm Над Сите : 23 mm големина на Ножот : 23mm(Должина) x 2mm (дијаметар), офсет : 0.25 mm...

1pc 14mm D14*45*D14*100-HRC50 2 Флејта Мелење секачи за Алуминиум CNC Алатки Солидна Карбид CNC рамен Крајот мелници Рутер битови

1641.60 -15 % DEN 1395.00

Висок Квалитет На14mm со Дијаметар од 2 Флејта Мелење секачи за Алуминиум, ЦПУ Алатки, Карбид CNC Endmill Рутер битови, Алуминиум Секачи, Алуминиум Крајот Мелници.Спецификација : Сечење Дијаметар : 14mm Flute должина : 45mm Месо тело со Дијаметар : 14mm Вкупно : 100mm 2 Флејта HRC 50 Хеликс од 45 степени. НЕ слој Волфрам Карбид Материјал Апликација за Алуминиум, легура,МЕДИЈАПАН,Иверица,Пластика,итн. Пакет : Тешко пластична кутијаНие може да го прилагодите посебни секачи за Алуминиум како вашите барања.Контактирајте со нас слободно...

10pcs 3.175 мм * 2mm *22mm Двојно Flute Директно Малку, Волфрам Карбид CNC Endmill Битови Производителот, за МДФ Дрво Акрилик

959.52 -15 % DEN 816.00

10pcs 3.175 мм * 2mm *22mm Двојно Flute Директно Малку, Волфрам Карбид CNC Endmill Битови Производителот, за МДФ Дрво АкриликСоодветни Материјали : Акрилик, ПВЦ, МДФ, со висока густина одбор, lotодбор, Цврсто дрво, дрвени, пластични плоча, двојна боја лист, и др.Карактеристики : (1) Одлични рабмелење технологија.(2) Долг работен век, не е лесно да се скрши, прецизни.Спецификација / Достапни Големини : Месо тело со Дијаметар : 3.175 mm(1) Сечење на Работ Дијаметар : 2mm(2)Сечење на Работ Должина : 22mm(3)вкупна Должина : 45mmПакет : 10pcs Испорака : да се САД, Русија од страна на EПакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број...

15/32 12mm Сечење Дијаметар ХСС АЛ 4 Flute Roughing Мелење Машина Крајот Мелница

DEN 450.72

Име на производ Roughing Крајот Мелница Сечење Дијаметар 12mm / 15 / 32" Flute Должина 26mm / 1" месо тело со Дијаметар од 12mm / 15 / 32" Вкупна Должина 83mm / 3 17 / 64" Материјал ХССАЛ Боја на Тон Сребро.

SLONS S200-Р3*6*50L HRC50 6mm месо тело со дијаметар ТОПКАТА НОСОТ волфрам карбид крајот мелница за CNC машина

DEN 1428.00

SLONS S200Р3*6*50 L HRC50 6mm месо тело со дијаметар ТОПКАТА НОСОТ волфрам карбид крајот мелница за CNC машинаSLONS S200Р3*6*50 L (ТОПКАТА носот крајот мелница) НАПРАВЕНИ од Страна на Швајцарската машинаБренд име : SLONSМесо тело со дијаметар : 6mm (месо тело со дијаметар толеранција H6)Машина : Φ6mm R3mmВкупна должина : 50mmПогоден работното парче : Јаглероден челик, од Легиран челик, предзацврстуваат челик и зацврстуваат челик цврстина помалку од HRC51, Леано железоПакет : 5pcs на карбид крајот мелницаНапомена : Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација...

1 buc Флеш Трим Рутер Малку 1/4 месо тело Столарија Флеш Намали Малку Резба Дрво Рутер Малку Дрво Алатка

111.36 -18 % DEN 91.00

Карактеристики : Оваа корисна флеш трим рутер овозможува непречено и точни дрво трим намалувања Содржи компактно топката имајќи за прецизно флеш кроење на вашиот дрвени рабови.Спецификација : Приближните димензии : 1) Сечење дијаметар : 6.5 mm (1 / 4")2) месо тело со дијаметар : 6 mm (1 / 4")3) должина на Ножот : 26 mm / 1.024) Вкупна должина : 74 mm / 2.91 воМатеријал : алуминиум челични ножевиИмајќи овозможува прецизно позиционирање и копирање на постоечките работНапомена : Ве молиме овозможи 13 cm / 0.391.18 инчен грешка поради прирачник за мерење...

1pc Y-001-3 Porous пилинг машина Рака Електрични Dual-се користи старо железо жица и кабел Соголување/дерењето машина Жица Stripper

DEN 18672.00

Y0013 Poroпилинг машина Рака Електрични Dualсе користи старо железо жица и кабел Соголување / дерењето машина Жица StripperСликата покажува :

CGS-250 2*4*50L HRC50 СОЛИДНА волфрам карбид крајот мелница Fraise carbure за CNC машина

1285.92 -5 % DEN 1222.00

CGS250 2*4*50 L HRC50 СОЛИДНА волфрам карбид крајот мелница Fraise carbure за CNC машинаCGS250 2*4*50 LБренд име : CGSМесо тело со дијаметар : 4mmМашина со дијаметар : 2mmВкупна должина : 50mmФлејта : 4pcsГенерално се користи тип на крајот мелницаПогоден работното парче : Јаглероден челик, од Легиран челик, предзацврстуваат челик и зацврстуваат челик цврстина помалку од HRC50, C ast железоОстри сечење на работ, висока јачина тело направи обработка непречено...

Слободен испорака на Високо квалитетни 1pc 2.0 mm Титаниум Нитрид Обложени Карбид PCB CNC мелење машина 1.1/1.3/1.4/1.7/1.8/1.0/1.5

62.40 -10 % DEN 56.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Месо тело дијаметар (SD) : 3.175 mmПакување содржина : 1pc Титаниум Нитрид Обложени Карбид PCB мелење машинаВе молиме да проверите на кои Големината и Количината ви треба .

Нови 4flute M2AI кол 5/8 крајот мелење машина машина Roughing CNC алатки Супер-тешко high speed челик машина 4F5/8*5/8*1-5/8*3-7/8

DEN 452.64

Мин нарачката е 1 PC.Нови 4flute M2 AI кол 5 / 8 крајот мелење мелница машина машина алатка Roughing CNC машина алатки Супертешко high speed челик машина 4 F5 / 85 / 815 / 837 / 8 Карактеристики : изглед на едноставни, јасни, уникатна, иновативна, структурирана; геометриска точност од стандардните производи 40% зголемување се препорачува за roughing, полузавршна обработка, погоден за фино мелење; пред подобрување по агол заврши, толку остар раб , чип светлина...

HUHAO 1pcs 6mm месо тело залив кутија малку Круг месо тело Рутер Битови за дрво Индустриски Одделение Дрво endmill miiling машина

350.40 -37 % DEN 221.00

Опис на производотСпецификација : Месо тело со дијаметар : 6mmВкупна должина : 4075mmБренд Име : HUHAOМатеријал : Волфрам челикБезбедносни инструкции : 1...

4mm D4*11*D4*50 4 Флејта HRC45 Рамна Квадратна Крајот мелници Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови карбид CNC машина алатки

140.64 -15 % DEN 120.00

Спецификација : Сечење Дијаметар : 4mm Flute должина : 11mm Месо тело со Дијаметар : 4mm Вкупно : 50mm 4 Флејта HRC45 Хеликс 35 Ti AIN обложени Волфрам Карбид Материјал Апликација за Челик,Алуминиум, легура,МЕДИЈАПАН,Иверица,Пластика,итн. Пакет : Тешко пластична кутијаСите HRC45 рамна квадратна крајот мелници Линкови : Карбид рамна квадратна endmills (4 T) HRC45 Точка Бр...

Слободен испорака на Високо квалитетни 1pc 1.6 mm Титаниум Нитрид Обложени Карбид PCB CNC мелење машина

68.64 -10 % DEN 62.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Месо тело дијаметар (SD) : 3.175 mmПакување содржина : 1pc 1.6 mm Карбид PCB мелење машина

Нови 4flute M2AI кол 20mm крајот мелење машина машина алатка Roughing CNC машина алатки Супер-тешко high speed челик 4F20*20*75*141mm

DEN 969.60

Мин нарачката е 1 PC.Нови 4flute M2 AI кол 20mm крајот мелење машина машина алатка Roughing CNC машина алатки Супертешко high speed челик 4 F202075141mm Карактеристики : изглед на едноставни, јасни, уникатна, иновативна, структурирана; геометриска точност од стандардните производи 40% зголемување се препорачува за roughing, полузавршна обработка, погоден за фино мелење; пред подобрување по агол заврши, толку остар раб , чип светлина...

Мулти - функција алатка мелење машина 50К Прирачник агол мелница вежба малку мелење машина алатки, 1pc

DEN 22224.00

Мулти функција алатка мелење машина 50К Прирачник агол мелница вежба малкумелење машина алатки, 1pcСликата покажува : Φ350mm (директно се справи и коси) на вежба, чекор вежба, нишка прислушување, chamferingнож, на крајот мелница, пред се, мерење на машина, тркалезни бар и други алаткиЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Дрво Флеш Трим Рутер Малку На Врвот И Дното Имајќи 1 H X 1/4 Месо Тело Алатка Топла

152.16 -20 % DEN 122.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Карбид Боја : како што е прикажано на сл Спецификации : месо тело со Дијаметар : 6.35 mm(1 / 4") Имајќи Дијаметар : 12.7 мм(1 / 2") Сечење Должина : 25.45 mm вкупна Должина : 67mm Карактеристики : Високоодделение за заварување ,стабилен квалитет,висока ефикасност со Користење на handmaking некоја фиока или други машини...

7PCS радиус 0.5 0.75 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 mm HRC45 2 флејта Волфрам Карбид Топката Носот Крајот Мелница поставите мелење машина

DEN 1560.00

СпецификацијаБрој На Модел : X1111Flute : 2 FluteСечење Радиус : Р=0.5,0.75,1.0,1.5,2.0,2.5,3.0 ммМесо тело со Дијаметар : Д=4,4,,4,4,4,6,6 ммДолжина на ножот : L1=2,3,4,6,8,10,12 mmНад сите должина : L=50,50,50,50,50,50,50 mmМатеријал : Solide КарбидОбложување : TIAINПакување, вклучувајќи : 7 PCSКарактеристики : 1.Брборењата отпорни дизајн за супериорен во однос на површината за бои и долго алатка живот2.Оптимизиран за доделување на температурите и барањата на предизвик материјали како што се Висока Темп Легури3.Остри сечење разумен се исти со висока јачина на машина4.Лак олеснување агол прави алатка за подобро да се носатотпоротСоработува со folowing 5 предности

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.