• Ново
300 парчиња Шарени Мода Копчето Дизајн Цртан филм Првенство Мат Слатка Првенство Изолациони Подлога Увеселителен парк

300 парчиња Шарени Мода Копчето Дизајн Цртан филм Првенство Мат Слатка Првенство Изолациони Подлога Увеселителен парк

Оценка на клиентот:
DEN 8112.00
DEN 6490.00 -20 %

Износ
Залиха


Моден Цветен Копчето Дизајн Цртан Филм Првенство Мат Слатка Првенство Изолациони Подлога Увеселителен Парк
Цветен Копчето Дизајн Цртан Филм Првенство Мат,Слатка Првенство Изолациони Подлога,Увеселителен Парк
Карактеристики :
Димензии : Дијаметар 9cm
Материјал : Силикон
Боја : Црвена, портокалова , сина, кафе, зелена. ве молиме забелешка бои што ви треба, инаку ние ќе испрати по случаен избор.
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Број На Модел На:
q
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас

Производи во категоријата

4Pcs/многу Печатени Лен Placemat Место мат Табела Мат Креативни Божиќ три стил полиестер Вечера Увеселителен парк Декември трговија на големо FG773

671.52 -8 % DEN 618.00

4 Pcs / многу Печатени Лен Placemat Место мат Табела Мат Креативни Божиќ три стил полиестер Вечера Увеселителен парк Декември трговија на големо FG773 ОПИС Име : Печатени Лен Placemat Големина : 42 X32 CM = 16.5 X12.5 Inch Материјал : лен полиестер Пакет : 4 Pcs / многу (да Може да се меша Дизајн) ПЛАЌАЊЕ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

керамички увеселителен парк се соочи со плута врати двојно соочува со лизга-отпорни дома декорација круг плута мат топлинска изолација садови подлога

524.64 -5 % DEN 498.00

Производство воведБоја : 26 parttensГолемина : diametra 17cm,дебелина 1cm.Attension : Купување на 6 компјутери може да се добие дрво стои со слободни.Ве молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата, кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

Нова Топла Продажба Садови placemat Moln Силикони Placemat за табела Отпорни на Топлина Мат Добар подарок За Деца Кујна Додатоци Алатки

414.72 -10 % DEN 373.00

Нова Топла Продажба Садови placemat Moln Силикони Placemat за табела Отпорни на Топлина Мат Добар подарок За Деца Кујна Додатоци АлаткиГолемина на : 26.5x47.5m / 10.6x19inchБоја : Црна / Бела / Сино / Зелено / Red / Розова / Роуз / ПортокалНие ќе го испрати по случаен избор !!!Лесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 196gПакет содржи : 1 x PlacematКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и АдаптибилностAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Mayitr DIY Природни Круг Дрвени Парче Првенство Мат Увеселителен парк Чај Кафе Носителот Не се Лизга Мат 5 големини

DEN 41.76

HG0013810Спецификација : Б ранд новиМатеријал : ДрвоБоја : Како на сликата шоуКоличина : 1 Компјутер,испратите по случаенГолемина на(приближно) : Кол 35cm : Кол : 5cm6cm,Дебелина : 0.5 cm2cm,Кол 57cm : Кол : 6cm8cm,Дебелина : 0.5 cm2cm,Кол 78cm : Кол : 9cm10cm,Дебелина : 0.5 cm2cmКол 810cm : Кол : 5cm6cm,Дебелина : 0.5 cm2cm,Кол 1012cm : Кол : 5cm6cm,Дебелина : 0.5 cm2cm,Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет Се Вклучени : 1* Дрвени Првенство Мат(Големина испрати во случаен избор)N ote : Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

6pcs/set Тркалезна Маса во Стаклена Чаша Мат Подлога Садови Влошки винил CD Рекорд Пијат Пијалоци Coasters Душеци Чаши Placemat Влошки Садови

585.12 -40 % DEN 351.00

6pcs / set Тркалезна Маса во Стаклена Чаша Мат Подлога Садови Влошки винил CD Рекорд Пијат Пијалоци Coasters Душеци Чаши Placemat Влошки Садови Боја : како на сликата покажува Облик : Тркалезна Функција : ЕкоПријателски Материјал : ABS димензии : дијаметар на 10.7 * 0.2 cm Број на Модел : Снимање Увеселителен парк, Пијалоци Носителот Мат Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Accessorise вашето кафе маса со овие стилски ретро винил рекорд coasters, секој од нив има различни издавачка куќа дизајн...

Европска Табела Мат Една Страна Двојно Страни Памук Полиестер Placemats 9 Различни Стилови Везени Табела Подлога Дома Декорација

DEN 287.52

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!Шаблон Тип : Како што сликите покажуваатГолемина : 33*46cmТежина : 65g / 80gМатеријал : 35 % Памук+65 ПолиестерЗа миење : 40 степени топла вода да се измијат, не кајгана, не дехидрација сушење, сушење директно, може да ironingwith умерена температура.Не сува чиста!

4Pcs/многу Placemat мода пвц трпезариска маса мат диск влошки сад подлога coasters водоотпорен маса крпа подлога лизга-отпорни подлога

DEN 445.92

Материјал : ПВЦ+ влакна Големина : 45 X30 CM Функција : убава, топлинска изолација, анти се лизга, анти scald...

Gunny Водоотпорен Згусне Placemat Анти-scald Трпезариска Маса Мат Садови Влошки Увеселителен парк Кујна Додатоци F20173046

8400.00 -5 % DEN 7980.00

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Gunny+PEГолемина приближно : 38.5 * 28.5 cmВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разликаПоради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

6Pcs Маса Душеци Placemat Декорација ПВЦ Кујнски Садови Душеци Dinning Водоотпорен Маса Крпа Кујнски Прибор за Готвење Алатки

799.20 -10 % DEN 720.00

6 Pcs Маса Душеци Placemat Декорација ПВЦ Кујнски Садови Душеци Dinning Водоотпорен Маса Крпа Кујнски Прибор за Готвење АлаткиГолемина : 30x45m / 12x18inchБоја : Како на сликата покажуваСлучајно Devery!!!Лесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 85g / ПарчеПакетот вклучува : 6 x PlacematsAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Мултифункционален Placemat Табела Мат Подлога Трајни Пијат Вино Coasters Бамбус Placemats Трпезариска Маса Место Мат Кујнската Маса Лен

195.36 -36 % DEN 125.00

Мултифункционален Трајни Placemat за Табела Мат Подлога Пијат Вино Coasters Бамбус Placemats Трпезариска Маса Место Мат Кујнската Маса Ленhicken Не се лизга Ефикасно Топлинска Изолација Антипропадна Домаќинство Coasters Креативни Пропадна Изолација Симпатична Силика Гел Првенство Мат Големина : СликаМатеријал : БамбусПакување : Opp / ТорбаБоја : Слика шоуФункција : 1.100% Сосема Нов2.Одличен Квалитет3.Екопријателски,ЗдравПредност : 1.Најновите дизајн, убави и стилски.2.Направени од Бамбус материјал, безбедно и трајни производи за употреба.3.Подебели, не се лизга дизајн, Ефикасно топлинска изолација, антипропадна.

200 Компјутери 7.5 Инчен Бел Круг Хартија Подлога Шупливи Подлога Од Хартија За Цвеќе Поддршка Чипка Хартија Подлога Од Хартија Doyleys Placemat Декорација

378.72 -5 % DEN 360.00

7.5инчен бел круг хартија подлога, колачи подлога од хартијаБебе име : 7.5инчен Бел Круг Хартија ПодлогаДимензии : 7.5 инчи дијаметар 19 CMУпотреба : главно се користи за хотел скара пржена храна дното на greaseproof декоративни, подлога од хартија од страна на националниот здравствен стандард безбедносни проверки на подлога секое јадење производи, како што се пуканки, печени и пржени храна кога ја украси со.За било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се потрудиме за u!Ви благодариме

2017 нови кујнски алатки трајни мода симпатична задебелена силиконска изолација подлога шупливи се зголеми сад подлога за заштита на десктоп

304.32 -30 % DEN 213.00

Попуст Област машки Чевли Чевли додатоци за Жени Обувки Зимски ЧевлиРакавици Партија се Облекуваат Brogues рачно изработени Чевли мода Овој производ е направен од цврсто дрво, дрвени...

1PC Бамбус Мат Pacemat Бамбус Coasters Изолација Тенџере Мат Безбедни и Не-токсични Смешно Кујна Додатоци LF 092

DEN 75.84

Член Име : Чаша Увеселителен парк Материјал : Бамбус Големина : прибл 14x14cm Боја : природна Стил : како прилог Единица тежина : околу 80g / pc 1 XCup Увеселителен парк Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Европа Керамички Кригла Увеселителен парк Абсорбента Површина Плута Првенство Мат Лизга-отпорни Стојат Декорација со Дијаметар од 9 СМ

186.72 -5 % DEN 178.00

керамички се соочи со плута врати двојно соочува со лизгаотпорни круг чаша носителот дома декорација круг увеселителен парк мат топлинска изолација подлога , купи 4 ќе се добие дрво решетката за слободни ...

1x Чипка Цвет Doilies Силикони Увеселителен парк Чај Првенство Душеци Подлога за Изолација Placemat ЛО 2O0223

49.44 -27 % DEN 36.00

1 x Чипка Цвет Doilies Силикони Увеселителен парк Чај Првенство Душеци Подлога за Изолација Placemat ЛОФункција : Сосема нов и висок квалитет.100% сосема нов и висок квалитет.Направен од висок квалитет на силикон, antislip и изолација.Дизајниран со шупливи цвет моделот, оваа изолација мат е исто така убав дома декор.Корисни првенство мат, прекрасна алатка за да се заштити вашата маса.Материјал : СиликонБоја : Жолта,Кафе,Сина,Зелена,Розова,ЦрвенаКоличина : 1 BucГолемина : Околу 10*0.15 cm (3.9*0.06")Пакет Содржина : 1 Buc Првенство Душеци1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Liflicon 4pcs Силикони Првенство Душеци Шарени Маса Кредити Анти-пропадна Кафе Увеселителен парк Перница Placemat Влошки за Божиќ Подароци

174.24 -0 % DEN 174.00

Liflicon Кујна Силикони Првенство Мат Liflicon КујнаВашиот сосед, својот почетен helperLiflicon Силикони Dinning Душеци се составени од ФДУ и LFGB одобрени материјали и се BPA free...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.