• Ново
1:12 куклена куќа минијатурни ресторан модел додатоци ре-документот BJD реквизити триаголник слој торта 3pcs

1:12 куклена куќа минијатурни ресторан модел додатоци ре-документот BJD реквизити триаголник слој торта 3pcs

Оценка на клиентот:
DEN 96.00

Износ
Залиха


Храна модел, lifelike мали торта, изведба-на-цена сооднос е висока, чиста рачно изработени.
Вклучува : 3 торта
Големина : триаголник торта слој 2.6 cm долги 1.7 cm долги триаголник круг со дијаметар од 1,5 см
Материјал : смола
Answer : ___________________________ Note : 1 : 12 куклена куќа додатоци, не е реално користење, погледнете за големина.

Карактеристики

Предупредување:
Играчки
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Смола
Скала:
1
Тип:
Готови Производи
Број На Модел На:
Куклена куќа

Производи во категоријата

Нови Деца Играчки Симулација Шопинг Кошничка Зеленчук, Овошје Храна Претендираат Игра играчка подарок за дете голема

1107.84 -15 % DEN 942.00

Нови Деца Играчки Симулација Шопинг Кошничка Зеленчук, Овошје Храна Се Игра Претендираат100% Сосема нов удобно се чувствувамБоја : Како на сликатаМатеријал : ABS пластикаПогоден за возраст над 3 годиниГолемина : Играчка количка 43*10.5*32cm (L*W*H)Големина на Конверзија : 1inch=2.54 см или 1cm=0.393 инчен (ве молиме овозможи0.31cm грешка поради прирачник за мерење.)Со користење безбеден трајни АБС материјал ,безопасни, нетоксични.Инсталација делови се многу мазна, нема да им наштетат на децата.Игра заедно со вашето бебе, да уживаат повеќе семејна среќаКоличка доаѓа со 10 цветен овошје, зеленчук и храна кутии да започнете бебе шопинг авантура и улога се игра игратаПодобрување на децата е когнициjата, интелигенција, и остварување на нивните логично размислување.Бебе шопинг кошничка играчки *1set

Куклена куќа 1:12 скала Минијатурни мебел Ѕид монтирани Shelve 10803

863.52 -5 % DEN 820.00

Име на производ : куклена куќа 1 : 12 скала Минијатурни мебел Ѕид монтирани Shelve10803Материјали : Дрвопропорција : 1 : 12должина : 3.54 инчи (9 см)Ширина : 0.78 инчи (2 см)Висина : 3.34 инчи (8.5 cm)Answer : ___________________________ Note : 1...

Diy Деца Намирници Храна, сладолед и Слатки Продавница, Супермаркет Шопинг Играчка Претендираат Игра Играчка за Деца ден подарок бебе играчка

1680.00 -35 % DEN 1092.00

Diy Деца Намирници Храна, сладолед и Слатки Продавница, Супермаркет Шопинг Играчка Претендираат Игра Играчка за Деца ден подарок бебе играчка

LCLL-1 поставите Бебето Дрвени куклена куќа Мебел Кукли Куќа Минијатурни Детска Игра Играчки, Подароци 11

121.92 -8 % DEN 112.00

Погоден за деца од 3 години и погоре.Голема како дополнување на куклена куќа или да се игра на свој.Многу симпатична децата трпезарија сет со стил слатка и убава боја.Повеќе сетови на мебел комбинации, може да бидат заменети со различни типови на мебел и декорација.Може да се посветам на бебето е способноста да се разбере реалноста на мебел, тридимензионален простор размислување, како и способноста да се сфати структура.Име : Дрвени Кукли Куќа Минијатурни Додаток Соба Мебел Во Собата На ДецатаМатеријал : ДрвениБоја : Розова+ЗеленаГолемина : Како слика се прикажаниПроизвод тежина : околу.55gПакување Листа : 1 сет кукла мебелСамо погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

МИНИ Кукла куќа Мини скалилата кои живеат живеат градина виткање дрвена скала

DEN 192.00

Опис : Големина на : H 6 cm W 3cmМатеријал : дрвоОбјектот вклучуваат : Оваа цена е само мини виткање дрвена скалаПовеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

Doub К 1:12 Дрвени куклена куќа Мебел играчка Мини фрижидер табела шпоретот кујнски сет кукли куќа претендираат игра играчки за девојка

3496.32 -35 % DEN 2273.00

Doub К 1 : 12 kawaii Дрвени куклена куќа Мебел играчка симулација Минијатурни табела поставите шпоретот кукли куќа претендираат игра играчки за девојчињаДодај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.