• Ново
656092-001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM4-2000 Лаптоп Плоча DDR3 со i3-2310m ПРОЦЕСОРОТ

656092-001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM4-2000 Лаптоп Плоча DDR3 со i3-2310m ПРОЦЕСОРОТ

Оценка на клиентот:
DEN 2832.00
DEN 2690.00 -5 %

Износ
Залиха


656092-001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DM4 DM4-2000 Лаптоп Плоча DDR3 со i3-2310m ПРОЦЕСОРОТ
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Карактеристики

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
DM4 DM4-3000
Бренд Име:
NOKOTION
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
MHZ
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Чипсет:
A55
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Проширување Слотови:
WIFI
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Објектот Состојба:
Скоро Нови

Производи во категоријата

Нови I/O shield задната плоча на плоча за MAXIMUS VI ЕКСТРЕМНИ само shield backplate Бесплатен превозот

749.28 -15 % DEN 637.00

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

бесплатен превозот G751JL GT965M 2GB со I7-4720HQ процесорот HM86 плоча За ASUS G751J G751JL Лаптоп плоча РЕВ 2.0 Тестирано

DEN 15834.72

КОМПЛЕТЕН МОДЕЛ ! РОКИ СТАБИЛНА !ДОБРА УСЛУГА И ДОБРА ЦЕНА ! Висок квалитет 100% Тест ! Безбедно и Добар пакет ! Добра Услуга ! 60 дена гаранција од добивате ! Ве молиме двојно се провери пред да се купат! Бидете сигурни дека вашата стара плоча иста со нашата листа !! Можете да ни испратите слики од вашиот стар плоча, ние ви помогне да се потврди !!!објектот слика : превозот informaiton / пакеткомплетен модел матични плочи : K43 LY K43 LY K53 SJ N53 SN K53 SV / 2.1 K53 SV / 2.3 K53 SV / 3.0 K53 SV / 3.1 X401 U X401 U / 4 G N73 SV M51 TA F50 SV K56 CA K54 C G73 SW K95 VM U47 A K93 SV K43 SM U41 SV N73 SM K52 F X551 MA X750 JB g750jz UX32 A K55 VD K55 A K43 SA U31 SD UL30 VT F3 SV K54 LY X420 CA N43 SM X202 E N76 VZ N61 DA K46 CM K52 JC K54 L U36 SD F5 GL K45 VD K45 A TX300 CA K53 SD N75 SF 1018 P X51 L F5 R G751 JL X555 LA g750js N55 SF X55 C K53 TA итн.....4384 најдобра цена ДОЛАРИ 74 / парче парче ДОЛАРИ 80 / парче ДОЛАРИ 83 / парче парче парче 25 парче парче ДОЛАРИ 36 / парче ДОЛАРИ 35 / парче парче ДОЛАРИ 36 / парче ДОЛАРИ 36 / парче 30 парче парче ДОЛАРИ 78 / парче ДОЛАРИ 80 / парчеПолитика за враќање1.целосно гаранција против и неисправни производи2.Враќање само на објектот чини ,не се вклучени брод цена3.Ракување ,поштенски и превозот надомест не наплата4.Неисправни објект мора да се врати во 30 дена, со оригиналниот пристигне датумповратни информации :

NOKOTION СПС V000225010 PN 1310A2357402 Лаптоп плоча За toshiba satellite C650D C655D 6050A2357401-MB-A02 Главниот Одбор работа

3024.00 -5 % DEN 2873.00

Гаранција : 60 дена ( Започне кога стоката да пристигне)1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање...

KEFU НОВИ MBX-269 DA0HK5MB6F0 РЕВ : F Бесплатен Превозот лаптоп плоча За Sony SVE151 СЕРИЈА Лаптоп компјутер, СО ВИДЕО ЧИП 7670M

5376.00 -5 % DEN 5107.00

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?2,Превозот методи & Плаќања методи3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...Купување Референтен број MBX269 DA0 HK5 MB6 F0 РЕВ : F За SONY SVE151 СЕРИЈА Лаптоп, да ги Споредиме со Следнава слика пред купување.1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?2,Како на Тестирање одбори?3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?1...

Нови I/O shield задната плоча на плоча за MAXIMUS IV EXTREME MAXIMUS IV EXTREME-Z само shield backplate Бесплатен превозот

796.32 -15 % DEN 677.00

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

ЗА ASUS S500c s400c S400CA S500CA ГЛАВНИОТ ОДБОР оригиналната ПЛОЧА 60NB0060-MBF000 69N0NUM1EA00 со i5-3317CPU Тестирано

DEN 7200.00

ЗА ASS500c s400c S400 CA S500 CA ГЛАВНИОТ ОДБОР оригиналната ПЛОЧА 60 NB0060MBF000 69 N0 NUM1 EA00 со i53317 CPU 100% ТестираноОваа серија плочи има 2 модели(S400 CA и S500 CA)...

PIWG1 LA-6751P за Леново G470 Лаптоп не-интегрирана за ЛЕНОВО G470 лаптоп плоча LA-6751P DDR3 Тестирано

DEN 3216.00

PIWG1 LA6751 P за Леново G470 Лаптоп неинтегрирана за ЛЕНОВО G470 лаптоп плоча DDR3 100% ТестираноКомпанијата ветува дека секоја плоча има поминато низ ригорозни тестирање。 Buyer мора да се прочита:За да се обезбеди матични плочи ќе купи работи stably, pls имајте го на ум следново : 1 прво,pls се направи сите хардвер инсталиран добро или во добра состојба, како што се ПРОЦЕСОР,RAM меморија, стап,екран,LCD кабел,HDD и така натаму.2 Подели на лаптоп и да ја инсталирате на лаптоп кога моќ мора да биде исклучен, или ќе доведе до матичната плоча, ПРОЦЕСОР, меморија, екран изгорени, итн.3 Во процесот на инсталација, pls бидете сигурни дека секоја конектори се инсталирани добро или стабилна.4 Како што се инсталирање на систем за ладење,се стави на ладење паста или посебни Silicagel на VGAкартичка,Northbridge и ПРОЦЕСОРОТ.5,Конечно, да ги проверите сите хардвер инсталиран добро или не.

MBWM602001 Плоча За Acer Стремат 5552G Портал NV53A Пакард Бел TM81 NEW75 LA-5911P

DEN 4847.04

ОписПЛОЧА SJV51_DN РС, ГЛАВНИОТ BD ДИС МЕДИСОН SJV51 РС, ПРЕПРАТЕНА MB A5911 NEW95 ДИС МЕДИСОН HDMI INT, 461827 BOL26, 71 FY18 BO013Овој производ е реновирана, Оригиналниот систем одбор, и е функционален...

11S9000329 Главниот Одбор За lenovo Ideapad S410 Лаптоп Плоча ZIUS6 S7 LA-A321P i3-4030U ПРОЦЕСОРОТ DDR3L Дискретна Графика

6624.00 -5 % DEN 6293.00

11 S9000329 Главниот Одбор За lenovo Ideapad S410 Лаптоп Плоча ZIS7 LAA321 P i34030 U ПРОЦЕСОРОТ DDR3 L Дискретна ГрафикаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

KEFU K501U За ASUS K501UX K501UB лаптоп плоча K501UX плоча rev2.0 i7 процесор со Графичка картичка тестирано

DEN 24000.00

K501 UX / K501 UB,Случаен испоракаНие и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.K501 UX плоча одговара за ASK501 U K501 UB лаптоп плоча GT950 тестирани 100% работи!!!Внимание1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.2...

HUANAN USB3.0 X58 LGA1366 плоча CPU, RAM меморија комбинации со кулер Xeon ПРОЦЕСОРОТ X5560 RAM меморија 16G(2*8G) DDR3 РЕГ ECC сите тестирани

11328.00 -16 % DEN 9516.00

Кинески фонетски правопис бренд е HUANAN на кратко, бренд во Кинески е : Она што во пакет?матичната плоча+Xeon X5560 CPU+2*8 G DDR3 RECC+кулер+кулер адаптер+SATA кабел+метал назад shield+возачот диск+упатствоWUSON продавница ќе пак ладилникот во друг пакет, како вкупна тежина од нив заедно е над горната граница на курир.Pls љубезно да сними видео за да ни покаже, ако најде дека пратката е отворена кога ќе го добиете.Сите производи се тестирани пред превозот?Да, WUSON продавница има 3 технички тимови за тестирање на сите работни дена, па можеме да 1000000% гаранција дека сите наши производи се работи добро пред да бидат испратени надвор од нашиот магацин.Како се производи спакувани, тие ќе бидат intactly доставени?Fristly, WUSON продавница места ПРОЦЕСОРОТ во матичната плоча приклучок, обвива меморија барови со меурчиња и да ги става во матичната плоча оригиналната кутија; Второ, WUSON продавница обвива плоча со многу меурчиња и места за тоа во оригиналната кутија; Трето, WUSON продавница обвива на матичната плоча оригиналната кутија со меурчиња, а потоа го става во картонска кутија...

Нови I/O shield задната плоча на плоча за SABERTOOTH 55I само shield backplate Бесплатен превозот

767.04 -15 % DEN 652.00

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

KEFU НОВ Бесплатен Превозот 701702-501 DA0U36MB60 Лаптоп плоча за HP ПАВИЛЈОН 15-Б ЛАПТОП КОМПЈУТЕР I5-3317U 630M/2G

DEN 4560.00

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?2,Превозот методи & Плаќања методи3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...Купување Референтен број 701702501 DA0 U36 MB60 , се Споредат со Следнава слика пред купување.Контактирајте со нас ако вашиот стар матична плоча не иста со нашата слика..Вистински објект слика : 1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?2,Како на Тестирање одбори?3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?1...

KEFU ДОСТАПНИ НОВ ZIWB0/B1/E0 LA-B102P ПЛОЧА лаптоп Плоча За ЛЕНОВО B50-30 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР СО ПРОЦЕСОР N3530

2784.00 -5 % DEN 2645.00

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?2,Превозот методи & Плаќања методи3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...Купување Референтен број ZIWB0 / B1 / E0 LAB102 P За ЛЕНОВО B5030 Лаптоп, да ги Споредиме со Следнава слика пред купување.1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?2,Како на Тестирање одбори?3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?1...

Нови I/O shield задната плоча на плоча за SABERTOOTH Z87 само shield backplate Бесплатен превозот

796.32 -15 % DEN 677.00

Reminderit : ова не е плоча , исто I / O shield задната плочаНие продаваме сите плоча IO shield задната плоча, ако модел имате потреба да контактирате со нас, може да мало или големо , ви благодариме!

Нови I/O shield задната плоча на плоча за MAXIMUS VII RANGER само shield backplate Бесплатен превозот

796.32 -15 % DEN 677.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

Wan Quan R520/R510G6 LSI Г-дин САС RAID5 низа картички, ЗА ЛЕНОВО 8300XLP лиценцирани производи

1919.52 -10 % DEN 1728.00

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.ЗА ЛЕНОВО Vanch R520 LSI / R510 G6 RAID5 низа картичка Гдин САС 8300 XLPОсновни параметриМодел : Mega RAID САС 8300 XLPInterface : Serial ATAII / SASCore процесор : ЗА Intel IOP 321 400 MHzБрој на поддржани дискови : поддржува до 8 дисковиБрзината на трансфер на податоци : 300 MB / sКеш капацитет : 128 MBАвтобус брзина : 133 MHzПоддржани оперативни системи : Microsoft Windows Server 2003 / 2000 / XP; Red Hat Enterprise Linux и Su SEПараметри : домаќинавтобус PCIx 64bitДруги својства : се употребува со одборот LSI SAS1068Вистински фотографии

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.