• Ново
Кукли мебел Минијатурни 1/12scale Луксузен И направени од елегантен Гранд Фотелја

Кукли мебел Минијатурни 1/12scale Луксузен И направени од елегантен Гранд Фотелја

Оценка на клиентот:
DEN 2272.80
DEN 2159.00 -5 %

Износ
Залиха

детали за производот
Име на производ : Кукли мебел Минијатурни 1/12scale Луксузен И направени од елегантен Гранд Фотелја
Материјали : Дрво
Скала пропорции : 1 : 12
Висина 3 1/8 инчи (8 cm)
Ширина 2 3/8 инчи (3.3 cm)
Должина 2 1/8 инчи (3.3 cm)
Answer : ___________________________ Note :
1. ова не е детето играчка;
2.производот е кревка. се справи со внимание.
Услуга стандарди :
24 часа на ден
(Ќе добиете одговор, обично во рок од еден час, не повеќе од 6 часа)
Ние ќе го организира испорака и испрати во рок од 2 работни дена.
(Имаме Услуги на Клиентите за да ги реши сите прашања)
Начин на плаќање
1.Зачувам
2.Т/T (Банкарски)
3.Paypal
4.Western Union
5.Други начини на плаќање алатки
(Во секој случај, ние прифаќаме многу видови на методи за плаќање)
За превозот :
Специјален Потсетник : Превозот надомест може да се плаќа заедно, ако купат многу на стоки
Преглед на товарни Содржина :
За Пакување :
1 : Ние ги користиме дополнителни системот за сопирање како заштитник внатре
2 : 5-слој дебел картонска кутија надвор (На стоки ќе биде примен во добра состојба)
Враќање политики :
1. Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
2. Доколку купувачот сака да ја врати стоката за своите субјективни причини, ние ќе рефундирање на купувачот, меѓутоа, купувачот мора да плати за испорака.
За нас :
1. Ние сме биле производство на Минијатурни мебел за повеќе од 20 години.
2. Ние имаме искусни дизајнери, engravers, packers и столари. Во иднина ќе им понуди 1 : 3, 1 : 6, 1 : 12, 1 : 24 и 1 : 48 намалени мебел и dollhouses
за хобисти целиот свет.
Postscript :
На високо-квалитетни производи, Исклучителна пакување, Висока ефикасност меѓународен превозот. Имаме внимателен
услуга за клиенти од целиот свет.
Ние ви посакам добредојде да контактирате со нас, без разлика дали сте поединец купувачот, веледрогерија, или ОЕМ.
Уживајте во вашата шопинг!

Карактеристики

Предупредување:
Се справи со нега
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Дрво
Скала:
1
Тип:
Готови Производи
Број На Модел На:
1/12

Производи во категоријата

LCLL-1 поставите Бебето Дрвени куклена куќа Мебел Кукли Куќа Минијатурни Детска Игра Играчки, Подароци 11

121.92 -8 % DEN 112.00

Погоден за деца од 3 години и погоре.Голема како дополнување на куклена куќа или да се игра на свој.Многу симпатична децата трпезарија сет со стил слатка и убава боја.Повеќе сетови на мебел комбинации, може да бидат заменети со различни типови на мебел и декорација.Може да се посветам на бебето е способноста да се разбере реалноста на мебел, тридимензионален простор размислување, како и способноста да се сфати структура.Име : Дрвени Кукли Куќа Минијатурни Додаток Соба Мебел Во Собата На ДецатаМатеријал : ДрвениБоја : Розова+ЗеленаГолемина : Како слика се прикажаниПроизвод тежина : околу.55gПакување Листа : 1 сет кукла мебелСамо погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1:12 куклена куќа минијатурни ресторан модел додатоци ре-документот BJD реквизити триаголник слој торта 3pcs

DEN 96.00

Храна модел, lifelike мали торта, изведбанацена сооднос е висока, чиста рачно изработени.Вклучува : 3 тортаГолемина : триаголник торта слој 2.6 cm долги 1.7 cm долги триаголник круг со дијаметар од 1,5 смМатеријал : смолаAnswer : ___________________________ Note : 1 : 12 куклена куќа додатоци, не е реално користење, погледнете за големина.

Нови Деца Играчки Симулација Шопинг Кошничка Зеленчук, Овошје Храна Претендираат Игра играчка подарок за дете голема

1107.84 -15 % DEN 942.00

Нови Деца Играчки Симулација Шопинг Кошничка Зеленчук, Овошје Храна Се Игра Претендираат100% Сосема нов удобно се чувствувамБоја : Како на сликатаМатеријал : ABS пластикаПогоден за возраст над 3 годиниГолемина : Играчка количка 43*10.5*32cm (L*W*H)Големина на Конверзија : 1inch=2.54 см или 1cm=0.393 инчен (ве молиме овозможи0.31cm грешка поради прирачник за мерење.)Со користење безбеден трајни АБС материјал ,безопасни, нетоксични.Инсталација делови се многу мазна, нема да им наштетат на децата.Игра заедно со вашето бебе, да уживаат повеќе семејна среќаКоличка доаѓа со 10 цветен овошје, зеленчук и храна кутии да започнете бебе шопинг авантура и улога се игра игратаПодобрување на децата е когнициjата, интелигенција, и остварување на нивните логично размислување.Бебе шопинг кошничка играчки *1set

Куклена куќа 1:12 скала Минијатурни мебел Ѕид монтирани Shelve 10803

863.52 -5 % DEN 820.00

Име на производ : куклена куќа 1 : 12 скала Минијатурни мебел Ѕид монтирани Shelve10803Материјали : Дрвопропорција : 1 : 12должина : 3.54 инчи (9 см)Ширина : 0.78 инчи (2 см)Висина : 3.34 инчи (8.5 cm)Answer : ___________________________ Note : 1...

Doub К 1:12 Дрвени куклена куќа Мебел играчка Мини фрижидер табела шпоретот кујнски сет кукли куќа претендираат игра играчки за девојка

3496.32 -35 % DEN 2273.00

Doub К 1 : 12 kawaii Дрвени куклена куќа Мебел играчка симулација Минијатурни табела поставите шпоретот кукли куќа претендираат игра играчки за девојчињаДодај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот...

МИНИ Кукла куќа Мини скалилата кои живеат живеат градина виткање дрвена скала

DEN 192.00

Опис : Големина на : H 6 cm W 3cmМатеријал : дрвоОбјектот вклучуваат : Оваа цена е само мини виткање дрвена скалаПовеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавницаВо комбинација испоракаНие не се во комбинација за испорака...

Diy Деца Намирници Храна, сладолед и Слатки Продавница, Супермаркет Шопинг Играчка Претендираат Игра Играчка за Деца ден подарок бебе играчка

1680.00 -35 % DEN 1092.00

Diy Деца Намирници Храна, сладолед и Слатки Продавница, Супермаркет Шопинг Играчка Претендираат Игра Играчка за Деца ден подарок бебе играчка

Нови каса со Скенер Мерење Скала Електронски Образовни Играчка Мулти-функционални Игра Играчка За Дете Вистински Калкулатор Играчки

1120.80 -21 % DEN 886.00

Каса со Скенер Мерење Скала Електронски Образовни Играчка Мултифункционални Игра Играчка За Дете Вистински Калкулатор Играчки P20Материјал : ПластикаГолемина : 27x14x16cm / 10.61"х5.5"x6.29"Развива numarcy вештини, рака око координација и социјални вештиниСовршена играчка за улога игра или игра претендираатРазвива вештини на учење како домашна кујна & храна предмети & математика вештиниУживајте карактеристики како Осветлување & music & кредитна картичка проверетеУживајте во различни карактеристики од Супермаркет или локалната продавница системиВистински калкулаторСкенер beep и флеш кога се притиснатиПакување листа : Касиерот x1 Шопинг Кошничка x1 x1 Монета x12 Овошје и Зеленчук, Храна Додатоци x8'

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.